Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Jedzenie, puby, kluby << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Radziu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6451 dni




Odp: Jedzenie:D - 08/09/2009 11:49

  Randall McMurphy napisał:  

  Randall McMurphy napisał:  
Szukam dobrej restauracja rybnej, w sumie nie musi byc rybna tylko zeby dobre rybki byly i nie filety a cale tusze.



PODBIJAM, no co jest? wszyscy tylko pizze i kebaby? nudaaa;)



Ul. Granitowa w Podjuchach. Tam jest super ryba itp. Ogólnie to jest sklep rybny i bar od razu. Nazwy nie podam, bo nie pamiętam.


gizmo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6691 dni




Odp: Jedzenie:D - 08/09/2009 12:25

  Kasztaniak napisał:  

  antyC napisał:  
W którym miejscu jest ten zachwalany kebab na Jasnej. po likwidacji turasa koło skarbówki nie mam gdzie się posilić...



praktycznie przy przystanku autobusowym w kierunku centrum



przystanek jasna osiedle


KtoToTaki
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7366 dni

****




Odp: Jedzenie:D - 09/09/2009 14:50

  Radziu napisał:  

  Randall McMurphy napisał:  

  Randall McMurphy napisał:  
Szukam dobrej restauracja rybnej, w sumie nie musi byc rybna tylko zeby dobre rybki byly i nie filety a cale tusze.



PODBIJAM, no co jest? wszyscy tylko pizze i kebaby? nudaaa;)



Ul. Granitowa w Podjuchach. Tam jest super ryba itp. Ogólnie to jest sklep rybny i bar od razu. Nazwy nie podam, bo nie pamiętam.



Seamor


... ja się będę opierdalał niech się wszystko dzieje samo...
Safe
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7161 dni




Odp: Jedzenie:D - 09/09/2009 15:04

  gizmo napisał:  

  Kasztaniak napisał:  

  antyC napisał:  
W którym miejscu jest ten zachwalany kebab na Jasnej. po likwidacji turasa koło skarbówki nie mam gdzie się posilić...



praktycznie przy przystanku autobusowym w kierunku centrum



przystanek jasna osiedle



na ścianie herb Pogoni, poznasz ;) krzyknij Pogononline to i większego dostaniesz ;), coś tak słyszałem bynajmniej :D


"Jeszcze bedzie czas, by odpoczywac"
DPSM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7952 dni




Odp: Jedzenie:D - 20/09/2009 12:33
Nowo otwarta Pizzeria na Prawobrzeżu

Pizzeria Calvados
tel 091 463 34 34
www.pizzeria-calvados.pl
Promocja 20% na wszystkie pizze w menu.
Zapraszamy.

Ostatnio edytowany przez: DPSM, 20 września 2009, 18:46 [1 raz(y)]


http://www.facebook.com/Dąbie-PS-443206229084765
[email protected]
Szymen
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5868 dni

**




Odp: Jedzenie:D - 20/09/2009 13:27

  x-man napisał:  
Nowo otwarta Pizzeria na Prawobrzeżu

Pizzeria Calvados
tel 091 46 34 34
www.pizzeria-calvados.pl
Promocja 20% na wszystkie pizze w menu.
Zapraszamy.



tak z ciekawosci to gdzie ta pizzeria dokladniej sie znajduje:) czy to tylko na dowoz jest?
trzeba bedzie wyprobowac ;)
pozdro!

edit: ceny robia wrazenie ;O


P_S
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7108 dni




Odp: Jedzenie:D - 20/09/2009 13:28
Co to za promocja 20% jak pizzeria dopiero co się otworzyła? Na czym polega?


Dla nas liczą się chwile. I to my przeżyjemy życie tak jak się powinno. Na całego. Bo do grobu nic nie zabierzemy...a pamięć pozostanie na zawsze!
Kropek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6405 dni




Odp: Jedzenie:D - 20/09/2009 14:10

  Kasztaniak napisał:  

  Radziu napisał:  

  Randall McMurphy napisał:  

  Randall McMurphy napisał:  
Szukam dobrej restauracja rybnej, w sumie nie musi byc rybna tylko zeby dobre rybki byly i nie filety a cale tusze.



PODBIJAM, no co jest? wszyscy tylko pizze i kebaby? nudaaa;)



Ul. Granitowa w Podjuchach. Tam jest super ryba itp. Ogólnie to jest sklep rybny i bar od razu. Nazwy nie podam, bo nie pamiętam.



Seamor



Kupuję tam ryby wędzone od bardzo długiego czasu i polecam wszystkim ;)

A najlepszy kebab jak dla mnie to jest na dworcu PKP (prowadzony przez Turka) "Almir".
Jak się stoi w holu głównym to w prawą stronę trzeba iść.

Fajna promocja:
Zbiera się pieczątki (10 kebab gratis) ;)


DPSM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7952 dni




Odp: Jedzenie:D - 20/09/2009 18:43

  P_S napisał:  
Co to za promocja 20% jak pizzeria dopiero co się otworzyła? Na czym polega?



Jest to promocja na otwarcie minus 20% na każdą pizze w menu np. Margherita duża 45 cm w menu jest za 21zł w promocji placisz 17,60. Oczywiście im droższa pizza tym upust jest większy.
Z uwagi że budynek gdzie znajduje się lokal jest w chwili obecnej ocieplany pizza jest tylko na wynos. Już wkrótce po zakończeniu prac serdecznie zapraszamy do lokalu. W planach są transmisje meczów 1 ligi w tym oczywiście Pogoni.


http://www.facebook.com/Dąbie-PS-443206229084765
[email protected]
nara
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7050 dni

**




Odp: Jedzenie:D - 20/09/2009 22:24
W sobotę jadłem w Qrniku frytburgera to mało się nie zrzygałem, padaka ostatnio tam..

Dzisiaj jadłem za to w nowo otwartej pizzerii Sempre zaraz koło Unii Lubelskiej na Klonowica i było całkiem spoko, mają śmieszne dania w menu ;)


chrisxx
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7974 dni

***




Odp: Jedzenie:D - 21/09/2009 00:05

  KS napisał:  

Dzisiaj jadłem za to w nowo otwartej pizzerii Sempre zaraz koło Unii Lubelskiej na Klonowica i było całkiem spoko, mają śmieszne dania w menu ;)



Co do Sempre to lecą w ch... W pracy z ciekawości zamówiliśmy pizze metrową, którą się chwalą. Przez telefon babka powiedziała, że jest prostokątna i ma rozmiary 1x0,5m. Po godzinie! przywieźli 2 okrągłe giganty, jeden niedopieczony i jeszcze skasowalil 7pln za przywóz do centrum... W smaku też baaardzo średnia więc ogólnie nie polecam ;)


nara
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7050 dni

**




Odp: Jedzenie:D - 21/09/2009 00:29

  chrisxx napisał:  

  KS napisał:  

Dzisiaj jadłem za to w nowo otwartej pizzerii Sempre zaraz koło Unii Lubelskiej na Klonowica i było całkiem spoko, mają śmieszne dania w menu ;)



Co do Sempre to lecą w ch... W pracy z ciekawości zamówiliśmy pizze metrową, którą się chwalą. Przez telefon babka powiedziała, że jest prostokątna i ma rozmiary 1x0,5m. Po godzinie! przywieźli 2 okrągłe giganty, jeden niedopieczony i jeszcze skasowalil 7pln za przywóz do centrum... W smaku też baaardzo średnia więc ogólnie nie polecam ;)



wybitnie nie było nie powiem, ale źle też nie ;) poszedłem tam z dziewczyną, a się okazało że trzeba było lecieć do bankomatu w szpitalu wymieniać pieniądze. dobra pizza o dziwo jest też w terrarium na bezrzeczu, kiedyś straszna lipa, a teraz można zjeść nawet


Pgn.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6413 dni

*




Odp: Jedzenie:D - 21/09/2009 08:03
To jak już jesteśmy w tym rejonie to ja polecam pizzerię "Toscana", oraz kanapki z Bocianiego Gniazda - taka biała przyczepa niedaleko przystanku Zawadzkiego Koścół, na przeciwko kościoła. Polecam dużą kanapkę z chiorizo ;)


malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7449 dni




Odp: Jedzenie:D - 21/09/2009 09:13

  chrisxx napisał:  

  KS napisał:  

Dzisiaj jadłem za to w nowo otwartej pizzerii Sempre zaraz koło Unii Lubelskiej na Klonowica i było całkiem spoko, mają śmieszne dania w menu ;)



Co do Sempre to lecą w ch... W pracy z ciekawości zamówiliśmy pizze metrową, którą się chwalą. Przez telefon babka powiedziała, że jest prostokątna i ma rozmiary 1x0,5m. Po godzinie! przywieźli 2 okrągłe giganty, jeden niedopieczony i jeszcze skasowalil 7pln za przywóz do centrum... W smaku też baaardzo średnia więc ogólnie nie polecam ;)



i przyjęliście zamówienie :o ? hehe


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
chrisxx
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7974 dni

***




Odp: Jedzenie:D - 21/09/2009 12:01

  malcoolm napisał:  

  chrisxx napisał:  

  KS napisał:  

Dzisiaj jadłem za to w nowo otwartej pizzerii Sempre zaraz koło Unii Lubelskiej na Klonowica i było całkiem spoko, mają śmieszne dania w menu ;)



Co do Sempre to lecą w ch... W pracy z ciekawości zamówiliśmy pizze metrową, którą się chwalą. Przez telefon babka powiedziała, że jest prostokątna i ma rozmiary 1x0,5m. Po godzinie! przywieźli 2 okrągłe giganty, jeden niedopieczony i jeszcze skasowalil 7pln za przywóz do centrum... W smaku też baaardzo średnia więc ogólnie nie polecam ;)



i przyjęliście zamówienie :o ? hehe



Przy 5ciu głodnych osobach nawet ciasto z samym sosem by przeszło :D


PSMKS
Patriotyczna PS
IP: zapisany
Na forum od 7346 dni

****




Odp: Jedzenie:D - 21/09/2009 12:12
W rejonach zawa napewno odradze biała bude obok przystanku.
Dalej lecac w kierunku mickiewicza to Pizza Holywood , klaudiusz ,Da Pino dość średniawa...
Pizza Team na ŁKSie ( łukasinskiego ) moze być , Perugia kidyś była dobra teraz nie wiem czy coś się zmieniło ... numero uno dla mnie Peprroni , duo to nie wiem bo duzy wybór :) Acha El Greko ma jeszcze w ofercie pizze na dowóz i na miejscu nie jadłem jeszcze ktos coś może powiedziec jak wyglada sprawa ?


Przyjaciele Nie Tylko z Trybun !
malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7449 dni




Odp: Jedzenie:D - 21/09/2009 13:16
Sporo tych pizzerii u nas powstaje ostatnio :D


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
DPSM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7952 dni




Odp: Jedzenie:D - 25/09/2009 10:24

  x-man napisał:  
Nowo otwarta Pizzeria na Prawobrzeżu

Pizzeria Calvados
tel 091 463 34 34
www.pizzeria-calvados.pl
Promocja 20% na wszystkie pizze w menu.
Zapraszamy.



Pozdro dla chłopaków, którzy zamówili pizze mam nadzieje że smakowała.


Pozdro.

Ostatnio edytowany przez: DPSM, 25 września 2009, 21:04 [1 raz(y)]


http://www.facebook.com/Dąbie-PS-443206229084765
[email protected]
Z daleka nie będzie widać
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7525 dni

**




Odp: Jedzenie:D - 30/09/2009 02:41
Gdzie w Szczecinie jest chińczyk gdzie dają kurczaka na gorącym półmisku, był taki przy Turzynie ale zmietli go razem z resztą budek. ;)


Z daleka nie będzie widać.
Randall McMurphy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6921 dni

*




Odp: Jedzenie:D - 30/09/2009 08:49

  ZetPe napisał:  
Gdzie w Szczecinie jest chińczyk gdzie dają kurczaka na gorącym półmisku, był taki przy Turzynie ale zmietli go razem z resztą budek. ;)



Haj Fong Przewaznie po meczu tam zachodzimy, jak dla mnie najlepsze jedzenie w Szczecinie...duze menu, kaczki czy kurczaki podawane jeszcze na smazacych sie patelniach,juz nie wspomne o moim ulubionym ryzu z warzywami z 3 gatunkami miesa:]na polmiskach tez mozna. Dokladnie kolo pubu Jama.


To My Niechciani, Nielubiani i Bezczelni...MKS!
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.06 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005