Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Jedzenie, puby, kluby << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
VT
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7276 dni




Odp: Jedzenie:D - 10/06/2004 18:05
Nom w Galaxy dobrze dają jeść , spory wybór :D


:
FLN
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7467 dni




Odp: Jedzenie:D - 10/06/2004 18:08
No w Galaxy dobry jest zestaw amigo!:duzy_usmiech:


MaczeKK
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7427 dni




Odp: Jedzenie:D - 10/06/2004 18:25
> No w Galaxy dobry jest zestaw amigo!:duzy_usmiech:

Zestaw amigo rulez :D ale troszke przycianaja w Akropoliscie :( i to mnie boli...


Chcesz być wielki? Bądź mniejszy od wszystkich... Św. Efrem Syryjczyk
musi
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7264 dni




Odp: Jedzenie:D - 12/06/2004 19:08
ja tez



maluch69
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7271 dni




Odp: Jedzenie:D - 12/06/2004 20:19
A moze mi ktos z Was podpowie gdzie mozna wybrac sie z sympatia na jakas dobra,elegancka kolacyjke ?? Gdzie jest fajny klimacik?? Z gory dzieki za info


miejsce na Twoja reklame.
mike
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7406 dni

*




Odp: Jedzenie:D - 12/06/2004 20:28
> A moze mi ktos z Was podpowie gdzie mozna wybrac sie z sympatia na jakas
> dobra,elegancka kolacyjke ?? Gdzie jest fajny klimacik?? Z gory dzieki za info

ja w tym samym tonie. ponawiam pytanie, bo widac zniknelo w gaszczu postow.

Gdzie lezy ta restauracja Colorado?


VT
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7276 dni




Odp: Jedzenie:D - 12/06/2004 20:34


Gdzie lezy ta restauracja Colorado?

NA WAŁACH i tam możesz spoko iść :D


:
mike
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7406 dni

*




Odp: Jedzenie:D - 12/06/2004 20:58
> Gdzie lezy ta restauracja Colorado?

NA WAŁACH i tam możesz spoko
> iść :D

Cos zaczynam kojarzyc. to nie jest ta knajpka polozona symetrycznie do Columbusa (tzn. po drugiej stronie walow)???


MaczeKK
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7427 dni




Odp: Jedzenie:D - 12/06/2004 22:10
Cos zaczynam kojarzyc. to nie jest ta knajpka polozona symetrycznie do
> Columbusa (tzn. po drugiej stronie walow)???

Niom :) to tam, yzn lezy blisko skarpy :D tak na samym koncu ulicy, to jest jednokierunkowa to jak wiezdzasz na droge ktora prowadzi do ulucy blisko wałow to przy pierwszym skrecie w prawo tam jest Colorado :D LOL mam nadzieje ze wiesz o co chodzi :)


Chcesz być wielki? Bądź mniejszy od wszystkich... Św. Efrem Syryjczyk
Aleksandra
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7318 dni




Odp: Jedzenie:D - 12/06/2004 22:47
Columbus, Colorado, Cinema :P mniam


L.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7405 dni

****




Odp: Jedzenie:D - 12/06/2004 22:56
> A moze mi ktos z Was podpowie gdzie mozna wybrac sie z sympatia na jakas
> dobra,elegancka kolacyjke ?? Gdzie jest fajny klimacik?? Z gory dzieki za info

a jak bys chcial do pizzzeri to najlepiej doMarco Polo

[Ostatnio edytowane przez lissek: 2004-06-12 22:57]


MW'03
mike
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7406 dni

*




Odp: Jedzenie:D - 12/06/2004 23:04
> Cos zaczynam kojarzyc. to nie jest ta knajpka polozona symetrycznie do
> Columbusa (tzn. po drugiej stronie walow)???

Niom :) to tam, yzn lezy blisko
> skarpy :D tak na samym koncu ulicy, to jest jednokierunkowa to jak wiezdzasz na
> droge ktora prowadzi do ulucy blisko wałow to przy pierwszym skrecie w prawo tam
> jest Colorado :D LOL mam nadzieje ze wiesz o co chodzi :)

juz kojarze ta bude. zawsze rozkminialem co tam jest. teraz juz wiem.


> A moze mi ktos z Was podpowie gdzie mozna wybrac sie z sympatia na jakas
> dobra,elegancka kolacyjke ?? Gdzie jest fajny klimacik?? Z gory dzieki za info

>a jak bys chcial do pizzzeri to najlepiej do Marco Polo.

Tylko trzeba przy zamowieniu wyraznie podkreslic MNIEJ SOLI zeby kucharz rzucil. sama pizza jest dobra, ale jak kucharz "ma dzien" to potem chodzisz z 5-cio litrowym baniaczkiem wody... po prostu zdychasz z pragnienia... [Ostatnio edytowane przez .mike.: 2004-06-12 23:05]


L.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7405 dni

****




Odp: Jedzenie:D - 12/06/2004 23:15
>a jak bys chcial do pizzzeri to najlepiej do Marco Polo.

Tylko
> trzeba przy zamowieniu wyraznie podkreslic MNIEJ SOLI zeby kucharz rzucil. sama
> pizza jest dobra, ale jak kucharz "ma dzien" to potem chodzisz z 5-cio litrowym
> baniaczkiem wody... po prostu zdychasz z pragnienia...

:D:D:D:D:D:D o to chodzi:D [Ostatnio edytowane przez lissek: 2004-06-12 23:16]


MW'03
VT
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7276 dni




Odp: Jedzenie:D - 15/06/2004 14:25
Najlepiej to pójść do Mc Donald'a i zamówić 20 Nuggetsów-macie gwarantowane czekanie ok 10 minut a to w końću niby jest fast food :D


:
mike
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7406 dni

*




Odp: Jedzenie:D - 15/06/2004 15:51
> Najlepiej to pójść do Mc Donald'a i zamówić 20 Nuggetsów-macie gwarantowane
> czekanie ok 10 minut a to w końću niby jest fast food :D

to sie nazywa fast food nie bez przyczyny. myslisz ze tak latwo dorwac takiego malego szczurka popierdalajacego miedzy szafkami w kuchni??? Dlatego czasem mowia, ze nie ma jakiegos rodzaju zarcia. bo jeszcze Twoje miesko ucieka...


ktn
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7510 dni




Odp: Jedzenie:D - 15/06/2004 19:21
a ja polecam jedzonko w 5 gwiazdkowym hotelu w Zielonej Górze gdzie się zatrzymałem po meczu w Lubinie ;)...naprawdę mają wyjebane żarcie...


Better dead than red!
MaczeKK
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7427 dni




Odp: Jedzenie:D - 15/06/2004 22:38
to sie nazywa fast
> food nie bez przyczyny. myslisz ze tak latwo dorwac takiego malego szczurka
> popierdalajacego miedzy szafkami w kuchni??? Dlatego czasem mowia, ze nie ma
> jakiegos rodzaju zarcia. bo jeszcze Twoje miesko ucieka...

I tutaj sie myslisz ziommm... McDonald to naprawde jedna z najczystrzych restauracji :D maja tam napewno duzo kontrol i dbaja o pozadek :) czyste kibelki :D wszystko goood... jak chcesz zobaczysz gdzie biegaja szczury :P wybierz sie do Makkwaka :D polecam osobiscie:] ta wizyta popsuje ci reszte wieczoru :P


Chcesz być wielki? Bądź mniejszy od wszystkich... Św. Efrem Syryjczyk
mike
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7406 dni

*




Odp: Jedzenie:D - 15/06/2004 23:09
I tutaj sie
> myslisz ziommm... McDonald to naprawde jedna z najczystrzych restauracji :D maja
> tam napewno duzo kontrol i dbaja o pozadek :) czyste kibelki :D wszystko
> goood... jak chcesz zobaczysz gdzie biegaja szczury :P wybierz sie do Makkwaka
polecam osobiscie:"> ta wizyta popsuje ci reszte wieczoru :P

Oj "ziommm", nie mowie, ze w mcdonaldzie jest syf, mowie tylko, ze miesko to zwykle smieci przemielone. Uwierz, tak samo osiaga sie miesko mielone w hipermarketach. mieli sie najgorszej jakosci miesa, bo i tak nie widac golym okiem co tam wpieprzyli. a co do mcdonalda, to duzo kontroli tam nie maja. raz na jakis czas jest. fakt, ze jest tam czysciej i schludniej niz w makkwaku, ale takie juz sa wymogi umowy franchisingowej restauracji z siecia macdonald. Niestety od kiedy od znajomych pracujacych w mcdonaldzie dowiedzialem sie jak wyglada tam przygotowanie zarcia, to ja juz tam nie jadam...


MaczeKK
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7427 dni




Odp: Jedzenie:D - 15/06/2004 23:21
Oj "ziommm",
> nie mowie, ze w mcdonaldzie jest syf, mowie tylko, ze miesko to zwykle smieci
> przemielone. Uwierz, tak samo osiaga sie miesko mielone w hipermarketach. mieli
> sie najgorszej jakosci miesa, bo i tak nie widac golym okiem co tam wpieprzyli.
> a co do mcdonalda, to duzo kontroli tam nie maja. raz na jakis czas jest. fakt,
> ze jest tam czysciej i schludniej niz w makkwaku, ale takie juz sa wymogi umowy
> franchisingowej restauracji z siecia macdonald. Niestety od kiedy od znajomych
> pracujacych w mcdonaldzie dowiedzialem sie jak wyglada tam przygotowanie zarcia,
> to ja juz tam nie jadam...

Chyba tez przestane tam jesc :P ja zazwyczaj jem w MC w trakcie jakis dlugich podrozy :> bo tylko praktycznie to ładnie wyglada:D


Chcesz być wielki? Bądź mniejszy od wszystkich... Św. Efrem Syryjczyk
silver_woman19
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7310 dni




Odp: Jedzenie:D - 16/06/2004 10:21
w Galxy tam gdzie jest ten kompleks "jedzeniowy" :) jest stoisko z chińszczyzna.Naprawde polecam.
za 15 zł mozna tak sie porzadnie najesc.Tam napewno nie podadza ci gołebia lub kota zamiast kurczaka ;) [Ostatnio edytowane przez silver_woman19: 2004-06-16 10:22]


" You will never walk alone" MKS...MKS...MKS
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.1 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005