Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Jedzenie, puby, kluby << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
celciusz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8284 dni




Odp: Jedzenie:D - 04/10/2010 14:37
Bombay jeszcze tyle o ile ale Columbus to mi sie tylko z mikrofalowka kojarzy


malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7449 dni




Odp: Jedzenie:D - 04/10/2010 14:38
To chyba o słabej mocy te mikrofale, skoro na stek czeka się 40 minut ;)


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
avelyn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7842 dni




Odp: Jedzenie:D - 04/10/2010 15:09
nie no columbusem sie bym jakos nie podniecal. Poza fajnym polozeniem knajpa ta nie oferuje absolutnie nic specjalnego. Nie serwuja tam jakis przepysnych dan i smak jest po prostu przecietnie standardowy jak w wielu tego rodzajach "restauracjach". Dodatkowo jak kiedys bylem to napierdzielala eska z glosnikow co jest mega minusem. W ogole to ten przybytek ma swoja strone?

taka opinie przeczytalem na necie:

  Cytat:  
Głowna zaleta to widok. Jedzenie cateringowe - typowa działalność firmy posiadającej wiele lokali, gdzie liczy się ilość, a zapomniano o jakości. Smak pospolity, bez polotu - raz otrzymałem przypalone ziemniaki, sandacz suchy, żurek w chlebku jadłem dwukrotnie - i za drugim był tylko zakwasem na ziemniakach. Typowy lokal dla cudzoziemców i chłopaków w BMW.


absolutnie sie z tym zgadzam (no moze procz tego tekstu o chlopakach z bmw;p)


Jeśli historia mogłaby nas czegokolwiek nauczyć, to niewątpliwie tego, że żaden naród nie stworzył wyższej cywilizacji bez poszanowania prawa do posiadania własności prywatnej
Ludwig von Mises
chtwo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6723 dni




Odp: Jedzenie:D - 04/10/2010 15:15
jak juz o kebabach mowa to polecam Orient Kebab(na Pogodnie) na ul.Reduty Ordona 59-mega wyżerka dla żarłoków-bardzo duże porcje a przede wszystkim smaczne-WS sie tam stołuje ;)


Szacunek dla Braci - Pogarda dla frajerów
Kluczyk
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7913 dni

*




Odp: Jedzenie:D - 04/10/2010 17:08
Zajebisty kebab na klonowica , duze porcje dobrze wypieczony i tanio chyba turecki ;)


celciusz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8284 dni




Odp: Jedzenie:D - 04/10/2010 17:53

  kibol napisał:  
Zajebisty kebab na klonowica , duze porcje dobrze wypieczony i tanio chyba turecki ;)



co wy qrwa z tymi kebabami bez kitu :)


Kluczyk
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7913 dni

*




Odp: Jedzenie:D - 04/10/2010 19:41
Bo jakies ostatnio zrobiły sie bardzo sławne Polska


eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6731 dni

**




Odp: Jedzenie:D - 05/10/2010 10:26

  malcoolm napisał:  
Ten Imbis Kebab jest od hoho, nawet jak jeszcze Szejka nie było.



Ten Imbis Kebab jest od hoho ale jakbyś chciał wiedzieć to dobrych kilka lat temu zmienił własciciela....

Teraz po wpisie Tehace wiadomo kto i w jakim celu dzierżawi ten lokal ;)

PS. W Szejku jedzenie bardzo dobre , szczególnie na uwagę zasluguje grillowana pierś z kurczaka ;)


anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6559 dni




Odp: Jedzenie:D - 05/10/2010 19:29

  eM napisał:  

  malcoolm napisał:  
Ten Imbis Kebab jest od hoho, nawet jak jeszcze Szejka nie było.



Ten Imbis Kebab jest od hoho ale jakbyś chciał wiedzieć to dobrych kilka lat temu zmienił własciciela....

Teraz po wpisie Tehace wiadomo kto i w jakim celu dzierżawi ten lokal ;)

PS. W Szejku jedzenie bardzo dobre , szczególnie na uwagę zasluguje grillowana pierś z kurczaka ;)



W Szejku nie jadłem jakieś.... 10 lat :D W tamtych czasach pamiętam że jedzonko było ok, ale mankamentem były dość zróżnicowane porcje, no i dość wysoka cena. Możliwe że po tylu latach wszystko uległo sporej zmianie.


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
Owczarek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5139 dni




Odp: Jedzenie:D - 05/10/2010 19:59
Almir jest zajebisty


malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7449 dni




Odp: Jedzenie:D - 05/10/2010 20:49
Obrazek jpg wstawiony na forum

Zdjęcie ściennego menu z Asia Express z CH Nowa Cegielnia
(jakość komórkowa)


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7449 dni




Odp: Jedzenie:D - 24/10/2010 10:18
Boba SnackBar zamknięte Szkoda, bo naprawdę mieli dobre Poutini no i napoje Boba.

Widać znowu kluczowa jest lokalizacja: w tamtym miejscu nie było dużych potoków pieszych...


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
Prawa Strona Miasta
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6842 dni

****




Odp: Jedzenie:D - 24/10/2010 10:50
kurwa ludzie jak Wy na samych kebabach zyjecie to wcale sie nie dziwie ze polowa wyglada jak wyglada...jesli chodzi o dobra szame to chyba jestem specjalista :) sieć restauracji Columbus, Colrado, Porto Grande- zarcie takie nawet spoko ale wiadomo porcje małe a i wybór niezbyt rewelacyjny, wchodzac tam raczej człowiek spodziewa się zajebistych wyszukanych dań..zamiast tam równie dobrze można podobne albo i lepsze dania zjeść w Marco Polo- zajebiste i syte, największe porcje sałatek na Słonecznym (sprawdzone), makarony tez zajebiste, jezeli chodzi np o chińskie żarcie to tylko i wyłącznie Mekong przy Turzynie-dobre, w miare tanie i porcje ok, kebaby rzecz gustu... pierś z kuraka to jak ktos wspomnial w szejku jest wypasiona podobnnie jak karkówka..a domowe obiady to tylko Zacisze na Niebku albo Pop-Eye na Słonku


Wasza nienawiść daje mi siłę, żebym stał się mocniejszy!Na zawsze w moim sercu tylko MKS Pogoń Szczecin!
eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7420 dni

*




Odp: Jedzenie:D - 24/10/2010 11:40

  Cytat:  
jezeli chodzi np o chińskie żarcie to tylko i wyłącznie Mekong przy Turzynie-dobre



Potwierdzam, jeszcze nigdy się nie zawiodłem. Za 10-12 zł. dostajesz sporą porcję którą spokojnie możesz się najeść.


Marcin_
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7536 dni




Odp: Jedzenie:D - 24/10/2010 11:49
Faktycznie Mekong calkiem spoko, cena tez jest ok, acz nie uwazalbym tamtejszego jedzenia za "dobra szame" pod wzgledem zdrowotnym - oczywiscie, ze jest to zdrowsze od kebabow, acz stary tluszcz nie wydaje mi sie fajna sprawa.
Co do Zacisza na Asnyka: bylem tam ostatnio pierwszy raz chyba od 8 lat, jakos tak. Mialem dobre wspomnienia, teraz juz tak nie jest. Wydalem chyba okolo 15 zl, co na bar mleczny jest spora kwota i wyszedlem nienajedzony, powaznie. Jedzenie wg mnie tez bylo mocno srednie, za bardzo szkolna stolowka smakowalo. Pozostane wierny Turyscie.


Owczarek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5139 dni




Odp: Jedzenie:D - 24/10/2010 12:24
Chińczyk na poniatowskiego 1 miejsce Polecam Kurczaka po Szanghajsku ;)


malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7449 dni




Odp: Jedzenie:D - 25/10/2010 08:07
A widzieliście jaką tandetę otworzyli na Krzywoustego? Tost Imbiss

Masakra :|


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
V...
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8148 dni

*




Odp: Jedzenie:D - 25/10/2010 09:58

  PS. napisał:  

  BadBoy napisał:  
Ostatnio miałem okazje dwa razy być w "pizza king" przy placu Lotników byłe "Smaki Świata" . Raz byłem z koleżką tak na szybko a drugi z narzeczoną na kolacje i powiem szczerze iż byłem miło zaskoczony. Wrażenie może robić wystrój lokalu w iście amerykańskim stylu z Presleyem w Cadillacu, który wisi na ścianie...Są także ze dwie plazmy także meczyk można przycisnąć .. ;] Jeśli chodzi o menu to z kolegą jedliśmy "king burgery" o średnicy ok 20cm, także za 15zł nie mogłem się podnieść :P z kolei z dziewczyną zjedliśmy ja pizze ona sałatkę i jako smakosz wszystkiego co fast, bądź medium fast szczerze polecam, dobre ciasto składniki jakościowo i ilościowo też ok, moja kobieta natomiast, była mega zadowolona z sałatki i z dodatków(sos,grzanki).Cenowo jak w każdej pizzerii. O ile byłem uprzedzony do knajp Pana G. to Pizza KIng jest jak najbardziej godna polecenia.(nie wypowiadam się na temat tej na Woj.Polskiego po "cinemie"-tam nie byłem a wiadomo że inny kucharz inne żarcie)


Również gorąco polecam, pizze robią tak wielkie, że nie można się po nich ruszyć. We trzech jedliśmy giganta, o ile w telepizzy mogłem tyle zjeść i jeszcze opierdolił bym drugą taką na trzech, to tutaj nie mogłem zjeść do końca, już wciskałem na siłę. Oczywiście dużą rolę odgrywa tutaj gruuuuuuuube ciasto. ;)




No wlasnie- mozna sie tanio najesc do syta...ale czy smacznie?
Jak dla mnie jedna z gorszych pizzeri jezeli chodzi o smak...sosu jakos malo, slabo doprawiony, skladnikow na ciescie tez jak na lekarstwo. Ciasto bardzo grube (+na grubym i cienkim koszt ten sam). Mozna to potraktowac jako zapychacz, ale ciezko powiedziec, ze byla to pizza ktora by mi smakowala


MKS
malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7449 dni




Odp: Jedzenie:D - 07/11/2010 19:10
Jak ktoś lubi whoopery, to już za bardzo niedługo będziemy mieli dwa Burger Kingi :)

25 listopada otwarcie CH Molo - szkoda, że nie ma potwierdzonych info o TK Maxx.


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
eJay
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7219 dni

**




Odp: Jedzenie:D - 16/11/2010 23:23
China Box na krzywoustego przetestowany. Jeśli ktoś chce się poczuć jak amerykański glina to może za dychę zamówić jadło w klasycznym kartoniku wraz z pałeczkami. Całkiem dobre to. W niedalekiej przyszłości zamierzam odwiedzić China Town po przeciwnej stronie ulicy.


Ha ha ha, he he, ho-ho, uh, uh, ha-ha, ha...And I thought my jokes were bad...
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.05 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005