Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Jedzenie, puby, kluby << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
crls
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7160 dni




Odp: Jedzenie:D - 28/02/2006 12:16
ja polecam frytki na Bramie Portowej w takiej budzie kolo Kwaka :D Ach jaka szkoda ze nie ma juz tam tej pani, ktora kiedys sprzedawala... :D


"Wśród pięknych kwiatów rosną te chwasty, popularnie to pedały i lewe niewiasty..."
kibic24
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6815 dni




Odp: Jedzenie:D - 28/02/2006 13:57

  Zbylu napisał:  

  KloceK napisał:  

  borsuk napisał:  

  Pucha napisał:  
A ja polecam paszteciki na Wyszka.




Jak paszteciki to tylko na Wojska, na przeciwko Undergrounda....paszteciki mistrzostwo swiata:)



i tu sie zgodze ... wejscie po schodkach ;)



tez sie zgodze stara baba na kasie ale paszteciki 1 klasa



ciagle czyta jakies gazety zamiast obslugiwac klientow :)))))))) i fajne ma worki pod oczami


x-pack
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7133 dni




Odp: Jedzenie:D - 28/02/2006 15:15
zalozylem sie z kolesiem ze nie zje 5 hamburgerow z Mak-Kwak-a on jest pewny siebie ale chyba wiekszosc z was by tego nie zjadla (musi zjesc wszystko cala bulke nie popijajac w ciagu 1h) wygram ? zaklad o duze pieniadze idze ..........pozdro


Szczecińska albo Zadna
Frz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8260 dni




Odp: Jedzenie:D - 28/02/2006 15:28
wygrasz :D ale wspolczuje koledze po zjedzeniu tego syfu:D


2003/2004- Mistrzostwo Klasy B juniorów z Chrobrym Lisie Pole
kibic24
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6815 dni




Odp: Jedzenie:D - 28/02/2006 15:44
ja tez ,lepiej zmien zaklad na 4 hamburgery z najostrzejszym sosem ja bym za doplata tego gowna z mak kwaka nie zjadl


Mateusz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6763 dni




Odp: Jedzenie:D - 28/02/2006 16:02

  Zbylu napisał:  

  KloceK napisał:  

  borsuk napisał:  

  Pucha napisał:  
A ja polecam paszteciki na Wyszka.




Jak paszteciki to tylko na Wojska, na przeciwko Undergrounda....paszteciki mistrzostwo swiata:)



i tu sie zgodze ... wejscie po schodkach ;)



tez sie zgodze stara baba na kasie ale paszteciki 1 klasa



Paszteciki 1 klasa :D a w Lato to nawet na zewnątrz sprzedają :D:D


Obrazek gif wstawiony na forum
Wojtek S.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7156 dni




Odp: Jedzenie:D - 28/02/2006 19:34

  Mateusz napisał:  

  Zbylu napisał:  

  KloceK napisał:  

  borsuk napisał:  

  Pucha napisał:  
A ja polecam paszteciki na Wyszka.




Jak paszteciki to tylko na Wojska, na przeciwko Undergrounda....paszteciki mistrzostwo swiata:)



i tu sie zgodze ... wejscie po schodkach ;)



tez sie zgodze stara baba na kasie ale paszteciki 1 klasa



Paszteciki 1 klasa :D a w Lato to nawet na zewnątrz sprzedają :D:D



Na Wojska dawno nie bylem. Mysle ze ogolnie paszteciki swiezo robione prosto z tej machiny sa zajebiste. Nie to co to odmrazane scierwo jak np w mojej bylej szkole...


Mamo, zamknij drzwi, kreślę krzyż to długa droga,
biorę kilku kumpli, dobre buty, suchy prowiant.
To nasza wojna brat więc kiedy odniosę ranę,
podnieś mnie, otrzep mundur i weź pod ramię,
w spieczone usta kropla wody, pójdźmy tam razem,
pola bitew są brunatne bo wsiąka w nie krew przegranych.
kibic24
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6815 dni




Odp: Jedzenie:D - 28/02/2006 19:48
machina :)))))))))))))))))))


Bratan
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6634 dni




Odp: Jedzenie:D - 01/03/2006 21:49
Mi smakuja paszteciki w realu na osiedlu słonecznym.Nie lubie Mak kwaków po ich kebabach chce mi sie żygać:D


kibic24
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6815 dni




Odp: Jedzenie:D - 02/03/2006 09:38
jadl ktos kiedys w knajpie u zdzicha ? sa chyba 2 adresy na ulotce mickiewicza 45 ,obok wyzszej szkoly integracji europejskiej ,a drugi adres ze strony netowej to blizej zolnierskiej ul lelewela , na ulotce ceny przystepne obiady po 8-13zl

www.uzdzicha.com


Żyleta
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7510 dni




Odp: Jedzenie:D - 13/04/2006 20:51
A ja dziś spróbowałem lasanie z knora, podsmażyłem mięsko dodałem tego ich sosu przełożyłem tym ich makaronem i powiem waż że naprawde warto spróbować. Śmiało można by ją podawac nawet w knajpie :)

P.S. proponuje zwrócić się bardziej w kierunku tego kto zdjadł coś dobrego w jakiejś nowej knajpie albo pubie żeby nie powtarzać 15 razy tego samego :] Taka mała sugestia :P

Ostatnio edytowany przez: Żyleta, 13 kwietnia 2006, 21:07 [1 raz(y)]


Bo jest paru ludzi... Piraci
Mateusz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6763 dni




Odp: Jedzenie:D - 13/04/2006 20:53
1.Paszteciki na manhatanie :)
2.Akropolis w Galaxy
3.Pizzeria Peperoni na Łuczniczej ! :)


Obrazek gif wstawiony na forum
zakoo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6825 dni




Odp: Jedzenie:D - 13/04/2006 21:03

  Mateusz napisał:  
1.Paszteciki na manhatanie :)



paszteciki tylko na manhatanie :D i browar w hormonie :P

nastepny cel - paczki na manhatanie :D

Ostatnio edytowany przez: zakoo, 13 kwietnia 2006, 21:38 [1 raz(y)]


If you continue to burn up d herbs, we gonna burn down d cane fields...
chrisxx
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7974 dni

***




Odp: Jedzenie:D - 13/04/2006 21:22
a ja dorzucę pączki na manhatanie, w pierwszej alejce na samym końcu, sprzedaja babka z zachrypniętym głosem i wąsiekiem,ale są najlepsze w mieście i zawsze świerze:)


V...
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8148 dni

*




Odp: Jedzenie:D - 13/04/2006 22:15

  crls napisał:  
ja polecam frytki na Bramie Portowej w takiej budzie kolo Kwaka :D Ach jaka szkoda ze nie ma juz tam tej pani, ktora kiedys sprzedawala... :D



LOL:) niestety tylko duzo o tych frytkach slyszalem....nie moglem ich "sprobowac" osobiscie:(


MKS
manisz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6979 dni




Odp: Jedzenie:D - 13/04/2006 22:16
1) Paszteciki na placu rodła obok rossmana - od parunastu lat robia nie zmiennie wypasss :)
2) Jesli pizza to tylko Peperoni :) dwa punkty, obok krzywoustego i na pogodnie.
3) Hamburgery u pani w sklepiku przy LO 9 :D


Helmut
Moderator*
IP: zapisany
Na forum od 7650 dni

****




Odp: Jedzenie:D - 13/04/2006 22:33
kebab na slonecznym - buda na parkingu heliosa (na mylic z tureckim gownem ktore jest obok) - zajebisty kebab drobiowy i cena tez niczego sobie (6,5)
natomiast jezeli chodzi o kebaba tradycyjnego cielecego to... w Chojnie, buda na przeciw stacji orlenu koło przejazdu kolejowego - w calym wojewodztwie nie ma takiego miecha ;) ogolnie ciezko spotkac u nas mieso cielece ktore nie przypomina pasztetu/mielonki tfu.
natomiast nie polecam kebaba obok Nomi na slonecznym (rowniez buda) - gówno za 10zl to chyba najlepsze okreslenie :)
Jezeli pizza to marco polo na slonecznym, dobra i zawsze konkretne promocje. zazwyczaj swieze skladniki :P


Stoi przed nami ogrom zadań. To nasze wspólne brzemię, ale i porywające wyzwanie...
Pilar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7505 dni




Odp: Jedzenie:D - 13/04/2006 23:20

  Helmut napisał:  
kebab na slonecznym - buda na parkingu heliosa (na mylic z tureckim gownem ktore jest obok) - zajebisty kebab drobiowy i cena tez niczego sobie (6,5)
natomiast jezeli chodzi o kebaba tradycyjnego cielecego to... w Chojnie, buda na przeciw stacji orlenu koło przejazdu kolejowego - w calym wojewodztwie nie ma takiego miecha ;) ogolnie ciezko spotkac u nas mieso cielece ktore nie przypomina pasztetu/mielonki tfu.
natomiast nie polecam kebaba obok Nomi na slonecznym (rowniez buda) - gówno za 10zl to chyba najlepsze okreslenie :)
Jezeli pizza to marco polo na slonecznym, dobra i zawsze konkretne promocje. zazwyczaj swieze skladniki :P



Helmut sprobuj sobie w Pyrzycach zaraz za rondem w strone Gorzowa po lewej stronie bardziej w głebi
W Gorzowie zjazd na drugim rondzie kolo słynnego Netto
W Debnie tez był Ciekawy kolo stacji PKP ale sie zjebał ostatnio
A ten w Chojnie to o ktora Ci bude chodzi bo tam sa dwa Kebaby naprzeciwko Orlenu jeden na ulicy w kierunku Mysliborza a drugi w tej uliczce co idzie do dworca PKP


Zbylu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6820 dni




Odp: Jedzenie:D - 13/04/2006 23:40

  Vega napisał:  

  crls napisał:  
ja polecam frytki na Bramie Portowej w takiej budzie kolo Kwaka :D Ach jaka szkoda ze nie ma juz tam tej pani, ktora kiedys sprzedawala... :D



LOL:) niestety tylko duzo o tych frytkach slyszalem....nie moglem ich "sprobowac" osobiscie:(



jesli nic u niej nie kupiles a jedynie sprawdziles ceny itd. to potrafila wyskoczyc z budy i cie gonic przy tym wyzywajac od ch.. itd.


Obrazek gif wstawiony na forum
crls
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7160 dni




Odp: Jedzenie:D - 14/04/2006 00:04

  Zbylu napisał:  

  Vega napisał:  

  crls napisał:  
ja polecam frytki na Bramie Portowej w takiej budzie kolo Kwaka :D Ach jaka szkoda ze nie ma juz tam tej pani, ktora kiedys sprzedawala... :D



LOL:) niestety tylko duzo o tych frytkach slyszalem....nie moglem ich "sprobowac" osobiscie:(



jesli nic u niej nie kupiles a jedynie sprawdziles ceny itd. to potrafila wyskoczyc z budy i cie gonic przy tym wyzywajac od ch.. itd.



gonic to jeszcze nic, potrafila pryskac goracym olejem, albo machac pretem przez okienko :D ale byly z nia fazy...


"Wśród pięknych kwiatów rosną te chwasty, popularnie to pedały i lewe niewiasty..."
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.06 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005