Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Jedzenie, puby, kluby << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Q.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5770 dni




Odp: Jedzenie:D - 01/03/2010 09:51
jadl ktos z was ostatnio, no chociaz w tym roku, w Sphinx, w Szczecinie? chodzi mi o jakosc, jak oceniacie?


abstrakcja!
Bengoro
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6058 dni




Odp: Jedzenie:D - 01/03/2010 10:09

  BFC napisał:  
jadl ktos z was ostatnio, no chociaz w tym roku, w Sphinx, w Szczecinie? chodzi mi o jakosc, jak oceniacie?



Zależy w czym gustujesz kolego, ale ja przeważnie chodzę na shoarmę,
jak dla mnie jest w porządku, szybka obsługa. Często promocje mają,
także ja ze swojej strony polecam.


Ojczyzna – to wielki zbiorowy obowiązek.

FC Kamień Pomorski
Ligowiec.net Team
eFeM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7513 dni




Odp: Jedzenie:D - 01/03/2010 10:23
a ten nowy kebab na Majowym to do której otwarty? Bo na Jasnej niestety tylko do 21:30..
i jaką pizzerie na prawobrzeżu polecacie, bo Marco Polo powoli już się nudzi :)


eJay
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7219 dni

**




Odp: Jedzenie:D - 01/03/2010 12:17

  BFC napisał:  
jadl ktos z was ostatnio, no chociaz w tym roku, w Sphinx, w Szczecinie? chodzi mi o jakosc, jak oceniacie?



Sphinx i tamtejsze żarcie jest ok. Należy pamiętać, że to nie jest typowy kebab-bar czy coś w tym stylu, a taka restauracja klasy C (czyli tzw. miejsce studenckich randek:)). Mają różne promocje, niezłą Shoarmę w różnych odmianach. Na pewno można się najeść :)


Ha ha ha, he he, ho-ho, uh, uh, ha-ha, ha...And I thought my jokes were bad...
TradycjaZobowiązuje!
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 6769 dni

****




Odp: Jedzenie:D - 01/03/2010 12:42

  eFeM napisał:  
a ten nowy kebab na Majowym to do której otwarty? Bo na Jasnej niestety tylko do 21:30..
i jaką pizzerie na prawobrzeżu polecacie, bo Marco Polo powoli już się nudzi :)



toni pepperoni na bukowy. ogólnie to ja chyba nie przepadam za pizzami, moge sobie raz na jakiś czas zjeśc, ale tamtejsza roma (chyba nr 21 w menu) bez kitu wymiata! a i pieczywko czosnkowe jakościowo nie odbiega od pizzy hut, ale za to cenowo bardzo:)

http://www.pkt.pl/toni_pepperoni_pizzeria_f2b953655b7f85f4be17aff1843c5434.html

maja chyba jeszcze swoja www strone, ale nie działa cos obecnie.
pzdr!


1948 - 2018 i dalej! historia bez końca!
Radziu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6451 dni




Odp: Jedzenie:D - 01/03/2010 13:55

  TeHaCe napisał:  

  eFeM napisał:  
a ten nowy kebab na Majowym to do której otwarty? Bo na Jasnej niestety tylko do 21:30..
i jaką pizzerie na prawobrzeżu polecacie, bo Marco Polo powoli już się nudzi :)



toni pepperoni na bukowy. ogólnie to ja chyba nie przepadam za pizzami, moge sobie raz na jakiś czas zjeśc, ale tamtejsza roma (chyba nr 21 w menu) bez kitu wymiata! a i pieczywko czosnkowe jakościowo nie odbiega od pizzy hut, ale za to cenowo bardzo:)

http://www.pkt.pl/toni_pepperoni_pizzeria_f2b953655b7f85f4be17aff1843c5434.html

maja chyba jeszcze swoja www strone, ale nie działa cos obecnie.
pzdr!



Jak na majowym to tylko i wyłącznie Koszyk&koszyk. Reszta w porównaniu z koszykiem mizernie się prezentuje.


Szymen
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5868 dni

**




Odp: Jedzenie:D - 01/03/2010 14:40

  Radziu napisał:  

  TeHaCe napisał:  

  eFeM napisał:  
a ten nowy kebab na Majowym to do której otwarty? Bo na Jasnej niestety tylko do 21:30..
i jaką pizzerie na prawobrzeżu polecacie, bo Marco Polo powoli już się nudzi :)



toni pepperoni na bukowy. ogólnie to ja chyba nie przepadam za pizzami, moge sobie raz na jakiś czas zjeśc, ale tamtejsza roma (chyba nr 21 w menu) bez kitu wymiata! a i pieczywko czosnkowe jakościowo nie odbiega od pizzy hut, ale za to cenowo bardzo:)

http://www.pkt.pl/toni_pepperoni_pizzeria_f2b953655b7f85f4be17aff1843c5434.html

maja chyba jeszcze swoja www strone, ale nie działa cos obecnie.
pzdr!



Jak na majowym to tylko i wyłącznie Koszyk&koszyk. Reszta w porównaniu z koszykiem mizernie się prezentuje.


to chyba dawno tam nie jadłeś:) ostatni raz ciasto od pizzy można było porównać to gumy do żucia, a co najgorsze nie był to jednorazowy wybryk tylko poprzednim razem również było podobnie, także koszyk zostaje skreślony, nowa pizzeria Calvados ma świetną pizzę, a teraz promocja 20% na wszystkie pizze :) polecam!
Pizzeria Calvados


bal
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6814 dni




Odp: Jedzenie:D - 01/03/2010 15:42

  Szymen napisał:  

  Radziu napisał:  

  TeHaCe napisał:  

  eFeM napisał:  
a ten nowy kebab na Majowym to do której otwarty? Bo na Jasnej niestety tylko do 21:30..
i jaką pizzerie na prawobrzeżu polecacie, bo Marco Polo powoli już się nudzi :)



toni pepperoni na bukowym. ogólnie to ja chyba nie przepadam za pizzami, moge sobie raz na jakiś czas zjeśc, ale tamtejsza roma (chyba nr 21 w menu) bez kitu wymiata! a i pieczywko czosnkowe jakościowo nie odbiega od pizzy hut, ale za to cenowo bardzo:)

http://www.pkt.pl/toni_pepperoni_pizzeria_f2b953655b7f85f4be17aff1843c5434.html

maja chyba jeszcze swoja www strone, ale nie działa cos obecnie.
pzdr!



Jak na majowym to tylko i wyłącznie Koszyk&koszyk. Reszta w porównaniu z koszykiem mizernie się prezentuje.


to chyba dawno tam nie jadłeś:) ostatni raz ciasto od pizzy można było porównać to gumy do żucia, a co najgorsze nie był to jednorazowy wybryk tylko poprzednim razem również było podobnie, także koszyk zostaje skreślony, nowa pizzeria Calvados ma świetną pizzę, a teraz promocja 20% na wszystkie pizze :) polecam!
Pizzeria Calvados



Tylko Toni Peperoni na Bukowym- najsmaczniejsza pizza jaka jadlem, no i nie zaluja skladnikow. Polecam Americane z kurczakiem, ananasem i kukurydza:)


Safe
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7161 dni




Odp: Jedzenie:D - 01/03/2010 16:03
30zł za giganta w telepizzy ze zniżką 40%, ja nie narzekam :D Toni do gustu mi nie przypadł, koszyk&koszyk już dawno zszedł na pasy ale ta na bukowym nowo otwarta dobra. Nie chodzi mi o da grosso tylko o tą 2gą co w miejscu wideoteki powstała


"Jeszcze bedzie czas, by odpoczywac"
hedorka
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7425 dni

*




Odp: Jedzenie:D - 02/03/2010 08:35
Prima Pizza ul.Brązowa 14a - na miejscu można zjeść pizzę 60cm... nie ma takiej nigdzie w mieście. Studenci -20% to tylko jedna z ich promocji. Minusem jest to, że nie mają stronki póki co...plusem za to jest numer łatwy do zapamiętania 3335353 :)


Quod Me Nutrit Me Destruit
Prawa Strona Miasta
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6842 dni

****




Odp: Jedzenie:D - 02/03/2010 09:17
nie polecam pizzy koszyk koszyk...ostatni raz jak zamowilem pizze zamiast po obiecanych 40min byla po 2,5h, bez zadnego przepraszam...przez telefon jeden dupek twierdzil ze cos obnizy, a w domu okazalo sie ze trzeba caly rachunek zaplacic, ogolnie dostali polowe siana jak bylo na poczatku ustalone( w grudniu zamawiana pizza")- niedawno okazalo sie ze pewni ,,niechciani goscie" przyniesli kwit ze pizza niezaplacona....w smaku sie tez zjebala..proponuje olac pedalow..a chwalilem kiedys sobie bardzo ta pizzerie

na prawobrzezu:
prima, da grasso, toni pepperoni-bukowe
pizza ok
oraz chyba napoli(rondo w zdrojach)- w zdrojach
calvados, telepizza-majowe
marco polo-Slonko :D


Wasza nienawiść daje mi siłę, żebym stał się mocniejszy!Na zawsze w moim sercu tylko MKS Pogoń Szczecin!
eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6731 dni

**




Odp: Jedzenie:D - 02/03/2010 09:36

  hedorka napisał:  
Prima Pizza ul.Brązowa 14a - na miejscu można zjeść pizzę 60cm... nie ma takiej nigdzie w mieście.



Jest ;) Pizzeria Swojska na ul.Szczanieckiej.

www.pizzaswojska.pl


Tasior
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5943 dni

*




Odp: Jedzenie:D - 02/03/2010 09:57
Osobiście polecam pizzerie Pepperoni na ul. Królowej Jadwigi. Dobre promocje: Do godz. 15 zniżka 20%, przy zakupie 3 pizz jedna mała gratis, ceny przystępne...
No a przede wszystkim pizza naprawdę bardzo dobra :D
(Ale zaznaczam że ja jadam tylko Margheritę) ;)


1948 MKS POGOŃ SZCZECIN
FC STARGARD
KtoToTaki
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7366 dni

****




Odp: Jedzenie:D - 02/03/2010 10:35

  Prawa Strona Miasta napisał:  
nie polecam pizzy koszyk koszyk...ostatni raz jak zamowilem pizze zamiast po obiecanych 40min byla po 2,5h, bez zadnego przepraszam...przez telefon jeden dupek twierdzil ze cos obnizy, a w domu okazalo sie ze trzeba caly rachunek zaplacic, ogolnie dostali polowe siana jak bylo na poczatku ustalone( w grudniu zamawiana pizza")- niedawno okazalo sie ze pewni ,,niechciani goscie" przyniesli kwit ze pizza niezaplacona....w smaku sie tez zjebala..proponuje olac pedalow..a chwalilem kiedys sobie bardzo ta pizzerie

na prawobrzezu:
prima, da grasso, toni pepperoni-bukowe
pizza ok
oraz chyba napoli(rondo w zdrojach)- w zdrojach
calvados, telepizza-majowe
marco polo-Slonko :D


mi koszyk osobiście nigdy nie podchodził
kojarzy mi się z mielonką zamiast szynki heh
z pizzerii na prawym brzegu to warte polecenia:
- Napoli w Zdrojach ( fajna opcja - można płacić kartą przy odbiorze)
- Marco Polo
- Pizzeria OK
- Da Grasso

Dziękuje. Dobranoc :)


... ja się będę opierdalał niech się wszystko dzieje samo...
1973
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7194 dni

*




Odp: Jedzenie:D - 02/03/2010 11:35
W zeszłym roku (w Listopadzie bodajże) jeszcze zamawiając z koszyka byłem zadowolony; dostawa nigdy nie trwała zbyt długo i "placuszek" gorący itd.
co do Marco na Jasnej to odpuszczam sobie a to dlatego iż tam pracowałem i znam "tajniki" plackowych ;)


  Cytat:  
kojarzy mi się z mielonką zamiast szynki



bo to jest mielonka tudzież baton tyrolski bo koło szynki to nawet nie leżało lol

Jak już przy temacie Marco jestem to polecam Ostrobramską na "gumiakach"; najlepsze placki ze wszystkich pięciu pizzeri!


BS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6484 dni




Odp: Jedzenie:D - 02/03/2010 12:55
tak trzymając się pizzeri to mogę polecić Camaro . Dużo dodatków ( nie to co w marco polo ) , ciasto dobre , szybka dostawa , praktycznie same pozytywy

http://www.camaropizzeria.pl/index.php


tribu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7305 dni

*




Odp: Jedzenie:D - 02/03/2010 14:52

  BS napisał:  
tak trzymając się pizzeri to mogę polecić Camaro . Dużo dodatków ( nie to co w marco polo ) , ciasto dobre , szybka dostawa , praktycznie same pozytywy

http://www.camaropizzeria.pl/index.php



ja jak kiedys zamawialem od nich na telefon to bieda byla totalna. teraz na Mierzynie otworzyli knajpe, Izba sie nazywa chyba, duzy wybor roznych rzeczy, ceny takie w miare no i dowoz na wszystko:)


100% PD
BS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6484 dni




Odp: Jedzenie:D - 03/03/2010 00:32

  tribu napisał:  


teraz na Mierzynie otworzyli knajpe, Izba sie nazywa chyba, duzy wybor roznych rzeczy, ceny takie w miare no i dowoz na wszystko:)



Z Izby raz zamówiłem pizze , oceniam jak najbardziej pozytywnie :)


LeeLoo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6627 dni




Odp: Jedzenie:D - 26/03/2010 15:39
Zna ktos jaką dobrą restaurację serwująca jedzenie z innych krajów , za wyjątkiem haj fong, bombay'u oraz akropolis


PSMKS
Patriotyczna PS
IP: zapisany
Na forum od 7346 dni

****




Odp: Jedzenie:D - 26/03/2010 16:06
El Grecko na Mickiewicza naprzeciwko starej komendy


Przyjaciele Nie Tylko z Trybun !
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.06 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005