Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Jedzenie, puby, kluby << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
PDJ
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4884 dni




Odp: Jedzenie:D - 19/06/2012 18:54
Bardzo dobre rollo w "only kebab" w starym turzynie,dosyć duże cena 11zł,widać wszystko jak robi i co nakłada także nie ma wałków polecam!


Miś
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7389 dni

***




Odp: Jedzenie:D - 20/06/2012 12:21

  AntyC napisał:  

  Wilk. napisał:  

  malcoolm napisał:  
To zapraszam do Kuchni Tureckiej Sulejmana w okolicy CH Wilcza, zobaczysz co to duże rollo :)



równiez polecam. kilka dni temu zamówiłęm tam sobie zwykłego kebaba - 8zł. Duże kawałki mięsa, świeże warzywa i normalna świeża buła. W koncu dobry turek na osiedlu :)



To chyba jakoś trefnie trafiłem, bo dostałem zwykłego kebaba jakich wiele-bez szału żadnego. Jeśli chodzi o wielkość testowanych kebabów to chyba największy i najwięcej mięsa daj ciapaty w Policach (koło kingi)



Najwięcej nie daje ale robi dobre kebaby. Najwięcej (swego czasu) jak dla mnie dają capaci na Wernychory. Od pewnego czasu zauważyłem, że się troszkę zepsuło u nich, chyba, że mi się tylko wydaje.


V...
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8148 dni

*




Odp: Jedzenie:D - 20/06/2012 12:23

  Miś napisał:  

  AntyC napisał:  

  Wilk. napisał:  

  malcoolm napisał:  
To zapraszam do Kuchni Tureckiej Sulejmana w okolicy CH Wilcza, zobaczysz co to duże rollo :)



równiez polecam. kilka dni temu zamówiłęm tam sobie zwykłego kebaba - 8zł. Duże kawałki mięsa, świeże warzywa i normalna świeża buła. W koncu dobry turek na osiedlu :)



To chyba jakoś trefnie trafiłem, bo dostałem zwykłego kebaba jakich wiele-bez szału żadnego. Jeśli chodzi o wielkość testowanych kebabów to chyba największy i najwięcej mięsa daj ciapaty w Policach (koło kingi)



Najwięcej nie daje ale robi dobre kebaby. Najwięcej (swego czasu) jak dla mnie dają capaci na Wernychory. Od pewnego czasu zauważyłem, że się troszkę zepsuło u nich, chyba, że mi się tylko wydaje.



Tez tak uwazam, zwalam to jednak na przejedzenie i opadniecie juz zachwytu nad tymi porcjami;)


MKS
malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7449 dni




Odp: Jedzenie:D - 20/06/2012 12:49
Nowości gastronomiczno-handlowe [maj-czerwiec 2012] Sporo nowości z dwóch miesięcy :)


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
Miś
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7389 dni

***




Odp: Jedzenie:D - 25/06/2012 10:47
Gdzieś widziałem, że ktoś pytał gdzie można zjeść rybę w Szczecinie :D

Ostatnio edytowany przez: Miś, 26 czerwca 2012, 13:53 [1 raz(y)]


malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7449 dni




Odp: Jedzenie:D - 25/06/2012 20:16
Odnośnie czego to :) ? Jako nowość :) ?


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7449 dni




Odp: Jedzenie:D - 26/06/2012 21:26
Dziś ostatni dzień działalności Cafe Aficionado & Casa Turant :( KLIK


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7449 dni




Odp: Jedzenie:D - 27/06/2012 06:06
Long Play Pub zakończył działalność, w jego miejsce pojawi się reaktywowana Szuflandia (Wojska Polskiego 39a)


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
Owczarek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5139 dni




Odp: Jedzenie:D - 27/06/2012 08:18
a Only Kebab w Carrefourze ? Jak oceniacie bo często przechodze ale wizualnie jakoś mnie to mięso zniechęca


PDJ
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4884 dni




Odp: Jedzenie:D - 27/06/2012 14:26

  PDJ napisał:  
Bardzo dobre rollo w "only kebab" w starym turzynie,dosyć duże cena 11zł,widać wszystko jak robi i co nakłada także nie ma wałków polecam!



malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7449 dni




Odp: Jedzenie:D - 02/07/2012 18:36
1. Calvados dziś wyprowadza się z lokalu na Zofii Nałkowskiej.
2, Przy placu Zgody otworzyła się naleśnikarnia Nasz naleśnik

Obrazek jpg wstawiony na forum


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
avelyn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7842 dni




Odp: Jedzenie:D - 02/07/2012 19:47

  malcoolm napisał:  
1. Calvados dziś wyprowadza się z lokalu na Zofii Nałkowskiej.
2, Przy placu Zgody otworzyła się naleśnikarnia Nasz naleśnik

Obrazek jpg wstawiony na forum




oby były tak dobre jak w

Maneikinie


Jeśli historia mogłaby nas czegokolwiek nauczyć, to niewątpliwie tego, że żaden naród nie stworzył wyższej cywilizacji bez poszanowania prawa do posiadania własności prywatnej
Ludwig von Mises
db1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6924 dni




Odp: Jedzenie:D - 02/07/2012 21:25

  malcoolm napisał:  
1. Calvados dziś wyprowadza się z lokalu na Zofii Nałkowskiej.


W inne miejsce? Czy kolejny biznes na Prawobrzeżu upadł?


malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7449 dni




Odp: Jedzenie:D - 03/07/2012 22:01
To drugie :(

Obrazek jpg wstawiony na forum

Kupujecie w Bomi w Starej Cegielni? Nie wiem co się dzieje z tym sklepem, zawsze ceniłem sobie za bardzo duży wybór piwa, natomiast od kilku miesięcy systematycznie zmniejsza się wybór browarków, kuchnie świata też coraz uboższe, polikwidowane półki.


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
netoper
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4514 dni




Odp: Jedzenie:D - 04/07/2012 11:16
czytałem, że Bomi jest bliskie upadłości. Jednym z udziałowców jest fundusz inwestycyjny który rozłożył między innymi biuro Orbis. Kilka lat temu pracowałem w firmie którą wykupił ten fundusz, i to co się później działo przechodziło ludzkie pojęcie. wracając do tematu Bomi, szkoda bo mieli naprawdę ciekawy wybór.


Castaway
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6228 dni

*




Odp: Jedzenie:D - 04/07/2012 11:26

  netoper napisał:  
czytałem, że Bomi jest bliskie upadłości. Jednym z udziałowców jest fundusz inwestycyjny który rozłożył między innymi biuro Orbis. Kilka lat temu pracowałem w firmie którą wykupił ten fundusz, i to co się później działo przechodziło ludzkie pojęcie. wracając do tematu Bomi, szkoda bo mieli naprawdę ciekawy wybór.



no i jedyny taki sklep w okolicy z tego co wiem..


"Balansujcie dopóki się da, a gdy się już nie da, podpalcie świat!" - J. Piłsudski
malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7449 dni




Odp: Jedzenie:D - 08/07/2012 19:26
China Town & Soffra - nowy lokal na prawobrzeżu (parking przy Heliosach). Jadłem tylko kebsa do tej pory tam - całkiem ok, sos ostry jest ostry (tak jak powinno być), mięso jedynie trochę zimne zostałem.

Obrazek jpg wstawiony na forum


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
avelyn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7842 dni




Odp: Jedzenie:D - 08/07/2012 19:29

  malcoolm napisał:  
China Town & Soffra - nowy lokal na prawobrzeżu (parking przy Heliosach). Jadłem tylko kebsa do tej pory tam - całkiem ok, sos ostry jest ostry (tak jak powinno być), mięso jedynie trochę zimne zostałem.



jesc kebsa u chinczyka to jak zakladac lokate w pzu ;p;p

Ostatnio edytowany przez: avelyn, 9 lipca 2012, 12:22 [1 raz(y)]


Jeśli historia mogłaby nas czegokolwiek nauczyć, to niewątpliwie tego, że żaden naród nie stworzył wyższej cywilizacji bez poszanowania prawa do posiadania własności prywatnej
Ludwig von Mises
malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7449 dni




Odp: Jedzenie:D - 08/07/2012 19:37
kebsa u chińczyka chciałeś napisać?

No właśnie to jest połączenie dwóch lokali/marek - China Town & Soffra (turkish kebab) :)


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
Jaro07
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5378 dni




Odp: Jedzenie:D - 08/07/2012 22:51
Przy okazji, długo już otwarta jest ta buda z kebabem na przeciwko liquid, obok skrzyżowania b.warszawy z krzywoustego ?, tam obok totolotka. Ostatnio przechodziłem i kebab za 5 zł, mięso XXL( rzeczywiście duża porcja) i przygotowuje Turas.


Obrazek jpg wstawiony na forum
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.09 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005