Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Jedzenie, puby, kluby << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
PSMKS
Patriotyczna PS
IP: zapisany
Na forum od 7346 dni

****




Odp: Jedzenie:D - 14/07/2009 14:11

  chase napisał:  

  Psmks napisał:  
Chiczykow nie jadam przez uraz do tych z turzynu


możesz coś więcej napisać?



Dawno dawno temu zatrucie grube...


Przyjaciele Nie Tylko z Trybun !
PSMKS
Patriotyczna PS
IP: zapisany
Na forum od 7346 dni

****




Odp: Jedzenie:D - 14/07/2009 14:11

  chase napisał:  

  Psmks napisał:  
Chiczykow nie jadam przez uraz do tych z turzynu


możesz coś więcej napisać?



Dawno dawno temu zatrucie grube...


Przyjaciele Nie Tylko z Trybun !
xAdamx90
*zablokowany
IP: zapisany
Na forum od 5655 dni




Odp: Jedzenie:D - 14/07/2009 15:19
Ja odd czasu o czasu lubie zjesc samemu kubelek Gigant z KFC ale to juz jestem mega glodny :D a tak to polecam Clasic^^:)


To trzeba przeżyc aby to zrozumieć aby w to uwierzyć
nara
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7050 dni

**




Odp: Jedzenie:D - 14/07/2009 16:02

  Psmks napisał:  
Oj tam pojebało mi sie troszeczke :P oczywiście chodziło mi o trase Łaziękowską

Może znacie jakies dobre przepisy na obiad w stylu kuchni meksykańskiej ? tylko zeby w miare szybki był i niezbyt drogi :)



Nie wiem ile to może kosztować ale zrób sobie wieprzowinę na ostro z ryżem i warzywami... jadłem coś podobnego kiedyś w Amsterdamie w meksykańskiej budzie i było przezajebiste :)

Robi się w miarę normalnie, ryż jak ryż, wieprzowinę robisz na ostro raczej, warzywa w zależności od gustu ale najlepiej na patelni też na ostro, do tego jakiś sos albo keczup itd. i masz zajebisty obiadzik :)

EDIT: Dzięki za odpowiedź z tym kebabem w okolicach Bezrzecza bo to dla mnie PogońFan pytał ;-) Mam 2 pytanie, jakoś 3 tygodnie temu na imprezę do domu ktoś zamówił jedzenie u chińczyka. Wiem tylko, że było to z Niebuszewa - szamka pierwsza klasa. Mógłby mi ktoś powiedzieć, gdzie tam znajdę lokal z takim dobrym jedzeniem ?

Ostatnio edytowany przez: nara, 14 lipca 2009, 16:11 [1 raz(y)]


eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6731 dni

**




Odp: Jedzenie:D - 14/07/2009 16:30

  KS napisał:  
EDIT: Dzięki za odpowiedź z tym kebabem w okolicach Bezrzecza bo to dla mnie PogońFan pytał ;-) Mam 2 pytanie, jakoś 3 tygodnie temu na imprezę do domu ktoś zamówił jedzenie u chińczyka. Wiem tylko, że było to z Niebuszewa - szamka pierwsza klasa. Mógłby mi ktoś powiedzieć, gdzie tam znajdę lokal z takim dobrym jedzeniem ?



Jeżeli chińskie z dowozem to pewnie chodzi o pizzerie Lucca na Niemcewicza gdzie mają dania zarówno kuchni włoskiej jak i azjatyckiej.

http://www.hanoiandlucca.pl/


M_1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6528 dni




Odp: Jedzenie:D - 14/07/2009 17:50
a ja chinszczyzne polecam sobie z tej małej budki kolo manhatanu na kilińskiego kolo ACTIVA ostatnio przechodzilem i pomyslalem a ryzyk kwizyk '' poprsze sajgonki z ryzem '' 6 zł ... a najadłem sie konkretnie i do tego bardzo smacznie


''...to my przeżyjemy życie tak jak się powinno.. na całego! ''
HardcoreCitySzczecin
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7025 dni

**




Odp: Jedzenie:D - 15/07/2009 22:40

  Mateusz1948 napisał:  
a ja chinszczyzne polecam sobie z tej małej budki kolo manhatanu na kilińskiego kolo ACTIVA ostatnio przechodzilem i pomyslalem a ryzyk kwizyk '' poprsze sajgonki z ryzem '' 6 zł ... a najadłem sie konkretnie i do tego bardzo smacznie



...jak można najeść się sajgonkami.Będąc przy chiczyku polecam Kaczkę Hong Kong. Koszt w granicach 15 zł ale to poezja smaku wśrów fast foodów


https://www.facebook.com/HardcoreCitySzczecin
nara
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7050 dni

**




Odp: Jedzenie:D - 18/07/2009 14:42
a ja nie polecam pizzerii Palermo na Wojska Polskiego, któregoś razu w nocy zamówiłem z kobietą jakiegoś giganta. 2x musiałem dzwonić z zapytaniem, gdzie jest pizza itd., w końcu jak dojechali dostaliśmy owszem dosyć smaczną u góry ale na dole można było zrywać węgiel...


Szymen
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5868 dni

**




Odp: Jedzenie:D - 18/07/2009 15:18

  KS napisał:  
a ja nie polecam pizzerii Palermo na Wojska Polskiego, któregoś razu w nocy zamówiłem z kobietą jakiegoś giganta. 2x musiałem dzwonić z zapytaniem, gdzie jest pizza itd., w końcu jak dojechali dostaliśmy owszem dosyć smaczną u góry ale na dole można było zrywać węgiel...



koszyk na lubionwej cos sie popsul ostatnio... brzegi niedopieczone ciasto sie ciagnie... zle sie to konczy pozniej:)


JuStyNa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6819 dni




Odp: Jedzenie:D - 18/07/2009 15:28

  KS napisał:  
a ja nie polecam pizzerii Palermo na Wojska Polskiego, któregoś razu w nocy zamówiłem z kobietą jakiegoś giganta. 2x musiałem dzwonić z zapytaniem, gdzie jest pizza itd., w końcu jak dojechali dostaliśmy owszem dosyć smaczną u góry ale na dole można było zrywać węgiel...



Ja również nie polecam, miałam dwa razy (nie)przyjemność zamawiać ze znajomymi pizze i dwa razy skończyło się to nie małą niestrawnością... Żólta kartka


malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7449 dni




Odp: Jedzenie:D - 18/07/2009 15:29
Polecam tę pizzerię. Jedna z lepszych w Szczecinie :)

http://www.hanoiandlucca.pl/


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
.Krzysiek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7136 dni




Odp: Jedzenie:D - 18/07/2009 15:45

  JuStyNa napisał:  

  KS napisał:  
a ja nie polecam pizzerii Palermo na Wojska Polskiego, któregoś razu w nocy zamówiłem z kobietą jakiegoś giganta. 2x musiałem dzwonić z zapytaniem, gdzie jest pizza itd., w końcu jak dojechali dostaliśmy owszem dosyć smaczną u góry ale na dole można było zrywać węgiel...



Ja również nie polecam, miałam dwa razy (nie)przyjemność zamawiać ze znajomymi pizze i dwa razy skończyło się to nie małą niestrawnością... Żólta kartka



To w takim razie zanotowałem mały sabotaż (roznosiłem kiedyś ulotki z tej pizzerii) hihi

A poza tym to w Farmie na Piastów jest zacne żarcie ;)


nara
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7050 dni

**




Odp: Jedzenie:D - 18/07/2009 15:50

  malcoolm napisał:  
Polecam tę pizzerię. Jedna z lepszych w Szczecinie :)

http://www.hanoiandlucca.pl/



musze sobie zamówić chińczyka od nich i sprawdzić czy to ten zajebisty co jadłem :D


BadBoy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7213 dni




Odp: Jedzenie:D - 18/07/2009 17:16

  KS napisał:  

  malcoolm napisał:  
Polecam tę pizzerię. Jedna z lepszych w Szczecinie :)

http://www.hanoiandlucca.pl/



musze sobie zamówić chińczyka od nich i sprawdzić czy to ten zajebisty co jadłem :D



Jako rasowy fastfoodowiec dołożę coś od siebie póki jeszcze żyje hehe ;]

Jeśli chodzi o Lucce to mega nie polecam!!!!!Porcje małe i żarcie ogólnie średnie,mało sosu,ryżu i mięsa(w dostawie- nie wiem jak na miejscu) Jadłem Sajgonki i Kurczaka po Chińsku i musiałem dojechać się jeszcze jakąś kanapką ;]
Jeśli chodzi o chinola to polecam Knajpkę pt "Gold Dragon" w Dąbiu przy poczcie (FULL WYPAS nic dodać nic ująć mieszkam na niebuszewie a tam latam specjalnie jeść...).
Turecki kebab to w tej chwili Mezopotamia Grill na ul. Grota Roweckiego i Bramie Portowej nie ma sobie równych,no i wiadomo BarRab bez konkurencji jak dla mnie jeśli chodzi o Hamburgery ;] Co do Pizzerii to polecam Peperoni na Łuczniczej i Kr. Jadwigi oraz Pizze Barbecue z TelePizzy ale tylko i wyłącznie ten model bo inne są blee..Jeśli chcecie zabrać dupeczkę na dobrą kolacje to polecam "Zbójnicką" (nie nie znam Kotkowskiego ;]), oraz SPHINX-a a nad morzem Restauracje "Sabat" (Rewal, Niechorze)

Mam nadzieje że będzie smakowało Pozdro!!!

P.S Dodam jeszcze, że jak komuś nie chce się cisnąć na chińczyka do Dąbia to polecam tego przy ul. Krzywoustego (za przychodnią na Bolka Śmiałego)


No One Like Us....We don't Care...
malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7449 dni




Odp: Jedzenie:D - 18/07/2009 17:22

  Cytat:  
Jako rasowy fastfoodowiec dołożę coś od siebie póki jeszcze żyje hehe ;]

Jeśli chodzi o Lucce to mega nie polecam!!!!!Porcje małe i żarcie ogólnie średnie,mało sosu,ryżu i mięsa(w dostawie- nie wiem jak na miejscu) Jadłem Sajgonki i Kurczaka po Chińsku i musiałem dojechać się jeszcze jakąś kanapką ;]

Mi chodziło o pizze, innych dań nie zamawiałem :) Pizza smaczniutka!


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
BadBoy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7213 dni




Odp: Jedzenie:D - 18/07/2009 17:27

  malcoolm napisał:  

  Cytat:  
Jako rasowy fastfoodowiec dołożę coś od siebie póki jeszcze żyje hehe ;]

Jeśli chodzi o Lucce to mega nie polecam!!!!!Porcje małe i żarcie ogólnie średnie,mało sosu,ryżu i mięsa(w dostawie- nie wiem jak na miejscu) Jadłem Sajgonki i Kurczaka po Chińsku i musiałem dojechać się jeszcze jakąś kanapką ;]

Mi chodziło o pizze, innych dań nie zamawiałem :) Pizza smaczniutka!




  Cytat:  
musze sobie zamówić chińczyka od nich i sprawdzić czy to ten zajebisty co jadłem :D



Kolega ma zapędy więc wyraziłem swoją opinie a co do pizzy to nie neguje nie jadłem. pozdro ;]


No One Like Us....We don't Care...
eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7420 dni

*




Odp: Jedzenie:D - 18/07/2009 17:52

  Cytat:  
P.S Dodam jeszcze, że jak komuś nie chce się cisnąć na chińczyka do Dąbia to polecam tego przy ul. Krzywoustego (za przychodnią na Bolka Śmiałego)



Również polecam, tanio, spore porcje i bardzo dobre.


Truszeg
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6485 dni




Odp: Jedzenie:D - 18/07/2009 17:53
Jak lepiej gotować ziemniaki:D ? Zacząć w zimnej, osolonej wodzie na małym ogniu czy od razu do wrzątku wrzucać:D ??


"W życiu piękne są tylko chwile"
goral1982
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7082 dni




Odp: Jedzenie:D - 18/07/2009 17:55

  Truszek napisał:  
Jak lepiej gotować ziemniaki:D ? Zacząć w zimnej, osolonej wodzie na małym ogniu czy od razu do wrzątku wrzucać:D ??


Nie ma to jakiegos wiekszego znaczenia . Ale wrzatek tez musi byc posolony:)


Castaway
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6228 dni

*




Odp: Jedzenie:D - 18/07/2009 17:56

  goral1982 napisał:  

  Truszek napisał:  
Jak lepiej gotować ziemniaki:D ? Zacząć w zimnej, osolonej wodzie na małym ogniu czy od razu do wrzątku wrzucać:D ??


Nie ma to jakiego wiekszego znaczenia . Ale wrzatek tez musi byc posolony:)



jest różnica, nie gotuje sie ziemniaków na wrzątku choć niby tak byłoby szybciej ;) w sumie jest zasada że normalne w zimnej a młode można do wrzątku :]


"Balansujcie dopóki się da, a gdy się już nie da, podpalcie świat!" - J. Piłsudski
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.09 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005