Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Jedzenie, puby, kluby << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7449 dni




Odp: Jedzenie, puby, kluby - 14/07/2013 20:43
Mazat otwiera się 18 lipca :)


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
Kacper1985
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5028 dni




Odp: Jedzenie, puby, kluby - 17/07/2013 21:36
Jadł ktoś w nowym kebabie przy Turzynie na przejściu???


V...
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8148 dni

*




Odp: Jedzenie, puby, kluby - 17/07/2013 22:43
gdzie konkretnie?


MKS
malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7449 dni




Odp: Jedzenie, puby, kluby - 17/07/2013 23:34
Od strony Krzywoustego :)

Niedługo na Podzamczu pojawi się meksykańska restauracja.


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
nara
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7050 dni

**




Odp: Jedzenie, puby, kluby - 18/07/2013 01:53
>Niedługo na Podzamczu pojawi się meksykańska restauracja.

No w końcu!


Q.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5770 dni




Odp: Jedzenie, puby, kluby - 18/07/2013 11:47

  Nocny Cyrk napisał:  
>Niedługo na Podzamczu pojawi się meksykańska restauracja.

No w końcu!



ciekawe!
uwielbiam jedzenie meksykanskie, ale kuchnia meksykanska (ta w europejskich restauracjach) nie zbliza sie nawet ze smakami/przyprawami do kuchni po drugiej stronie Ziemii
tutaj uzywaja tutejszych przypraw, co jest wielkim bledem, i tak naprawde nie smakuje to tutaj tak jak tam

obym sie mylil, poinforumjcie jak juz bedzie gotowa, zalezy kto bedzie kucharzem, jak co, mam oryginalengo Meksykanina ! :D który umie tez gotowac


abstrakcja!
Szymen
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5868 dni

**




Odp: Jedzenie, puby, kluby - 18/07/2013 20:36

  malcoolm napisał:  
Mazat otwiera się 18 lipca :)



Czemu jest taki spust z tą knajpką?(Na FB prawie 700 lajków, artykuły na w gazetach itd?) To jakaś super-mega-ekstra ekskluzywna sieciówka, czy tylko zwykły kebab zapragnął mieć restauracje?


Paweł85
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6652 dni




Odp: Jedzenie, puby, kluby - 19/07/2013 00:11

  Szymen napisał:  

  malcoolm napisał:  
Mazat otwiera się 18 lipca :)



Czemu jest taki spust z tą knajpką?(Na FB prawie 700 lajków, artykuły na w gazetach itd?) To jakaś super-mega-ekstra ekskluzywna sieciówka, czy tylko zwykły kebab zapragnął mieć restauracje?



Żadna sieciówka, zwykłe arabskie jadło, nie spodziewam się niczego wyjątkowego. Artykuły albo sponsorowane (w co wątpię), albo to efekt postępującej tabloizacji mediów, zamiast poruszyć ważny i ciekawy dla mieszkańca temat, napisze się kolejny miałki artykuł o nowej knajpie i nakręci filmik z otwarcia. Dla wydawcy ważne, że się liczba kliknięć zgadza.

Wracając do lokalu. Znajomy, który pracował przy remoncie tego lokalu opowiadał, że ten libańczyk (?) ma nieźle narąbane pod czachą. Oddelegował ponoć swoich dwóch arabskich przyjaciół, aby nadzorowali pracę robotników, stali większość dnia i patrzyli się im na ręce, czy źli Polacy ciężko pracują i ich nie oszukują. Ponadto mówił, że jest strasznie skąpy, co powoduje, że nie chce mi się wierzyć w jego zapewnienia o wysokiej jakości składników (jagnięcina z Berlina, przyprawy z Libanu itp.).

Czekam na pierwsze opinie o jedzeniu, jak będą pochlebne to przejdę się, aby wyrobić sobie własne zdanie.

Jak ktoś już się wybierze do Fali to warto spróbować indyjskiej kuchni http://www.anadigrill.pl/, smacznie i w przystępnej cenie.


Owczarek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5139 dni




Odp: Jedzenie, puby, kluby - 19/07/2013 09:09
Kolejne zatrucie po kebsie na werny. Nie warto już tam jeść


Porcja Piwa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4507 dni




Odp: Jedzenie, puby, kluby - 19/07/2013 11:16

  Owczarek napisał:  
Kolejne zatrucie po kebsie na werny. Nie warto już tam jeść



Ja albo mam mega farta, albo mój żołądek jest ze stali:). Jeszcze nigdyy nie zaatrułem się jakimkolwiek fastfoodem :D
Co do kebsa na werny...Zjebał się niesamowicie.


kryta
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4242 dni




Odp: Jedzenie, puby, kluby - 19/07/2013 11:24

  xxjarek05xx napisał:  

  Owczarek napisał:  
Kolejne zatrucie po kebsie na werny. Nie warto już tam jeść



Ja albo mam mega farta, albo mój żołądek jest ze stali:). Jeszcze nigdyy nie zaatrułem się jakimkolwiek fastfoodem :D
Co do kebsa na werny...Zjebał się niesamowicie.



A czy kebab stamtąd był kiedykolwiek dobry czy po prostu ładowali najwięcej mięsa w mieście ? Jadłem tam kilka razy , zawsze wypychali naleśnika czy bułę górą mięsa które nie zdążyło się dopiec + standardowe rozmemłane warzywka. Nic specjalnego ale też bez większej tragedii. Bardziej ceniłem zawsze Zozan :)


Porcja Piwa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4507 dni




Odp: Jedzenie, puby, kluby - 19/07/2013 11:37
Mi kiedyś smakował. Dobre sosy, dużo mięsa, na rozmemłane surówki nie trafiłem.
W Zozanie dawno nie jadłem(słyszałem, że teraz mają jakieś dziwne sosy), ale jak dla mnie jest najlepszy.
Te budki o podobnych nazwach jedna blisko Turzynu, koło lotka a druga obok przejść podziemnych to tego samego właściciela co ma Zozan?


Owczarek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5139 dni




Odp: Jedzenie, puby, kluby - 19/07/2013 11:42
Strzyga, był dobry, najlepszy z 3 lata temu, jak nie był jeszcze taki znany, porcje były największe w Szczecinie ale oprócz samego mięsa było sporo surówek i dobre sosy szczególnie czosnkowy. Teraz masówka samo mięso, jakiś sos i brud w środku do tego turasy ciagle namawiają żeby wziąć większą porcje. Plus dwa zatrucia w ostatnim czasie u mnie i u znajomego...

Zozan dla mnie mega, super sosy lekkie, ale smaczne, mięsa jest sporo a surówki soczyste.

Ostatnio też o dziwo najgorszy kebab dla mnie czyli mak kwak stał się dobry, ktoś wie czy zmienił się tam właściciel? Bo wprowadzili boxy, do rollo dają w końcu dużo mięsa i dobre surówki, na prawde polepszyło się.

Big Kebab chyba na Cyryla i Metodego albo w okolicach mega polecam !


zs1945
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4098 dni




Odp: Jedzenie, puby, kluby - 19/07/2013 13:25
Zozan mi trochę podpadł jak podpatrzyłem jak podczas dostawy przyjeżdżają 4 wielkie wiadra proszku, który okazał się glutaminianem sodu :D także już wiadomo dlaczego tam takie "dobre" ;)


Fanatycznie
Porcja Piwa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4507 dni




Odp: Jedzenie, puby, kluby - 19/07/2013 14:11
Gdzie teraz masz żarcie bez dodatków :)
Kiedyś czytałem o tym jak jakiś typ robił eksperyment z hamburgerem z mc donalda. Trzymał go bodajże rok na półce codziennie robiąc zdjęcia i nie było choćby najmniejszego śladu pleśni. Pozatym, że troche stwardział wyglądał zupełnie normalnie :) Tam to dopiero musi być mieszanka chemiczna. A ilu rodziców zabiera tam swoje dzieci i nic im nie jest :)


V...
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8148 dni

*




Odp: Jedzenie, puby, kluby - 19/07/2013 14:29

  xxjarek05xx napisał:  
Gdzie teraz masz żarcie bez dodatków :)
Kiedyś czytałem o tym jak jakiś typ robił eksperyment z hamburgerem z mc donalda. Trzymał go bodajże rok na półce codziennie robiąc zdjęcia i nie było choćby najmniejszego śladu pleśni. Pozatym, że troche stwardział wyglądał zupełnie normalnie :) Tam to dopiero musi być mieszanka chemiczna. A ilu rodziców zabiera tam swoje dzieci i nic im nie jest :)



Roczny happy meal

3 letnie fryki z Mc'D i KFC

Frytki to trochę inna bajka. Jak są mocno wysmażone, solone itp.to powoduje, że tak się nie psują (sól konserwuje a przez wysmażenie tracą wodę)


MKS
Kacper1985
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5028 dni




Odp: Jedzenie, puby, kluby - 19/07/2013 16:34
Zozan zmienił właściciela i teraz ogolnie nazywa się Elmas. Ci co go mieli to mają budke koło turzynu Adar oraz kolo przejścia podziemnego niedaleko Galaxy ( Bozo ) i przejeli teraz Almira przy dworcu PKP


Paweł85
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6652 dni




Odp: Jedzenie, puby, kluby - 19/07/2013 19:22
A ktoś wie czy ten kebab z Turzynu (tam gdzie sami placki do rollo wypiekali) otworzył się w innym punkcie? Jeśli tak, to dajcie namiar.


spagetti
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7508 dni

*




Odp: Jedzenie, puby, kluby - 19/07/2013 19:27
Musze pochwalic pizze od Mista na Thugutta. Zakupilem bodajze Bolzano. Swietna pizza.Swieze dodatki,duzo sera :) Polecam


,,Vi är överallt,,- POGON
malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7449 dni




Odp: Jedzenie, puby, kluby - 19/07/2013 19:53

  Paweł85 napisał:  
A ktoś wie czy ten kebab z Turzynu (tam gdzie sami placki do rollo wypiekali) otworzył się w innym punkcie? Jeśli tak, to dajcie namiar.

Only kebab?
Z komentarzy FB

  Cytat:  
Na pewno wiele osób czeka na tą informację: Powstała nowa restauracja libańska w Szczecinie. Kucharze wcześniej prowadzili najbardziej znanego kebaba- ONLY KEBAB na Turzynie. Wczoraj było wielkie otwarcie, jedzenie jest przepyszne:)



Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.11 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005