Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Jedzenie, puby, kluby << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
V...
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8148 dni

*




Odp: Jedzenie:D - 31/05/2010 00:41
Z kebabow to polecam na Kalince;) Jadlem kilka razy i naprawde niezle do tego sporo miesa daja, ceny tez przyzwoite;]


MKS
PSMKS
Patriotyczna PS
IP: zapisany
Na forum od 7346 dni

****




Odp: Jedzenie:D - 31/05/2010 01:13

  xrone napisał:  

  Przema napisał:  

  Mati. napisał:  
Polecam "ALI BABA" Kebab w Gryfinie. Najlepszy Kebap w zachodniopomorskim.



Wstrzymalbym sie z takimi opiniami. Najlepszy na Pogodnie u Turka . :)



podbijam Turas na pogodnie spoko, a do tego (nie wiem czy z szczerej sympatii czy to 'chwyt marketingowy') ma herb Pogoni w lokalu ;]
a najlepiej wsiąść w auto i podjechac do Locknitz ;D



Powiem tak na początku kebab był super lecz ostatnio jak byłem to mięso ociekało tłuszczem i mało surówki . Mi smakuje kebab z Bramy Portowej obok pasibrzucha :)
Kalinka spoko troszkę dziwne mięso ale ogólem polecam bo obsługa spoko !


Przyjaciele Nie Tylko z Trybun !
Bartas
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7515 dni

****




Odp: Jedzenie:D - 31/05/2010 06:47

  xrone napisał:  

podbijam Turas na pogodnie spoko, a do tego (nie wiem czy z szczerej sympatii czy to 'chwyt marketingowy') ma herb Pogoni w lokalu ;]



zapytaj się ciapatego czy wie gdzie jest stadion, lub czy wie w której lidze gra Pogoń. Kurwa wielcy sympatycy klubu.
Jebać!

I jeszcze pracę zabierają Polakom.


Mati.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7508 dni




Odp: Jedzenie:D - 31/05/2010 11:23

  Przema napisał:  

  Mati. napisał:  
Polecam "ALI BABA" Kebab w Gryfinie. Najlepszy Kebap w zachodniopomorskim.



Wstrzymalbym sie z takimi opiniami. Najlepszy na Pogodnie u Turka . :)




Chodzi Ci o Mezo? Jeżeli tak, to strasznie obniżył loty. Kiedyś zdecydowanie lepszy był.


Jedno brzmienie tysiąca serc - Pogoń Szczecin MKS
Sampaio
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7510 dni

*




Odp: Jedzenie:D - 31/05/2010 15:33

  NN napisał:  
Tak dla tych z Prawego brzegu.
Jeśli wygramy finał to do końca miesiąca z biletem z finału w Kebab Przystanek wszystko - 20%



Pewnie znowu wyjdzie na to, że jestem nieobiektywny, ale zawsze tak mam kiedy coś mi zasmakuje. No więc odnośnie tematu... Szczerze polecam nasz granatowo-bordowy Przystanek-Kebab na Jasnej. Słuszna porcja, całkiem smaczne mięsko, a do tego przyzwoita surówka i sos po którym nie ma zgagi. Dla leniwych "domożerców" oczywiście możliwa dostawa na telefon. Pozdro dla naszego koleżki z forum i "do następnego" hihi


Statystycznie gołąb żyje tylko kilka lat (choroby, wypadki i ogólnie "ciężkie życie")
gizmo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6691 dni




Odp: Jedzenie:D - 31/05/2010 17:12

  Szymen napisał:  

  Safe napisał:  
do której dziś nasz kebab na Jasnej otwarty? :P



na majowym pod "koszykiem" jest całodobowy:)



nie jest calo dobowy


HardcoreCitySzczecin
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7025 dni

**




Odp: Jedzenie:D - 31/05/2010 23:03

  NN napisał:  

  xrone napisał:  

podbijam Turas na pogodnie spoko, a do tego (nie wiem czy z szczerej sympatii czy to 'chwyt marketingowy') ma herb Pogoni w lokalu ;]



zapytaj się ciapatego czy wie gdzie jest stadion, lub czy wie w której lidze gra Pogoń. Kurwa wielcy sympatycy klubu.
Jebać!

I jeszcze pracę zabierają Polakom.



JEBAĆ TURASÓW - żremy u swoich ....i choć zmotoryzowany jestem zawsze jak mogę zeżrę coś na PRZYSTANKU choć nie czekam na autobus


https://www.facebook.com/HardcoreCitySzczecin
xrone
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5402 dni




Odp: Jedzenie:D - 31/05/2010 23:22

  NN napisał:  

  xrone napisał:  

podbijam Turas na pogodnie spoko, a do tego (nie wiem czy z szczerej sympatii czy to 'chwyt marketingowy') ma herb Pogoni w lokalu ;]



zapytaj się ciapatego czy wie gdzie jest stadion, lub czy wie w której lidze gra Pogoń. Kurwa wielcy sympatycy klubu.
Jebać!

I jeszcze pracę zabierają Polakom.



dlatego wspomnialem, ze to zapewne pucowanie.
sam nie trawie turasów i wszelkiej maści araboli, ale z ta pracą to pozdrów rodzine z wysp/niemiec/skandynawii. takie czasy


eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6731 dni

**




Odp: Jedzenie:D - 31/05/2010 23:50

  xrone napisał:  
a najlepiej wsiąść w auto i podjechac do Locknitz ;D



Ten w Locknitz Doner całkiem spoko Cool Za 2,5 euraka można się najeść. Nie polecam jednak Asia Bistro obok , mega chujowe żarcie.


Bartas
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7515 dni

****




Odp: Jedzenie:D - 31/05/2010 23:53

  xrone napisał:  

sam nie trawie turasów i wszelkiej maści araboli



Ja też ich nie tarwię, więc u nich nie jadam.

Sampaio, Szyderczy Uśmiech thx i "do następnego"

Ostatnio edytowany przez: Bartas, 1 czerwca 2010, 00:04 [2 raz(y)]


eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6731 dni

**




Odp: Jedzenie:D - 31/05/2010 23:56

  NN napisał:  
...



W którym miejscu ten kiebab , bo ja nie z Prawobrzeża ? Muszę w końcu spróbować , skoro wszyscy tak chwalą. Przy okazji podrzuciłbym Ci Twoją własność bo pózniej nie wiem jak z czasem będzie ;)


Bartas
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7515 dni

****




Odp: Jedzenie:D - 31/05/2010 23:59
Skręcesz koło straży pożarnej na Słoneczym i prosto ok 300 m, po lewej kwiaciarnia i to tuż za nią.
Jak nie dasz rady to jutro wieczorem sam odbiorę bo będę w centrum, choć zapraszam oczywiście na szamę.


eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6731 dni

**




Odp: Jedzenie:D - 01/06/2010 00:04

  NN napisał:  
Skręcesz koło straży pożarnej na Słoneczym i prosto ok 300 m, po lewej kwiaciarnia i to tuż za nią.
Jak nie dasz rady to jutro wieczorem sam odbiorę bo będę w centrum, choć zapraszam oczywiście na szamę.



Noo teraz to już lepiej , myślę że trafie ;) wpadne jakoś w tygodniu , jako weteran - kebabowicz chętnie spróbuję osobiscie specjałów z Prawego Brzegu ;) lol


Junior
Pogoń Szczecin
IP: zapisany
Na forum od 8325 dni




Odp: Jedzenie:D - 01/06/2010 00:07
jak wszyscy to wszyscy

potwierdzam kebab 1 miejsce

piwo


db1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6924 dni




Odp: Jedzenie:D - 09/06/2010 23:08

  Junior napisał:  
jak wszyscy to wszyscy

potwierdzam kebab 1 miejsce

piwo



Dokładnie...i sam postanowiłem posmakować ;) Potwierdzam wcześniejsze opinie - dzięki "B" i do następnego ;)


HardcoreCitySzczecin
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7025 dni

**




Odp: Jedzenie:D - 09/06/2010 23:41
Nie ma jak własna reklama, a właściwie reklama czegoś co samo się chwali (smak czostkowego - bezcenne)
Szkoda tylko, że żarciówka oddalona jest o blisko 20 km odemnie (pamiętaj, że lewy brzeg też je), ale może to i dobrze, bo jakbym Przystanek miał koło siebie to ... na mecze wozili by mnie ciężarówką :)

PS. Pogadać o pięknych latach 90-tych - bezcenne :)
PS2: jeden typ z żoną a nakręcili koniunkturę :)
PS3: eM jakbyś jechał to przy okazji weź mi na wynos i podrzuć :)


https://www.facebook.com/HardcoreCitySzczecin
eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6731 dni

**




Odp: Jedzenie:D - 10/06/2010 00:01

  Szyderczy Uśmiech napisał:  
eM jakbyś jechał to przy okazji weź mi na wynos i podrzuć



Mogę wziąć na wynos ale kiebab do odbioru w Stolycy okularki Wybacz ale nie mam zamiaru jezdzić na te dalekie przedmiescia z których pochodzisz dopóki nie zrobią tam Wam porządnej drogi lol ;)

Ostatnio edytowany przez: eM, 10 czerwca 2010, 00:16 [1 raz(y)]


Steryd
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8193 dni

**




Odp: Jedzenie:D - 10/06/2010 15:40
Skoro tak chwalicie, to i ja sie skusze w koncu :D Za czesto nie jem fast foodu, bo brzuch jeszcze wiekszy by byl :D


1948
HardcoreCitySzczecin
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7025 dni

**




Odp: Jedzenie:D - 10/06/2010 15:42

  eM napisał:  

  Szyderczy Uśmiech napisał:  
eM jakbyś jechał to przy okazji weź mi na wynos i podrzuć



Mogę wziąć na wynos ale kiebab do odbioru w Stolycy okularki Wybacz ale nie mam zamiaru jezdzić na te dalekie przedmiescia z których pochodzisz dopóki nie zrobią tam Wam porządnej drogi lol ;)



Chyba dawno nie byłeś na Metropolii, bo od jakiegoś czasu droga masełko


https://www.facebook.com/HardcoreCitySzczecin
PZ.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5399 dni

*




Odp: Jedzenie:D - 10/06/2010 15:48
Mógłby ktoś wyrazić swoją opinie na temat pizzeri na Duńskiej ? nie znam nazwy,ale słyszałem że ładny widok jest stamtąd :)


Football Without Ultras Is Nothing !
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.05 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005