Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Jedzenie, puby, kluby << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
HardcoreCitySzczecin
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7025 dni

**




Odp: Jedzenie:D - 12/07/2009 20:57

  Pogoniarz73 napisał:  


Zdecydowanie lepszy aniżeli ten kawałek dalej w budce przy parkingu, po którym musiałem się salwować ucieczką do domu :D

Odnośnie pizzy; parę ładnych lat jadałem w "marcopolo"... ale ostatnimi czasy coś mnie tknęło ażeby spróbować z "koszyka" (ul. Łubinowa) i nie żałuję, szczerze polecam, bardzo dobre "placuszki" robią ;)



Jeśli chodzi o ten przy parkingu w budce to kiedyż byłem zajebiscie głogny i jako, że przy sobie mialem bardzo ograniczony hajs zamówilem kebaba wlaśnie tam... uwieżcie po 2 kęsach wyjebalem go do śmietnika koło sklepu wędkarskiego z dzianinami :) Wolalem przejechać prawie caly Szczecin i nażreć się w domu.
Jeśli chodzi o Koszyka to rzeczywiście polecam pizzę tego rudzielca


https://www.facebook.com/HardcoreCitySzczecin
Sampaio
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7510 dni

*




Odp: Jedzenie:D - 12/07/2009 21:08

  Mati. napisał:  
Polecam kebaba u turasa na Rydla, naprzeciwko III Urzędu Skarbowego. Drogi, ale wart tej ceny.



taaaa.... Kebap Kapadokya - jadam tam regularnie, więc również polecam Hrhr plusikiem na pewno jest to, że można zjeść i w środku i na zewnątrz i że lokal posiada toaletę


Statystycznie gołąb żyje tylko kilka lat (choroby, wypadki i ogólnie "ciężkie życie")
Castaway
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6228 dni

*




Odp: Jedzenie:D - 12/07/2009 21:14
gadacie o jedzeniu i sie głodny zrobiłem.

Dla mnie na + buda gdzie serwuja fryty w bule przy glx koło przejścia podziemnego (maja dobre sosy) i ta naprzeciw 77 z frytokebabem i prażoną cebulą. Polecali mi też turka na bramie portowej ale jakoś nie przypadl mi do gustu

Ostatnio edytowany przez: Castaway, 12 lipca 2009, 22:12 [1 raz(y)]


"Balansujcie dopóki się da, a gdy się już nie da, podpalcie świat!" - J. Piłsudski
Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7190 dni

****




Odp: Jedzenie:D - 13/07/2009 00:00
Wreszcie można było zjeść porządnego szczecińskiego kebaba :) Ostatnio szukałem w Warszawie na Ursusie kebabów ale tam wszędzie grzeją bułki w mikrofali.... jeden typ mi również polecił ten kebab przy kinie Bajka co mówiliście i moja pytanie brzmi: tam mają zapiekacz do bułek czy tez z mikrofali podają... ???

Gdzie najbliżej Bezrzecza można ogarnąć dobrego kebaba?


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
Święty
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6854 dni




Odp: Jedzenie:D - 13/07/2009 00:20
Jeżeli chodzi o kebaby, to bardzo polecam na Bramie niedaleko Mak Kwaka. Na samym rogu jest taki Turek.. ale kebab jest bardzo dobry. Pakuje mięsa naprawdę porządnie, do tego jest cieniutko krojony maszynką, ew czasem ręcznie, ale także bardzo cienko.
Ja polecać ;)


Choć na świecie wiele klubów jest
I może lepsze są i sława większa jest
My w Szczecinie mamy taki klub
Któremu serca oddaliśmy już...
Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7190 dni

****




Odp: Jedzenie:D - 13/07/2009 00:27

  Święty napisał:  
Jeżeli chodzi o kebaby, to bardzo polecam na Bramie niedaleko Mak Kwaka. Na samym rogu jest taki Turek.. ale kebab jest bardzo dobry. Pakuje mięsa naprawdę porządnie, do tego jest cieniutko krojony maszynką, ew czasem ręcznie, ale także bardzo cienko.
Ja polecać ;)



W centrum to wiem, ale chodzi o to by nie dygać z Bezrzecza na kebaba do centrum tylko gdzieś bliżej.... :)


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
Lrd
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7010 dni

***




Odp: Jedzenie:D - 13/07/2009 18:42

  PogońFaN napisał:  

  Święty napisał:  
Jeżeli chodzi o kebaby, to bardzo polecam na Bramie niedaleko Mak Kwaka. Na samym rogu jest taki Turek.. ale kebab jest bardzo dobry. Pakuje mięsa naprawdę porządnie, do tego jest cieniutko krojony maszynką, ew czasem ręcznie, ale także bardzo cienko.
Ja polecać ;)



W centrum to wiem, ale chodzi o to by nie dygać z Bezrzecza na kebaba do centrum tylko gdzieś bliżej.... :)



Ja jak już muszę zjeść w tamtych okolicach to stołuję się na Zawadzkiego w kebabie w białej budzie koło netto. Na osiedlu są trzy kebaby, ale ten najlepiej mi pasuje ;)


Against modern wszystko!
PSMKS
Patriotyczna PS
IP: zapisany
Na forum od 7346 dni

****




Odp: Jedzenie:D - 14/07/2009 10:13

  Lrd napisał:  

  PogońFaN napisał:  

  Święty napisał:  
Jeżeli chodzi o kebaby, to bardzo polecam na Bramie niedaleko Mak Kwaka. Na samym rogu jest taki Turek.. ale kebab jest bardzo dobry. Pakuje mięsa naprawdę porządnie, do tego jest cieniutko krojony maszynką, ew czasem ręcznie, ale także bardzo cienko.
Ja polecać ;)



W centrum to wiem, ale chodzi o to by nie dygać z Bezrzecza na kebaba do centrum tylko gdzieś bliżej.... :)



Ja jak już muszę zjeść w tamtych okolicach to stołuję się na Zawadzkiego w kebabie w białej budzie koło netto. Na osiedlu są trzy kebaby, ale ten najlepiej mi pasuje ;)



Nigdy w zyciu jadłem tam miesiac temu moze troszke wiecej i mi starczy , buła twarda, mięso zjarane i mało surówki... kebab to u kurda na Grota-Roweckiego


Przyjaciele Nie Tylko z Trybun !
TradycjaZobowiązuje!
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 6769 dni

****




Odp: Jedzenie:D - 14/07/2009 10:45

  Psmks napisał:  

  Lrd napisał:  

  PogońFaN napisał:  

  Święty napisał:  
Jeżeli chodzi o kebaby, to bardzo polecam na Bramie niedaleko Mak Kwaka. Na samym rogu jest taki Turek.. ale kebab jest bardzo dobry. Pakuje mięsa naprawdę porządnie, do tego jest cieniutko krojony maszynką, ew czasem ręcznie, ale także bardzo cienko.
Ja polecać ;)



W centrum to wiem, ale chodzi o to by nie dygać z Bezrzecza na kebaba do centrum tylko gdzieś bliżej.... :)



Ja jak już muszę zjeść w tamtych okolicach to stołuję się na Zawadzkiego w kebabie w białej budzie koło netto. Na osiedlu są trzy kebaby, ale ten najlepiej mi pasuje ;)



Nigdy w zyciu jadłem tam miesiac temu moze troszke wiecej i mi starczy , buła twarda, mięso zjarane i mało surówki... kebab to u kurda na Grota-Roweckiego




ta orYginalna kuchnia kurdyjska to niekoniecznie jest przez kurda prowadzona. to te same turasy co sie na brami otworzyli, tam gdzie warzywmak kiedys byl. no ale kebaby dają rade, byle nie za często, a ta posybka pikantna tez gites jest


1948 - 2018 i dalej! historia bez końca!
PSMKS
Patriotyczna PS
IP: zapisany
Na forum od 7346 dni

****




Odp: Jedzenie:D - 14/07/2009 11:09
Gadałem kiedyś z typem na Grota w swojej kebabodajni powywieszał troche zdjęć ze swojego regionu i inne gadżety , na bramie u niego nie jadłem . Nie jest poze powalajacy ale ostatnio jest jedną z niewielu opcji kebaba który mi pasuje .


Przyjaciele Nie Tylko z Trybun !
BS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6484 dni




Odp: Jedzenie:D - 14/07/2009 11:55

  Animal. napisał:  
gadacie o jedzeniu i sie głodny zrobiłem.

Dla mnie na + buda gdzie serwuja fryty w bule przy glx koło przejścia podziemnego (maja dobre sosy) i ta naprzeciw 77 z frytokebabem i prażoną cebulą. Polecali mi też turka na bramie portowej ale jakoś nie przypadl mi do gustu



Był taki okres w zeszłym roku kiedy ja i pewnych dwóch znajomych jedliśmy w tej budzie naprzeciwko 77 w różnych odstępach czasu. Dziwne że wszyscy się potruliśmy i pózniej cisneliśmy lawę w kiblu cały dzień . Skutecznie mnie to wyleczyło z tamtejszego jedzenia ;]

Tak piszecie o kebabach a zna ktoś jakiś dobrych chińczyków na lewobrzeżu ? Sam osobiście mogę polecić Mekonga na krzywoustego, niedaleko skrzyżowania z bohaterów Warszawy. Tanie a sypią taką górę że człowiek ledwo od stołu wstaje :)


eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6731 dni

**




Odp: Jedzenie:D - 14/07/2009 12:41

  bs_ps napisał:  

Tak piszecie o kebabach a zna ktoś jakiś dobrych chińczyków na lewobrzeżu ? Sam osobiście mogę polecić Mekonga na krzywoustego, niedaleko skrzyżowania z bohaterów Warszawy. Tanie a sypią taką górę że człowiek ledwo od stołu wstaje :)



Przy ryneczku na Kilińskiiego obok WZDZ.
Przy Rondzie Giedroycia , tam gdzie ta nowa swiecąca reklama ;)
Na pogodnie, to chyba traugutta , vis a vis Pepperoni.
Jeśli chodzi o troche wyższą półke to polecam chinska restuaracje na Wojska Polskiego przy pl.Sprzymieżonych - Hai fong.
Kiedyś Golden Dragon przy Malczewskiego ale teraz raczej ichniejsza szamka sie zepsuła ;)

Ostatnio edytowany przez: eM, 14 lipca 2009, 12:47 [1 raz(y)]


PSMKS
Patriotyczna PS
IP: zapisany
Na forum od 7346 dni

****




Odp: Jedzenie:D - 14/07/2009 12:58

  eM napisał:  

  bs_ps napisał:  

Tak piszecie o kebabach a zna ktoś jakiś dobrych chińczyków na lewobrzeżu ? Sam osobiście mogę polecić Mekonga na krzywoustego, niedaleko skrzyżowania z bohaterów Warszawy. Tanie a sypią taką górę że człowiek ledwo od stołu wstaje :)



Przy ryneczku na Kilińskiiego obok WZDZ.
Przy Rondzie Giedroycia , tam gdzie ta nowa swiecąca reklama ;)
Na pogodnie, to chyba traugutta , vis a vis Pepperoni.
Jeśli chodzi o troche wyższą półke to polecam chinska restuaracje na Wojska Polskiego przy pl.Sprzymieżonych - Hai fong.
Kiedyś Golden Dragon przy Malczewskiego ale teraz raczej ichniejsza szamka sie zepsuła ;)



Chiczykow nie jadam przez uraz do tych z turzynu lecz w marcu przy zwiedzniu stolicy jadłem chinola przy trasie zamkowej ( nie ta budka ) kurczak na ostro był naprawde zajebisty , no i kolezanka Diana z obsługi ;)


Przyjaciele Nie Tylko z Trybun !
eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6731 dni

**




Odp: Jedzenie:D - 14/07/2009 13:02
Chyba łazienkowskiej trasie;)
Zaraz obok stadionu Legii , idąc w strone Zródełka , tez mozną trafic na smaczną azjatycką szamke.
Pamiętam że na Pradze często jadało się dobrego chinczyka ale jak to bywa w Stolycy byłem pod wpływem alkoholu wiec nie jestem w stanie przypomniec sobie gdzież ów knajpa sie znajduje lol
Z braku laku nawet hamburgery podczas tańców w Zródle nie były złe lol

Ostatnio edytowany przez: eM, 14 lipca 2009, 13:09 [2 raz(y)]


PSMKS
Patriotyczna PS
IP: zapisany
Na forum od 7346 dni

****




Odp: Jedzenie:D - 14/07/2009 13:07
Oj tam pojebało mi sie troszeczke :P oczywiście chodziło mi o trase Łaziękowską

Może znacie jakies dobre przepisy na obiad w stylu kuchni meksykańskiej ? tylko zeby w miare szybki był i niezbyt drogi :)

Ostatnio edytowany przez: PSMKS, 14 lipca 2009, 13:45 [1 raz(y)]


Przyjaciele Nie Tylko z Trybun !
Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7190 dni

****




Odp: Jedzenie:D - 14/07/2009 13:12
Pamiętam jak w tym Kebabie przy Netto za Zawadzkiego pracowały takie dwie Panie i jak jeszcze mieszałem tu to nawet w karty z Nimi się grało...

w Warszawie nie ma nawet takiego czegoś jak trasa Zamkowa :D

Przy stacji PKP na Ursusie w Warszawie każdy chwali tamtego chińczyka.


Ten Kebab przy kinie Bajka to mają zapiekane bułki czy warszawski standard z mikrofali.... ?

Ostatnio edytowany przez: Ambasador, 14 lipca 2009, 13:19 [1 raz(y)]


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
DeeMeN.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6104 dni




Odp: Jedzenie:D - 14/07/2009 13:26
A ja odradzę chińczyka w Auchanie "Shanghai" czy jak to się nazywa ;) Fakt że dostajesz porządną porcję, ale to wszystko jakieś takie bez smaku, mięso mdłe i trochę gumowe, warzywa to chyba jakieś mrożonki ...

A jada ktoś w restauracji "Szejk" na ul. Niepodległości ? Ja sobie chwale bardzo ;) Stek drobiowy, karkówka - bardzo smaczne żarcie mają.


Myślę, że sobie w życiu poradzę bo potrafię kombinować i swoich ideałów nie zdradzę !
chase
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7190 dni

**




Odp: Jedzenie:D - 14/07/2009 13:52

  Psmks napisał:  
Chiczykow nie jadam przez uraz do tych z turzynu


możesz coś więcej napisać?


eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6731 dni

**




Odp: Jedzenie:D - 14/07/2009 13:53
"Szejk" jak najbardziej na plus! Mistrzowskie grillowane mięso , swieze surówki i dobry ryż.Polecam równiez u nich rybe!
Ciut gorzej oceniam szamke w Qrniku ale to już kwestia gustu. Wydaje mi sie ze surówki i sosy lepsze mają u wczesniej
wymienionej konkurencji lol
Farma na Kościuszki i ichniejsze Zongery też dają rade ;)

PS. w Smakach Swiata jest jeszcze ta promocja weekendowa? wszystko po 20 zł?

Ostatnio edytowany przez: eM, 14 lipca 2009, 13:59 [2 raz(y)]


exces
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5730 dni

*




Odp: Jedzenie:D - 14/07/2009 14:10

  chase napisał:  

  Psmks napisał:  
Chiczykow nie jadam przez uraz do tych z turzynu


możesz coś więcej napisać?



ja miałem taka faze, że kiedyś matka kupiła tam na wynos szamke, wpada do domu i sie okazało że nieświeża, z powrotem do chinolów gadka że nieświeże oni przy swoim kilka słów o sanepidzie i dali nową porcję...


tylko prawdziwa przyjaźń to potęga...
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.17 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005