Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Jedzenie, puby, kluby << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
eJay
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7219 dni

**




Odp: Jedzenie:D - 24/06/2010 17:49
Ze swojej strony polecam kanapki z Filadelfii w Domu Kupca (parter, za nową windą). Za dyszkę można przekąsić naprawdę dobrego sandwicha na ciepło - dobra jest zwłaszcza 10-tka z sosem słodko-ostrym :)


Ha ha ha, he he, ho-ho, uh, uh, ha-ha, ha...And I thought my jokes were bad...
BadBoy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7213 dni




Odp: Jedzenie:D - 24/06/2010 18:45
Ostatnio miałem okazje dwa razy być w "pizza king" przy placu Lotników byłe "Smaki Świata" . Raz byłem z koleżką tak na szybko a drugi z narzeczoną na kolacje i powiem szczerze iż byłem miło zaskoczony. Wrażenie może robić wystrój lokalu w iście amerykańskim stylu z Presleyem w Cadillacu, który wisi na ścianie...Są także ze dwie plazmy także meczyk można przycisnąć .. ;] Jeśli chodzi o menu to z kolegą jedliśmy "king burgery" o średnicy ok 20cm, także za 15zł nie mogłem się podnieść :P z kolei z dziewczyną zjedliśmy ja pizze ona sałatkę i jako smakosz wszystkiego co fast, bądź medium fast szczerze polecam, dobre ciasto składniki jakościowo i ilościowo też ok, moja kobieta natomiast, była mega zadowolona z sałatki i z dodatków(sos,grzanki).Cenowo jak w każdej pizzerii. O ile byłem uprzedzony do knajp Pana G. to Pizza KIng jest jak najbardziej godna polecenia.(nie wypowiadam się na temat tej na Woj.Polskiego po "cinemie"-tam nie byłem a wiadomo że inny kucharz inne żarcie)


No One Like Us....We don't Care...
eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6731 dni

**




Odp: Jedzenie:D - 25/06/2010 09:24

  Kubx76 napisał:  
A co powiecie o tym chińczyku na skrzyżowaniu traugutta/poniatowskiego z mickiewicza ? Kolega mi poleca i nie wiem czy sie wybrać. Duże porcje , jaka cena ?



Cena tak jak w kazdym tego typu azjatyckim bistro ,ok. 9-12 zl za danie. Szamka w porządku , choc lepiej zjeść na placu Kilińskiego ;)


Radziu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6451 dni




Odp: Jedzenie:D - 25/06/2010 09:39

  badboy napisał:  
Ostatnio miałem okazje dwa razy być w "pizza king" przy placu Lotników byłe "Smaki Świata" . Raz byłem z koleżką tak na szybko a drugi z narzeczoną na kolacje i powiem szczerze iż byłem miło zaskoczony. Wrażenie może robić wystrój lokalu w iście amerykańskim stylu z Presleyem w Cadillacu, który wisi na ścianie...Są także ze dwie plazmy także meczyk można przycisnąć .. ;] Jeśli chodzi o menu to z kolegą jedliśmy "king burgery" o średnicy ok 20cm, także za 15zł nie mogłem się podnieść :P z kolei z dziewczyną zjedliśmy ja pizze ona sałatkę i jako smakosz wszystkiego co fast, bądź medium fast szczerze polecam, dobre ciasto składniki jakościowo i ilościowo też ok, moja kobieta natomiast, była mega zadowolona z sałatki i z dodatków(sos,grzanki).Cenowo jak w każdej pizzerii. O ile byłem uprzedzony do knajp Pana G. to Pizza KIng jest jak najbardziej godna polecenia.(nie wypowiadam się na temat tej na Woj.Polskiego po "cinemie"-tam nie byłem a wiadomo że inny kucharz inne żarcie)



Potwierdzam. Burgery są tak gigantyczne, że zaniemówiłem jak mi przynieśli.


Owczarek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5139 dni




Odp: Jedzenie:D - 25/06/2010 09:46
A ja osobiście odradzam kebab na ryneczku pogodno.

12 zł za kebab ze 100g mięsa .. surówki paskudne , jedynie wystrój ciekawy


.Krzysiek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7136 dni




Odp: Jedzenie:D - 25/06/2010 10:18

  Kubx76 napisał:  
A co powiecie o tym chińczyku na skrzyżowaniu traugutta/poniatowskiego z mickiewicza ? Kolega mi poleca i nie wiem czy sie wybrać. Duże porcje , jaka cena ?



Całkiem smaczny, kurczak na ostro z dodatkowym sosem stojącym na barze napierdzielonym na ryż wykręca kichawę o 900 stopni i dostarcza dodatkowych wrażeń, że tak to ujmę, "temperaturowych" hihi

Ostatnio edytowany przez: .Krzysiek, 25 czerwca 2010, 10:31 [1 raz(y)]


PSMKS
Patriotyczna PS
IP: zapisany
Na forum od 7346 dni

****




Odp: Jedzenie:D - 27/06/2010 18:34
Chuj we wszystkie kebaby na Lewobrzeżu nowo otwarty kebab na Pogodnie (przy przystanku na reduty ordona w kierunku miasta ) wymiata wszystko !! Najlepszy z najlepszych , ciapaty się chowa !
Na plus + :
ceny rolo 8 zł pizza turecka 9
ilość ( moja pizza warzyła około 1kg !)
jakość , dobre mięso dużo surówki która zrobiona jest z wielu składników (min. oliwki )
piwo
i zajebista obsługa !
Polecam ! jebać turasa i jego tłuste mięso !


Przyjaciele Nie Tylko z Trybun !
Pit.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7408 dni




Odp: Jedzenie:D - 01/09/2010 21:52
Od jutra zamykają Sphinx`a na Wojska Polskiego i jak powiedział kelner "chwilowo żadnego w Szczecinie nie będzie". Podobno decyzja "z góry", z dnia na dzień. Ktoś zna jakiś racjonalny powód?


"...satysfakcja jest chwilowa - trwa moment, bo za chwilę będziesz chciał to zrobić jeszcze lepiej ziomek. Jeśli nie, to nie rozwiniesz się...'
PS.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6069 dni




Odp: Jedzenie:D - 02/09/2010 00:26

  BadBoy napisał:  
Ostatnio miałem okazje dwa razy być w "pizza king" przy placu Lotników byłe "Smaki Świata" . Raz byłem z koleżką tak na szybko a drugi z narzeczoną na kolacje i powiem szczerze iż byłem miło zaskoczony. Wrażenie może robić wystrój lokalu w iście amerykańskim stylu z Presleyem w Cadillacu, który wisi na ścianie...Są także ze dwie plazmy także meczyk można przycisnąć .. ;] Jeśli chodzi o menu to z kolegą jedliśmy "king burgery" o średnicy ok 20cm, także za 15zł nie mogłem się podnieść :P z kolei z dziewczyną zjedliśmy ja pizze ona sałatkę i jako smakosz wszystkiego co fast, bądź medium fast szczerze polecam, dobre ciasto składniki jakościowo i ilościowo też ok, moja kobieta natomiast, była mega zadowolona z sałatki i z dodatków(sos,grzanki).Cenowo jak w każdej pizzerii. O ile byłem uprzedzony do knajp Pana G. to Pizza KIng jest jak najbardziej godna polecenia.(nie wypowiadam się na temat tej na Woj.Polskiego po "cinemie"-tam nie byłem a wiadomo że inny kucharz inne żarcie)


Również gorąco polecam, pizze robią tak wielkie, że nie można się po nich ruszyć. We trzech jedliśmy giganta, o ile w telepizzy mogłem tyle zjeść i jeszcze opierdolił bym drugą taką na trzech, to tutaj nie mogłem zjeść do końca, już wciskałem na siłę. Oczywiście dużą rolę odgrywa tutaj gruuuuuuuube ciasto. ;)


'Z Tobą jest zabawa fajna, dobrze, że jesteś legalna, ćpają Ciebie nawet dzieci...'

Patrz komu ufasz!
malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7449 dni




Odp: Jedzenie:D - 16/09/2010 06:57
Prawie w temacie jedzenia. Znana jest już lokalizacja kawiarni Starbucks w Szczecinie

Pierwszy Starbucks w Szczecinie - ul. Wiosenna na Prawobrzeżu

Jak dla mnie trochę dziwna decyzja.


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
KtoToTaki
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7366 dni

****




Odp: Jedzenie:D - 16/09/2010 07:55
dlaczego?


... ja się będę opierdalał niech się wszystko dzieje samo...
malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7449 dni




Odp: Jedzenie:D - 16/09/2010 08:04
Trochę tak na obrzeżach - w samym rejonie BK dużego ruchu pieszego nie ma. Liczyłem bardziej na lokalizację w centrum w okolicach Pl. Żołnierza, Pl. Rodła itp :)


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
Radziu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6451 dni




Odp: Jedzenie:D - 16/09/2010 09:46
Będzie Starbucks, to zacznie się lans na kubeczki w Naszym mieście. Wylansowana część najmłodszego pokolenia nie przepuści okazji, żeby zapłacić 20zika za kawkę:)

Lokalizacja też uważam, ze niezbyt trafna.


malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7449 dni




Odp: Jedzenie:D - 16/09/2010 10:20
Zamienią torby z Zary na kubki ze Starbucksa :)


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
Luk Luk
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7394 dni

**




Odp: Jedzenie:D - 16/09/2010 22:06

  PSMKS napisał:  
Chuj we wszystkie kebaby na Lewobrzeżu nowo otwarty kebab na Pogodnie (przy przystanku na reduty ordona w kierunku miasta ) wymiata wszystko !! Najlepszy z najlepszych , ciapaty się chowa !
Na plus + :
ceny rolo 8 zł pizza turecka 9
ilość ( moja pizza warzyła około 1kg !)
jakość , dobre mięso dużo surówki która zrobiona jest z wielu składników (min. oliwki )
piwo
i zajebista obsługa !
Polecam ! jebać turasa i jego tłuste mięso !



Do niedawna chyba jakas pizzeria tam byla. Czyli mowisz ze chuj w Mezo na Grota Roweckiego? ;p


  eJAY napisał:  
Ze swojej strony polecam kanapki z Filadelfii w Domu Kupca (parter, za nową windą). Za dyszkę można przekąsić naprawdę dobrego sandwicha na ciepło - dobra jest zwłaszcza 10-tka z sosem słodko-ostrym




rowniez polecam. jako ze niedaleko pracowalem to przez dluzszy okres stolowalem sie tam. kanapki pyszne i ceny przystepne, za duza kanapke placi sie tyle ile za mala w subwayu obok. polecam filadelfie.


"Wierzę, że inteligencja i strach są nieodłączne. Goście którzy mówią: ja się nie boję niczego - są po prostu głupi!" - Rickson Gracie
ekil
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7513 dni




Odp: Jedzenie:D - 16/09/2010 23:15
W TESCO na Pomorzanach zajebisty kebab :) polecam - ceny normalne


malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7449 dni




Odp: Jedzenie:D - 17/09/2010 07:53

  kpt. BOMBA napisał:  


rowniez polecam. jako ze niedaleko pracowalem to przez dluzszy okres stolowalem sie tam. kanapki pyszne i ceny przystepne, za duza kanapke placi sie tyle ile za mala w subwayu obok. polecam filadelfie.



Philadephia od 1 września jest nieczynna. Lokal do wynajęcia.


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
Sampaio
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7510 dni

*




Odp: Jedzenie:D - 17/09/2010 09:59

  malcoolm napisał:  

  kpt. BOMBA napisał:  


rowniez polecam. jako ze niedaleko pracowalem to przez dluzszy okres stolowalem sie tam. kanapki pyszne i ceny przystepne, za duza kanapke placi sie tyle ile za mala w subwayu obok. polecam filadelfie.



Philadephia od 1 września jest nieczynna. Lokal do wynajęcia.



pyszne kanapki w przystępnej cenie, ale niestety mało widoczna lokalizacja, do tego ludzie zwykle wolą zjeść taniego hamburgera lub popularnego kebaba... wielka szkoda, właśnie w taki sposób upadają u nas w mieście dobre gastronomie


Statystycznie gołąb żyje tylko kilka lat (choroby, wypadki i ogólnie "ciężkie życie")
malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7449 dni




Odp: Jedzenie:D - 17/09/2010 10:15
Lokalizacja była bardzo nietrafiona.

Przykład: sobotni wieczór - w Subway'u kilka osób - w Philadephia pusto :|


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
Gryfsz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8074 dni




Odp: Jedzenie:D - 17/09/2010 11:38

  Radziu napisał:  
Będzie Starbucks, to zacznie się lans na kubeczki w Naszym mieście. Wylansowana część najmłodszego pokolenia nie przepuści okazji, żeby zapłacić 20zika za kawkę:)

Lokalizacja też uważam, ze niezbyt trafna.



Pilem te ich kawe pare razy ale jakos mi zbytnio nie smakuje...za wyjatkiem iced coffee.

megafon Taka mala ciekawostka....Na zachodzie lewuski uwazaja Starbucks za symbol kapitalizmu oraz wyzysku mas. Nic tam nigdy nie kupuja. Bardzo czesto podczas demonstracji demoluja te kawiarnie. Fanclub Napieralskiego aby byl trendy nie powinien tam rowniez nic kupywac - no ... zeby nie bylo potem ze my nie wiedzieli. buhaha

Demolka_1
Demolka_2

Ostatnio edytowany przez: Gryfsz, 17 września 2010, 12:00 [1 raz(y)]


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.05 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005