Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Jedzenie, puby, kluby << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
PapaSmerf
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4252 dni




Odp: Jedzenie, puby, kluby - 14/09/2012 09:59
Nie jestem turysta tylko nie wiedziałem że to sie właśnie tak nazywa ;D jak kogoś uraziłem to sorki :D


kapsiii
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4253 dni




Odp: Jedzenie, puby, kluby - 14/09/2012 13:55

  Kapi7 napisał:  
Nie jestem turysta tylko nie wiedziałem że to sie właśnie tak nazywa ;D jak kogoś uraziłem to sorki :D



No cóż to teraz wiesz że to jest Turysta :)


malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7449 dni




Odp: Jedzenie, puby, kluby - 16/09/2012 20:38
Taki wynalazek z KFC - jeden z gorszych kebsów jakie jadłem.

Obrazek jpg wstawiony na forum
Kebs w KFC. Nie smakowal mi kompletnie. by szczecinblog, on Flickr

Kilka komentarzy z FB:

:/ jaki z tego kebab... poldwiczki pokrojone z keczupem i w placku :/ wiocha...
Mało mięsa, tylko na wierzchu kilka kawałków, reszta to sałata, chyba pekińska i 2 plastry pomidora.
Potwierdzam, z kebabem to wspólna ma tylko nazwę. Najgorsze co jadłem z KFC.


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7420 dni

*




Odp: Jedzenie, puby, kluby - 16/09/2012 21:11
Z relacji znajomych też wynika, że syf nieziemski i do tego drogi. Omijać.


MarcusAurelius
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4242 dni




Odp: Jedzenie, puby, kluby - 17/09/2012 14:52
Jak dla mnie hamburger w Pizza King jest najlepszy w Szczecinie. Prawdziwy soczysty kotlet zrobiony z miesa. Co do kebabow, to duzy kebab na talerzu na Wernyhory jest przesadzony. Nie zjadlem wszystkiego, co rzadko mi sie zdarza.


malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7449 dni




Odp: Jedzenie, puby, kluby - 18/09/2012 07:52

  Cytat:  
Jak dla mnie hamburger w Pizza King jest najlepszy w Szczecinie.


sprawdź zatem American Club :)


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
Castaway
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6228 dni

*




Odp: Jedzenie, puby, kluby - 02/10/2012 11:41
Dostalem wlasnie maly kupon rabatowy do Western Chicken na Bogumińskiej i zastanawiam się czy sie opłaca. Jadł tam ktoś i ma jakies opinie?


"Balansujcie dopóki się da, a gdy się już nie da, podpalcie świat!" - J. Piłsudski
malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7449 dni




Odp: Jedzenie, puby, kluby - 03/10/2012 18:33
Pierwszy raz o tym słyszę :)

Nowości i zapowiedzi gastronomiczno-handlowe [wrzesień 2012] - nowa porcja nowości, jeszcze ciepłe :)


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
Zawa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5854 dni




Odp: Jedzenie, puby, kluby - 04/10/2012 14:55
Poleci ktoś dobrą pizzerie z dostawą z atrakcyjnymi promocjami ? ;)


Castaway
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6228 dni

*




Odp: Jedzenie, puby, kluby - 05/10/2012 13:24

  malcoolm napisał:  
Pierwszy raz o tym słyszę :)



Western Chicken


"Balansujcie dopóki się da, a gdy się już nie da, podpalcie świat!" - J. Piłsudski
nara
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7050 dni

**




Odp: Jedzenie, puby, kluby - 05/10/2012 18:45

  MarcusAurelius napisał:  
Jak dla mnie hamburger w Pizza King jest najlepszy w Szczecinie.



jadłem ostatnio, żadna rewelacja


eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6731 dni

**




Odp: Jedzenie, puby, kluby - 05/10/2012 18:57
Dokładnie , Pizza King się zjebał. Nie polecam.


malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7449 dni




Odp: Jedzenie, puby, kluby - 06/10/2012 01:58

  Wilk. napisał:  

  malcoolm napisał:  
Pierwszy raz o tym słyszę :)



Western Chicken

Wiem, pierwsze co, to Wujek Google :) Trochę siedzę w rynku gastronomii, ale o tym ni chu-chu ;)


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
kryta
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4242 dni




Odp: Jedzenie, puby, kluby - 06/10/2012 12:49
z nowinek : jak dla mnie przeciętne Valentino zamknięte oraz podobny los czeka dogrywającą Brame Jazz Cafe. Wygląda na to że przynajmniej na deptaku konkurencję wykończają Seta wraz z Metą :) może będzie to miało wpływ na ceny w innych lokalach choć te są chyba bardziej zależne od wysokości czynszu niz konkurencji


malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7449 dni




Odp: Jedzenie, puby, kluby - 18/10/2012 21:19
Kolejny McDonald's w Szczecinie - Deptak Kaszubski...


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7190 dni

****




Odp: Jedzenie, puby, kluby - 18/10/2012 21:22
Jest tylko na to jeden sposób - zamiast objadać się w tych zagranicznych fast foodach - wspierać naszych !!!

Tak samo zamiast latać na każde zakupy do hipermarketów, czy dyskontów - od czasu do czasu(jak najczęściej się rozumie) robić zakupy w polskich sklepach czy osiedlowych sklepikach.


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
WSKL
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6192 dni




Odp: Jedzenie, puby, kluby - 18/10/2012 21:45

  Ambasador napisał:  
Jest tylko na to jeden sposób - zamiast objadać się w tych zagranicznych fast foodach - wspierać naszych !!!

Tak samo zamiast latać na każde zakupy do hipermarketów, czy dyskontów - od czasu do czasu(jak najczęściej się rozumie) robić zakupy w polskich sklepach czy osiedlowych sklepikach.



Tak, tylko dla niektórych liczy się to co ma on w portfelu a nie hipermarket czy osiedlowy sklep...


Gdy na mnie nastają złośliwi, by zjeść moje ciało, wtenczas oni, wrogowie moi i nieprzyjaciele, chwieją się i padają.
Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7190 dni

****




Odp: Jedzenie, puby, kluby - 18/10/2012 22:06

  Dan Henderson napisał:  

  Ambasador napisał:  
Jest tylko na to jeden sposób - zamiast objadać się w tych zagranicznych fast foodach - wspierać naszych !!!

Tak samo zamiast latać na każde zakupy do hipermarketów, czy dyskontów - od czasu do czasu(jak najczęściej się rozumie) robić zakupy w polskich sklepach czy osiedlowych sklepikach.



Tak, tylko dla niektórych liczy się to co ma on w portfelu a nie hipermarket czy osiedlowy sklep...



No niestety, tylko robienie zakupów w hiper, supermarketach czy dyskontach, jasne - daje pewną ulgę w portfelu, natomiast to jest takie błędne koło. Gdyby każdy polazł do polskiego sklepu, czy osiedlowego sklepiku, to tamci sprzedawcy mogli by wynegocjować lepsze ceny od dostawców, a co za tym idzie obniżyć ceny swoich produktów. Niższe ceny to też przecież ulga w portfelu, natomiast zatrważająca jest ilość powstającego tego biedronkowego gówna czy hipermarketów. Tak się właśnie niszczy mały, własny handel.

Dlatego co by nie było - bardzo kibicuję kupcom z Turzyna by jednak przetrwali.


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
szczepaneq
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6105 dni




Odp: Jedzenie, puby, kluby - 19/10/2012 15:02

  Ambasador napisał:  

  Dan Henderson napisał:  

  Ambasador napisał:  
Jest tylko na to jeden sposób - zamiast objadać się w tych zagranicznych fast foodach - wspierać naszych !!!

Tak samo zamiast latać na każde zakupy do hipermarketów, czy dyskontów - od czasu do czasu(jak najczęściej się rozumie) robić zakupy w polskich sklepach czy osiedlowych sklepikach.



Tak, tylko dla niektórych liczy się to co ma on w portfelu a nie hipermarket czy osiedlowy sklep...



No niestety, tylko robienie zakupów w hiper, supermarketach czy dyskontach, jasne - daje pewną ulgę w portfelu, natomiast to jest takie błędne koło. Gdyby każdy polazł do polskiego sklepu, czy osiedlowego sklepiku, to tamci sprzedawcy mogli by wynegocjować lepsze ceny od dostawców, a co za tym idzie obniżyć ceny swoich produktów. Niższe ceny to też przecież ulga w portfelu, natomiast zatrważająca jest ilość powstającego tego biedronkowego gówna czy hipermarketów. Tak się właśnie niszczy mały, własny handel.

Dlatego co by nie było - bardzo kibicuję kupcom z Turzyna by jednak przetrwali.



Ale czemu właściwie mały handel > handel na szeroką skalę? Duży handel (hipermarkety, biedronki) ma niższe ceny (niekiedy dwukrotnie albo i więcej) i towar jakiego dusza zabraknie. Mi też "szkoda" drobnych przedsiębiorców - sklepikarzy, którzy zamykają własne interesy, ale taka zasada rynku: nie generujesz zysku -> bankrutujesz.


Z daleka nie będzie widać
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7525 dni

**




Odp: Jedzenie, puby, kluby - 19/10/2012 15:19
To przecież są duże sklepy które są mocniej związane ze Szczecinem - Netto czy mniejsza sieć sklepów Mili. ;)


Z daleka nie będzie widać.
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.22 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005