Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Jedzenie, puby, kluby << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
db1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6924 dni




Odp: Jedzenie, puby, kluby - 05/03/2013 19:29
Czy ktoś ogarnia jakiś "sklepik" z winami w którym sprzedawca podpowie to i owo...? Chcę kupić dobre wino ale też, żeby nie płacić jak za złoto.
ps Hipermarkety odpadają...tam brak speców.


serdi
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4506 dni




Odp: Jedzenie, puby, kluby - 05/03/2013 19:50

  oczko82 napisał:  
Czy ktoś ogarnia jakiś "sklepik" z winami w którym sprzedawca podpowie to i owo...? Chcę kupić dobre wino ale też, żeby nie płacić jak za złoto.
ps Hipermarkety odpadają...tam brak speców.



zobacz może tutaj ciekawa stronka:

do trzech dych

sam nie jestem winiarzem,
a tam są fajne podpowiedzi żeby nie wtopić


AntyC
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5455 dni

**




Odp: Jedzenie, puby, kluby - 08/03/2013 23:25
kiedy otwieraja Akropolis- Malkolm masz jakies info?


malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7449 dni




Odp: Jedzenie, puby, kluby - 09/03/2013 20:17
Caly czas trwa remont, podejrzanie długo. Akropolis w GLX się zamknęło swoją drogą.


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5912 dni




Odp: Jedzenie, puby, kluby - 09/03/2013 23:47

  malcoolm napisał:  
Caly czas trwa remont, podejrzanie długo. Akropolis w GLX się zamknęło swoją drogą.



W GLX otworzyli jakis kebab. Swoja droga nie polecam.


Pit.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7408 dni




Odp: Jedzenie, puby, kluby - 10/03/2013 09:28

  oczko82 napisał:  
Czy ktoś ogarnia jakiś "sklepik" z winami w którym sprzedawca podpowie to i owo...? Chcę kupić dobre wino ale też, żeby nie płacić jak za złoto.
ps Hipermarkety odpadają...tam brak speców.



nie wiem jak w cenami, ale jest sklep z winami na Łukasińskiego, na rogu z ulicą Kameralną (za Piotrem i Pawełem jedziesz jak na działki i po lewej stronie zobaczysz przy głównej za ok 1km). Parę razy tam byłem ale w innym celu, ale z tego co widać to duży wybór i pewnie coś by sprzedawca podpowiedział

stronka sklepu


"...satysfakcja jest chwilowa - trwa moment, bo za chwilę będziesz chciał to zrobić jeszcze lepiej ziomek. Jeśli nie, to nie rozwiniesz się...'
eJay
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7219 dni

**




Odp: Jedzenie, puby, kluby - 10/03/2013 10:00

  Przema napisał:  

  malcoolm napisał:  
Caly czas trwa remont, podejrzanie długo. Akropolis w GLX się zamknęło swoją drogą.



W GLX otworzyli jakis kebab. Swoja droga nie polecam.



Ja także. Jest drogi w cholerę. Lepiej zjeść coś z North Fisha lub Subwaya :)


Ha ha ha, he he, ho-ho, uh, uh, ha-ha, ha...And I thought my jokes were bad...
malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7449 dni




Odp: Jedzenie, puby, kluby - 19/03/2013 21:15
Nowości i zapowiedzi gastronomiczno-handlowe [marzec 2013]


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7449 dni




Odp: Jedzenie, puby, kluby - 21/03/2013 14:17
Cafe Pravda ma być dwupiętrowa, otwarcie planowane jest między 2 a 12 kwietnia.


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7449 dni




Odp: Jedzenie, puby, kluby - 05/04/2013 07:20

  Cytat:  
'Wszedłem do małej kawiarni z przyjaciółką, każde z nas zamówiło coś dla siebie. Gdy siadaliśmy przy stoliku, dwóch ludzi podeszło do bufetu: - "Pięć kaw. Trzy dla nas, a dwie zawieszone" - powiedzieli. Płacą, biorą swoje trzy filiżanki i wychodzą. Pytam przyjaciółki: - "Co to są zawieszone kawy"? Ona odpowiada: - "Poczekaj, zobaczysz".

Jeszcze kilka osób weszło do kawiarni. Dwie kobiety zamówiły kawę, zapłaciły i wyszły. Następne zamówienie to siedem kaw dla trzech adwokatów: - "Trzy dla nas i cztery zawieszone". Rozważając co to takiego zawieszone kawy, podziwiam piękny widok w słonecznej pogodzie. Nagle otwierają się drzwi. Mężczyzna w zniszczonym ubraniu wyglądający jak żebrak, podchodzi do kelnerki i pyta uprzejmie: - "Czy masz może zawieszoną kawę"?

Mechanizm jest prosty jak budowa serca: ludzie płacą z góry za kawę przeznaczoną dla tych, którzy nie mogą sobie pozwolić na kupienie gorącego napoju. Tradycja zawieszonej (sospeso) kawy pojawiła się w Neapolu i rozprzestrzeniła po całym świecie. '



Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
M.K 74
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4869 dni




Odp: Jedzenie, puby, kluby - 08/04/2013 03:00
Wychodząc z lokalu po nocnych "wojażach" zamawiacie taksówkę, czy wsiadacie w tą korporację która obstawia dany lokal.? Dla mnie zamawianie taksówki pod lokal, to swoisty obciach. Przy przejechanych 10km zaoszczedzisz max. 5zł. Nie wspominam tu o staniu na deszczu, czy mrozie. Prym w takich sytuacjach wiodą rzesze zagranicznych studentów. Jedzie z Rockera do Baru Rab i czeka 15minut na taxe.
Taki mały wykaz korporacji i lokali które obstawiają:
City Taxi - brak lokali
Mix Taxi - brak lokali
Zrzeszenie Taxi 9622 - brak lokali
Taxi ForYou - Pinokio, Kojot, Rocker, Colorado, Chrobry, Columbus, Porto Grande
Grand Taxi - Boston , Senso, Kabaret, Broadwey, Patio, Samo Zło, Etap Hotel, Atrium Hotel, Willa Wset Ende, Willa Ogrody, Teqilla,
Granada Taxi - brak lokali
Partner Taxi - PLR, Caffe Jerzy , Olimpic


Ja wiem że kiedyś skończy się Nasza droga, Ja wiem że ucichnie Nasz vocal, zostawić coś po sobie nie tylko na pokaz....

Żeby nadszedł Mistrza czas - Módl się za Nami.....
malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7449 dni




Odp: Jedzenie, puby, kluby - 10/04/2013 06:54
5 zł dla studenta to 2 piwa, więc bez przesady z tym "swoistym obciachem" :)


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
Mick
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7488 dni




Odp: Jedzenie, puby, kluby - 11/04/2013 14:34
Student nie pojechałby taksą, choćby nie wiadomo jaki kurs by to nie był - idąc Twoim tropem rozumowania.


Obrazek jpg wstawiony na forum
Bengoro
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6058 dni




Odp: Jedzenie, puby, kluby - 11/04/2013 17:04

  malcoolm napisał:  

  Cytat:  
'Wszedłem do małej kawiarni z przyjaciółką, każde z nas zamówiło coś dla siebie. Gdy siadaliśmy przy stoliku, dwóch ludzi podeszło do bufetu: - "Pięć kaw. Trzy dla nas, a dwie zawieszone" - powiedzieli. Płacą, biorą swoje trzy filiżanki i wychodzą. Pytam przyjaciółki: - "Co to są zawieszone kawy"? Ona odpowiada: - "Poczekaj, zobaczysz".

Jeszcze kilka osób weszło do kawiarni. Dwie kobiety zamówiły kawę, zapłaciły i wyszły. Następne zamówienie to siedem kaw dla trzech adwokatów: - "Trzy dla nas i cztery zawieszone". Rozważając co to takiego zawieszone kawy, podziwiam piękny widok w słonecznej pogodzie. Nagle otwierają się drzwi. Mężczyzna w zniszczonym ubraniu wyglądający jak żebrak, podchodzi do kelnerki i pyta uprzejmie: - "Czy masz może zawieszoną kawę"?

Mechanizm jest prosty jak budowa serca: ludzie płacą z góry za kawę przeznaczoną dla tych, którzy nie mogą sobie pozwolić na kupienie gorącego napoju. Tradycja zawieszonej (sospeso) kawy pojawiła się w Neapolu i rozprzestrzeniła po całym świecie. '




Tak jak zawieszone kawy, tak się już przyjęły mercedesy ;), był ciekawy artykuł na temat kaw...

Obrazek jpg wstawiony na forum


Ojczyzna – to wielki zbiorowy obowiązek.

FC Kamień Pomorski
Ligowiec.net Team
malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7449 dni




Odp: Jedzenie, puby, kluby - 12/04/2013 07:04
Shisha pub zamknięta do końca kwietnia. Ponowne otwarcie w maju.


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
Mick
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7488 dni




Odp: Jedzenie, puby, kluby - 12/04/2013 09:42
Pozostaje przychodzić na shishe do Propaganda Pub

A przy okazji nie chce może ktoś się zaopatrzyć w przykładowo TAKĄ shishę?


Obrazek jpg wstawiony na forum
malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7449 dni




Odp: Jedzenie, puby, kluby - 03/05/2013 20:54
Nowości i zapowiedzi gastronomiczno-handlowe [kwiecień 2013] - majówkowe wydanie

* akcja CBA
* nowa restauracja w Parku Kasprowicza
* kawa z motoroweru
* itd.


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
avelyn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7842 dni




Odp: Jedzenie, puby, kluby - 04/05/2013 11:28

  malcoolm napisał:  
Nowości i zapowiedzi gastronomiczno-handlowe [kwiecień 2013] - majówkowe wydanie

* akcja CBA
* nowa restauracja w Parku Kasprowicza
* kawa z motoroweru
* itd.




piszesz:


  Cytat:  
Co ciekawe właścicielem sieci jest Mateusz Świtalski, syn właściciela Biedronki i Żabki. Na koniec roku planowane jest 150 sklepów.


zanim się poda ciekawostkę to warto ją sprawdzić bo to jest (obecnie) kosmiczna bzdura.


Jeśli historia mogłaby nas czegokolwiek nauczyć, to niewątpliwie tego, że żaden naród nie stworzył wyższej cywilizacji bez poszanowania prawa do posiadania własności prywatnej
Ludwig von Mises
malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7449 dni




Odp: Jedzenie, puby, kluby - 04/05/2013 23:05

  avelyn napisał:  

  Cytat:  
Co ciekawe właścicielem sieci jest Mateusz Świtalski, syn właściciela Biedronki i Żabki. Na koniec roku planowane jest 150 sklepów.


zanim się poda ciekawostkę to warto ją sprawdzić bo to jest (obecnie) kosmiczna bzdura.


To wychodzi na to, że wszystkie media się mylą ;) Z chęcią poznam Twoją wersję.


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
Bartas
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7515 dni

****




Odp: Jedzenie, puby, kluby - 11/05/2013 08:47
Czy zna ktoś lokal w Szczecinie na min. 100-150 osób i jest telebim?


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.06 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005