Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Jedzenie, puby, kluby << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Forza Pogoń !
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5024 dni




Odp: Jedzenie, puby, kluby - 24/07/2013 15:10
Gdzie w Szczecinie są najlepsze paszteciki ? Dawno nie jadłem, Ostatni raz chyba jeszcze na manhattanie na rogu, nie daleko WZDZ, ale postawili tam mak kwaka...


nara
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7050 dni

**




Odp: Jedzenie, puby, kluby - 24/07/2013 15:45
Jak dla mnie to na manhattanie na przeciwko społema w budzie, albo na wojska, na przeciwko starego andergranda.


malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7449 dni




Odp: Jedzenie, puby, kluby - 25/07/2013 10:22

  Nocny Cyrk napisał:  
Jak dla mnie to na manhattanie na przeciwko społema w budzie, albo na wojska, na przeciwko starego andergranda.

W zupełności się zgadzam.


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7449 dni




Odp: Jedzenie, puby, kluby - 30/07/2013 08:14
Za gs24.pl

  Cytat:  
- Poradziłem naszym stałym klientom, żeby między 3 a 6 sierpnia omijali nas szerokim łukiem – mówi Arkadiusz Puc, właściciel Tawerny na Rynku. – Podczas regat ceny u nas wzrosną o 50 procent. Dlatego nie mamy serca zapraszać stałych bywalców naszego lokalu. Liczymy na zamożnych turystów.



Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
V...
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8148 dni

*




Odp: Jedzenie, puby, kluby - 30/07/2013 09:35
Na wojska polecam. Ten na przeciwko społemu przy manhatanie bardzo zszedl na psy...


MKS
kapsiii
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4253 dni




Odp: Jedzenie, puby, kluby - 30/07/2013 11:22
Wojska Polskiego jak już wcześniej mówiono a także na Bramie Portowej koło sklepu z rowerami :) pycha!


WSKL
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6192 dni




Odp: Jedzenie, puby, kluby - 30/07/2013 16:06

  malcoolm napisał:  

  Nocny Cyrk napisał:  
Jak dla mnie to na manhattanie na przeciwko społema w budzie, albo na wojska, na przeciwko starego andergranda.

W zupełności się zgadzam.



Niema lepszych pasztecików niż na manhatanie, to chyba przez sentyment zakupów za dzieciaka na owym bazarku :)


Gdy na mnie nastają złośliwi, by zjeść moje ciało, wtenczas oni, wrogowie moi i nieprzyjaciele, chwieją się i padają.
Sz.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6813 dni




Odp: Jedzenie, puby, kluby - 30/07/2013 20:30
Zdecydowanie na Wojska Polskiego. Ostatnio jadłem te z Manhattanu i nie dość, że farszu jak na lekarstwo to do tego że tak powiem "dupy nie urywa".


P. S.
tm_tomcio
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7478 dni




Odp: Jedzenie, puby, kluby - 16/08/2013 14:46
grzebiąc trochę na necie - znalazłem taki oto artykuł:


  Cytat:  

Nowy minibrowar w Szczecinie. Świeżo warzone piwo w klubie Rocker

Minibrowar w Starej Komendzie będzie miał konkurenta. We wrześniu świeżo warzonego piwa będzie można napić się w klubie Rocker.
Minibrowar łączy w sobie cechy zakładu piwowarskiego z lokalem gastronomicznym.

Takie lokale popularne są na zachodzie Europy, a w ostatnich latach także w Polsce. W Szczecinie pierwszy lokal łączący cechy zakładu piwowarskiego z lokalem gastronomicznym powstał w zeszłym roku na Placu Batorego i cieszy się sporym powodzeniem. W ślad za nim pójdzie popularny w Szczecinie klub Rocker znajdujący się przy ul. Partyzantów.

– Mamy pozwolenie na budowę, jesteśmy obecnie dopiero na etapie zamykania prac nad finansami – mówi Artur Kałużny, właściciel Rockera. Jak wyjaśnia Kałużny, klub zamierza starannie przygotować się do wdrożenia minibrowaru. – Jest to niemała inwestycja. Prace ruszą we wrześniu - mówi Kałużny. Jak dodaje właściciel Rockera, klienci klubu nie odczują kłopotów związanych z budową minibrowaru. Klub nie zostanie zamknięty.

– Browar znajdzie się nieco nad samym klubem – mówi Kałużny.

źródło gs24.pl


Ktoś może coś wie na ten temat?? bo artykuł jest sprzed roku... i mowa o otwarciu we wrześniu 2012 roku. póki co, jest połowa sierpnia 2013 roku i cisza....


INDIOS BRAVOS
NaPełnej
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4507 dni




Odp: Jedzenie, puby, kluby - 16/08/2013 21:39
Maja rozbudowac Kebsa na Wernyhory. Bedzie taras i w budzie obok ma byc ogrodek piwny.


malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7449 dni




Odp: Jedzenie, puby, kluby - 17/08/2013 14:47
Może kogoś zainteresuje:

Konkurs - Anadigrill - 3 zaproszenia po 50 zł każde do wygrania

EliteCard konkurs - 10 kart rabatowych do wygrania


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7449 dni




Odp: Jedzenie, puby, kluby - 25/08/2013 14:21
Nowości gastronomiczno-handlowe [lipiec-sierpień 2013] - porcja nowości :)


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
kus
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7246 dni




Odp: Jedzenie, puby, kluby - 07/09/2013 13:08
Ktoś poleci coś w naszym mieście? Chodzi o wypad z drugą połówką. Wiadomo, najlepiej jak najsmaczniej i jak najtaniej, ale każda oferta/pomoc mile widziana :) nie mam na myśli żadnej pizzeri, rzygam makaronami i plackami o kebabach nie wspominam :P


AntyC
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5455 dni

**




Odp: Jedzenie, puby, kluby - 07/09/2013 23:42

  kus napisał:  
Ktoś poleci coś w naszym mieście? Chodzi o wypad z drugą połówką. Wiadomo, najlepiej jak najsmaczniej i jak najtaniej, ale każda oferta/pomoc mile widziana :) nie mam na myśli żadnej pizzeri, rzygam makaronami i plackami o kebabach nie wspominam :P


wszystko zależy od budżetu :)
jak nie "na bogato" to może "el grecco" na łukasińskiego, całkiem nieźle cenowo i smakowo ale co kto lubi

co do pasztecika to choc bardzo lubie 2,8-3.00 za sztuke ciasta z "wątrobianką" trochę dużo... cenowo przeginaja


kus
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7246 dni




Odp: Jedzenie, puby, kluby - 08/09/2013 14:48
Budżet był w miare duży, poszliśmy do Thai Fusion na starym mieście. Chciałem ostre dostałem ostre no i sie na pewno najadłem. Troche drogo, ale ciekawa kuchnia. No i lokal w środku klimatyczny :)


On jest cienki!
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6327 dni




Odp: Jedzenie, puby, kluby - 08/09/2013 15:17

  kus napisał:  
Budżet był w miare duży, poszliśmy do Thai Fusion na starym mieście. Chciałem ostre dostałem ostre no i sie na pewno najadłem. Troche drogo, ale ciekawa kuchnia. No i lokal w środku klimatyczny :)



Zdecydowanie na plus ten lokal :)


Szymen
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5868 dni

**




Odp: Jedzenie, puby, kluby - 18/09/2013 20:04
A ja znowu polecę restaurację Kurna Chata. Spokojna knajpka, w stylu staropolskiej karczmy. Profesjonalna obsługa, niskie ceny, konkretne porcje.
W menu dania kuchni polskiej oraz kilka potraw odbiegających od naszej rodzimej kuchni.
Myślę, że nawet wybredna osoba wybierze sobie coś z ponad 40 dań( w tym przystawki, ryby, dania mięsne, zupy, dania pól mięsne i desery). Ceny oscylujące w granicach 30zł(najdroższe danie kosztuje 43zł, ale tradycyjny polski schabowy tylko 28zł).

Organizujemy przyjęcia okolicznościowe już od 45zł/os!


Na hasło Pogońonline.pl 15% zniżki na WSZYSTKIE dania w karcie
i/lub 10% zniżki na przyjęcie okolicznościowe!!!!




FanPage na FB


Kacper1985
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5028 dni




Odp: Jedzenie, puby, kluby - 08/10/2013 16:51
Jak uważacie czy kebab przy stadionie Pogońi obok uniwerku ma duża szanse na popyt??? Teraz z tego co wiem to ten kebab otwiera sie tylko przy okazji meczów Pogoni.

Ostatnio edytowany przez: Kacper1985, 8 października 2013, 19:26 [1 raz(y)]


Owczarek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5139 dni




Odp: Jedzenie, puby, kluby - 08/10/2013 18:52
Tak ten kebab jest otwarty bardzo rzadko, najczęściej podczas meczu. Mi nie smakuje.


eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7420 dni

*




Odp: Jedzenie, puby, kluby - 08/10/2013 19:21
Niedawno przypadkiem trafiłem na pizzerię Santorini, według mnie jedna z najsmaczniejszych pizz w Szczecinie do tego sporo bardzo fajnych, oryginalnych dań.

Tylko trzeba uważać z dostawą do domu bo potrafią być długie, nieplanowane obsuwy.


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.16 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005