Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Jedzenie, puby, kluby << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Prawa Strona Miasta
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6842 dni

****




Odp: Jedzenie:D - 05/05/2012 00:40

  Vega napisał:  
Pizzeria Nocna

Probowal ktos?



nie wiem czy to napewno ta...ale jedna pizzeria nocna ktora jest na pogodnie na rynku czy w okolicach(reymonya, grzegorza z sanoka) jest nawet na gastrofazie straszna..aro-produkty, ciasto jakby niedopieczone...

co do pizzerii marco bylo lepsze kiedys bo dal mnie byla git ale obecnie Pepperoni, Pizzeria OK, Toni Pepperoni i Gruby Benek daje rade :)


Wasza nienawiść daje mi siłę, żebym stał się mocniejszy!Na zawsze w moim sercu tylko MKS Pogoń Szczecin!
tm_tomcio
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7478 dni




Odp: Jedzenie:D - 05/05/2012 09:07
jakis czas temu zamawialismy pizze w Koszyk&Koszyk na prawobrzezu... byla super.
Jakież było nasze zdziwienie, gdy w ten długi weekend zamówiliśmy i okazało, się, że nie dość, że lipa to jeszcze prawie zimną przywieźli... szok

choć może to był tylko jednorazowy "wybryk" ;)


INDIOS BRAVOS
manisz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6979 dni




Odp: Jedzenie:D - 05/05/2012 09:22
na prawobrzeżu tylko Calvados :)


malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7449 dni




Odp: Jedzenie:D - 05/05/2012 10:04

  tm_tomcio napisał:  
jakis czas temu zamawialismy pizze w Koszyk&Koszyk na prawobrzezu... byla super.
Jakież było nasze zdziwienie, gdy w ten długi weekend zamówiliśmy i okazało, się, że nie dość, że lipa to jeszcze prawie zimną przywieźli... szok

choć może to był tylko jednorazowy "wybryk" ;)



Reklamowaliście, że przyjechała zimna?


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
tm_tomcio
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7478 dni




Odp: Jedzenie:D - 05/05/2012 16:59

  malcoolm napisał:  

  tm_tomcio napisał:  
jakis czas temu zamawialismy pizze w Koszyk&Koszyk na prawobrzezu... byla super.
Jakież było nasze zdziwienie, gdy w ten długi weekend zamówiliśmy i okazało, się, że nie dość, że lipa to jeszcze prawie zimną przywieźli... szok

choć może to był tylko jednorazowy "wybryk" ;)



Reklamowaliście, że przyjechała zimna?



do głowy nam nie przyszło... :) że można reklamować :)


INDIOS BRAVOS
Prawa Strona Miasta
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6842 dni

****




Odp: Jedzenie:D - 05/05/2012 21:11

  tm_tomcio napisał:  

  malcoolm napisał:  

  tm_tomcio napisał:  
jakis czas temu zamawialismy pizze w Koszyk&Koszyk na prawobrzezu... byla super.
Jakież było nasze zdziwienie, gdy w ten długi weekend zamówiliśmy i okazało, się, że nie dość, że lipa to jeszcze prawie zimną przywieźli... szok

choć może to był tylko jednorazowy "wybryk" ;)



Reklamowaliście, że przyjechała zimna?



do głowy nam nie przyszło... :) że można reklamować :)



to frajery sa w tym koszyku..nam na pierwsza walke pudziana zamiast po 40min przywiezli po 2,5h...pizze mialy byc za polowe ceny a przyjechal czesiek i chcial calosc...dostal 20pln i pojechal...pozniej okazalo sie ze psy sie upomnialy o reszte(pracownicy i wlasciciele 3 tygodnie wczesniej chcieli zeby zamowic im koszulki smierc konfidentom :) ) a kiedys jadalem tam bardzo czesto teraz chuj im w dupe...


Wasza nienawiść daje mi siłę, żebym stał się mocniejszy!Na zawsze w moim sercu tylko MKS Pogoń Szczecin!
V...
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8148 dni

*




Odp: Jedzenie:D - 16/05/2012 08:53
Odwiedzilem ostatnio Dall Italiano na Wawrzyniaka (niedaleko PS Fight Club). Powiem Wam, ze jestem w szoku.
Szedlem tam z nastawieniem, ze bedzie slabo lub srednio. Wyszedlem bardzo zadowolony. Nie wiem czy nie najlepsza pizzeria w miescie.
Ciasto robione w piecu na drewno, oczekiwanie na pizze ok 10min. Skladniki: widac, ze bardzo swieze, pieczarki biale, nie smazone, szynka w plastrach w bardzo duzej ilosci.
Ogolnie wysokiej jakosci skladniki i w bardzo duzej ilosci (porownywalne do benka na wypasie).
Dodatkowo super sos, ktorego tez jest sporo na ciescie. Widac, ze robiony z pomidorow+ przypraw a nie z koncentratu.
Jedyne minusy to brak dostawy do domu, brak gigantow i wczesne zamkniecie lokalu (oficjalnie do 22, ale po 21;30 juz jest zamkniete)
Naprawde polecam!


MKS
eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6731 dni

**




Odp: Jedzenie:D - 16/05/2012 11:35
Stronę wczesniej już polecałem włoską knajpę na Wawrzyniaka i jeszcze raz moge potwierdzić ze obecnie najlepsza pizza w miescie :)


V...
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8148 dni

*




Odp: Jedzenie:D - 16/05/2012 11:44

  eM napisał:  
Stronę wczesniej już polecałem włoską knajpę na Wawrzyniaka i jeszcze raz moge potwierdzić ze obecnie najlepsza pizza w miescie :)



Przeoczylem;)
Ona jest duzo lepsza niz typowo wloska;) Wziete to co najlepsze z polskich (nie jest suche i bardzo cienkie cieasto i jest duzooo skladnikow) i wloskich (sos, swiezosc skladnikow, piec drewniany) po mojemu;)
We wloszech jadlem w paru miejscach pizze i nigdy nie byla ona rewelacyjna...


MKS
Kropek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6405 dni




Odp: Jedzenie:D - 16/05/2012 11:50
A jak wyglądają ceny?


eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6731 dni

**




Odp: Jedzenie:D - 16/05/2012 11:53

  Kropek napisał:  
A jak wyglądają ceny?



http://www.dallitaliano.pl/


Kropek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6405 dni




Odp: Jedzenie:D - 16/05/2012 11:59
Dzięki.


Porcja Piwa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4507 dni




Odp: Jedzenie:D - 16/05/2012 12:26
A co powiecie panowie o telepizzy (nie pamiętam jak się pisze), zamówiłem rok może półtorej temu i genialna nie była...Składników mało, ciasto też nie takie jak trzeba :D...Zmieniło się coś od tego roku? Warto zamówić? Jeśli nie to co polecacie na teraz? Ochota mnie złapała a zupełnie nie wiem gdzie dzwonić. Tylko żeby była z dowozem do domu :)


eJay
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7219 dni

**




Odp: Jedzenie:D - 16/05/2012 19:11
Nie wiem czy ktoś już reklamował, ale rollo greckie z Akropolisa w Galaxy jest pyyyyszzzne i można się nim najeść :)


Ha ha ha, he he, ho-ho, uh, uh, ha-ha, ha...And I thought my jokes were bad...
eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7420 dni

*




Odp: Jedzenie:D - 16/05/2012 23:36

  xxjarek05xx napisał:  
A co powiecie panowie o telepizzy (nie pamiętam jak się pisze), zamówiłem rok może półtorej temu i genialna nie była...Składników mało, ciasto też nie takie jak trzeba :D...Zmieniło się coś od tego roku? Warto zamówić? Jeśli nie to co polecacie na teraz? Ochota mnie złapała a zupełnie nie wiem gdzie dzwonić. Tylko żeby była z dowozem do domu :)



TelePizza słaba - słabe ciasto (często niewypieczone), mało składników - rekompensują fajnymi promocjami.

Dla mnie najlepsza to pizza z DaGrasso - z tym, że tam mają bardzo wysokie ceny, ale jeśli możesz sobie pozwolić to polecam - dużo składników, zawsze wypieczone i sosy gratis. Tańsza alternatywa to Gruby Benek - też jest ok, do tego możesz sam skomponować swoją pizzę, z tym że tutaj tylko na ciepło prosto z dowozu jest ok, później odgrzewana albo na zimno smakuje marnie ;)


Porcja Piwa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4507 dni




Odp: Jedzenie:D - 17/05/2012 12:15
Heh wczoraj zamówiłem właśnie Grubego Benka i nie była najgorsza. Następnym razem napewno spróbuje jakiejś z DaGrasso :)


nara
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7050 dni

**




Odp: Jedzenie:D - 17/05/2012 21:08
czy dostane gdzieś meksykańską szamkę na mieście ?


malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7449 dni




Odp: Jedzenie:D - 17/05/2012 21:57
Sprecyzuj, co dokładnie oczekujesz? Jakie danie?


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
nara
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7050 dni

**




Odp: Jedzenie:D - 18/05/2012 12:54
wszystko co związane z kuchnią meksykańską... wiem że w galaxy kiedyś było. serwowali tacosy i inne różności, ale głowy to nie urywało a teraz nie wiem czy jest cokolwiek podobnego u nas w mieście


eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6731 dni

**




Odp: Jedzenie:D - 18/05/2012 18:51
Na Langiewicza/Królowej Jadwigi ( obok Netto ) vis a vis LO 8 jest Pizzeria Mexicana.

http://www.mexicana.szin.pl/


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.06 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005