Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Jedzenie, puby, kluby << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
WSKL
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6192 dni




Odp: Jedzenie:D - 27/07/2011 15:06

  Boberek napisał:  
Nie polecam pizzeri Pepperoni tej na ulicy Krolowej Jadwigi....

Ostatnio bedac w polsce zamowilismy ze szwagrem do wodeczki pizze Hawajska i Capricciose ktore mialy wedle opisu zawierac szynke a nie produkt szynko podobny" czyli mielonke . Moj blad byl taki ze nie sprawdzilem ich kiedy za nie placilem mieli szczescie ze bylismy juz wstawieni bo pewnie bysmy sie tam przejechali i zazadali zwrotu kasy ....Kiedy do nich zadzwonilismy to baba przy telefonie jeszcze beszczelnie nam wmawial ze to jest szynka :D

Z drugiej strony z czystym sumieniem moge polecic restauracje na 1 pietrze lotniska w Poznaniu nie pamietam nazwy ...za 50 zl zjadlem srednia porcje bardzo dobrej pomidorowej do tego dosc solidna porcje spaghetti i duze piwo :)



Niestety to nie "zaleta" tylko tej Pizzeri. Często zamawiając jakąs promocyjną pizze z szynką dostaje sie właśnie mielonke. Jedynie w Telepizzy trzymają fason....


Gdy na mnie nastają złośliwi, by zjeść moje ciało, wtenczas oni, wrogowie moi i nieprzyjaciele, chwieją się i padają.
V...
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8148 dni

*




Odp: Jedzenie:D - 27/07/2011 15:22

  Waszka napisał:  

  Boberek napisał:  
Nie polecam pizzeri Pepperoni tej na ulicy Krolowej Jadwigi....

Ostatnio bedac w polsce zamowilismy ze szwagrem do wodeczki pizze Hawajska i Capricciose ktore mialy wedle opisu zawierac szynke a nie produkt szynko podobny" czyli mielonke . Moj blad byl taki ze nie sprawdzilem ich kiedy za nie placilem mieli szczescie ze bylismy juz wstawieni bo pewnie bysmy sie tam przejechali i zazadali zwrotu kasy ....Kiedy do nich zadzwonilismy to baba przy telefonie jeszcze beszczelnie nam wmawial ze to jest szynka :D

Z drugiej strony z czystym sumieniem moge polecic restauracje na 1 pietrze lotniska w Poznaniu nie pamietam nazwy ...za 50 zl zjadlem srednia porcje bardzo dobrej pomidorowej do tego dosc solidna porcje spaghetti i duze piwo :)



Niestety to nie "zaleta" tylko tej Pizzeri. Często zamawiając jakąs promocyjną pizze z szynką dostaje sie właśnie mielonke. Jedynie w Telepizzy trzymają fason....



szynka aby byc szynka nie musi byc w plastrach...jak kupuja cos o nazwie szynka (jest pod taka dopuszczone do sprzedazy) to i pod taka sama moga sprzedawac. Nie przesadzaj, ze tylko telepizza trzyma poziom, w wiekszosci pizzeri jest szynka w plastrach (nie licze marcopolo i palermo)


MKS
Boberek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7648 dni

**




Odp: Jedzenie:D - 27/07/2011 16:36
Problem w tym ze ja wcale nie zamawialem zadnej promocyjnej pizzy ...

.Pozatym zdaje sobie sprawe ze wiekszosc wlascicieli pizzeri chcac zaoszczedzic na produkcji czesto kupuje najtansze produkty i nie mam pretensji o to ale jesli pisza na stronie internetowej ze ich pizza zawiera szynke to niech dadza nawet najtansza szynke na pizze ale w plastrach . A jak juz daja mielonke to niech zmienia tresc menu na stronie internetowej i na ulotce .

Pozatym ta sytuacja nauczyla mnie tego zeby od nastepnego razu sprawdzac pizze przy dostawcy zanim da sie pieniadze....


Robert Dymkowski najlepszy napastnik POLSKI :)
malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7449 dni




Odp: Jedzenie:D - 28/07/2011 06:19
Fajna przestrzeń miejska - gastronomia w Los Angeles Tak w ramach ciekawostki, a może ktoś znajdzie pomysł na biznes w Szczecinie :)


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
Owczarek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5139 dni




Odp: Jedzenie:D - 28/07/2011 11:01
Ogólnie pepperoni się ostatnio popsuła , na Poniatowskiego tak samo mielonka , do tego pizza mokra , że aż z niej cieknie. Ja polecam pizzerie Perugia


C.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5867 dni

**




Odp: Jedzenie:D - 28/07/2011 11:19
Pizzeria Pepe najlepsza. Zresztą ostatnio wygrali konkurs na najlepszą pizzę w mieście. Polecam...


SPR2
malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7449 dni




Odp: Jedzenie:D - 28/07/2011 11:45
Masz link do tego konkursu?


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
AntyC
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5455 dni

**




Odp: Jedzenie:D - 28/07/2011 11:49

  malcoolm napisał:  
Masz link do tego konkursu?



chyba o to chodzi

RANKING


1973
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7194 dni

*




Odp: Jedzenie:D - 04/08/2011 10:43

  Boberek napisał:  
Problem w tym ze ja wcale nie zamawialem zadnej promocyjnej pizzy ...

.Pozatym zdaje sobie sprawe ze wiekszosc wlascicieli pizzeri chcac zaoszczedzic na produkcji czesto kupuje najtansze produkty i nie mam pretensji o to ale jesli pisza na stronie internetowej ze ich pizza zawiera szynke to niech dadza nawet najtansza szynke na pizze ale w plastrach . A jak juz daja mielonke to niech zmienia tresc menu na stronie internetowej i na ulotce .

Pozatym ta sytuacja nauczyla mnie tego zeby od nastepnego razu sprawdzac pizze przy dostawcy zanim da sie pieniadze....



Stary "chłyt materkindody" przecież każda pizzeria ma w menu podaną szynkę ale w niewielu już ta prawdziwa szynka na plackach jest.
Poza tym bez przesadyzmu nikt nie napisze ci w menu że do wyboru szynka lub baton szynkowy.. ;)
W których jadłem bądź jadam to mogę polecić lub odradzić; jeśli Marcopolo to tylko na "gumiakach" czyli Ostrobramska (niestety ale jako szynka również tylko baton szynkowy..).
Pepe jak najbardziej bardzo dobre placuszki robią aczkolwiek ostatnio zamówiłem wiejską i w składnikach miał być rzekomo kabanos..tymczasem na placku było coś parówko podobnego! Szynkę na pewno też dają w Ok także również mogę polecić ;)
Ktoś testował może "Prime" na Brązowej bo widzę że promocje mają kuszące. :)


Safe
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7161 dni




Odp: Jedzenie:D - 04/08/2011 15:08
Prima nic specjalnego, odkąd zmienił się właściciel i pizzeria stała się restauracją nie jadłem ale słyszałem, że inne dania są "spoko".


"Jeszcze bedzie czas, by odpoczywac"
eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6731 dni

**




Odp: Jedzenie:D - 04/08/2011 17:16

  Owczarek napisał:  
Ogólnie pepperoni się ostatnio popsuła , na Poniatowskiego tak samo mielonka , do tego pizza mokra , że aż z niej cieknie. Ja polecam pizzerie Perugia



Jak Pepperoni to tylko na Łuczniczej! biskup


PSMKS
Patriotyczna PS
IP: zapisany
Na forum od 7346 dni

****




Odp: Jedzenie:D - 04/08/2011 17:43

  eM napisał:  

  Owczarek napisał:  
Ogólnie pepperoni się ostatnio popsuła , na Poniatowskiego tak samo mielonka , do tego pizza mokra , że aż z niej cieknie. Ja polecam pizzerie Perugia



Jak Pepperoni to tylko na Łuczniczej! biskup



Ja bym jednak twierdził że Poniatowskiego gdyż znam ten lokal bardzo dobrze ;)


Przyjaciele Nie Tylko z Trybun !
eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6731 dni

**




Odp: Jedzenie:D - 04/08/2011 17:51

  PSMKS napisał:  

  eM napisał:  

  Owczarek napisał:  
Ogólnie pepperoni się ostatnio popsuła , na Poniatowskiego tak samo mielonka , do tego pizza mokra , że aż z niej cieknie. Ja polecam pizzerie Perugia



Jak Pepperoni to tylko na Łuczniczej! biskup



Ja bym jednak twierdził że Poniatowskiego gdyż znam ten lokal bardzo dobrze ;)



Na Poniatowskiego dają mało frytek i chujowo smażą karkówe! Na Łuczniczej natomiast jeszcze nigdy się nie zawiodłem :D


Pit.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7408 dni




Odp: Jedzenie:D - 04/08/2011 17:58

  Pogoniarz73 napisał:  

W których jadłem bądź jadam to mogę polecić lub odradzić; jeśli Marcopolo to tylko na "gumiakach" czyli Ostrobramska (niestety ale jako szynka również tylko baton szynkowy..).
Pepe jak najbardziej bardzo dobre placuszki robią aczkolwiek ostatnio zamówiłem wiejską i w składnikach miał być rzekomo kabanos..tymczasem na placku było coś parówko podobnego!



Na Marcopolo (Kościuszki) się zawiodłem, bo ostatnio niby przyjechali w ciągu 30 minut ale pizza zimna.
Co do Pepe to jak na mój gust troche za drogo w porównaniu do jakości.

Największym odkryciem ostatnio przynajmniej dla mnie jest pizzeria Gruby Benek i pizza Benek Mięsny "na wypasie" (podwójne składniki). Grube ciasto i najebane składników, że ciężko wjebać we 2 osoby 40cm. Pizza przyjechała tak gorąca się ciężko było karton utrzymać:) No i 2 sosy gratis. Minus, że mają małą strefe bezpłatnej dostawy (z Bohaterów Warszawy na Milczańską 4 zł).


"...satysfakcja jest chwilowa - trwa moment, bo za chwilę będziesz chciał to zrobić jeszcze lepiej ziomek. Jeśli nie, to nie rozwiniesz się...'
Owczarek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5139 dni




Odp: Jedzenie:D - 04/08/2011 18:24

  PSMKS napisał:  

  eM napisał:  

  Owczarek napisał:  
Ogólnie pepperoni się ostatnio popsuła , na Poniatowskiego tak samo mielonka , do tego pizza mokra , że aż z niej cieknie. Ja polecam pizzerie Perugia



Jak Pepperoni to tylko na Łuczniczej! biskup



Ja bym jednak twierdził że Poniatowskiego gdyż znam ten lokal bardzo dobrze ;)



Ja również znam ten lokal doskonale, ale w porównaniu do tego co było pare lat temu to pizza mocno się popsuła.


PSMKS
Patriotyczna PS
IP: zapisany
Na forum od 7346 dni

****




Odp: Jedzenie:D - 04/08/2011 19:27

  Owczarek napisał:  

  PSMKS napisał:  

  eM napisał:  

  Owczarek napisał:  
Ogólnie pepperoni się ostatnio popsuła , na Poniatowskiego tak samo mielonka , do tego pizza mokra , że aż z niej cieknie. Ja polecam pizzerie Perugia



Jak Pepperoni to tylko na Łuczniczej! biskup



Ja bym jednak twierdził że Poniatowskiego gdyż znam ten lokal bardzo dobrze ;)



Ja również znam ten lokal doskonale, ale w porównaniu do tego co było pare lat temu to pizza mocno się popsuła.



To Fakt to co było kiedyś a jest teraz to mocny spadek w dół chodź dalej nie uważam ją za bardzo złą


Przyjaciele Nie Tylko z Trybun !
malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7449 dni




Odp: Jedzenie:D - 04/08/2011 21:56
Pizzera Spago na Deptaku Bogusława została zamknięta całkiem niedawno...


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
BadBoy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7213 dni




Odp: Jedzenie:D - 04/08/2011 22:04

  PSMKS napisał:  

  Owczarek napisał:  

  PSMKS napisał:  

  eM napisał:  

  Owczarek napisał:  
Ogólnie pepperoni się ostatnio popsuła , na Poniatowskiego tak samo mielonka , do tego pizza mokra , że aż z niej cieknie. Ja polecam pizzerie Perugia



Jak Pepperoni to tylko na Łuczniczej! biskup



Ja bym jednak twierdził że Poniatowskiego gdyż znam ten lokal bardzo dobrze ;)



Ja również znam ten lokal doskonale, ale w porównaniu do tego co było pare lat temu to pizza mocno się popsuła.



To Fakt to co było kiedyś a jest teraz to mocny spadek w dół chodź dalej nie uważam ją za bardzo złą



To ja też dorzucę coś od siebie, gdyż pracowałem na kr. Jadzi i na Łuczniczej jakiś czas temu. Co do szynki to nie jest to szynka tylko "blok szynkowy tarczyński" hehe, mielony na grubych oczkach. Leje się z pizzy bo ta "szynka" jest często krojona zamrożona..Ogólnie w każdej knajpie jadą na tym samym. Ja pracując tam nigdy nie jadłem pizzy z szynką bo to jest jakaś profanacja..Jesli o mnie chodzi to z racji iż chyba jestem przeżarty pizzą na cienkim cieście to lubię czasem wciągnąć telepizze ale tylko Barbecue jak dla mnie kozak. Co do pizzy typowo włoskiej to jak mieszkałem na warszewie to lubiłem pizzerie "Miste" na ul. Bocianiej z pieca opalanego drewnem.


No One Like Us....We don't Care...
malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7449 dni




Odp: Jedzenie:D - 07/08/2011 05:39
Nowości i zapowiedzi gastronomiczno-handlowe - sierpień 2011 Outlet Park Szczecin, Galeria Kaskada, Green Way, nowe lokale w Szczecinie.


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
1973
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7194 dni

*




Odp: Jedzenie:D - 25/08/2011 10:40
Karczma "Monte Christo" w Kołobrzegu; sandaczyk "miażdży" polecam! :]

Obrazek jpg wstawiony na forum


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.07 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005