Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Jedzenie, puby, kluby << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
TradycjaZobowiązuje!
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 6769 dni

****




Odp: Jedzenie:D - 30/07/2012 23:27

  Promocja napisał:  

  TeHaCe napisał:  
a ja polecam restaurację halibut w miedzyzdrojach. cenowo nie jest najgorzej, ale jakość jest mistrzowska. jak ktoś lubi świeżą rybkę, nie mrożoną, to coś dla niego. ryby są w lodówce za ladą, można sobie wybrać samemu który kawałek się chce, wszystko jest przygotowane na widoku. jak ktoś zabajerzy to może dostać jeszcze rabat na cenę, jak powie, że zapomniał kary rabatowej:P działają od w chuj dawna, a mieszczą się nie na promenadzie tylko na deptaku, idąc od parku po prawej stronie. a no i mają jeszcze taki napis w środku, że zapraszamy tylko raz, później wrócisz sam;]



ba czy czasem tego nie prowadzi małżeństwo a w środku można spotkać ich foty z Dańcem i innymi Polskimi gwiazdami ? tak czy siak polecam



nie wiem czy małżeństwo, ale tak to ta knajpa ze zdjęciami. ten cały szef to też widac, że dobry zawodnik z niego;P


1948 - 2018 i dalej! historia bez końca!
malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7449 dni




Odp: Jedzenie:D - 05/08/2012 10:11
Kolejne duże zamknięcie w Szczecinie?

Obrazek jpg wstawiony na forum


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
Z daleka nie będzie widać
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7525 dni

**




Odp: Jedzenie:D - 05/08/2012 12:25
Co to ma wspólnego z jedzeniem? :)


Z daleka nie będzie widać.
nara
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7050 dni

**




Odp: Jedzenie:D - 05/08/2012 12:27

  Dostojny kocur napisał:  
Co to ma wspólnego z jedzeniem? :)



Nie będzie popcornu :D


malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7449 dni




Odp: Jedzenie:D - 05/08/2012 12:52
I naczosów :)

A wracając do tematu jedzenia:
Mezzoforte dalej zamknięte, czyżby kłopoty tego lokalu. Na przestrzeni lat Mezzo mocno podupadło, do wczoraj myślałem, że to jedyny lokal na deptaku, gdzie nie można płacić kartą. Okazało się, że też tak jest w American Club (sic!)


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
tttttt
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6830 dni




Odp: Jedzenie:D - 05/08/2012 13:24
Przed wakacjami jeszcze normalnie dało rade płacić kartą.

edit:

Tak ;)

Ostatnio edytowany przez: tttttt, 5 sierpnia 2012, 13:40 [1 raz(y)]


malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7449 dni




Odp: Jedzenie:D - 05/08/2012 13:37
Mówisz o American Club?


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
Owczarek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5139 dni




Odp: Jedzenie:D - 05/08/2012 19:02
w popularnym kebsie na wernyhory zmienione menu. Rollo które kosztowało 10 zł dalej kosztuje 10 zł i jest rozmiaru S. Wprowadzili jeszcze większe porcje M i L za 12 i 14 zł, można też kupić rollo z frytkami i mięsem w środku itp, dużo możliwości, kebaby w bułce też 3 rozmiary, kebab boxy itp :)


malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7449 dni




Odp: Jedzenie:D - 05/08/2012 19:51
Jak wygląda rollo rozmiaru L ? :) Mięso dają w prześcieradle :D ?


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
ORZECH
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6851 dni




Odp: Jedzenie:D - 05/08/2012 21:49
Tylko czekać aż wprowadzą XL I XXL będą zawijać w spadochron ;)


malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7449 dni




Odp: Jedzenie:D - 08/08/2012 06:47
Za gs24.pl: Nieoficjalnie wiadomo, że także konkurencyjna dla Mc Donald's marka KFC planuje otwarcie lokalu na ul. Przyjaciół Żołnierza. Restauracja miałaby powstać tuż za skrzyżowaniem ulic Komuny Paryskiej i Przyjaciół Żołnierza. Kierownictwo KFC oficjalnie nie potwierdza planów. - Dokładną datę otwarcia i lokalizacji restauracji w Szczecinie podamy kiedy będzie już potwierdzona - mówi Natalia Makowska ze spółki AmRest, będącej właścicielem restauracji KFC.


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
POGOŃ 1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5830 dni




Odp: Jedzenie:D - 08/08/2012 22:24

  malcoolm napisał:  
Za gs24.pl: Nieoficjalnie wiadomo, że także konkurencyjna dla Mc Donald's marka KFC planuje otwarcie lokalu na ul. Przyjaciół Żołnierza. Restauracja miałaby powstać tuż za skrzyżowaniem ulic Komuny Paryskiej i Przyjaciół Żołnierza. Kierownictwo KFC oficjalnie nie potwierdza planów. - Dokładną datę otwarcia i lokalizacji restauracji w Szczecinie podamy kiedy będzie już potwierdzona - mówi Natalia Makowska ze spółki AmRest, będącej właścicielem restauracji KFC.



Przecież tam już stoi prawie wykończony budynek tuż obok stacji CPN i na 95% będzie znajdowało się KFC. Słyszałem już o tym jeszcze przed tym jak zaczęli tam cokolwiek budować jakieś 4 miesiące temu


AntyC
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5455 dni

**




Odp: Jedzenie:D - 08/08/2012 22:33

  POGOŃ 1948 napisał:  

  malcoolm napisał:  
Za gs24.pl: Nieoficjalnie wiadomo, że także konkurencyjna dla Mc Donald's marka KFC planuje otwarcie lokalu na ul. Przyjaciół Żołnierza. Restauracja miałaby powstać tuż za skrzyżowaniem ulic Komuny Paryskiej i Przyjaciół Żołnierza. Kierownictwo KFC oficjalnie nie potwierdza planów. - Dokładną datę otwarcia i lokalizacji restauracji w Szczecinie podamy kiedy będzie już potwierdzona - mówi Natalia Makowska ze spółki AmRest, będącej właścicielem restauracji KFC.



Przecież tam już stoi prawie wykończony budynek tuż obok stacji CPN i na 95% będzie znajdowało się KFC. Słyszałem już o tym jeszcze przed tym jak zaczęli tam cokolwiek budować jakieś 4 miesiące temu



a na moje 5% bedzie tam McDonald ....................... wygrałem:)


POGOŃ 1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5830 dni




Odp: Jedzenie:D - 08/08/2012 23:31

  AntyC napisał:  

  POGOŃ 1948 napisał:  

  malcoolm napisał:  
Za gs24.pl: Nieoficjalnie wiadomo, że także konkurencyjna dla Mc Donald's marka KFC planuje otwarcie lokalu na ul. Przyjaciół Żołnierza. Restauracja miałaby powstać tuż za skrzyżowaniem ulic Komuny Paryskiej i Przyjaciół Żołnierza. Kierownictwo KFC oficjalnie nie potwierdza planów. - Dokładną datę otwarcia i lokalizacji restauracji w Szczecinie podamy kiedy będzie już potwierdzona - mówi Natalia Makowska ze spółki AmRest, będącej właścicielem restauracji KFC.



Przecież tam już stoi prawie wykończony budynek tuż obok stacji CPN i na 95% będzie znajdowało się KFC. Słyszałem już o tym jeszcze przed tym jak zaczęli tam cokolwiek budować jakieś 4 miesiące temu



a na moje 5% bedzie tam McDonald ....................... wygrałem:)



no może i tak wiedziałem że bedzie tam jakieś gówno ale nie do końca byłem pewien które bo nie jadam w nich to ich nie rozróżniam. Gówno jest gówno


malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7449 dni




Odp: Jedzenie:D - 08/08/2012 23:32

  POGOŃ 1948 napisał:  

  malcoolm napisał:  
Za gs24.pl: Nieoficjalnie wiadomo, że także konkurencyjna dla Mc Donald's marka KFC planuje otwarcie lokalu na ul. Przyjaciół Żołnierza. Restauracja miałaby powstać tuż za skrzyżowaniem ulic Komuny Paryskiej i Przyjaciół Żołnierza. Kierownictwo KFC oficjalnie nie potwierdza planów. - Dokładną datę otwarcia i lokalizacji restauracji w Szczecinie podamy kiedy będzie już potwierdzona - mówi Natalia Makowska ze spółki AmRest, będącej właścicielem restauracji KFC.



Przecież tam już stoi prawie wykończony budynek tuż obok stacji CPN i na 95% będzie znajdowało się KFC. Słyszałem już o tym jeszcze przed tym jak zaczęli tam cokolwiek budować jakieś 4 miesiące temu



Mówisz o McDonald's, KFC+centrum handlowe jest budowane z drugiej strony CH Wilcza

Obrazek jpg wstawiony na forum

Obrazek jpg wstawiony na forum
(Zdjęcia archiwalne, przed rozpoczęciem budowy.


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7449 dni




Odp: Jedzenie, puby, kluby - 12/08/2012 12:57
Piwny Raj - jeden z lepszych pubików w Szczecinie, fajny klimat, ciekawy wystrój. Mimo że wszystkie drewniane, nadaje to charakteru pubowi (przypominają mi się czasy spędzone w UK). Duży wybór piwa, widać, że im to schodzi, późnym wieczorem potrafi zabraknąć poszczególnych browarów. Ludzi od groma, jest bardzo ok.


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
kiko
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6404 dni

*




Odp: Jedzenie, puby, kluby - 12/08/2012 13:15

  malcoolm napisał:  
Piwny Raj - jeden z lepszych pubików w Szczecinie, fajny klimat, ciekawy wystrój. Mimo że wszystkie drewniane, nadaje to charakteru pubowi (przypominają mi się czasy spędzone w UK). Duży wybór piwa, widać, że im to schodzi, późnym wieczorem potrafi zabraknąć poszczególnych browarów. Ludzi od groma, jest bardzo ok.



Na zdjęciach na FB widoczne kilka tv. Puszczają jakieś mecze tam? mają C+?


Z daleka nie będzie widać
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7525 dni

**




Odp: Jedzenie, puby, kluby - 12/08/2012 13:20

  malcoolm napisał:  
Piwny Raj - jeden z lepszych pubików w Szczecinie, fajny klimat, ciekawy wystrój. Mimo że wszystkie drewniane, nadaje to charakteru pubowi (przypominają mi się czasy spędzone w UK). Duży wybór piwa, widać, że im to schodzi, późnym wieczorem potrafi zabraknąć poszczególnych browarów. Ludzi od groma, jest bardzo ok.



Jakie piwa sa z beczki?


Z daleka nie będzie widać.
Radziu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6451 dni




Odp: Jedzenie, puby, kluby - 12/08/2012 13:41
Ogólnie to zmieniają smaki cały czas. Niedawno była Witnica, różne smaki, malinowy, cytrynowy itp. Ale wybór z butelek jest ogromny. Browary głównie z Polski, bez jakichś koncernówek, co się chwali.


malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7449 dni




Odp: Jedzenie, puby, kluby - 12/08/2012 18:02
Jakie piwo? Info ze strony:

BROWAR KORMORAN:
Porter Warmiński 10 zł
Warnijskie 7 zł
Orkiszowe 8 zł
Orkiszowe z miodem 8 zł
Rześkie 6,5 zł
Świeże 7 zł
Warmiak 7 zł
Irish Beer 6,5 zł
Miodne 7 zł
Wiśnia w piwie 7 zł
Jabłko w piwie 7 zł
Śliwka w piwie 7 zł
Szoko 8 zł
Marcowe 8 zł
Kormoran 7 zł
Krzepkie 7 zł

BROWAR CORNELIUS:
Pszeniczny 7 zł
Pszeniczny ciemny 7 zł
Koźlak 7 zł
Porter 10 zł
Grejpfrutowe 7 zł
Pszeniczny miodowy 7 zł

BROWAR SULIMAR:
Trybunał trójsłodowy 7 zł
Trybunał miodowy 7 zł

BROWAR NÁCHOD:
Primátor Weizenbier 8 zł
Primátor 24% Double 10 zł

BROWAR JAGIEŁŁO (0,33L):
Magnus żurawinowy 7 zł
Magnus rumowy 7 zł
Magnus śliwkowy 7 zł

BROWAR CIECHAN:
Wyborne 8 zł
Miodowy 9 zł

BROWAR ZAMKOWY:
Twierdzowe ciemne (korzenne na miodzie) 8 zł


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.17 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005