Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Jedzenie, puby, kluby << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
avelyn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7842 dni




Odp: Jedzenie, puby, kluby - 11/05/2013 09:21

  malcoolm napisał:  

  avelyn napisał:  

  Cytat:  
Co ciekawe właścicielem sieci jest Mateusz Świtalski, syn właściciela Biedronki i Żabki. Na koniec roku planowane jest 150 sklepów.


zanim się poda ciekawostkę to warto ją sprawdzić bo to jest (obecnie) kosmiczna bzdura.


To wychodzi na to, że wszystkie media się mylą ;) Z chęcią poznam Twoją wersję.



to co ty za media czytasz? Pudelka? no chyba ze nie rozróżniasz założyciela od właściciela? Może jeszcze napiszesz: właściciel Eurocashu? Wszystkie te biznesy rozkręcał a potem sprzedawał


Jeśli historia mogłaby nas czegokolwiek nauczyć, to niewątpliwie tego, że żaden naród nie stworzył wyższej cywilizacji bez poszanowania prawa do posiadania własności prywatnej
Ludwig von Mises
Z daleka nie będzie widać
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7525 dni

**




Odp: Jedzenie, puby, kluby - 12/05/2013 11:10
Hehe tym bardziej, że teraz pół świata wie, że Biedronka należy do Portugalczyków. :)


Z daleka nie będzie widać.
malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7449 dni




Odp: Jedzenie, puby, kluby - 19/05/2013 11:50
Racja, dzięki za info :)


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7449 dni




Odp: Jedzenie, puby, kluby - 30/05/2013 19:45

  Cytat:  
Plaża w Szczecinie – jednak się udało

Na szczęście okazało się, że Plaża przy Moście będzie funkcjonować jako Copacabana Beach Club. Oprócz samych imprez planowane są dodatkowe atrakcje: boisko do siatkówki, tory skimboardowe. Plaża ma mieć 2000 m2 powierzchni, a na niej ma się znaleźć 300 ton piachu (ktoś wie ile potrzeba wywrotek, by nawieźć tyle piasku?). Data otwarcia nie została jeszcze podana.

Wstęp na plażę ma być za darmo, planowane są imprezy z muzyką klubową, latynoską, reggae. Możemy się spodziewać także koncertów. Na plaży ma się znaleźć również lekka konstrukcja, w której będzie bar oraz parkiet. Poniżej znajdziecie wizualizację.



Za Szczecinblog.pl


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
Castaway
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6228 dni

*




Odp: Jedzenie, puby, kluby - 31/05/2013 12:29
Trattoria Toscana przy Pl. Orła Białego - jakieś opinie?


"Balansujcie dopóki się da, a gdy się już nie da, podpalcie świat!" - J. Piłsudski
eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7420 dni

*




Odp: Jedzenie, puby, kluby - 31/05/2013 15:07

  Castaway napisał:  
Trattoria Toscana przy Pl. Orła Białego - jakieś opinie?


Czasami trzeba długo czekać jak jest tłok, ale ogólnie lokal bardzo przyjemny - fajny klimat, dobre dania, miła obsługa.


NaPełnej
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4507 dni




Odp: Jedzenie, puby, kluby - 31/05/2013 15:41

  eF^ napisał:  

  Castaway napisał:  
Trattoria Toscana przy Pl. Orła Białego - jakieś opinie?


Czasami trzeba długo czekać jak jest tłok, ale ogólnie lokal bardzo przyjemny - fajny klimat, dobre dania, miła obsługa.



Zgadzam się. Parę razy byłem praywatnie, czy służbowo i za każdym razem wychodzilem zadowolony. Ceny z menu adekwatne do wystroju, obslugi i dan.


V...
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8148 dni

*




Odp: Jedzenie, puby, kluby - 31/05/2013 19:19
hehe ja raz bylem na pizzy. Obejrzalem menu i wyszedlem bo nie bylo ani jednej pizzy ktora by mnie usatysfakcjonowala w menu...dziwnie na mnie patryzli chyba nawet cos pod nosem ktos burknal. Poszedelm do Santorini na pizze i rybke i bylem mega zadowolony.

P.S. Z pizzeri w dzien i wczesny wieczor Biesiadowo robi miazge;)


MKS
eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7420 dni

*




Odp: Jedzenie, puby, kluby - 31/05/2013 19:22

  Vega napisał:  
hehe ja raz bylem na pizzy. Obejrzalem menu i wyszedlem bo nie bylo ani jednej pizzy ktora by mnie usatysfakcjonowala w menu...dziwnie na mnie patryzli chyba nawet cos pod nosem ktos burknal. Poszedelm do Santorini na pizze i rybke i bylem mega zadowolony.

P.S. Z pizzeri w dzien i wczesny wieczor Biesiadowo robi miazge;)


Wiesz to chyba dlatego, że to nie taka stricte pizzeria dlatego wybór pizz taki skromny ;)

Co do Biesiadowa to ja nie polecam brania tam niczego z dostawą do domu, 2 razy zamawiałem 2 razy dostałem zimne i niespecjalnie smaczne.


tm_tomcio
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7478 dni




Odp: Jedzenie, puby, kluby - 01/06/2013 08:44
a może jakieś opinie nt. Torino Pizzeria w Dąbiu?
Glazurowa 12. O ile pamiętam, to tam kiedyś był Chińczyko-Wietnamczyk z możliwością wypicia browara na zewnątrz...


INDIOS BRAVOS
Steryd
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8193 dni

**




Odp: Jedzenie, puby, kluby - 01/06/2013 12:46
Kolejny raz lipa na Werhyhory. Chlodne i kiepskie w smaku mieso. Syf w lokalu. Jakas pani sprzata, ale ludzie jak siadali na krzesla, to wstawali z mokra dupa.


1948
Niezniszczalny
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4250 dni




Odp: Jedzenie, puby, kluby - 01/06/2013 13:24

  Steryd napisał:  
Kolejny raz lipa na Werhyhory. Chlodne i kiepskie w smaku mieso. Syf w lokalu. Jakas pani sprzata, ale ludzie jak siadali na krzesla, to wstawali z mokra dupa.



Wielkosciowo tez juz nie tak jak kiedys....


Woro
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5727 dni




Odp: Jedzenie, puby, kluby - 01/06/2013 15:50

  Goalkeeper napisał:  

  Steryd napisał:  
Kolejny raz lipa na Werhyhory. Chlodne i kiepskie w smaku mieso. Syf w lokalu. Jakas pani sprzata, ale ludzie jak siadali na krzesla, to wstawali z mokra dupa.



Wielkosciowo tez juz nie tak jak kiedys....



OSTATNIO JADLEM I BYLEM BARDZO ZADOWOLONY BYLO CZYSTO I SOLIDNIE A PORCJA ODPOWIEDNIA(ZNACZY OGROMNA) MOZE ZALEZY KTO ROBI I W JAKIEJ PORZE? JA TAM JESTEM Z NICH ZADOWOLONY A I TURASY JUZ SIE ZE MNA WITAJA MIMO ZE NIE BYWEAM TAM JAKOS PRZESADNIE CZESTO


Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo, zwyciężyć i spocząć na laurach - to klęska.
WSKL
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6192 dni




Odp: Jedzenie, puby, kluby - 01/06/2013 16:23

  Goalkeeper napisał:  

  Steryd napisał:  
Kolejny raz lipa na Werhyhory. Chlodne i kiepskie w smaku mieso. Syf w lokalu. Jakas pani sprzata, ale ludzie jak siadali na krzesla, to wstawali z mokra dupa.



Wielkosciowo tez juz nie tak jak kiedys....



ZDECYDOWANIE ODRADZAM JEDZENIE TYCH WIÓR! Najgorszy kebab w mieście. prawdziwy kebab to był w cerfurze ONLY KEBAB, przenoszą się na Jagiellońską.


Gdy na mnie nastają złośliwi, by zjeść moje ciało, wtenczas oni, wrogowie moi i nieprzyjaciele, chwieją się i padają.
eJay
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7219 dni

**




Odp: Jedzenie, puby, kluby - 01/06/2013 17:48
Dobry kebs jest na Wojska Polskiego (skrzyżowanie z Jagiellońską). Za Rollo chca 10 zł, ale porcja jest duża i dobrze dobrany sos, który nie jest dodawany na zasadzie "niech się klient upierdoli". Dzisiaj skosztowałem także donerka w Outlet Park (obok Northfisha) i sporo mięcha tam dają, cena 11 zł.


Ha ha ha, he he, ho-ho, uh, uh, ha-ha, ha...And I thought my jokes were bad...
Niezniszczalny
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4250 dni




Odp: Jedzenie, puby, kluby - 01/06/2013 18:07

  eJay napisał:  
Dobry kebs jest na Wojska Polskiego (skrzyżowanie z Jagiellońską). Za Rollo chca 10 zł, ale porcja jest duża i dobrze dobrany sos, który nie jest dodawany na zasadzie "niech się klient upierdoli". Dzisiaj skosztowałem także donerka w Outlet Park (obok Northfisha) i sporo mięcha tam dają, cena 11 zł.



hehe obok Northfish w Outlet jest Berlin Kebab :D


avelyn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7842 dni




Odp: Jedzenie, puby, kluby - 01/06/2013 19:06
i jak zwykle w tym temacie, nie wazne o czym gadka i tak sie konczy na jebanych kebabach.


Jeśli historia mogłaby nas czegokolwiek nauczyć, to niewątpliwie tego, że żaden naród nie stworzył wyższej cywilizacji bez poszanowania prawa do posiadania własności prywatnej
Ludwig von Mises
Castaway
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6228 dni

*




Odp: Jedzenie, puby, kluby - 01/06/2013 21:51

  avelyn napisał:  
i jak zwykle w tym temacie, nie wazne o czym gadka i tak sie konczy na jebanych kebabach.



haha dokładnie :D Ale dzieki za oinie o Toscanie. Trzeba bedzie sie tam wybrac wieczorem na ogródek gdy wróci pogoda :)


"Balansujcie dopóki się da, a gdy się już nie da, podpalcie świat!" - J. Piłsudski
Owczarek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5139 dni




Odp: Jedzenie, puby, kluby - 03/06/2013 01:12

  Woro napisał:  

  Goalkeeper napisał:  

  Steryd napisał:  
Kolejny raz lipa na Werhyhory. Chlodne i kiepskie w smaku mieso. Syf w lokalu. Jakas pani sprzata, ale ludzie jak siadali na krzesla, to wstawali z mokra dupa.



Wielkosciowo tez juz nie tak jak kiedys....



OSTATNIO JADLEM I BYLEM BARDZO ZADOWOLONY BYLO CZYSTO I SOLIDNIE A PORCJA ODPOWIEDNIA(ZNACZY OGROMNA) MOZE ZALEZY KTO ROBI I W JAKIEJ PORZE? JA TAM JESTEM Z NICH ZADOWOLONY A I TURASY JUZ SIE ZE MNA WITAJA MIMO ZE NIE BYWEAM TAM JAKOS PRZESADNIE CZESTO



Od dawna tam jesz? Kiedyś to się można było najeść za 10 zł bardzo dużo mięsa, surówki i dobre sosy, teraz samo mięso, gdzie po połowie się idzie zapchać, sosy leją tak, że nie da sie nie ubrudzić i mięso jakieś tłuste, do tego te Polski wyglądają jak z patologicznej rodziny wyjęte. Odradzam od niedawna Werny, kiedyś to był moj ulubiony kebab teraz na to miejsce moge dać Zozana na Wojska/Jagiellonska oraz Big Kebab na Niebuszewie


Paweł85
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6652 dni




Odp: Jedzenie, puby, kluby - 03/06/2013 01:22

  eF^ napisał:  

  Vega napisał:  
hehe ja raz bylem na pizzy. Obejrzalem menu i wyszedlem bo nie bylo ani jednej pizzy ktora by mnie usatysfakcjonowala w menu...dziwnie na mnie patryzli chyba nawet cos pod nosem ktos burknal. Poszedelm do Santorini na pizze i rybke i bylem mega zadowolony.

P.S. Z pizzeri w dzien i wczesny wieczor Biesiadowo robi miazge;)


Wiesz to chyba dlatego, że to nie taka stricte pizzeria dlatego wybór pizz taki skromny ;)

Co do Biesiadowa to ja nie polecam brania tam niczego z dostawą do domu, 2 razy zamawiałem 2 razy dostałem zimne i niespecjalnie smaczne.



Biesiadowo zamówiłem raz z dostawą, bo znajomi polecali. Pizza była wstrętna, zimna, grube ciasto, słaby sos...

Co do pizz to dla mnie nie do przebicia Pizzeria Kuluary (niedaleko Urzędu Miejskiego) zamawiam zawsze "tri gusti" (jakoś tak) trzy smaki, pół na pół biały sos i pomidorowy. Tanio nie jest ok 35 zł (plus 5 zł dowóz do centrum), ale czekałem zawsze max 40 minut i smakowała wybornie.


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.06 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005