Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Jedzenie, puby, kluby << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
avelyn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7842 dni




Odp: Jedzenie:D - 30/09/2009 11:11

  Randall McMurphy napisał:  

  ZetPe napisał:  
Gdzie w Szczecinie jest chińczyk gdzie dają kurczaka na gorącym półmisku, był taki przy Turzynie ale zmietli go razem z resztą budek. ;)



Haj Fong Przewaznie po meczu tam zachodzimy, jak dla mnie najlepsze jedzenie w Szczecinie...duze menu, kaczki czy kurczaki podawane jeszcze na smazacych sie patelniach,juz nie wspomne o moim ulubionym ryzu z warzywami z 3 gatunkami miesa:]na polmiskach tez mozna. Dokladnie kolo pubu Jama.



nom, chińszczyzna jest tam najlepsza w mieście, ale tez drozsza, wiec na szybkie i tanie zarcie jak w budzie nie ma co liczyc ;]


Jeśli historia mogłaby nas czegokolwiek nauczyć, to niewątpliwie tego, że żaden naród nie stworzył wyższej cywilizacji bez poszanowania prawa do posiadania własności prywatnej
Ludwig von Mises
Castaway
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6228 dni

*




Odp: Jedzenie:D - 04/10/2009 20:38
znacie dobrą kawiarnie, z PRAWDZIWĄ czekoladą, dobra kawą itp? z góry dzięki za odp


"Balansujcie dopóki się da, a gdy się już nie da, podpalcie świat!" - J. Piłsudski
malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7449 dni




Odp: Jedzenie:D - 04/10/2009 20:41
Chocofee :)


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
Proud to be Gay
*zablokowany
IP: zapisany
Na forum od 5454 dni




Odp: Jedzenie:D - 13/10/2009 22:09
chce zaprosic kolezanke na maly poczestunek. czy polecicie jakis bar/restauracje? budzet mam do 50/60 zł zeby bylo dobrze i tanio


Safe
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7161 dni




Odp: Jedzenie:D - 13/10/2009 22:40
Klub INFERNO, znajdziecie tam coś dla siebie ;)


"Jeszcze bedzie czas, by odpoczywac"
kingaps
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7992 dni




Odp: Jedzenie:D - 14/10/2009 10:33

  malcoolm napisał:  



Wszystko fajnie tylko te godziny otwarcia jakieś krótkie :(


Ja kocham Liverpool - Ty kibicujesz Man Utd,
Jestem za Pogonią Szczecin, a Ty za Lechem Poznań
Lubie metal, a Ty kochasz hip-hop, Popierasz PiS, ja wole PO
Mimo to jesteś mi jak brat, bo łączy nas nienawiść do drogówki.

PO - PiS 9:6 F*CK ! F*CK !

Mordę może mam nie w tamburyn, ale mam zasady
Mlody_86
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7107 dni




Odp: Jedzenie:D - 14/10/2009 10:43

  Mks-2009 napisał:  
chce zaprosic kolezanke na maly poczestunek. czy polecicie jakis bar/restauracje? budzet mam do 50/60 zł zeby bylo dobrze i tanio



Idż do mak kwaka


MKS !
Mati.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7508 dni




Odp: Jedzenie:D - 14/10/2009 10:48

  Mks-2009 napisał:  
chce zaprosic kolezanke na maly poczestunek. czy polecicie jakis bar/restauracje? budzet mam do 50/60 zł zeby bylo dobrze i tanio



Cafe Prawda ul. Wielka Odrzańska 20.


Jedno brzmienie tysiąca serc - Pogoń Szczecin MKS
avelyn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7842 dni




Odp: Jedzenie:D - 14/10/2009 11:38

  kingaps napisał:  

  malcoolm napisał:  



Wszystko fajnie tylko te godziny otwarcia jakieś krótkie :(


szczerze to tak srednio polecam, tzn przechadzajac sie obok mozna zajsc, napic sie czekolady bo jest bardzo smaczna (tylko, ze stosunkowo droga do rozmiarow:P), ale zeby specjalnie sie tam wybierac to nie ma sensu :). jest to sklep i kawiarnia (czekoladziarnia?) w jednym. dodatkowo bardzo malo miejsca, jakies lodowki jak z miesnego, ktore co jakis czas burcza, muzyka strasznie cicho i dodatkowo radio jakies;p zero klimatu atmosfery, zrobione bez glowy. jedyny plus to wlasnie dobra czekolada do picia oraz czekoladki o roznych dziwnych smakach (18 zl za 100 gr). W ogole miejsce jest dosyc niefortunne i nie dziwie sie, ze lokal jest na sprzedaz.


Jeśli historia mogłaby nas czegokolwiek nauczyć, to niewątpliwie tego, że żaden naród nie stworzył wyższej cywilizacji bez poszanowania prawa do posiadania własności prywatnej
Ludwig von Mises
Kropek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6405 dni




Odp: Jedzenie:D - 15/10/2009 20:17
Cześć, mam pytanie do osób mieszkających w Warszawie. Będę w Sto(L)icy za jakiś tydzień. I dlatego mam pytanie gdzie dobrze zjem (dużo i dobre) za przyzwoitą kasę? Lokalizacja to ul. Czapelska bo tam będę mieszkał albo ścisłe centrum, sejm itd.

Z góry dzięki za odp.

Pozdrawiam ;)


grzes1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5662 dni




Odp: Jedzenie:D - 15/10/2009 20:43

  Safe napisał:  
Klub INFERNO, znajdziecie tam coś dla siebie ;)



1 miejsce


Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5912 dni




Odp: Jedzenie:D - 16/10/2009 10:57

  Animal. napisał:  
znacie dobrą kawiarnie, z PRAWDZIWĄ czekoladą, dobra kawą itp? z góry dzięki za odp



Cafe Public.Aleja Fontann.


Mlody_86
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7107 dni




Odp: Jedzenie:D - 16/10/2009 11:41
Jak wygląda cenowo/jakościowo w Akropolis koło Fali ?


MKS !
P_S
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7108 dni




Odp: Jedzenie:D - 16/10/2009 12:56
Wystrój ładny, jakościowo średnio, cenowo nie jest tragicznie, ale tanio też nie jest.


Dla nas liczą się chwile. I to my przeżyjemy życie tak jak się powinno. Na całego. Bo do grobu nic nie zabierzemy...a pamięć pozostanie na zawsze!
Proud to be Gay
*zablokowany
IP: zapisany
Na forum od 5454 dni




Odp: Jedzenie:D - 18/10/2009 22:47

  Safe napisał:  
Klub INFERNO, znajdziecie tam coś dla siebie ;)



tam nie ma jedzenia ciołku


Mati.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7508 dni




Odp: Jedzenie:D - 23/10/2009 10:49
Kebab Luksor - Dworzec Warszawa Centralna - najgroszy kebab jaki jadłem w życiu. Nie polecam.


Jedno brzmienie tysiąca serc - Pogoń Szczecin MKS
avelyn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7842 dni




Odp: Jedzenie:D - 23/10/2009 11:18

  Mks-2009 napisał:  

  Safe napisał:  
Klub INFERNO, znajdziecie tam coś dla siebie ;)



tam nie ma jedzenia ciołku


pytą się najesz ;p

  Mati napisał:  
Kebab Luksor - Dworzec Warszawa Centralna - najgroszy kebab jaki jadłem w życiu. Nie polecam.


za to u nas na dworcu jest całkiem niezły, chyba najlepszy z takich typowo fast foodowych w miescie (wg mnie)


Jeśli historia mogłaby nas czegokolwiek nauczyć, to niewątpliwie tego, że żaden naród nie stworzył wyższej cywilizacji bez poszanowania prawa do posiadania własności prywatnej
Ludwig von Mises
eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6731 dni

**




Odp: Jedzenie:D - 23/10/2009 11:53
Jak Dworzec Centralny , a raczej jego okolice , to tylko budka tuż obok Pałacu Kultury!

Mistrzowskie zapiekanki!!! Cool

Co do kebabów w Szczecinie.Na dzień dzisiejszy mój ranking wygląda następująco:

1.Kebab Hause - Jagiellońska
2.Bar Rab
3.Alibaba na Krzywoustego

Kolejność przypadkowa lol

Dla koneserów polecam też Donera w Locknitz. Za dwa euraki można smacznie zjeść ;)

Ostatnio edytowany przez: eM, 23 października 2009, 12:04 [4 raz(y)]


PSMKS
Patriotyczna PS
IP: zapisany
Na forum od 7346 dni

****




Odp: Jedzenie:D - 23/10/2009 11:53

  Mati. napisał:  
Kebab Luksor - Dworzec Warszawa Centralna - najgroszy kebab jaki jadłem w życiu. Nie polecam.



W Warszawie nie ma dobrego kebaba kilku juz próbowałem i padaka ... no chyba ze cos sie zmieniło :)


Przyjaciele Nie Tylko z Trybun !
Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7190 dni

****




Odp: Jedzenie:D - 23/10/2009 13:05
eM - te zapiekanki to są w tej okolicy ? Obrazek jpg wstawiony na forum
Jeśli tak to ostatnio próbowałem, ale, że było to na kawalerskim to nie pamiętam czy były dobre czy nie :D ale takie dość megaśne były, koszt to chyba 5 zł. Kolesie brali kebaby obok tej budki z zapiekankami i raczej nie polecam. Odgrzewana buła i mięso w mikrofali to ogólny obraz Kebabów W Warszawie...


  eM napisał:  

1.Kebab Hause - Jagiellońska



to nie ten sam lokal co Kebab napisany jest przez p ? Kebap?

  Mati. napisał:  
Kebab Luksor - Dworzec Warszawa Centralna - najgroszy kebab jaki jadłem w życiu. Nie polecam.


Mati. ten kebab to pewnie w podziemiu...

  Psmks napisał:  
W Warszawie nie ma dobrego kebaba kilku juz próbowałem i padaka ... no chyba ze cos sie zmieniło :)




Co fakt to fakt, chociaż był tu dobrze wspominany Kebab przy kinie Bajka ale jakoś nie mogę się wybrać by spróbiować... :P


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.22 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005