Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Jedzenie, puby, kluby << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
1973
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7194 dni

*




Odp: Jedzenie:D - 18/01/2011 17:59

  malcoolm napisał:  

  Kasztaniak napisał:  
pierwszego mcdonalda też tak fetowałeś??



Liczę na talon na darmową kawę lol Żadne fetowanie - piszę o tym, o czym ludzie chcą czytać. Ot tyle :)



...skąd wiesz wszechwiedzący że ludzie chcą czytać akurat o starbaksach albo innych kawiarenkowych wynalazkach...?! Jeszcze trochę i podejrzewam iż będziesz pisał o każdej najmniejszej otwieranej budce z hot dogami albo coś podobnego... czasem trafisz z jakimś linkiem i nawet nieraz przeczytam ale najczęściej wklejasz takie pierdoły że drobne rozmieniają się na jeszcze drobniejsze :)


malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7449 dni




Odp: Jedzenie:D - 18/01/2011 18:05
Ja nie jestem wszechwiedzący, po prostu korzystam z https://adwords.google.com/select/KeywordToolExternal :)

A co do budek z hot dogami - to raczej temat na dyskusję o estetyce miasta - jak przykłady Toast Imbiss lub China Box na Bramie (na szczęście to drugie już zlikwidowali).

Stop obskurnym budom w centrum miasta


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
Luk Luk
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7394 dni

**




Odp: Jedzenie:D - 19/01/2011 22:56

  malcoolm napisał:  
Starbucks w Szczecinie
Kombinują prawie jak z IKEĄ - tajemnice robią z lokalizacji. :)




polityka firmy AmRest. Byc moze bedzie w Kaskadzie ale to tez zalezy od wielu czynnikow.


"Wierzę, że inteligencja i strach są nieodłączne. Goście którzy mówią: ja się nie boję niczego - są po prostu głupi!" - Rickson Gracie
P_S
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7108 dni




Odp: Jedzenie:D - 06/02/2011 10:22
Wie ktoś z Was może czy w Szczecinie znajdę sklep z dużym wyborem przypraw? Nie chodzi mi tu o markety itp.


Dla nas liczą się chwile. I to my przeżyjemy życie tak jak się powinno. Na całego. Bo do grobu nic nie zabierzemy...a pamięć pozostanie na zawsze!
V...
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8148 dni

*




Odp: Jedzenie:D - 15/02/2011 08:06
Gruby Benek

Polecam wam pizzerie! Zupelnie inne ciasto niz wszedzie, bardzo smaczne, dobra jakosc dodatkow i fajnie doprawione, nie wiem co w niej bylo tak dobrego ale ogolnie "ma to cos";)
Jadlem pizze w wielu miejscach, nie wiem czy tu nie byla najlepsza. Napewno scisla czolowka. Czysto i bezinteresownie- POLECAM!


MKS
malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7449 dni




Odp: Jedzenie:D - 15/02/2011 08:44
Jest ok, ale na pewno nie w lokalu na Bohaterów Warszawy (nie wiem jak jest na Rayskiego). Wszystkie zapachy z kuchni - która w żaden sposób nie jest odgrodzona od sali ze stolikami - lecą właśnie na klientów. Wręcz śmierdzi się jedzeniem wychodząc stamtąd. Raz jak byłem, to ostry zapach szczypał w oczy, że ciężko było wysiedzieć. Podobna sytuacja jest w Telepizzy. Mogli by zadbać o porządną klimatyzację/wentylację.


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
Owczarek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5139 dni




Odp: Jedzenie:D - 15/02/2011 08:49
Niektórzy właśnie to kochają w pizzeri , że jak obok niej przechodzą już czują te zapachy. Mi to tylko dodaje apetytu. Gruby Benek na Rayskiego znakomity , a na bohaterów nie jadłem.


malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7449 dni




Odp: Jedzenie:D - 15/02/2011 10:03
Wiesz co innego zapach pizzy (ja też lubię), a co innego wręcz zadymione pomieszczenie z zapachem czosnku, który powoduje, że łzawią oczy...


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
AntyC
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5455 dni

**




Odp: Jedzenie:D - 15/02/2011 11:36

  P_S napisał:  
Wie ktoś z Was może czy w Szczecinie znajdę sklep z dużym wyborem przypraw? Nie chodzi mi tu o markety itp.



Coś obiło mi się o uszy, że gdzieś w dąbiu jest. podobno mają tam przyprawy dla masarzy i piekarzy takie, że nacierając byle co przyprawą np kiełbasy żywieckiej będzie to smakowało jak żywiecka choćbyś w rzeczywistości jadł np. kurczaka .. ot taka chemia :)


malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7449 dni




Odp: Jedzenie:D - 15/02/2011 11:48
Mimo że market warto zobaczyć do Bomi w Cegielni, mają szeroki wachlarz produktów, których nie ma w innych sklepach.


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
Cz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7171 dni

***




Odp: Jedzenie:D - 15/02/2011 11:54

  P_S napisał:  
Wie ktoś z Was może czy w Szczecinie znajdę sklep z dużym wyborem przypraw? Nie chodzi mi tu o markety itp.



Jakie przyprawy Cię interesują ?


www.sectorshop.net
Luk Luk
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7394 dni

**




Odp: Jedzenie:D - 15/02/2011 14:47
ja tez dolaczam sie do pytania P_S. Szukam po sklepach przyprawy KUMIN (nie mylić z kminkiem) i nigdzie nie moge dostać.


"Wierzę, że inteligencja i strach są nieodłączne. Goście którzy mówią: ja się nie boję niczego - są po prostu głupi!" - Rickson Gracie
Steryd
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8193 dni

**




Odp: Jedzenie:D - 15/02/2011 17:53
Na ul. Pomorskiej 61-65 jest hurtownia przypraw - "Yes Magia Przypraw" i jest dobrze zaopatrzona. Czasem robie tam zakupy dla firmy, w ktorej pracuje. Asortyment jest szeroki. Moze nie wszystko maja na miejscu od reki, ale jesli maja dostep, to sciagaja na inny termin.


1948
Radziu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6451 dni




Odp: Jedzenie:D - 15/02/2011 18:30

  Czarny napisał:  

  P_S napisał:  
Wie ktoś z Was może czy w Szczecinie znajdę sklep z dużym wyborem przypraw? Nie chodzi mi tu o markety itp.



Jakie przyprawy Cię interesują ?



Hah, nie wiem czemu mi sie skojarzyło z taką jedną "zieloną" przyprawą :) Po co Ci ilości hurtowe jej? Handelek? :P


Cz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7171 dni

***




Odp: Jedzenie:D - 15/02/2011 22:32

  bezlik napisał:  
ja tez dolaczam sie do pytania P_S. Szukam po sklepach przyprawy KUMIN (nie mylić z kminkiem) i nigdzie nie moge dostać.



Jutro po 16 odezwij się do mnie na kom, to powiem Ci cenę i jaka ilość.

Polecam lokal na Niebuszewie - Fresco Bar, na ulicy Cyryla i Metodego 9 b (obok kwiaciarni), duże porcje, brak chemicznych sosów i mrożonych warzyw, wszystko swieże i smaczne, w promocji m.in. kebab w bułce + Pepsi 1 l - 10 zł :)


www.sectorshop.net
jns
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7100 dni




Odp: Jedzenie:D - 15/02/2011 22:54

  Czarny napisał:  
Polecam lokal na Niebuszewie - Fresco Bar, na ulicy Cyryla i Metodego 9 b (obok kwiaciarni), duże porcje, brak chemicznych sosów i mrożonych warzyw, wszystko swieże i smaczne, w promocji m.in. kebab w bułce + Pepsi 1 l - 10 zł :)



Dokładnie tak, do tego miła obsługa. Dużo i smacznie (zwłaszcza sosy) - czyli tak jak powinno być. Polecam również.


malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7449 dni




Odp: Jedzenie:D - 22/02/2011 12:35
Nowości gastronomiczno-handlowe luty 2011 Może akurat coś kogoś zainteresuje :)


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
Kropek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6405 dni




Odp: Jedzenie:D - 22/02/2011 17:42

  Czarny napisał:  

Polecam lokal na Niebuszewie - Fresco Bar, na ulicy Cyryla i Metodego 9 b (obok kwiaciarni), duże porcje, brak chemicznych sosów i mrożonych warzyw, wszystko swieże i smaczne, w promocji m.in. kebab w bułce + Pepsi 1 l - 10 zł :)



Również mogę polecić. Jak dla mnie najlepszy kebab w Szczecinie :)


malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7449 dni




Odp: Jedzenie:D - 15/03/2011 07:42
Jak co miesiąc zestawienie nowości gastronomiczno-handlowych w naszym mieście
Nowości i zapowiedzi gastronomiczno-handlowe marzec 2011


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
1973
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7194 dni

*




Odp: Jedzenie:D - 15/03/2011 10:48
...i pomyśleć że niecałe dwadzieścia lat temu w miejscu zwanym teraz "Folwark Skarbimierz" ludzie zaczynali tam "interes życia" w tak zwanej "stodole" handel ze szkopami dopiero zaczynał rozkwitać :)


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.05 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005