Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Jedzenie, puby, kluby << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6731 dni

**




Odp: Jedzenie:D - 10/06/2010 15:58

  Szydrczy Uśmiech napisał:  

Chyba dawno nie byłeś na Metropolii, bo od jakiegoś czasu droga masełko



A to zwracam honor ;) Rzeczywiście nie byłem dawno lol Przy najbliższej okazji na pewno stestuje Wasz nowy Autobahn lol

Pozdrawiam ;)

PS. Kiebab na Portowym Przystanku przy Jasnej zaliczony! Jak najbardziej polecam wszystkim! :)


Sampaio
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7510 dni

*




Odp: Jedzenie:D - 10/06/2010 16:16

  Steryd napisał:  
Za czesto nie jem fast foodu, bo brzuch jeszcze wiekszy by byl :D



kolego nie pękaj, brzuch bezpieczny, z naszego "przystankowego" kebaba wszystko idzie w biceps :)


Statystycznie gołąb żyje tylko kilka lat (choroby, wypadki i ogólnie "ciężkie życie")
Szymen
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5868 dni

**




Odp: Jedzenie:D - 10/06/2010 20:54
Kolegowie! Co wy powiadacie! Przeć to przystankowy kebab był najgorszym kebabem jakim jadłem! A trochę już jadłem! No wiadomo, że ktoś woli bardziej słony czy bardziej pikantny ale tamten był niedobry, pomijając, że na dowóz czekaliśmy milion lat... Może się coś zmieniło- właściciel czy też dostawca jakiś, albo po prostu spróbowali jak to smakuje... A ja jestem patriotą i od zeszłego czwartku(wtedy było mi dane spróbować po raz pierwszy) jem tylko kebaby na majowym w Neo, pod koszykiem. Rollo jest tak wybitnie świetny, że ciężko inaczej go określić. Żarcie również jest na dowóz:). Nie wspominam oczywiście, o ciekawym klimacie, który tworzą reklamy meczu Kasty Majowe. Jakby chłopaki się postarali jeszcze i piwo tam zrobili to lokal nr 1 na prawobrzeżu!


1973
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7194 dni

*




Odp: Jedzenie:D - 10/06/2010 21:17
Szymen może masz wypalone kubki smakowe... lol
...w neo nie jadłem może kiedyś spróbuje co tam serwują.
Zazwyczaj polecamy różne lokale itp. a ja tym razem nie polecam kebaba w Świnoujściu na deptaku ul. Bohaterów Września; nazwa jakoś bestkebab czy coś w ten deseń... dramat; bułka gumowa, surówki trzy kilo jak w rabie a mięsa (tzn. mielonki..) też jak "kot napłakał" wszędzie ale nie tam bo będzie to tylko zmarnotrawienie waszych 9 złociszy!


seeedzik
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7456 dni




Odp: Jedzenie:D - 10/06/2010 21:31
tez dolacze, bo moze komus sie przyda :)
odwiedzajac Wroclaw, niedaleko dworca PKP pod nasypem kolejowym (kto przejezdzal mniej wiecej wie jak to wyglada :) jadac od strony Poznania to przed dworcem jest kanjpa o nazwie "Kuznia dobrych klimatow", leja czeskie piwo ;) serwuja knedle jak od czecha z pieca wyjete a zestaw "dla kowala i kowalowej" za niecale 30 pln sprawia ze dwa pojemne zoladki beda pelne i w pelni zadowolone :)
tak o turystycznie wakacyjnie :)


"My wszyscy wolimy zginąć, walcząc, aniżeli żyć na klęczkach." - gen. Anders
HardcoreCitySzczecin
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7025 dni

**




Odp: Jedzenie:D - 10/06/2010 23:14

  Szymen napisał:  
Kolegowie! Co wy powiadacie! Przeć to przystankowy kebab był najgorszym kebabem jakim jadłem!



na 100 znajdzie się jeden malkontent :)


  Szymen napisał:  
Kolegowie! A ja jestem patriotą i od zeszłego czwartku(wtedy było mi dane spróbować po raz pierwszy) jem tylko kebaby na majowym w Neo,!



sorry, ale mimo nastoletniej znajomości nie wiedziałem, ze B. jesteś jebanym czarnuchem :)


  Szymen napisał:  
pod koszykiem.



O tej jebitnej kurwie nawet nie wspominaj


  Szymen napisał:  
Nie wspominam oczywiście, o ciekawym klimacie, który tworzą reklamy meczu Kasty Majowe.



Z całym szacunkiem dla Kasciaków i Waszej pracy chłopaki, ale nie ma jak to klimat wiszących reklam...warto zjeść tam gdzie są reklamy klubowe

Post z przymrożeniem oka, ale tak go odczułem :)

PS. eM nie wybaczę Ci ze zeżarłeś kebaba z przystanku nie zaczajając o Ring na Golęcinie :)


https://www.facebook.com/HardcoreCitySzczecin
eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6731 dni

**




Odp: Jedzenie:D - 11/06/2010 09:29
Szymen - rozumiem że każdy ma inny gust ale żeby stwierdzić iż kebab z przystanku jest najgorszym jaki jadłeś to raczej gruba przesada. No chyba że dopiero zaczynasz swoją karierę fast foodowicza i niewiele kebabów miałeś okazję próbować Cool

Według mnie co do szamki z Jasnej nie ma żadnych zastrzeżeń ;) Wato tez zaznaczyć iż ichniejsze menu jest bardzo szerokie , każdy znajdzie coś dla siebie , nawet miłośnicy domowych pierogów ;)

Szyderczy Uśmiech - wybacz , następnym razem na pewno podrzucę jakąś wałówkę na Golęcin. Obawiam się jednak iż dla Ciebie jedna porcja to zdecydowanie za mało lol


tarpan
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7346 dni




Odp: Jedzenie:D - 11/06/2010 09:31

  Szymen napisał:  
Nie wspominam oczywiście, o ciekawym klimacie, który tworzą reklamy meczu Kasty Majowe.



Z całym szacunkiem dla Kasciaków i Waszej pracy chłopaki, ale nie ma jak to klimat wiszących reklam...warto zjeść tam gdzie są reklamy klubowe

Post z przymrożeniem oka, ale tak go odczułem :)

PS. eM nie wybaczę Ci ze zeżarłeś kebaba z przystanku nie zaczajając o Ring na Golęcinie :)[/cytat]

http://www.kastamajowe.xt.pl/

Zobacz 2 strone tego linka wejdz w temat
Wyjazd do Bydgoszczy przejżyj zdięcia to może zmienisz zdanie na temat Kasty ;)
Bo myśle że nie znasz klimatu chłopaków ;)


thedevil2

Sex alkohol mordobicie POGOŃ SZCZECIN ponad życie!!!
HardcoreCitySzczecin
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7025 dni

**




Odp: Jedzenie:D - 11/06/2010 09:53
oj Tarpan, Tarpan .... źle mnie zrozumiałeś :)...nie musisz przedstawiać mi załogi bo bardzo dobrze znam ją
Nie chodziło mi o to, że wiszą plakaty Kasty i to co robicie, bo wg mnie zajebista inicjatywa z Waszej strony i fajnie, że wyszło Wam to bo trzeba naprawdę kupe czasu, wyrzeczeń, by ogarną taki coś jak Wy. I co za tym idzie cała Waszą działalność na bieżąco obserwuję i jestem pewien podziwu ... BRAWO ... muszę sie wreście zebrac i odwiedzić Ciebie w tym ciekawym lokalu na piętrze :)

Chodziło mi o inną rzecz... otóż z posta innego użytkownika wynikała taka sentencja, ze jak są klubowe plakaty (akurat w Waszym przypadku), herby czy inne emblematy to żarcie musi być dobre, a wręcz zajebiste. Oby rozwiać wszelkie wątpliwości chodzi o to, że herb klubu czy plakaty nie wpływają na to czy kotlet z hama jest upieczony czy niedopieczony, a sos ostry jest lekko mdłym :)


https://www.facebook.com/HardcoreCitySzczecin
Bartas
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7515 dni

****




Odp: Jedzenie:D - 11/06/2010 11:25

  Cytat:  
Kolegowie!


co to? Jak na patriotę to mało gramatycznie.

Rozumiem, że mogło Ci nie smakować-masz prawo tak jak wiele osób ma prawo stwierdzić, że im smakowało.Jeszcze się taki nie narodził co by wszystkim dogodził.


  Cytat:  
A ja jestem patriotą



Przystanek to niby czarnego lub turasa? Patriotyzm wyssałem z mlekiem matki, więc nie wkurwiaj takim tekstem, bo ludzie co mnie znają wiedzą, że dla mnie POLSKA PONAD WSZYSTKO


  Cytat:  
Nie wspominam oczywiście, o ciekawym klimacie, który tworzą reklamy meczu Kasty Majowe.



Za to stwierdzenie jesteś dla mnie asem.
Nie wspominam, że w Przystanku plakat Kasty również wisi co mecz.


Bartas
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7515 dni

****




Odp: Jedzenie:D - 11/06/2010 12:30
Jeszcze słowo co do mięsa. Chwalisz kebaby w neo. Ok mają smaczne. My natomiast mamy tego samego dostawcę i... to samo mięso.
Zdziwiony?

Byłeś Ty kiedyś u nas jeść?
Chyba nie bardzo...

W takim razie zapraszam.


tarpan
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7346 dni




Odp: Jedzenie:D - 11/06/2010 14:04

  Szydrczy Uśmiech napisał:  
oj Tarpan, Tarpan .... źle mnie zrozumiałeś :)...nie musisz przedstawiać mi załogi bo bardzo dobrze znam ją
Nie chodziło mi o to, że wiszą plakaty Kasty i to co robicie, bo wg mnie zajebista inicjatywa z Waszej strony i fajnie, że wyszło Wam to bo trzeba naprawdę kupe czasu, wyrzeczeń, by ogarną taki coś jak Wy. I co za tym idzie cała Waszą działalność na bieżąco obserwuję i jestem pewien podziwu ... BRAWO ... muszę sie wreście zebrac i odwiedzić Ciebie w tym ciekawym lokalu na piętrze :)

Chodziło mi o inną rzecz... otóż z posta innego użytkownika wynikała taka sentencja, ze jak są klubowe plakaty (akurat w Waszym przypadku), herby czy inne emblematy to żarcie musi być dobre, a wręcz zajebiste. Oby rozwiać wszelkie wątpliwości chodzi o to, że herb klubu czy plakaty nie wpływają na to czy kotlet z hama jest upieczony czy niedopieczony, a sos ostry jest lekko mdłym :)



To może faktycznie źle ciebie zrozumiałem. Na rozklejanie plakatów wpływu nie mam ludzie je biorą i rozwieszają tam gdzie mogą i pozwalają. Za to serdeczne dzięki. Kebab na przestanku mi smakuje z tego forum dowiedziałem się że istnieje i jak chłopak zangażowany w Pogoń na tym zarabia to i lepiej bo będzie mu łatwiej kobiecie wytumaczyć że musi się urwać na wyjazd i musi zrozumieć bo to własnie dzieki Pogoni biznes lepiej się kręci ;) może kiedyś temat na Kascie nakręce i przyjdą chłopaki na 50 kebabów :D
Bo generalnie swoim trzeba pomagać ;) Ale jednego to mi brakuje na Prawobrzeżu kebaba z miesem takim jak w MAK KWAK albo Rabie nie mielone wieprzowe, jakoś cięzko o to po prawej stronie miasta.


thedevil2

Sex alkohol mordobicie POGOŃ SZCZECIN ponad życie!!!
Bartas
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7515 dni

****




Odp: Jedzenie:D - 11/06/2010 14:18

  tarpan napisał:  
Ale jednego to mi brakuje na Prawobrzeżu kebaba z miesem takim jak w MAK KWAK albo Rabie nie mielone wieprzowe, jakoś cięzko o to po prawej stronie miasta.



Nie można niestety znaleźć takiego mięsa bo go nikt nie robi do sprzedaży zewnętrznej. Mak Kwak i BarRab sami robią mięso na swoje kebaby stąd też ich przewaga i niepowtarzalny smak.


M.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7215 dni

****




Odp: Jedzenie:D - 11/06/2010 14:36
W międzyzdrojach z czystym sumieniem mogę polecić lokal"Swojskie Jadło"przy molo.Jedzenie naprawdę smaczne i świeże(nie jakieś frytki na starym oleju)i cena też nie jakaś skandaliczna jak za oferowaną porcje którą ciężko zjeść(Grillowana pierśc kurczaka,frytki,surówki-17zł)


DeszczH zawsze leje,DeszczH nigdy nie pada!

Bądź szybszy od Cienia i twardszy od kamienia,na drodze wojownika łatwego losu nie ma!
Szymen
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5868 dni

**




Odp: Jedzenie:D - 13/06/2010 13:28
Panie NN, chodziło o "lokalny patriotyzm" bo jestem z majowego a kebab przystankowy jest na słonku:). Broń boże nie chciałem cię oskarżyć o bycie jakimś turasem czy innym brudasem! Cały mój post był pisany zupełnie na luzie i nie miałem zamiaru nikogo obrazić czy wkurzyć A co do "kolegowie" to tak o wyszło, aby wprowadzić luźną atmosferę mojej wypowiedzi. Jak pisałem jadłem tam ostatnio w lutym czy w styczniu no i jak dla mnie było to po prostu ciężko zjeść, aczkolwiek teraz jestem pod duża presją, także powiedz tylko kiedy będziesz w pracy to przyjdę i posmakuje!
bez napinki, pozdro:)


Z daleka nie będzie widać
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7525 dni

**




Odp: Jedzenie:D - 13/06/2010 16:47

  PZ. napisał:  
Mógłby ktoś wyrazić swoją opinie na temat pizzeri na Duńskiej ? nie znam nazwy,ale słyszałem że ładny widok jest stamtąd :)



Maffisto się przybytek nazywa.

Pizza całkiem ok, widok owszem ciekawy, w temacie Zagadkowy Szczecin jest fotka, jak to mniej więcej wygląda.

Prócz Pizzy serwują makarony i inne rzeczy, ogólnie jest poprawnie, można zjeść. :)


Co do kebabów, dla mnie kebaba bez baraniny to nie kebab i tyle. :)


Z daleka nie będzie widać.
U-96
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7953 dni

**




Odp: Jedzenie:D - 13/06/2010 17:45
Szukam jakiejs jadlodajni na trasie Dworzec Glowny (od Owocowej/Pl. Zawiszy) do Pl. Rodła, po drodze wiem ze sa: Pasibrzuch,Turysta i U Wlodka. Znacie jakies inne takie przybytki tego typu na tym odcinku ?

edit: i czynne min. do 17.30

Ostatnio edytowany przez: U-96, 14 czerwca 2010, 04:59 [1 raz(y)]


Szlugi, wóda, gołe baby !
Kuba L.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6898 dni




Odp: Jedzenie:D - 13/06/2010 23:20
"U Benka" czyli Bar pod Czerwonym Ratuszem.
Dobre jedzenie, taki Pasibrzuch się nie umywa do tego no i tylko trochę droższe.

Edit: minus taki, że czynne zdaje się tylko do 16-tej.


Trybik w machinie zwanej Pogonią.
HardcoreCitySzczecin
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7025 dni

**




Odp: Jedzenie:D - 13/06/2010 23:32
Pytanko o dobra żarciówkę w Zielonej... jakieś sugestie??


https://www.facebook.com/HardcoreCitySzczecin
Owczarek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5139 dni




Odp: Jedzenie:D - 24/06/2010 16:28
A co powiecie o tym chińczyku na skrzyżowaniu traugutta/poniatowskiego z mickiewicza ? Kolega mi poleca i nie wiem czy sie wybrać. Duże porcje , jaka cena ?


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.05 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005