Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Jedzenie, puby, kluby << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7449 dni




Odp: Jedzenie:D - 26/05/2012 12:54
Obrazek jpg wstawiony na forum

A propos jedzenia :) Tuż, tuż i będzie Szczecinside :)

Obrazek jpg wstawiony na forum


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
Keb.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5025 dni




Odp: Jedzenie:D - 26/05/2012 13:04
tak blisko te zakąski będą, że aż nie zorientowałem się by coś tam robili :D

Ostatnio edytowany przez: Keb., 26 maja 2012, 13:56 [1 raz(y)]


Pogoń Szczecin.
malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7449 dni




Odp: Jedzenie:D - 27/05/2012 23:58
Plaża przy moście - generalnie wrażenia bardzo pozytywne, mimo, że jeszcze nie ruszyła oficjalnie. Dużą przewagą nad tą z Jana z Kolna jest to, że za plecami nie masz autostrady, a sama plaża leży bezpośrednio nad wodą.

Dojdą leżaczki, mam nadzieję w spokojne wieczory z głośników pójdzie jakiś chillout/ ambient i będzie "francja elegancja" :)

Obrazek jpg wstawiony na forum


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7449 dni




Odp: Jedzenie:D - 28/05/2012 21:53
Restauracja Galeria zamknięta - remont :)


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7449 dni




Odp: Jedzenie:D - 31/05/2012 11:13
Wczoraj wracając z biura po 2 w nocy, zaryzykowałem i zajechałem na kebsa do MakKwaka. Niestety nic się tam nie zmieniło (ostatnio jadłem z 3-4 lata temu tam) pod względem walorów smakowych. Mięso suche, niedoprawione, warzywa też niezbyt smaczne.

Co najlepsze u nich ludzi nie brakuje, środek tygodnia, środek nocy, a nawet kolejka była. Może z tego powodu, że nie ma alternatywy? Ja już na to się nie skuszę (przez kolejne 4-5 lat :D ).

Swoją drogą najlepsze jest to, że za czasów liceum chodziło się do Kwaka i to smakowało :D


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
TakiTam
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5454 dni

*




Odp: Jedzenie:D - 31/05/2012 17:12
Do Kwaka to się chodzi jedynie pijanym po bułkę z frytkami- wtedy smakuje :D


Liberta' Per Gli Ultras
eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6731 dni

**




Odp: Jedzenie:D - 31/05/2012 18:01
Po pijaku hamburger z mak kwaka jest pyszny!


Dziad
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5376 dni




Odp: Jedzenie:D - 31/05/2012 18:05

  malcoolm napisał:  
Wczoraj wracając z biura po 2 w nocy, zaryzykowałem i zajechałem na kebsa do MakKwaka. Niestety nic się tam nie zmieniło (ostatnio jadłem z 3-4 lata temu tam) pod względem walorów smakowych. Mięso suche, niedoprawione, warzywa też niezbyt smaczne.

Co najlepsze u nich ludzi nie brakuje, środek tygodnia, środek nocy, a nawet kolejka była. Może z tego powodu, że nie ma alternatywy? Ja już na to się nie skuszę (przez kolejne 4-5 lat :D ).

Swoją drogą najlepsze jest to, że za czasów liceum chodziło się do Kwaka i to smakowało :D



FRYTBURGER biskup


Poza tym uważam, że Sosnowiec należy zniszczyć.

Sami przeciw wszystkim!
YAKIN
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7002 dni




Odp: Jedzenie:D - 31/05/2012 20:49

  malcoolm napisał:  
Wczoraj wracając z biura po 2 w nocy, zaryzykowałem i zajechałem na kebsa do MakKwaka. Niestety nic się tam nie zmieniło (ostatnio jadłem z 3-4 lata temu tam) pod względem walorów smakowych. Mięso suche, niedoprawione, warzywa też niezbyt smaczne.

Co najlepsze u nich ludzi nie brakuje, środek tygodnia, środek nocy, a nawet kolejka była. Może z tego powodu, że nie ma alternatywy? Ja już na to się nie skuszę (przez kolejne 4-5 lat :D ).

Swoją drogą najlepsze jest to, że za czasów liceum chodziło się do Kwaka i to smakowało :D



HA! Podobną "przygodę" przeżyłem dziś. Musiałem parę spraw załatwić po pracy w centrum a miałem chwilę żeby coś przekąsić. I oto moim oczom ukazał się MAKKWAK. Dawno tam mnie nie było a wspomnienie kebaba z frytkami jeszcze spotęgowało chęć odwiedzenia tego przybytku. Po czym wszedłem, zjadłem wyszedłem i...myślałem że zwyczajnie się spawiuje. Chyba mój żołądek nie ogarnia już MAKKWAKowego menu:)


POGOŃ 100% SZCZECIN
Steryd
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8193 dni

**




Odp: Jedzenie:D - 31/05/2012 20:58
Prosta zasada. Mak Kwak tylko na melanzu. Wtedy wchodzi hamburger i frytburger. Sosy nie podchodza, mozna ketchup wziac.


1948
PS.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6069 dni




Odp: Jedzenie:D - 01/06/2012 00:03

  Pani Joanna napisał:  
Do Kwaka to się chodzi jedynie pijanym po bułkę z frytkami- wtedy smakuje :D


I przykleja vlepki, prawda? :D

@W Sushi Box Takumi w Galaxy dzisiaj promocja będzie.
Plakat promocji na fejsbuku.


'Z Tobą jest zabawa fajna, dobrze, że jesteś legalna, ćpają Ciebie nawet dzieci...'

Patrz komu ufasz!
JP
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7728 dni

****




Odp: Jedzenie:D - 01/06/2012 07:44

  Dziad napisał:  

  malcoolm napisał:  
Wczoraj wracając z biura po 2 w nocy, zaryzykowałem i zajechałem na kebsa do MakKwaka. Niestety nic się tam nie zmieniło (ostatnio jadłem z 3-4 lata temu tam) pod względem walorów smakowych. Mięso suche, niedoprawione, warzywa też niezbyt smaczne.

Co najlepsze u nich ludzi nie brakuje, środek tygodnia, środek nocy, a nawet kolejka była. Może z tego powodu, że nie ma alternatywy? Ja już na to się nie skuszę (przez kolejne 4-5 lat :D ).

Swoją drogą najlepsze jest to, że za czasów liceum chodziło się do Kwaka i to smakowało :D



FRYTBURGER biskup



U nas mówi się TŁUSZCZBURGER hehe "jedziemy na tłuszcza?" ;)


MW'03
Radziu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6451 dni




Odp: Jedzenie:D - 01/06/2012 10:37
Jeszcze jedno dobre określenie MakKwaka---> "ŚMIECIUCH" :)


tttttt
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6830 dni




Odp: Jedzenie:D - 01/06/2012 12:27
W makkwaku tylko rollo! :)


Castaway
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6228 dni

*




Odp: Jedzenie:D - 01/06/2012 14:55

  tttttt napisał:  
W makkwaku tylko rollo! :)



dokładnie, rollo jeszcze podejdzie. A mi z kolei smakuje rollo przy petli na kołłataja. Taki niewielki kebab na rogu, kiedys był tam sklep. Pewnie zaraz ktos napisze że straszne gówno tam serwuja, ale ja sie jeszcze nie zrazilem. Miesa sporo, naprawde wielkie kawały no i w przypadku rollo solidnie zapakowany i nie rozpierdala sie od dołu :)


"Balansujcie dopóki się da, a gdy się już nie da, podpalcie świat!" - J. Piłsudski
eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6731 dni

**




Odp: Jedzenie:D - 01/06/2012 15:18
Straszne gówno tam serwują! :D

Dwa razy bylem i dwa razy chujnia. Nie polecam ;)


blessmaster
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7158 dni




Odp: Jedzenie:D - 01/06/2012 15:27
Jest u nas jakaś miejscówka z kuchnią (południowo)koreańską? ;)


FC Gryfice
Lemon
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5283 dni




Odp: Jedzenie:D - 01/06/2012 20:23
A jest gdzieś jakaś smażalnia ryb w Szczecinie? Tylko w jakich normalnych cenach :)


malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7449 dni




Odp: Jedzenie:D - 01/06/2012 20:37

  Lemon napisał:  
A jest gdzieś jakaś smażalnia ryb w Szczecinie? Tylko w jakich normalnych cenach :)



Na Tkackiej jest sklep rybny i smażalnia, jest kilka stolików. Wczoraj znajomy mówił, że rybka wyśmienita :)


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
avelyn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7842 dni




Odp: Jedzenie:D - 01/06/2012 22:18

  Lemon napisał:  
A jest gdzieś jakaś smażalnia ryb w Szczecinie? Tylko w jakich normalnych cenach :)




rybarex


Jeśli historia mogłaby nas czegokolwiek nauczyć, to niewątpliwie tego, że żaden naród nie stworzył wyższej cywilizacji bez poszanowania prawa do posiadania własności prywatnej
Ludwig von Mises
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.05 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005