Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Jedzenie, puby, kluby << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
drewniak
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6803 dni




Odp: Jedzenie:D - 27/02/2006 19:53
hmmm...podam ci inny przyklad.wiesz gdzuie ejst ta restauracja continental,na bramie portowej??nie jest drog,ale uwazana za jedna z lepszych w szczecinie.akurat musialem cos zabrac z niej,jakies pokale,przylazl kierownik,wyslal manego po pol litra jatanszej wodki,dal mu 15zl.oczywiscie kupil wodke,art o ile ci ta nazwa cos mowi.a pozniej kielonka opierdola za 7zl.na 3 maja,na styolowce kiedys w zupie znalazla sie srubka.mialem praktyki w redzie w hotelu,obecnie juz zamkniete.czasami kucharz jak nie mial gdzie wjebac popilu z fajki,to wpieprzyul go do garan np z gotujacym sie miesem.wiec wiem co mowie,bo widzialem takie cos nieraz:)i moge sie zalozyc,ze jesi mani,bo typiary nie,ale jesli mani siedza na kuchni,to masz 90% szans,ze masz dodatek gratis.


Mateusz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6763 dni




Odp: Jedzenie:D - 27/02/2006 20:53
Polecem '' AKROPOLIS '' dobre jedzenie tam maja !!!


Obrazek gif wstawiony na forum
Kula
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7193 dni




Odp: Jedzenie:D - 27/02/2006 21:12

  Mateusz napisał:  
Polecem '' AKROPOLIS '' dobre jedzenie tam maja !!!



Polecam Bonio Na Chopina ! Dobre Jedzonko Tam Podają !:D


PS
AS.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7123 dni




Odp: Jedzenie:D - 27/02/2006 21:24
Przyznaje nie śledziłem tematu (być może już ktoś wspomniał), ale gorąco polecam szaszłykarnia na Słonku. Szaszłyczek paluszki lizać.

Ostatnio edytowany przez: AS., 27 lutego 2006, 21:31 [1 raz(y)]


POGOŃ SZCZECIN
eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6731 dni

**




Odp: Jedzenie:D - 27/02/2006 21:27

  AS-72 napisał:  
Przyznaje nie śledziłem tematu (być może już ktoś wspomniał), ale gorąco polecam szaszłykarnie na Słonku. Szaszłyczek paluszki lizać.



Jak szaszlyczek to tylko "Merkury" obok ronda akademickiego :8


NLx
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8255 dni

**




Odp: Jedzenie:D - 27/02/2006 22:07

  PSG. napisał:  

Jak szaszlyczek to tylko "Merkury" obok ronda akademickiego :8



To nie rondo akademickie ale wiadomo o co chodzi :)

A w temacie to : kebaphouse na jagiellonskiej wymiata.


za plecami psów myśliwskich cała masa
Mateusz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6763 dni




Odp: Jedzenie:D - 27/02/2006 22:15

  ku(L)a napisał:  

  Mateusz napisał:  
Polecem '' AKROPOLIS '' dobre jedzenie tam maja !!!



Polecam Bonio Na Chopina ! Dobre Jedzonko Tam Podają !:D



Mozesz mi powiedziec gdzie to jest dokladnie ? kolo czego to mniej wiecej jest ?


Obrazek gif wstawiony na forum
Wojtek S.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7156 dni




Odp: Jedzenie:D - 27/02/2006 22:15
A ja polecam paszteciki na Wyszka.


Mamo, zamknij drzwi, kreślę krzyż to długa droga,
biorę kilku kumpli, dobre buty, suchy prowiant.
To nasza wojna brat więc kiedy odniosę ranę,
podnieś mnie, otrzep mundur i weź pod ramię,
w spieczone usta kropla wody, pójdźmy tam razem,
pola bitew są brunatne bo wsiąka w nie krew przegranych.
kaktus
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6948 dni




Odp: Jedzenie:D - 27/02/2006 22:19
Bar Mleczy Turysta :D na Obroncow Stalingradu :) tanio i mozna sie najesc :)


U-96
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7953 dni

**




Odp: Jedzenie:D - 27/02/2006 22:31
z barow mlecznych to jeszcze sporadycznie "Jedyna" i kiedys "Kogel Mogel" (jakos tak w barach mlecznych lubie pozerac nalesniory z serem). Z barow szybkich to "Qrnik" "Huso" baaardzo zadko "Rab" czy "mak kwak" ( w technikum to sie spierdalalo z niemieckiego na plac zolnierza specjalnie na kebaba :) ). A rzadzi niepodzielnie "KFC" tylko ze troche drogo wiec tradycyjnie zjadam sobie tam raz w miesiacu caly kubelek :D

a najchujowsze zarcie bylo jest i bedzie w stolowce jw 1749 i kilku "absolwentow" ;) ww placowki zapewne to potwierdzi ;)


Szlugi, wóda, gołe baby !
borsuk
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8324 dni

**




Odp: Jedzenie:D - 27/02/2006 22:42

  Pucha napisał:  
A ja polecam paszteciki na Wyszka.




Jak paszteciki to tylko na Wojska, na przeciwko Undergrounda....paszteciki mistrzostwo swiata:)


"Badz uprzejmy miec watpliwosc"
eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6731 dni

**




Odp: Jedzenie:D - 27/02/2006 22:47

  Mateusz napisał:  

  ku(L)a napisał:  

  Mateusz napisał:  
Polecem '' AKROPOLIS '' dobre jedzenie tam maja !!!



Polecam Bonio Na Chopina ! Dobre Jedzonko Tam Podają !:D



Mozesz mi powiedziec gdzie to jest dokladnie ? kolo czego to mniej wiecej jest ?



'AKROPOLIS" w fali o ile sie nie myle
"Bonio" na zakolu(w okolicach akademikow AR tylko troche wyzej - w kier Osowa) ;)

Ostatnio edytowany przez: eM, 27 lutego 2006, 22:58 [1 raz(y)]


mks1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6941 dni




Odp: Jedzenie:D - 27/02/2006 22:57
z pizzeri to szwalnia i piccolo :) no i naturalnie bar rab ;)


NLx
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8255 dni

**




Odp: Jedzenie:D - 27/02/2006 23:03

  U-96 napisał:  

a najchujowsze zarcie bylo jest i bedzie w stolowce jw 1749 i kilku "absolwentow" ;) ww placowki zapewne to potwierdzi ;)



hehehe, dobrze ze takich "restauracji" nie ma na miescie, jak sobie przypomne te kulinarne eksperymenty... rzygi2


za plecami psów myśliwskich cała masa
celciusz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8284 dni




Odp: Jedzenie:D - 27/02/2006 23:25

  drewniak napisał:  
bar-rab,mak-kwak i Bonio na Chopina,to cudo polecam,zajebiste zarcie tam serwuja.choc ogolnie juz nie jadam w takich stoiskach.chodze do gastronomika i wiem,co tak naprawde znajduje sie w tym jedzeniu.o drogich restauracjach juz wogole nie wspominam,bo obiad kosztuje drozej,niz by sie w domu moglo cos zjesc a robiony jest z gorszego gowna,niz pies moze nasrac na chodniku:)



no tak jak dla ciebie raby i inne gownodajnie wymiataja a chodzisz do gastronomika to marny z ciebie kucharz raczej bedzie


Safe
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7161 dni




Odp: Jedzenie:D - 27/02/2006 23:31

  borsuk napisał:  

  Pucha napisał:  
A ja polecam paszteciki na Wyszka.




Jak paszteciki to tylko na Wojska, na przeciwko Undergrounda....paszteciki mistrzostwo swiata:)



i tu sie zgodze ... wejscie po schodkach ;)


"Jeszcze bedzie czas, by odpoczywac"
Cycek.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6919 dni




Odp: Jedzenie:D - 27/02/2006 23:50

  celciusz napisał:  

  drewniak napisał:  
bar-rab,mak-kwak i Bonio na Chopina,to cudo polecam,zajebiste zarcie tam serwuja.choc ogolnie juz nie jadam w takich stoiskach.chodze do gastronomika i wiem,co tak naprawde znajduje sie w tym jedzeniu.o drogich restauracjach juz wogole nie wspominam,bo obiad kosztuje drozej,niz by sie w domu moglo cos zjesc a robiony jest z gorszego gowna,niz pies moze nasrac na chodniku:)



no tak jak dla ciebie raby i inne gownodajnie wymiataja a chodzisz do gastronomika to marny z ciebie kucharz raczej bedzie



Czy w gastronomiku jest tylko kierunek kucharz?????? pomyśl


...spójrz na te dziurawe szosy, anonimowe blokowiska i stare kamienice, gdzie każdy zna wszystkich sąsiadów z nazwiska. Spójrz na podmiejskie oazy...
IS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6731 dni




Odp: Jedzenie:D - 28/02/2006 04:24
Ja polecam pizze familijną w mezzoforte oraz restauracje Viena - szczególnie tym ktorzy maja dziewczyne i chcieliby spedzic niezapomniany wieczor. hihi


drewniak
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6803 dni




Odp: Jedzenie:D - 28/02/2006 11:46

  czoczo napisał:  

  celciusz napisał:  

  drewniak napisał:  
bar-rab,mak-kwak i Bonio na Chopina,to cudo polecam,zajebiste zarcie tam serwuja.choc ogolnie juz nie jadam w takich stoiskach.chodze do gastronomika i wiem,co tak naprawde znajduje sie w tym jedzeniu.o drogich restauracjach juz wogole nie wspominam,bo obiad kosztuje drozej,niz by sie w domu moglo cos zjesc a robiony jest z gorszego gowna,niz pies moze nasrac na chodniku:)



no tak jak dla ciebie raby i inne gownodajnie wymiataja a chodzisz do gastronomika to marny z ciebie kucharz raczej bedzie



Czy w gastronomiku jest tylko kierunek kucharz?????? pomyśl



dobra uwaga cycu:)widzisz celciusz,ja w gastronomiku nie jestem na kucharza,tylko na hotelarza:)i to jest roznica:)po 2 co ma kucharz do tego co pisalem??ja to widzialem i raczej bym nazal ostrzezeniem,choc jesli lubisz takie przysmaki to prosze bardzo,dla ciebie tez cos moge upichcic:)


Zbylu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6820 dni




Odp: Jedzenie:D - 28/02/2006 11:57

  KloceK napisał:  

  borsuk napisał:  

  Pucha napisał:  
A ja polecam paszteciki na Wyszka.




Jak paszteciki to tylko na Wojska, na przeciwko Undergrounda....paszteciki mistrzostwo swiata:)



i tu sie zgodze ... wejscie po schodkach ;)



tez sie zgodze stara baba na kasie ale paszteciki 1 klasa


Obrazek gif wstawiony na forum
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.05 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005