Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Jedzenie, puby, kluby << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
U-96
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7953 dni

**




Odp: Jedzenie:D - 15/11/2005 22:27
fakt,w Huso maja dobre zarcie , natomiast z barow mlecznych polecam "Jedyną" na pl. Grunwaldzkim


Szlugi, wóda, gołe baby !
Kuba L.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6898 dni




Odp: Jedzenie:D - 15/11/2005 23:14

  trib napisał:  

  monter napisał:  

2. Stolowka polibudy - nikt nie sprawdza czy jestes studentem, a za 7zl dostaje sie 2 daniowy obiad, czasami jakies jablko albo paczek na deser.



...na polibudzie jadlem kilka razy i nie powiem - dobre zarcie tam maja:)



Zarcie moze i niezle, ale odkad utracilem kawalek zeba na kotlecie (jakies zelastwo tam bylo) to ja ta stoloweczke z daleka omijam.
Dla korzystajacych przestroga - nie znacie dnia ani godziny ;)

A w Turyscie wkurwiaja mnie kolejki i nie bierzcie ziemniakow, chyba ze macie klopoty z oddaniem stolcu:))


Trybik w machinie zwanej Pogonią.
Randall McMurphy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6921 dni

*




Odp: Jedzenie:D - 16/11/2005 08:30
.

Ostatnio edytowany przez: Randall McMurphy, 7 marca 2008, 15:35 [1 raz(y)]


To My Niechciani, Nielubiani i Bezczelni...MKS!
kibic24
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6815 dni




Odp: Jedzenie:D - 16/11/2005 10:10
gdzie ta stolowka polibudy i czy jak mam legitke studiow prywatnych to baba sie skapnie ze nie polibuda czy wystarczy tylko legitke pokazac ?:)i ona nie patrzy, i jakie jedzenie bys tam polecal ewentualnie, bo tursyta jest niby zdrowy ale te ich schabowe to z przeszkodami sa ,z turysty najlepsza sa nalesniki ruskie czy cos takiego ,a z zup to barszczyk


Pszczółek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7648 dni

**




Odp: Jedzenie:D - 16/11/2005 13:29

  wapp napisał:  
gdzie ta stolowka polibudy i czy jak mam legitke studiow prywatnych to baba sie skapnie ze nie polibuda czy wystarczy tylko legitke pokazac ?:)i ona nie patrzy, i jakie jedzenie bys tam polecal ewentualnie, bo tursyta jest niby zdrowy ale te ich schabowe to z przeszkodami sa ,z turysty najlepsza sa nalesniki ruskie czy cos takiego ,a z zup to barszczyk



Stolowka polibudy jest na piastow 25. Za 7zl w bufecie to sa tam pelnoplatne obiady.(za moich czasow dla studentow ze skierowaniem, byly przez 5 lat po 4,5zl). A do wyboru masz niewiele, praktycznie to co tego dnia daja... Wyglada na to, ze cena obiadu nie zmienila sie tam przynajmniej przez 7 lat wow


Fan Club Kamień Pomorski
AP Gryf Kamień Pomorski
Junior
Pogoń Szczecin
IP: zapisany
Na forum od 8325 dni




Odp: Jedzenie:D - 16/11/2005 15:02

  Randall McMurphy napisał:  
Na poczatku pracowalem Na Hrubieszowskiej to jest kolo Geanta a pozniej na Cukrowej. I to jest tak pracuja tam caly dzien od 12do 1-2, ruch jest niewielki i sie troche nudzilismy...szefow niema przyjezdzaja raz na 4-5dni to moglismy chlac i wtedy sie dzialy rozne rzeczy z ciastem do pizzy czy serem:) ale ja tylko patrzalem hehe nie chcialem podpasc...dlatego jezeli pojdziec ie do jakichs p[izzeri(pracowalem w kilku) to najlepuiej odraz zwroccie uwage na Pizzermana i tego kto tam pracuje jezeli w miare ``wygladaja`` to ok. Ale wlasciwie tam gdzie pracuja mlodzi i sie wyglupiaja to lepiej nie wchodzic:] Odradzam to samo Megellan Pub i szczegolnie SZWALNIA CAFE!! tam co sie dzieje z szefem chleja i pozniej co na ziemi na talerzuc i dodaja specjalne skladniki....



czesto jadalem na mamamija w orlenie, kolo hotelu Reda i musze powiedziec ze nigdy nie widzialem aby ktos byl najebany :) pracowal tam koleszka.... i zawsze wszystko bylo pieknie i ladnie :) bralem najtansza pizze za 6 zl, z serem i ketchupem a dostawalem wielka full wypas: pieczarki, kielbasa, cebulka, oliwki itp itp :D
szkoda ze juz nie robi tam....


Safe
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7161 dni




Odp: Jedzenie:D - 16/11/2005 15:05
i tak najlepsze zarlo jest .... w domq od mamy :)


"Jeszcze bedzie czas, by odpoczywac"
Jey - M
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6939 dni




Odp: Jedzenie:D - 16/11/2005 15:19

  JuN napisał:  

  Randall McMurphy napisał:  
Na poczatku pracowalem Na Hrubieszowskiej to jest kolo Geanta a pozniej na Cukrowej. I to jest tak pracuja tam caly dzien od 12do 1-2, ruch jest niewielki i sie troche nudzilismy...szefow niema przyjezdzaja raz na 4-5dni to moglismy chlac i wtedy sie dzialy rozne rzeczy z ciastem do pizzy czy serem:) ale ja tylko patrzalem hehe nie chcialem podpasc...dlatego jezeli pojdziec ie do jakichs p[izzeri(pracowalem w kilku) to najlepuiej odraz zwroccie uwage na Pizzermana i tego kto tam pracuje jezeli w miare ``wygladaja`` to ok. Ale wlasciwie tam gdzie pracuja mlodzi i sie wyglupiaja to lepiej nie wchodzic:] Odradzam to samo Megellan Pub i szczegolnie SZWALNIA CAFE!! tam co sie dzieje z szefem chleja i pozniej co na ziemi na talerzuc i dodaja specjalne skladniki....



czesto jadalem na mamamija w orlenie, kolo hotelu Reda i musze powiedziec ze nigdy nie widzialem aby ktos byl najebany :) pracowal tam koleszka.... i zawsze wszystko bylo pieknie i ladnie :) bralem najtansza pizze za 6 zl, z serem i ketchupem a dostawalem wielka full wypas: pieczarki, kielbasa, cebulka, oliwki itp itp :D
szkoda ze juz nie robi tam....



na Hrubieszowskiej, czesto jadam bo parcuje moj sasiad i tez mam gratisy :) i niegdy nie widzialem zeby byl na chlany lub sie zabawial :P

pytanko do Randall McMurphy czemu juz tam nie pracujesz??? i czemu az w tylu pizzeriach pracowales??? czyzby cie wyrzucali za takei cyrki??? pozdro :)


...Wiele Serc, Jedno Bicie, Pogoń Szczecin Ponad Życie...
A. Strzelba
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7181 dni

***




Odp: Jedzenie:D - 16/11/2005 16:03
Karkówka + fytki + surówka + sos czosnkowy z Kurnika lub Szejka !
I nie sycze...


monter
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7187 dni




Odp: Jedzenie:D - 16/11/2005 16:09

  Pszczółek napisał:  

  wapp napisał:  
gdzie ta stolowka polibudy i czy jak mam legitke studiow prywatnych to baba sie skapnie ze nie polibuda czy wystarczy tylko legitke pokazac ?:)i ona nie patrzy, i jakie jedzenie bys tam polecal ewentualnie, bo tursyta jest niby zdrowy ale te ich schabowe to z przeszkodami sa ,z turysty najlepsza sa nalesniki ruskie czy cos takiego ,a z zup to barszczyk



Stolowka polibudy jest na piastow 25. Za 7zl w bufecie to sa tam pelnoplatne obiady.(za moich czasow dla studentow ze skierowaniem, byly przez 5 lat po 4,5zl). A do wyboru masz niewiele, praktycznie to co tego dnia daja... Wyglada na to, ze cena obiadu nie zmienila sie tam przynajmniej przez 7 lat wow



Co do cen, to kiedys i byly obiady za 4,50, ale w zwiazku z nowymi ustwami dotyczacymi dotowania uczelni, a co za tym idzie i stolowek, ceny ulegly zmianie (Ustawa mowi m.in o tym ze uczelnia nie moze dokladac kasy do stawki zywieniowej, tylko co najwyzej finansowac remonty infrastruktury stolowki itd.)

Do kotletow z niespodziankami, to w polskiej kuchni jest takie danie jak schabowy z koscia i sila rzeczy kawalek tej kosci musisz miec w miesie, wykrajasz go, a reszte jesz i wtedy nie marudzisz o przeszkodach :). A odnosnie wyboru potraw w punktach typu bary mleczne i stolowki to najlepiej sugerowac sie tym, co najlepiej schodzi, wtedy nie nalezy sie martwic o to ze cos jest nieswieze... (co do ziemniakow to jakies sciemy wapp wciskasz chyba)
smacznego


MKS Pogoń Szczecin Polska
Aleksandra
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7318 dni




Odp: Jedzenie:D - 16/11/2005 16:33

  JuN napisał:  

czesto jadalem na mamamija w orlenie, kolo hotelu Reda i musze powiedziec ze nigdy nie widzialem aby ktos byl najebany :) pracowal tam koleszka.... i zawsze wszystko bylo pieknie i ladnie :) bralem najtansza pizze za 6 zl, z serem i ketchupem a dostawalem wielka full wypas: pieczarki, kielbasa, cebulka, oliwki itp itp :D
szkoda ze juz nie robi tam....



Oj przyznam ze lokal elegancki :) B. Dobre salatki i makarony polecam jak najbardziej ;)


spagetti
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7508 dni

*




Odp: Jedzenie:D - 16/11/2005 17:53
Jogobella-pieczone jablko z rodzynkami:D


,,Vi är överallt,,- POGON
STARGARD_FC
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6884 dni




Odp: Jedzenie:D - 16/11/2005 18:06
w Szczecinie lipa z jedzeniem nie to co w Stargardzie na dworcu:D:D:D:D


Czy wygrywasz !! Czy nie !! Ja i tak kocham Cie !! Bo najlepsza w Polsce jest !! Pogoń Szczecin MKS !!

Obrazek jpg wstawiony na forum
Kuba L.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6898 dni




Odp: Jedzenie:D - 16/11/2005 18:40

  monter napisał:  

Do kotletow z niespodziankami, to w polskiej kuchni jest takie danie jak schabowy z koscia i sila rzeczy kawalek tej kosci musisz miec w miesie, wykrajasz go, a reszte jesz i wtedy nie marudzisz o przeszkodach :). A odnosnie wyboru potraw w punktach typu bary mleczne i stolowki to najlepiej sugerowac sie tym, co najlepiej schodzi, wtedy nie nalezy sie martwic o to ze cos jest nieswieze... (co do ziemniakow to jakies sciemy wapp wciskasz chyba)
smacznego


Namieszales...
o ziemniakach to ja pisalem, a nie wapp. No coz takie mam z ziemniakami w Turyscie doswiadczenia...
ogólnie jak tam jestem to tylko nalesniki

A z kotletami to nie wiem czy piszesz o moim przypadku, ale odpowiedziec moge:
-zeba stracilem na kotlecie mielonym
-to nie byla kosc tylko kawalek metalukwasny
-kucharki tez nie wiedzialy jak to mozliwekwasny
-wydarzenie miało miejsce 2,5 roku temu
Takze powtarzam: odradzam stolowke Polibudy


Trybik w machinie zwanej Pogonią.
hPS
*zablokowany
IP: zapisany
Na forum od 7028 dni

****




Odp: Jedzenie:D - 16/11/2005 18:51
Bar Rab , Tele Pizza :D Nigdy nie miałem jakis niesmacznych wrazen z tych knajp . Tanio dobrze i szybko :D Co do waszych menu po wymianie zdan jakos sie nie przekonuje i raczej nie bede exsperymentował ;P:)


Podniesiona adrenalina to Śródmiejska siła
1973
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7194 dni

*




Odp: Jedzenie:D - 16/11/2005 20:13
Moze i ja sie wypowiem co nie co na ten temat a bywam dosyc czesto w roznych lokalach (przyjmuje taka ogolna nazwe); wiec zaczynajac od kebabka w "Huso" bylem moze ze trzy razy i powiem ze nie byl najgorszy aczkolwiek mimo wszystko wole" Kebabhouse" ;) a jesli ktos mialby ochote na zajebiste rolo to polecam taki lokalik o nazwie "Maraba",serwuja tam kuchnie libanska i takie rozne ichnie frykasy.
W "Turyscie" http://przewodniki.wypoczynek.turystyka.pl/ tez od czasu do czasu lubialem cos wszamac ale te wieczne kolejki..porazka i dlatego tez coraz czesciej zagladam obok czyli do "Rybarexu"a jedzonko naprawde jest wyborne(jesli ktos oczywiscie lubi rybki lub inne przysmaki zwiazane z morzem bo ja bardzo ;) ) no z cenami juz nie jest tak extra ale np.jakies sniadanko tak okolo dyszki mozna zjesc, polecam szczegolnie cocktail z krewetek lub salatke z rakow :)
Jesli chodzi o pizze to od jakiegos czasu jadam w "Marcopolo",smaczna a i ceny tez przystepne, chociaz czasami zdarzy mi sie zajrzec tez do "New York pizza"
Jak narazie to tyle jak cos jeszcze przyjdzie mi do lba to cos skrobne...
Smacznego :)

Ostatnio edytowany przez: 1973, 2 października 2014, 10:33 [1 raz(y)]


Helmut
Moderator*
IP: zapisany
Na forum od 7650 dni

****




Odp: Jedzenie:D - 16/11/2005 20:35
Pizeria Marco Polo - kosciuszki i sloneczne. Pizza dobra, a cena zajebista - codziennie jest promocja na inna pizze (50% taniej), wiec za giganta 48cm srednicy placi sie kolo 11-14zl (zalezy jaka pizza danergo dnia jest w promocji). Polecam ;)


Stoi przed nami ogrom zadań. To nasze wspólne brzemię, ale i porywające wyzwanie...
Steryd
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8193 dni

**




Odp: Jedzenie:D - 16/11/2005 21:22

  Helmut napisał:  
Pizeria Marco Polo - kosciuszki i sloneczne. Pizza dobra, a cena zajebista - codziennie jest promocja na inna pizze (50% taniej), wiec za giganta 48cm srednicy placi sie kolo 11-14zl (zalezy jaka pizza danergo dnia jest w promocji). Polecam ;)



W centrum do godziny 14 jest 30%, ale nie wiem czy na wszystkie pizze. Ktos rozgarniety jest w tym temacie?


1948
Jey - M
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6939 dni




Odp: Jedzenie:D - 16/11/2005 21:37
ja polecam w Bar Rabie sos spod lady :D:) super ostry :]


...Wiele Serc, Jedno Bicie, Pogoń Szczecin Ponad Życie...
malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7449 dni




Odp: Jedzenie:D - 16/11/2005 22:10

  Steryd napisał:  

  Helmut napisał:  
Pizeria Marco Polo - kosciuszki i sloneczne. Pizza dobra, a cena zajebista - codziennie jest promocja na inna pizze (50% taniej), wiec za giganta 48cm srednicy placi sie kolo 11-14zl (zalezy jaka pizza danergo dnia jest w promocji). Polecam ;)



W centrum do godziny 14 jest 30%, ale nie wiem czy na wszystkie pizze. Ktos rozgarniety jest w tym temacie?


na wszystkie :) a jak masz legitymacje AZS to masz znizke 24/7 :)


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.21 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005