Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Jedzenie, puby, kluby << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Pomyłka
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7304 dni




Odp: Jedzenie:D - 26/05/2004 22:07
Dzieki za info o BarRabie.

Ja polecam restauracje chinska w Galaxy. Za 17 zl duza porcja ryzu, kapusta i kurczak w chrupiacej panierce. Bardzo dobre!


Panowie to musi byc jakas pomylka
MaczeKK
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7427 dni




Odp: Jedzenie:D - 26/05/2004 22:20
> McDonald's ;)
1.Rab
2.Qrnik
a najgorszy mak kwak

czaisz zapomnialem o QRNIKU :D a bardzo dobre jedzenie:P heh byłem chyba w kazdym Makkwaku w Szczecinie i nigdzie nie było dobrze:/ wszedzie jakos tak brudno, jedzenie jakies zryte:) no ale co poradzic :P raz wtrafiłem na mieso troszke nieswieze:D ale frytki maja dobre:D


Chcesz być wielki? Bądź mniejszy od wszystkich... Św. Efrem Syryjczyk
Helmut
Moderator*
IP: zapisany
Na forum od 7650 dni

****




Odp: Jedzenie:D - 26/05/2004 22:28
Szejk - niesmaczne, żarcie, drogie i najeść się tym nie idzie :)
Bar Rab - zdecydowanie najlepszy lokal tego typu - tanie dobre, syte hamburgery
Mak Kwak - najbardziej obrzydliwe sosy na jakie natrafiłem
niepamietam nazwy (ale typowo turecki bar na kościuszki) zdecydowanie najlepszy kebab, tani, podany na talerzu, herbatka turecka gratis :)
Kebab (skrzyżowanie Poniatowskiego i Mickiewicza - naprzeciw Alkoholi Świata :) ) - dobry zarówno cenowo jak i jakościowo
Nam Viet (ul. Milczańska) - jedyny słuszny wybór jeżeli chodzi o chińskie żarcie :D wystrój i klimat nie zachwyca ale żarcie cenowo jak i jakościowo pierwsza klasa
Pizzeria Mamma Mia (Reda) - Margeritta za 6zł - najlepszy wybór na wieczory na ławce przy dużej ilości piwa :D przy 3 pizzach (od 15zł) dowóz gratis.
McDonald - najgorsze i najdrożesz ścierwo w mieście... nie wiem jak można tam jeść - typowym McZestawem może się najeść 7-latek... a za taką cene wole 2 razy zjeść w Rabie i mieć z głowy posiłki na cały dzień.
Pub Prubówka (Pozdro Dla Ekipy :D) - Najlepszy wybór na podjuchach - baaardzo tani browar (jak na pub) i żarcie też niczego sobie.... zresztą po dłuższym melanżu i tak wszystko smakuje :) - idealny miejsce na melanż :D
KebBar (Pomorzany - Budziszyńska) - otwarty kilka dni temu długo oczekiwany Kabab... hamburgery niczego sobie, tanio przede wszystkim - niestandardowe sosy :) no i oczywiście typowo Pomorzański klimat ;)
Kurnik - poprostu dobry
Biedronka - dwie paczki TOP CHIPSÓW, zgrzewka FASBERGA i można ruszać w drogę :D:D:D dodatkowym atutem są ceny które nie mają sobie równych - zajebisty dwuosobowy melanż zamyka się w granicach 50zł ;]

jadało się jeszcze w wielu innych miejscach ale z przyczyn obiektywnych ;) ich nie pamiętam :D
[Ostatnio edytowane przez helmut: 2004-05-26 22:36]


Stoi przed nami ogrom zadań. To nasze wspólne brzemię, ale i porywające wyzwanie...
L.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7405 dni

****




Odp: Jedzenie:D - 26/05/2004 22:49
helmut ten co niepamietasz totez jest na slonecznym:D


MW'03
FLN
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7467 dni




Odp: Jedzenie:D - 26/05/2004 22:52
Oczywiscie ze numer jeden to BarRab!:):):):)


Adriano
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7490 dni




Odp: Jedzenie:D - 26/05/2004 23:39
Jezu ludzie tez lubie BarRab ale może tak ambitniejsze tematy !? Niedługo wejde na forum i będzie dyskusja jakim mydłem sie myjesz ! Jest ogorkowy i tam mozecie takie betony walić...


"To że nie mam dresu jest powodem wielkiego stresu mojego superego..."

"Pijmy piwo, jedzmy Śledzie, będziem silni jak niedźwiedzie"

"Życie jest bardzo niebezpiecznym zajęciem. Śmiertelność sięga stu procent"
siwy24
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7479 dni




Odp: Jedzenie:D - 26/05/2004 23:48
Bar mleczny "TURYSTA" (bodajże w okolicach Pleciugi polecam), nie wspomne o barze mlecznym "APIS" w znanym filmie:):)


Boberek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7648 dni

**




Odp: Jedzenie:D - 26/05/2004 23:52

> Rab - zdecydowanie najlepszy lokal tego typu - tanie dobre, syte
> hamburgery
w pelni sie z tym zgadzam jesli chodzi o fast- foody to zajmuje on u mnie drugie miejsce
Mak Kwak - najbardziej obrzydliwe sosy na jakie
> natrafiłem
jedyne co tam maja dobre to jak to juz ktos powiedzial Frytki a tak poza tym zla slawa sie za nimi ciagnie :P
niepamietam nazwy (ale typowo turecki bar na kościuszki)
> zdecydowanie najlepszy kebab, tani, podany na talerzu, herbatka turecka gratis
oj Helmucie chyba wiem o ktorym Kebabie mowisz jesli chodzi ci o ten na przeciwko Mak Kwaka na placu Kosciuszki to od razu mowie ze nazywa sie on chyba Donner Kebab i jest on u mnie na 1 miejscu zdecydowanie!!! polecam KEBABA Z FETA :D PALCE LIZAC!!!!

Nam Viet (ul.
> Milczańska)
- jedyny słuszny wybór jeżeli chodzi o chińskie żarcie :D
> wystrój i klimat nie zachwyca ale żarcie cenowo jak i jakościowo pierwsza
> klasa
ceny przyzwoite jedzonko bardzo dobre a lokal nie odstrasza wygladem wiec czego chciec wiecej

McDonald - najgorsze i najdrożesz ścierwo w mieście... nie wiem
> jak można tam jeść - typowym McZestawem może się najeść 7-latek... a za taką
jesli chodzi o MCD to chodze tam tylko wtedy jak mam kupony znikzowe bo tylko wtedy sie placa tam cos zjesc! zeby sie najesc w MCD to trza wydac minimum 20 zl
Pub
> Prubówka (Pozdro Dla Ekipy :D)
- Najlepszy wybór na podjuchach - baaardzo
> tani browar (jak na pub) i żarcie też niczego sobie.... zresztą po dłuższym
> melanżu i tak wszystko smakuje :) - idealny miejsce na melanż :D

dzieki za informacje WARTO wyprobowac!
KebBar
> (Pomorzany - Budziszyńska)
- otwarty kilka dni temu długo oczekiwany
> Kabab... hamburgery niczego sobie, tanio przede wszystkim - niestandardowe sosy
> :) no i oczywiście typowo Pomorzański klimat ;)

hehe nareszcie jakis FAST FOOD na pomorzanach bo tego pod Hypno to nawet nie licze........jesli mowisz ze nie mozna temu miejscu niczego zarzucic to warto sprobowac!

ja od siebie dorzucam jeszcze PIZZERIE NOWOJORSKA na PIASTOW i na wojska polskiego! oraz mala budke z chinszczyzna tuz przy Careourze i Turzynie lekko schowana miedzy barakami -tanio i smacznie! a no i nie moge zapomniec o pizzeri STELLA DI MARE w kocnu jakis czas ise tam zywilem gratis wiec sentyment pozostaje :P


Robert Dymkowski najlepszy napastnik POLSKI :)
Gaca
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7992 dni

**




Odp: Jedzenie:D - 26/05/2004 23:53
> > Gdzie jest ten "BarRab" ???

Przy wejściu do Heliosa (niedaleko placa
> kościuszki)

A co to Helios ??

Zartuje oczywiście . Ja z barów szybkiej obsługi preferuje żarcie z BarRab`u. Dobre sosy tam robią :D .


P.
Do końca!
IP: zapisany
Na forum od 7498 dni

*****




Odp: Jedzenie:D - 26/05/2004 23:58
Niech i ja sie wypowiem w tym zajebiscie ciezkim temacie..Ja bardziej dla tych ,ktorzy cos ze soba robia i raczej nie preferuja niezdrowej zywnosci
1)Jadlodalnia "Turysta" na przeciw Pleciugi -->dobre i tanie domowe jedzonko
2)jeden z zoltkow miedzy Cezasem a Pl. Rodla na przeciw sklepu spozywczego- bardzo dobra chinszczyzna i co najwazniejsze nawet brudny zoltek jest tam czysty ;)...tanio i duzo:D


Sami przeciw wszystkim!!!
Helmut
Moderator*
IP: zapisany
Na forum od 7650 dni

****




Odp: Jedzenie:D - 27/05/2004 00:24
> 2)jeden z zoltkow miedzy Cezasem a Pl. Rodla na przeciw sklepu
> spozywczego- bardzo dobra chinszczyzna i co najwazniejsze nawet brudny zoltek
> jest tam czysty ;)...tanio i duzo:D

tia... z HaeLem kojarzymy tą budkę - "Dzieńdobry, poprosze tą sajgonke... ale tą najmniej podeptaną" :D


Stoi przed nami ogrom zadań. To nasze wspólne brzemię, ale i porywające wyzwanie...
Bobekk
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8049 dni




Odp: Jedzenie:D - 27/05/2004 00:50
Jak czytam wasze wypowiedzi to az pękam ze śmiechu. Ludziom, którzy zachwalają Bar Raba i Mak Kwaka gratuluję gustu kulinarnego :) Przestałem się tam stołować już kilka lat temu, powody: ogólny brud ( kolega opowiadał że ostatnio w Rabie biegał szczur i wszyscy klienci mieli polewkę, niektórzy poprostu opuścili lokal), totalna masówa, kotlety smażone na starym oleju (większość tego typu lokali), jedzenie smaczne dla niewybrednych. Dodam jeszcze że jeżeli ktoś to co tam serwują nazywa kebabami to znaczy ze nigdy kebaba nie widział na oczy a tym bardziej nie jadł ( polecam wyjazd do Berlina na konsumpcję kebaba). Nie uważam się za niewiadomo jakiego smakosza, ale to co tam dają to jest żenada. Co do lokali które moge polecić to: dla ludzi o zasobniejszym portfelu Colorado, Columbus, Sphinx, Restauracja "Bombay" koło Posejdona, Pizza Hut. Dla ludzi trochę mniej zamożnych: Szaszłykarnia przy Kordeckiego i Szaszłyk przy dyskotece Amigo na Słonecznym, New York Classic Pizza (popularna nowojorska) na al. Piastów i przy pl. Zgody, Pizzeria Stella di Mare na ul. Rydla na Słonecznym (popularna nazwa "u murzyna" pochodząca od właściciela, charakterystyczny smak lekko słonawy, ogromna ilość sera w standardzie), Pizzeria na krzyżówce w Zdrojach (niepamiętam nazwy, chyba "Napoli", mieści się w dawnym "Robotniku",zalety: smaczna, niskie ceny, miła obsługa), Pizzeria El Wija na ul. Ostobramskiej na Gumieńcach, Jadłodajnia "U Włodka" (tanio i smacznie), Tosty przy kogucikach (zaleta: smak, wada: przesadzają z ceną), Szejk, Tosty z okienka na przystanku autobusowym na rogu ul. Traugutta i Mickiewicza ( zaleta: smaczne, wada: robi je stara babcia i przez to czas oczekiwania min. 15 minut). Co do kebabów ( w sumie prawidłowa nazwa to Kebap) to polecam tylko jeden lokal, ale za to jaki. Mowa tu o Kebap House na rogu Jagiellońskiej i Bolesława Smiałego. ( zalety: Orginalny turecki kebap jak w Berlinie, ten smak :) , wady: cena 7.50 za donera i mógłby być trochę większy). Ci co lubuja się w tureckim jedzeniu i uwielbiaja prawdziwe kebapy to dobrze znają ten lokal. Prócz donera w ofercie są też inne kebaby takie jak: adana, efendi, durum (w Polsce często nazywany mylnie borkiem). Wracając jeszcze do Bar Rabu i Mak Kwaka i pomijając smak i wygląd ich pseudokebabów to zauważcie ze nie leją oni sos czosnkowy (podstawa kebaba) tylko pytają się czy łagodny sosik czy ostry. Przez te dwa lokale dużu ludzi myśli że kebab wygląda i smakuje właśnie tak jak w Rabie czy Mak Kwaku. Boże broń prawdziwych koneserów smaku przed tą masówką z Rabu i Mak Kwaka.


slw
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7344 dni

**




Odp: Jedzenie:D - 27/05/2004 01:02
uważam,że ten temat powinien być złożony w innym kierunku... znaczy się nie:,, ja jadłem w Bar Rabie i było fajnie'' , ,,a ja jadłem w Meduzie i było miło''...tylko (jak to co niektóre osoby poleciły)-nowe, nieznane, miejsca- bo bezsensem jest to,żeby każdy forumowicz wpisywał się,, Bar Rab''-inny,,Szejk'' itp.-.. ja za to,żeby ten post nie był odebrany za jakąś konkretną krytykę napiszę,że na Manhatanie są dobre ciastka na wagę( ze słonecznikiem,orzeszkami,sezamem...-są drogie,ale lepsze niż jakiś tam snicersy)... a i tak najlepiej gotuje moja Mama i wolę się najeść dobrze w domu i zaoszczędzić,albo zabrać komuś kanapki :)- (pozdr. dla zdrowo-odżywiających się i dla weganów:p) [Ostatnio edytowane przez slw: 2004-05-27 01:05]


,, ... i choć zrobieni jesteśmy z jednej gliny, to o nas samych mówią tylko nasze czyny... '' /
Zachwianie wartości moralnych to zaraza- nie pozwól jej się rozprzestrzeniać !
adas|MKS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7664 dni




Odp: Jedzenie:D - 27/05/2004 07:42
Najlepszy "Sułtan" na pl.Kościuszki ;] (nie wiem czy dobrze pisze nazwe) ale ciezko opisac smak kebaba ktory tam podaja :P


Jestem paprykarzem i się tego nie wstydzę!!
ZDR
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7764 dni

**




Odp: Jedzenie:D - 27/05/2004 08:22
ale najlepiej jest w barze"u jurczyka":]


ZIOMEK
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7283 dni




Odp: Jedzenie:D - 27/05/2004 09:57
NO W BAR RABIE MOŻNA TEŻ SE DOBRZE ZJEŚĆ, A JAK KTOS NIELUBI CHODZIĆ DO BAR RABU TO POLECAM MAK KWAK!!!!!! A JAK KOMUS NIE SMAKUJE TAKIE JEDZENIE TO POLECAM KFC!! ALBO MC DONALD!!!!PIZZERIA MAMA MIJA JEST NIE DROGA ALE ZA TO BARDZO DOBRA NAJDROŻSZA PIZZA KOSZTUJE 15ZIKA I TO JEST PIZZA MIESNA KTORA SIE NAZYWA STELLA JEST WNIEJ WSZYSTKO CO LUBISZ- KURCZAK,SZYNKA,SALAMI,BEKON,ITD. ZNAJDUJE SIE ONA NA PRZECIWKO GEANTA NA KUSŁONCU NA STACI ORLENA!!!!!!!! WARTO!!!!!!!!!!!!!!!!:biggrinbounce2: [Ostatnio edytowane przez M@SEŁKO: 2004-05-27 13:42]


ja kocham POGON la la la ,pierdole LECHA la la la!Obrazek gif wstawiony na forum
RUSH
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7486 dni




Odp: Jedzenie:D - 27/05/2004 10:41
Bar rab to byl dobry klilka lat temu ,co do kebap house na rogu jag. i bol.smial .to pier... takiego tureckiego kebaba wiekszego syfu nie jadlem chyba tylko w mak kwaku ,juz 10 razy lepszy jest na przeciwko bar pod klonem ktory juz tam z 10 lat jest a zarcie 1 klasa ,ktos wspomnial o szaszykarni merkury na rogu kordeckiego pod akademikiem szaszyk 1 klasa i do tego czynny 24h ,qurnik takze dobre zarcie ,ja tam lubie takze kfc ale nie zadne longery tylko konkretne miesko np zinger , mc donald tez jest dobry od czasu do czasu mowisz ze nie najesz sie w mc donalds walnij sobie zestaw big mac xl do tego cheseburger teraz sa po 2zl napewno wole tam isc niz do raba ,polecam hot dogi na statoil moze i droge sa i nie za duze ale dobre ,dobre zarcie jest w kornerze na rogu poczotwej i jagiellonskiej z tym ze to nie zaden bar mleczny,w porto grande jest dobre zarcie do chyba 15 czy ktorejs tam 50% taniej , to samo w pizzeri marco polo do 14 ,30% taniej tez dobra pizza ,z pizzeri godne uwagi sa pizzeria peperoni i new york i oczywiscie pizza hut mimo ze droga jest jak ktos chce poczytac wiecej opini o lokalach z jedzeniem ge wam polecic 2 strony :http://szczecin.wm.wp.pl/nav.html?cid=2561 , oraz www.infoludek.pl dzial lokale .


Steryd
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8193 dni

**




Odp: Jedzenie:D - 27/05/2004 11:04
> Jak czytam wasze wypowiedzi to az pękam ze śmiechu. Ludziom, którzy zachwalają
> Bar Raba i Mak Kwaka gratuluję gustu kulinarnego :) Przestałem się tam stołować
> już kilka lat temu, powody: ogólny brud ( kolega opowiadał że ostatnio w Rabie
> biegał szczur i wszyscy klienci mieli polewkę, niektórzy poprostu opuścili
> lokal), totalna masówa, kotlety smażone na starym oleju (większość tego typu
> lokali), jedzenie smaczne dla niewybrednych. Dodam jeszcze że jeżeli ktoś to co
> tam serwują nazywa kebabami to znaczy ze nigdy kebaba nie widział na oczy a tym
> bardziej nie jadł ( polecam wyjazd do Berlina na konsumpcję kebaba). Nie uważam
> się za niewiadomo jakiego smakosza, ale to co tam dają to jest żenada. Co do
> lokali które moge polecić to: dla ludzi o zasobniejszym portfelu Colorado,
> Columbus, Sphinx, Restauracja "Bombay" koło Posejdona, Pizza Hut. Dla ludzi
> trochę mniej zamożnych: Szaszłykarnia przy Kordeckiego i Szaszłyk przy dyskotece
> Amigo na Słonecznym, New York Classic Pizza (popularna nowojorska) na al.
> Piastów i przy pl. Zgody, Pizzeria Stella di Mare na ul. Rydla na Słonecznym
> (popularna nazwa "u murzyna" pochodząca od właściciela, charakterystyczny smak
> lekko słonawy, ogromna ilość sera w standardzie), Pizzeria na krzyżówce w
> Zdrojach (niepamiętam nazwy, chyba "Napoli", mieści się w dawnym
> "Robotniku",zalety: smaczna, niskie ceny, miła obsługa), Pizzeria El Wija na ul.
> Ostobramskiej na Gumieńcach, Jadłodajnia "U Włodka" (tanio i smacznie), Tosty
> przy kogucikach (zaleta: smak, wada: przesadzają z ceną), Szejk, Tosty z okienka
> na przystanku autobusowym na rogu ul. Traugutta i Mickiewicza ( zaleta: smaczne,
> wada: robi je stara babcia i przez to czas oczekiwania min. 15 minut). Co do
> kebabów ( w sumie prawidłowa nazwa to Kebap) to polecam tylko jeden lokal, ale
> za to jaki. Mowa tu o Kebap House na rogu Jagiellońskiej i Bolesława Smiałego. (
> zalety: Orginalny turecki kebap jak w Berlinie, ten smak :) , wady: cena 7.50 za
> donera i mógłby być trochę większy). Ci co lubuja się w tureckim jedzeniu i
> uwielbiaja prawdziwe kebapy to dobrze znają ten lokal. Prócz donera w ofercie są
> też inne kebaby takie jak: adana, efendi, durum (w Polsce często nazywany mylnie
> borkiem). Wracając jeszcze do Bar Rabu i Mak Kwaka i pomijając smak i wygląd ich
> pseudokebabów to zauważcie ze nie leją oni sos czosnkowy (podstawa kebaba) tylko
> pytają się czy łagodny sosik czy ostry. Przez te dwa lokale dużu ludzi myśli że
> kebab wygląda i smakuje właśnie tak jak w Rabie czy Mak Kwaku. Boże broń
> prawdziwych koneserów smaku przed tą masówką z Rabu i Mak Kwaka.

Jak bym czytal wypowiedz pani z Sanepidu :)
Na ostrej trabie nie ma nic lepszegp niz Bar Rab :)


1948
Macieq
PogonOnLine TEAM
IP: zapisany
Na forum od 8325 dni




Odp: Jedzenie:D - 27/05/2004 12:43
> Pizzeria Mamma Mia (Reda) - Margeritta za 6zł - najlepszy wybór na wieczory na ławce przy dużej ilości piwa przy 3 pizzach (od 15zł) dowóz gratis.

o taaaak. laweczka, nie JuN? ;]]]]
helmut, bywasz na Redzie?;]


... lecz nie patrze na przeszkody i fałszywość gnoji, przeciwność losu boli - my idziemy ku swej woli ...
ihaaaa tatatadam! || głos pokolenia - cios ogłupienia, hołd potępienia, mord zrozumienia || :X
Pszczółek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7648 dni

**




Odp: Jedzenie:D - 27/05/2004 12:56
Potych wypowiedziach zrobilem sie jakos glodny...


Fan Club Kamień Pomorski
AP Gryf Kamień Pomorski
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.06 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005