Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 20/05/2012 20:35
Próbowalem przed chwilą zrobić symulację tabeli na wszystkie możliwe wyniki, ale po trzeciej stronie Worda zrezygnowałem. Mamy szansę zająć miejsca od drugiego do czwartego i tego się trzeba trzymać. Podsumowawszy, aby awansować:
porażka w Gdyni - zero szans
remis w Gdyni - Kolejarz nie może wygrać, a Piast wygrać musi
zwycięstwo w Gdyni - Zawisza nie może wygrać, bo będzie baraż.
To są możliwości jakie nas powinny interesować. Zapiszcie sobie i po meczu w Gdyni sprawdźcie wyniki Piasta i Kolejarza.
W pierwszej połowie szalał Kolendowicz, który wykreował chyba wszystkie sytuacje bramkowe. Tylko jedną z nich zamienił na bramkę Edi. Partaczył niemiłosiernie Budka. Nie tylko paprał akcje, ale też dwie znakomite sytuacje zmarnował.
W drugiej połowie ich trener chyba skorygował ustawienie, zajęli się Kolendowiczem, który zgasł. Za to Budka miał dużo więcej miejsca i parę niezłych akcji wreszcie przeprowadził.
Po zmianach u nas zrobiło się trochę chaosu, zepchnęli nas na parę minut do obrony i gdyby nas słupek nie uratował mogło być naprawdę niewesoło.
Na szczęście końcówka nasza. Po drugim golu goście byli już zrezygnowani i się poddali.
Na plus:
- Kolendowicz - za pierwszą połowę. Siał postrach, grozę, zamęt i zniszczenie w szeregach rywali.
- Frączczak - też głównie za pierwszą połowę w której był bezbłędny. W drugiej kilka błędów mu się przytrafiło.
- Edi - za bramkę i za to, że to był Edi przypominający tego z poprzedniej rundy.
Na minus:
- Golla - człapał po boisku, znowu grał tylko do tyłu. Dużo strat.
- Budka - niech wraca tam gdzie jego miejsce, na ławkę. Nie dość, że masa strat, to jeszcze po godzinie gry zdechł.
Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 20/05/2012 20:42
Taka sugestia do trenera niech Zwoliński nie gra w meczu rezerw bo może się przydać w Gdyni gdyby nie daj Bóg coś nie szło zgodnie z planem. Ciekawe jak do meczu z Arką podejdzie Ława oby w decydujących momentach nie zadrzała mu noga bo gra o swoją przyszłość między innymi.
Co do barażu. Na PZPN macie regulamin na 2012/2013. Na obecny sezon jak już wklejałem jest zapis że awansujemy my, bo znany już punkt F dotyczy 1 i 2 drużyny.
Ja kocham Liverpool - Ty kibicujesz Man Utd,
Jestem za Pogonią Szczecin, a Ty za Lechem Poznań
Lubie metal, a Ty kochasz hip-hop, Popierasz PiS, ja wole PO
Mimo to jesteś mi jak brat, bo łączy nas nienawiść do drogówki.
Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 20/05/2012 20:48
Noll po raz kolejny potwierdził tezę, że na środku obrony to jest całkiem inny zawodnik.
Kolendowicz niestety ma siłę tylko na 45min, ale dobre i to gdyż przez ten czas potrafi stworzyć mnóstwo sytuacji.
Budka w drugiej połowie pokazał, że jednak coś tam potrafi. Swobodnie mijał swojego rywala, ale zawsze brakowało wykończenia albo podania.
Budka w drugiej połowie pokazał, że jednak coś tam potrafi.
prosze Cie... mówisz pewnie o tych dwóch sytuacjach kiedy obrońcy Wisły przed nim sie przypadkowo wywracali i mógł pociągnąć pare metrów
Co nie zmienia faktu, że gdyby ktoś strzelił bramkę po jego podaniach to teraz byście pisali że dobry był.
Taktyka była taka że w I powie lata Kolendowicz w II Budka i to akurat wykonali.
jak Pogoń, Zawisza i Stóże bedą miały po 59 pkt to Stróże?
Stróże
I to jest najbardziej prawdopodobny scenariusz.
Stróże nie awansuje nawet jak zajmie premiowane awansem miejsce.
Mają ten sam problem co Nieciecza. Chujowy stadion, który nie dostnie licencji (ewentualnie rozwiązaniem dla nich jest gra w Nowym Sączu, ale tam też musieliby trochę poprawić standard stadionu), brak potencjału kibicowskiego i wiele innych czynników pozasportowych. Włodarzą nie będzie się opłacać awans takim klubikiem, czasy Amicy i Groclinu dawno sie skończyły.
Mecz z Niecieczą wygrali, bo to były derby, ale z Olimpią odpuszczą.
Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 20/05/2012 21:06
Tak czy inaczej musi byc zwyciestwo w Gdyni.Niezaleznie czy Zetka dzis wygrala czy by zremisowala i tak musimy za tydzien wygrac,bo nawet przy remisie to Stroze nas dojada.Nawet jest jeden plus remisu Zetki.Piast nie odpusci i nawet jak mialby byc ten baraz to go nie bedzie.Wiec wyjda w podstawowym skladzie.A dzis naprawde Kedziora wymiatal z Gieksa,natomiast Zawisza bardzo przecietnie w Poznaniu.
Co do barażu. Na PZPN macie regulamin na 2012/2013. Na obecny sezon jak już wklejałem jest zapis że awansujemy my, bo znany już punkt F dotyczy 1 i 2 drużyny.
Nie wiem na jaki regulamin patrzysz, ale tutaj wklejony był na sezon 2011/2012 czyli obecnie trwający, a wg niego byłby baraż.
Mój post z 9 maja. Wtedy na stronie PZPN był tylko ten regulamin.
Link
Dziwne by było, gdyby w połowie rozgrywek coś się zmieniło. Do tego pani Olejkowska jako źródło jest gówno warta, co już nie raz pokazało weszło.
Taka sugestia do trenera niech Zwoliński nie gra w meczu rezerw bo może się przydać w Gdyni gdyby nie daj Bóg coś nie szło zgodnie z planem. Ciekawe jak do meczu z Arką podejdzie Ława oby w decydujących momentach nie zadrzała mu noga bo gra o swoją przyszłość między innymi.
Ława ma kontrakt do końca kariery z Pogonią i choćby mu nogę urwało to kilkadziesiąt tysięcy co miesiąc będzie inkasował przez rok czy dwa lata więc trudno mu o właściwą mobilizację patrz przypadek Arboledy.
Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 20/05/2012 21:27
BRACIA !!!
Kończymy te pierdolenie co będzie gdyby !! ONI MAJĄ WYGRAĆ BEZ WZGLĘDU NA INNE WYNIKI !!
Nie ma żadnych pierdolonych kalkulacji. TYLKO ZWYCIĘSTWO !!
MY im w tym pomóżmy i WSZYSCY DO GDYNI !!!!!!! PO AWANS KURWA !!!!!
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi. Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.