Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Jedzenie, puby, kluby << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Cz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7171 dni

***




Odp: Jedzenie:D - 07/01/2011 21:51

  antyC napisał:  
Kilka osób polecało turasa gdzieś koło Wernyhory (podobno mięso z Berlina) ... potwierdzacie opinie i gdzie to dokładnie jest



hehe mieso z Berlina bo polowa kebabow w Szczecinie ma mieso od Niemcow, codziennie dostawa, ale miesem, tego za bardzo nie mozna nazwac, bo to mielonka. Punkt bez szalu-jakich duzo w miescie, niezbyt smaczne. Sosy nie sa robione przez niego ;)


www.sectorshop.net
Ostry
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6912 dni




Odp: Jedzenie:D - 07/01/2011 21:55

  antyC napisał:  
Kilka osób polecało turasa gdzieś koło Wernyhory (podobno mięso z Berlina) ... potwierdzacie opinie i gdzie to dokładnie jest



Też polecam. Najlepiej jak zamawiałem kilka - pokazywał cenę na kalkulatorze, hehe. "Dobry kebab, Dobry Kolega" ;)


O mój MKS-ie Ja Kocham Cię !!
AntyC
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5455 dni

**




Odp: Jedzenie:D - 07/01/2011 21:55
Dziś od kumpla usłyszałem zajebisty tekst na temat mięsa kebabowego.
- ostatnio jadłem kebab z domieszka baraniny ... zajebisty
- a jak poznałeś?
- jebało szczochami bo baranina musi nimi jebać


...ja jednak wole bez baraniny :)


tak na marginesie całkiem smaczny jest w starej cegielni..żaden rarytas no ale nie można na kebabie połamać se kubków smakowych


malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7449 dni




Odp: Jedzenie:D - 08/01/2011 08:40

  antyC napisał:  
Kilka osób polecało turasa gdzieś koło Wernyhory


Jeden z lepszych kebabów w mieście :)


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
Kaczmar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5420 dni

*




Odp: Jedzenie:D - 08/01/2011 11:27

  malcoolm napisał:  

  antyC napisał:  
Kilka osób polecało turasa gdzieś koło Wernyhory


Jeden z lepszych kebabów w mieście :)


Również polecam , cena za kebaba to 10 zł a jak napakują tego miesa to aż sie wysypuje :P i do tego herbatka tureccka i wypas :)


Obrazek gif wstawiony na forum
DeeMeN.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6104 dni




Odp: Jedzenie:D - 08/01/2011 12:22

  antyC napisał:  
Kilka osób polecało turasa gdzieś koło Wernyhory (podobno mięso z Berlina) ... potwierdzacie opinie i gdzie to dokładnie jest



Na ulicy Wernyhory trzeba skręcić za przystankiem autobusowym w prawo - wjazd znajduje się maksymalnie 20 metrów od przystanku i tam po lewej stronie znajduje się ów kebab ( oczywiście opisałem dojazd jadąc od ulicy Klonowica )


Myślę, że sobie w życiu poradzę bo potrafię kombinować i swoich ideałów nie zdradzę !
malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7449 dni




Odp: Jedzenie:D - 08/01/2011 12:34
A znacie Kebab Pimps?


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
mlotecze
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6688 dni




Odp: Jedzenie:D - 08/01/2011 12:41
Tak na szybkiego. Dajcie jakiś namiar na dobry kebab w Goleniowie :D


Kluczyk
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7913 dni

*




Odp: Jedzenie:D - 09/01/2011 00:04
Poruszając temat miesa z niemiec , i tak do końca zostały nakarmione pasza z Polski , więc nie wydaje mi się zeby inaczej smakowały .
Jeśli mowa o kebabie to smaczy z prawej ręki.

Ostatnio edytowany przez: Kluczyk, 9 stycznia 2011, 00:19 [1 raz(y)]


AntyC
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5455 dni

**




Odp: Jedzenie:D - 09/01/2011 00:48

  Kluczyk napisał:  
Poruszając temat miesa z niemiec , i tak do końca zostały nakarmione pasza z Polski , więc nie wydaje mi się zeby inaczej smakowały .
Jeśli mowa o kebabie to smaczy z prawej ręki.


Nie popadajmy z skrajności w skrajność...wiadome, że wole dać zarobić białasowi za to, ze trzyma żarciówkę (chociażby B.) i nie trafię do ciapatego na Majowe, ale po prostu chciałem znać opinie innych i spróbować

Inna kwestia, ze w Polsce otwierając interes w rok musisz mieć dom i beemke i co najważniejsze nie możesz pracować a mieć pracowników. ja z żoną rozwijam interes od 3 lat chuj mając z niego ... no może zarobi na przedszkole dla małego, ale sugerując się dobrem chłopaków i znajomych..chuj w tą zjebana kase.

a juz całkowita innośc nas dopada jesli chodzi o inne tematy..co pomidory..skąd..z holandii u jakiegoś bambusa moczem pedzone..chuj że kupione w niemieckim lidlu..ale tam taniej. I nie mówię tu o Tobie, mnie czy innych prawicowcach..mówię o życiu , ze jest tak skurwiałe..juz nie wspomne o zabawkach które w 99% pochodzą od zółtych

Podsumowując jesteśmy od tych wszystkich kurew zależni:
od chińczyków - za wszytskie towary i żarcie (wiem chuj nie chińskie ale tak nazwane)
od bambusów - za rap, hip-hop czyli to na czym opiera się 90% numerów kibicowskich
od ciapatych, turasów i arabów - za żarcie oraz bezwzględność w działaniu..u nich na tle religijnym (alkaida) u nas na tle patriotycznym
I teraz nie mówcie mi, ze Polak wybraniec świata i męczeństwa skoro 90% wzorów zapożycza od innych narodowości lub ras. A w teraźniejszych czasach częściej spotkasz Polaka walącego w chuja rodaka niż Żyda (nie myślę tu o tych łódzkich)!!! A gdzie patriotyzm lokalny, gdzie zostawianie kasy u swoich ziomków... obecnie tylko skurwione pyrusy potrafią trzymać w tej kwestii poziom

Poniosło mnie..przepraszam i dobranoc


No koniec dodam, że nawet iście aryjsko chuliganskie ciuchy na metkach mają Made in china lub Made in taiwan

Ostatnio edytowany przez: AntyC, 9 stycznia 2011, 01:02 [1 raz(y)]


Kluczyk
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7913 dni

*




Odp: Jedzenie:D - 09/01/2011 14:17

  antyC napisał:  

  Kluczyk napisał:  
Poruszając temat miesa z niemiec , i tak do końca zostały nakarmione pasza z Polski , więc nie wydaje mi się zeby inaczej smakowały .
Jeśli mowa o kebabie to smaczy z prawej ręki.


Nie popadajmy z skrajności w skrajność...wiadome, że wole dać zarobić białasowi za to, ze trzyma żarciówkę (chociażby B.) i nie trafię do ciapatego na Majowe, ale po prostu chciałem znać opinie innych i spróbować

Inna kwestia, ze w Polsce otwierając interes w rok musisz mieć dom i beemke i co najważniejsze nie możesz pracować a mieć pracowników. ja z żoną rozwijam interes od 3 lat chuj mając z niego ... no może zarobi na przeczkole dla małego, ale sugerując się dobrem chłopaków i znajomych..chuj w tą zjebana kase.

a juz całkowita innośc nas dopada jesli chodzi o inne tematy..co pomidory..skąd..z holandii u jakiegoś bambusa moczem pedzone..chuj że kupione w niemieckim lidlu..ale tam taniej. I nie mówię tu o Tobie, mnie czy innych prawicowcach..mówię o życiu , ze jest tak skurwiałe..juz nie wspomne o zabawkach które w 99% pochodzą od zółtych

Podsumowując jesteśmy od tych wszystkich kurew zależni:
od chińczyków - za wszytskie towary i żarcie (wiem chuj nie chińskie ale tak nazwane)
od bambusów - za rap, hip-hop czyli to na czym opiera się 90% numerów kibicowskich
od ciapatych, turasów i arabów - za żarcie oraz bezwzględność w działaniu..u nich na tle religijnym (alkaida) u nas na tle patriotycznym
I teraz nie mówcie mi, ze Polak wybraniec świata i męczeństwa skoro 90% wzorów zapożycza od innych narodowości lub ras. A w teraźniejszych czasach częściej spotkasz Polaka walącego w chuja rodaka niż Żyda (nie myślę tu o tych łódzkich)!!! A gdzie patriotyzm lokalny, gdzie zostawianie kasy u swoich ziomków... obecnie tylko skurwione pyrusy potrafią trzymać w tej kwestii poziom

Poniosło mnie..przepraszam i dobranoc


No koniec dodam, że nawet iście aryjsko chuliganskie ciuchy na metkach mają Made in china lub Made in taiwan



Racja , z tym ,ze nie do końca zgodze się z uzależnieniem importowanych przedmiotów , Polska powinna być jak naj mniej zależna od importu , towarów z Azji lub innych kontynentów.

Druga sprawa masz racje normalny (nie normalny) chłopak rozwiajając interes w rok musi miec wszystkie gadzety jakie widziała cywilizacja. Mam podobne doswiadczenia w temacie wlasnego biznesu , zakladajac biznes bylem nastawiony na utrzymanie samego siebie i przyszlej rodziny , a nie udawadniania innej osobie , ze jest gorsza bo ma mniej , bo dla mnie pieniądze nie mają wartości , skączyło sie to tak ze mino fachu w rękach jestem do końca utopiony w dłuchach.Nawet na jebaną upadłość konsumencką zarządali odemnie 30tys. (kraina absurdów) CZas pokaze ja napewno sie nie poddam musze zagwarantowac skromna pomoc dla przyjaciół i zagwarantować rodzinie byt gdybym nawet jechał na czarno.

Co do uzależnienia przynajmiej w moim przypadku nie popadam ze skrajnosci w skrajność tylko świadomie wybieram posiłki , towary z Polskimi korzeniami bo są godne poświęcenia uwagi.

Reasumując życze powodzenia z biznesem.


malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7449 dni




Odp: Jedzenie:D - 12/01/2011 08:04
W Oxygenie 18 stycznia otwierają 5-ty Subway w Szczecinie.

Co sądzicie o kanapkach tam? Wygląda na to, że sieć się na dobre przyjęła u nas, chociaż nigdy tłumów tam nie widziałem.

Swoją drogą szkoda, że Philadelphia w CH Kupiec została zamknięta - kanapki tam były dużo tańsze i nawet smaczniejsze niż w Subway.


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
Szymen
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5868 dni

**




Odp: Jedzenie:D - 12/01/2011 08:56

  malcoolm napisał:  
W Oxygenie 18 stycznia otwierają 5-ty Subway w Szczecinie.

Co sądzicie o kanapkach tam? Wygląda na to, że sieć się na dobre przyjęła u nas, chociaż nigdy tłumów tam nie widziałem.

Swoją drogą szkoda, że Philadelphia w CH Kupiec została zamknięta - kanapki tam były dużo tańsze i nawet smaczniejsze niż w Subway.



Raz w życiu dałem się nabrać za kanapkę za +15zł, ciężko się tym najeść, poza tym niedobre.


Owczarek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5139 dni




Odp: Jedzenie:D - 12/01/2011 09:41
Dla wielu jest on po prostu za drogi. Za tą cene ludzie wolą zjeść chińczyka albo kebab niż wydawać prawie 20 zł na kanapke.


manisz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6979 dni




Odp: Jedzenie:D - 12/01/2011 10:49
A moim zdaniem jest to właśnie idealny kompromis pomiędzy zjedzeniem czegoś na szybko i w miare zdrowo.
Ciekawa formuła, szybka obsługa, świeże jedzenie.
Mi tam bardzo smakuje, stek z serem (podwójnym) na ciepło w bułce parmezan-oregano, bez cebuli i papryki - pychota :-)


K.PSM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5382 dni




Odp: Jedzenie:D - 12/01/2011 10:54
Ja podobonie jak Maniek.

Fakt, że kanapki w Subwayu drogie ale naprawdę dobre.
Można samemu wybrać co się je, dla mnie kanapka z filitem z kurczaka lub wołowiną to zdecydowanie lepszy wybór niż kebab ;)


malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7449 dni




Odp: Jedzenie:D - 12/01/2011 11:24
I zdrowszy niż typowe fast-foody :)


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7449 dni




Odp: Jedzenie:D - 18/01/2011 17:10
Starbucks w Szczecinie
Kombinują prawie jak z IKEĄ - tajemnice robią z lokalizacji. :)


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
KtoToTaki
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7366 dni

****




Odp: Jedzenie:D - 18/01/2011 17:26
pierwszego mcdonalda też tak fetowałeś??


... ja się będę opierdalał niech się wszystko dzieje samo...
malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7449 dni




Odp: Jedzenie:D - 18/01/2011 17:37

  Kasztaniak napisał:  
pierwszego mcdonalda też tak fetowałeś??



Liczę na talon na darmową kawę lol Żadne fetowanie - piszę o tym, o czym ludzie chcą czytać. Ot tyle :)


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.06 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005