Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Jedzenie, puby, kluby << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Plum
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7239 dni

***




Odp: Jedzenie:D - 10/07/2009 23:14

  Psmks napisał:  

  Z. o Marną napisał:  
A pizzeria Marka W. dalej działa? ;)



Działa :) i ponoć źle jej nie idzie



Tylko chyba już nie jest pizzerią Marka W. [:


Te szare trybuny jeszcze zatętnią granatowo-bordowym rytmem dwudziestu tysięcy serc...
kln
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7237 dni




Odp: Jedzenie:D - 11/07/2009 09:27
Na Niebuszewie na Krasińskiego robią dobrego kebaba, przede wszystkim dlatego że z baraniny, ale sosy też dobre. W okolicach centrum mógłby ktoś polecić kebaba, gdzie dają baraninę, a nie jakiś drób?


Pit.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7408 dni




Odp: Jedzenie:D - 11/07/2009 09:55

  kln napisał:  
Na Niebuszewie na Krasińskiego robią dobrego kebaba, przede wszystkim dlatego że z baraniny, ale sosy też dobre. W okolicach centrum mógłby ktoś polecić kebaba, gdzie dają baraninę, a nie jakiś drób?



chyba Alibaba, obok tego całodobowego monopolowego na Kościuszki (naprzeciwko makkwaka), tam sprawdź


"...satysfakcja jest chwilowa - trwa moment, bo za chwilę będziesz chciał to zrobić jeszcze lepiej ziomek. Jeśli nie, to nie rozwiniesz się...'
Orło
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7684 dni

*




Odp: Jedzenie:D - 11/07/2009 10:00

  Psmks napisał:  


w Szczecinie dla mnie najlepsza pizza to Peperonii na Poniatowskiego;)



W pełni się z Tobą zgadzam :)


Babilon Team
DeeMeN.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6104 dni




Odp: Jedzenie:D - 11/07/2009 10:32
Skoro jesteśmy przy kebabie z baraniny. To mogę polecić tego w Auchanie( do wyboru kurczak,baranina),dobre sosy,świeże surówki,frytki dobrze dosmażone - napawdę polecam ;)


Myślę, że sobie w życiu poradzę bo potrafię kombinować i swoich ideałów nie zdradzę !
V...
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8148 dni

*




Odp: Jedzenie:D - 11/07/2009 11:30
Z tego co sie orientowalem to ni emozna w tej chiwli nigdzie kupic typowego kebaba z baraniny. (rok temu tak bylo)
"Baranina" to nazwa handlowa miesa wolowo-indyczego (lub cieleco- indyczego), tak w hurtowniach bynajmniej bylo. Kiedys mi jeden chlop powiedizal, ze nigdzie na naszym rynku nie ma prawdziwej baraniny w budach z kebabem, bo nawet hurtownie jej nie prowadza.

Co do Peperoni- keidys jadlem i ocenialem ja jako jedna ze slabszych pizzeri... zawsze ja uznawaliscie jako dobra czy ostatnio zmienili jakos receptury?;)

Ostatnio edytowany przez: V..., 11 lipca 2009, 11:39 [1 raz(y)]


MKS
antek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8104 dni




Odp: Jedzenie:D - 11/07/2009 12:19
W temacie kebaba polecam "bude" przy przejsciach podziemnych obok Galaxy i na redzie obok przystanku bodajze "cukrowa" obie sa jednego wlasciciela. Pycha sosy, pycha frytki, dosc spore porcje, pycha jest mieso wieprzowo-drobiowe jest tez jakies inne srednio mi smakujace. Zreszta jeden z forumowiczow tam pracowal i tez poleca. ;)


PIJEMY AŻ JEBNIEMY !
Proud to be Gay
*zablokowany
IP: zapisany
Na forum od 5454 dni




Odp: Jedzenie:D - 11/07/2009 12:23
a co sadzicie o kebapie z maksraka na placu grunwalckim?


Ł_LFS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5647 dni




Odp: Jedzenie:D - 11/07/2009 12:30

  MJ 4ever! napisał:  
a co sadzicie o kebapie z maksraka na placu grunwalckim?



Na Pl.Grunwaldzkim,kebaby w Mak Kwaku mi osobiśćie nie smakują szczególnie mięso bardziej bym polecał frytburgery :D


Nic nie robić, nie mieć zmartwień. Chłodne piwko w cieniu pić i na Pogoń zawsze chodzic..
A. Strzelba
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7181 dni

***




Odp: Jedzenie:D - 11/07/2009 14:20
Kebab House - rog Jagielonskiej i B. Smialego... Jak dla mnie nr. 1 w Szczecinie jesli chodzi o kebabixy


PSMKS
Patriotyczna PS
IP: zapisany
Na forum od 7346 dni

****




Odp: Jedzenie:D - 11/07/2009 14:54
Co do Peperoni- keidys jadlem i ocenialem ja jako jedna ze slabszych pizzeri... zawsze ja uznawaliscie jako dobra czy ostatnio zmienili jakos receptury?;)[/cytat]

od zawsze dobra marka ;) Nowości w menu są lecz receptury raczej te same. Ogólem wystrój klimat obsluga i jadło na plus :)


Przyjaciele Nie Tylko z Trybun !
SamAxe
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7189 dni




Odp: Jedzenie:D - 11/07/2009 15:11

  Psmks napisał:  
Co do Peperoni- keidys jadlem i ocenialem ja jako jedna ze slabszych pizzeri... zawsze ja uznawaliscie jako dobra czy ostatnio zmienili jakos receptury?;)

od zawsze dobra marka ;) Nowości w menu są lecz receptury raczej te same. Ogólem wystrój klimat obsluga i jadło na plus :)



Z kolei dla mnie najlepsza pizzeria to Palermo na Wojska Polskiego, na przeciwko lodogryfu. ; )


exces
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5730 dni

*




Odp: Jedzenie:D - 11/07/2009 15:19
gdzie w ogóle jest ta pizzeria Marka W. ?


tylko prawdziwa przyjaźń to potęga...
Sampaio
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7510 dni

*




Odp: Jedzenie:D - 11/07/2009 15:32
Wszystkie powyższe wypowiedzi zachwalające kebaby i pizze są na pewno prawdziwe, ale potwierdzają również jedno - każdy z nas ma innego "smaka" i to co jednemu kompletnie nie smakuje innemu będzie wydawało się królewskim żarciem

Ja przy okazji chciałem polecić jadłodajnię w Międzyzdrojach na Krasickiego (zaraz przy Parku Zdrojowym). Budynek nazywa się Villa 777. Na parterze domu usytuowana jest "Kuchnia u Marii", która serwuje tradycyjne polskie dania w baaardzo szerokim asortymencie, wydawane systemem samoobsługowym. Mimo sporej ilości klientów w porze obiadowej wszystko przebiega bardzo sprawnie (sam wybór i zakup jedzenia to praktycznie 2 minuty). Za 15 złociszy (w środku lub na zewnątrz w ogródku) można zjeść bardzo przyzwoity dwudaniowy obiad. Na pewno lepsze to niż te wszystkie nadmorskie pizzerie i kebaby razem wzięte, w których dotychczas się stołowałem.

Obrazek jpg wstawiony na forum


Statystycznie gołąb żyje tylko kilka lat (choroby, wypadki i ogólnie "ciężkie życie")
On jest cienki!
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6327 dni




Odp: Jedzenie:D - 11/07/2009 17:09

  exces napisał:  
gdzie w ogóle jest ta pizzeria Marka W. ?



Na osiedlu kaliny przy tesco.


Trudne sprawy
SKPS Portowcy
IP: zapisany
Na forum od 7737 dni

****




Odp: Jedzenie:D - 11/07/2009 18:22

  -Misiek. napisał:  

  exces napisał:  
gdzie w ogóle jest ta pizzeria Marka W. ?



Na osiedlu kaliny przy tesco.



Marek nie ma juz tej pizzy juz jakis czas sprzedał to całe swoje lokum ,z tego co sie orientuje jeden kuchar został a jeden jest nowy nawet duzo osob sobie ja chwali teraz ale gdyby nie piłkarzyki ta ciagle przebywajace juz dawno by to padło


Surowi rodzice
Mati.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7508 dni




Odp: Jedzenie:D - 11/07/2009 21:19
Polecam kebaba u turasa na Rydla, naprzeciwko III Urzędu Skarbowego. Drogi, ale wart tej ceny.


Jedno brzmienie tysiąca serc - Pogoń Szczecin MKS
gizmo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6691 dni




Odp: Jedzenie:D - 11/07/2009 21:44

  Mati. napisał:  
Polecam kebaba u turasa na Rydla, naprzeciwko III Urzędu Skarbowego. Drogi, ale wart tej ceny.



kosztuje 10zl ale jest smaczny,polecam


1973
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7194 dni

*




Odp: Jedzenie:D - 12/07/2009 18:49

  Mati. napisał:  
Polecam kebaba u turasa na Rydla, naprzeciwko III Urzędu Skarbowego. Drogi, ale wart tej ceny.



Zdecydowanie lepszy aniżeli ten kawałek dalej w budce przy parkingu, po którym musiałem się salwować ucieczką do domu :D

Odnośnie pizzy; parę ładnych lat jadałem w "marcopolo"... ale ostatnimi czasy coś mnie tknęło ażeby spróbować z "koszyka" (ul. Łubinowa) i nie żałuję, szczerze polecam, bardzo dobre "placuszki" robią ;)

Ostatnio edytowany przez: 1973, 12 lipca 2009, 18:57 [2 raz(y)]


Bartas
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7515 dni

****




Odp: Jedzenie:D - 12/07/2009 19:53

  Pogoniarz73 napisał:  


Odnośnie pizzy; parę ładnych lat jadałem w "marcopolo"... ale ostatnimi czasy coś mnie tknęło ażeby spróbować z "koszyka" (ul. Łubinowa) i nie żałuję, szczerze polecam, bardzo dobre "placuszki" robią ;)



W koszyku najlepsza jes margarita z sosem 1000 wysp.
Znajom chwalą też 18 pozycję na liście, ale ja jestem wierny 1 + sos 1000 wysp


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.07 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005