Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Jedzenie, puby, kluby << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Bolo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6134 dni




Odp: Jedzenie:D - 24/03/2011 20:07
Poleci ktoś kebaba na Pogodnie gdzie mozna dostac normalne mieso a nie mielonke? Znalazłem na Zawadzkiego w tej budzie ale mieso tragiczne sosy tez niedobre.


Owczarek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5139 dni




Odp: Jedzenie:D - 24/03/2011 20:27
Wernyhory - Klonowica , Jadąc z góry pierwszy wjazd na warsztaty samochodowe. Albo na Berlinga


Bolo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6134 dni




Odp: Jedzenie:D - 24/03/2011 20:50

  Owczarek napisał:  
Wernyhory - Klonowica , Jadąc z góry pierwszy wjazd na warsztaty samochodowe. Albo na Berlinga



tylko tam jest ten turecki. A ja pytam o normalne mieso.


Owczarek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5139 dni




Odp: Jedzenie:D - 25/03/2011 09:06
Pod żabką na poniatowskiego, albo Doner na przyjaźni koło Lidla (bardzo dobry). Ogólnie kebaby na pogodnie to troche kicha ..


PSMKS
Patriotyczna PS
IP: zapisany
Na forum od 7346 dni

****




Odp: Jedzenie:D - 25/03/2011 09:54
Bolo obok Kalinki masz 2 kebaby możesz tam obczaić i słyszałem ze spoko jest ten na mickiewicza;)
Grota-Roweckiego i Werny SYF . Mięso tzn tłuszcz z mięem , mało surówki i ceny z kosmosu za takie coś. Jedyny plus to sosy.


Przyjaciele Nie Tylko z Trybun !
malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7449 dni




Odp: Jedzenie:D - 26/06/2011 00:26
Nowości gastronomiczno-handlowe [czerwiec 2011]


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
V...
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8148 dni

*




Odp: Jedzenie:D - 26/06/2011 10:36

  PSMKS napisał:  
Bolo obok Kalinki masz 2 kebaby możesz tam obczaić i słyszałem ze spoko jest ten na mickiewicza;)
Grota-Roweckiego i Werny SYF . Mięso tzn tłuszcz z mięem , mało surówki i ceny z kosmosu za takie coś. Jedyny plus to sosy.



hehe
jak na grota i werny jest syf to powodzenia;)
Malo surowki...no na tle miesa to jest jej malo (miesa jest wiecej niz surowki bo go naprawde nie zaluja)- w innych kebabach masz odwrotne proporcje, no ale daja duzo surowkek:D
Ceny w tych 2 sa tez w normie- rolo chyba 9-10zl.
Gdzie masz 2 kebaby obok Kalinki? Jeden bardzo fajny z noralmnym miesem byl bezposrednio na kalince, ale juz go zamknel. Teraz napewno jest kebab jak sie cofasz od kalinki w strone bierdonki. Po drugiej stronie obok leningradu jest kebab calkiem spoko ale bez zachwytow.


MKS
malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7449 dni




Odp: Jedzenie:D - 11/07/2011 22:14
http://american-club.pl


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
1973
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7194 dni

*




Odp: Jedzenie:D - 12/07/2011 08:03

  malcoolm napisał:  



...jak przejeżdżam aż łezka w oku się kręci... kiedyś fajny lokal a teraz jakaś "speluna" z dwiema amerykańskimi flagami.. podejrzewam że kwestią czasu jest jeszcze przyklejenie plakatu Baraka..?! Aa


CzesiuHydraulik
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6664 dni

**




Odp: Jedzenie:D - 12/07/2011 09:13

  Pogoniarz73 napisał:  

  malcoolm napisał:  



...jak przejeżdżam aż łezka w oku się kręci... kiedyś fajny lokal a teraz jakaś "speluna" z dwiema amerykańskimi flagami.. podejrzewam że kwestią czasu jest jeszcze przyklejenie plakatu Baraka..?! Aa


Ceny raczej też bardziej po "amerykańsku" ;)


SAMI PRZECIWKO WSZYSTKIM!!! MW'03
PSMKS
Patriotyczna PS
IP: zapisany
Na forum od 7346 dni

****




Odp: Jedzenie:D - 12/07/2011 10:13

  Vega napisał:  

  PSMKS napisał:  
Bolo obok Kalinki masz 2 kebaby możesz tam obczaić i słyszałem ze spoko jest ten na mickiewicza;)
Grota-Roweckiego i Werny SYF . Mięso tzn tłuszcz z mięem , mało surówki i ceny z kosmosu za takie coś. Jedyny plus to sosy.



hehe
jak na grota i werny jest syf to powodzenia;)
Malo surowki...no na tle miesa to jest jej malo (miesa jest wiecej niz surowki bo go naprawde nie zaluja)- w innych kebabach masz odwrotne proporcje, no ale daja duzo surowkek:D
Ceny w tych 2 sa tez w normie- rolo chyba 9-10zl.
Gdzie masz 2 kebaby obok Kalinki? Jeden bardzo fajny z noralmnym miesem byl bezposrednio na kalince, ale juz go zamknel. Teraz napewno jest kebab jak sie cofasz od kalinki w strone bierdonki. Po drugiej stronie obok leningradu jest kebab calkiem spoko ale bez zachwytow.



Wiesz jak pisałem to, to oba były czynne ten przy oponach i naprzeciwko biedronki. Werny i Grota dlaje potrzymuje ze ciapaty syf kiedyś byłem u nich kilka razy w tygodniu. Kiedyś dawali więcej surówki i tyle samo mięsa co teraz. Tłuste to kurestwo. W rejonie na otworzyli kolejny lokal gdzie można kupić kebaba ( pizze,makarony, sajgonki i itp ) lecz jest mocno średni jedyne co może przyciągnąć do nich to ceny dla studentów 5 zł za sajgonki, kebaba, małą pizze, spagetti. Może komuś zasmakuje?
Odbijając od kebabów polecam pizzerie na dowóz Mammamija ( www.pizzeriamammamija.pl ) szybki dowóz (mozna płacić kartą !) dobra pizza, fajne ceny!
Jak ktoś wybiera się nad morze do mielna to polecam smażalnie ryb Bona od tego roku tez mają kebsa :)


Przyjaciele Nie Tylko z Trybun !
eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6731 dni

**




Odp: Jedzenie:D - 12/07/2011 11:35
Dla mnie na "Werny" obecnie numer 1 w Szczecinie.Kilka razy miałem okazję skosztować , nie zawiodłem się ani razu ;) Za 10 zika można się najeść , mięsa nie żałują , do tego "ajranik" i jest gitarka. Jedyne co może obecnie z nimi konkurować to Berlin Kebab ( Auchan / Turzyn ) .

Tak czy inaczej tutejsze turasy ze swoją szamką chowają się do tych w Berlinie. Gdzie się nie trafi , wszędzie jest dobrze. Przykładowo pierwszy lepszy napotkany kebab na Kopenick okazał się mistrzowski!

PS. Pizzeria Mammamija to jest ta sama co kiedyś była przy Hożej na Orlenie i na Gumieńcach vis a vis CH Ster?


spagetti
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7508 dni

*




Odp: Jedzenie:D - 12/07/2011 14:14
Nie na Orlenie na Hozej ta pizza zwie sie jakos Hot Pizza

http://www.hotpizza.com.pl/

Chyba ze nie o tego Orlena ci chodzi:)


,,Vi är överallt,,- POGON
PSMKS
Patriotyczna PS
IP: zapisany
Na forum od 7346 dni

****




Odp: Jedzenie:D - 12/07/2011 14:34

  eM napisał:  
Dla mnie na "Werny" obecnie numer 1 w Szczecinie.Kilka razy miałem okazję skosztować , nie zawiodłem się ani razu ;) Za 10 zika można się najeść , mięsa nie żałują , do tego "ajranik" i jest gitarka. Jedyne co może obecnie z nimi konkurować to Berlin Kebab ( Auchan / Turzyn ) .

Tak czy inaczej tutejsze turasy ze swoją szamką chowają się do tych w Berlinie. Gdzie się nie trafi , wszędzie jest dobrze. Przykładowo pierwszy lepszy napotkany kebab na Kopenick okazał się mistrzowski!

PS. Pizzeria Mammamija to jest ta sama co kiedyś była przy Hożej na Orlenie i na Gumieńcach vis a vis CH Ster?



Kurcze to może ja coś mam nie tak ze smakiem ale naprwde odrzuca mnie od nich. (L) kiedyś zaprosiłem na grota to też im nieprzypadł do gustu.
Nie to jest mała pizzeria ale naprawde z dobrym korytem (lasanie i pizze super ;])


Przyjaciele Nie Tylko z Trybun !
malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7449 dni




Odp: Jedzenie:D - 13/07/2011 00:16
Green Way w miejsce Cartoonu :) otwarcie niedługo :)


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
AntyC
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5455 dni

**




Odp: Jedzenie:D - 13/07/2011 01:02
Jeśli chodzi o kebabownie to zapewne ciapaty akdeniz z komuny to czołowa trójka w szczecinie. Mięsa sporo, sosy dobre, cena normalna..tylko mam wrażenie, ze te bułki ma jakieś miniaturowe
Popieram słowa eM,że nawet najgorzej syfiasty kebab w Berlinie to i tak szczyt marzeń szczecińskich "restauratorów kababowych"

Odradzam starą cegielnie i kebaby na Orlenie koło Hożej. Kiedyś przyzwoite jak na lokalne realia - teraz zjebane jak zwykle :) Piza na Hożej czy jak kto woli koło niej bardzo mocno średnia. Kiedyś mamamija teraz hotpizza. nie wiem czy właściciel ten sam ale 90% szamających zawsze drugi dzień ma zasrankę

Ostatnio edytowany przez: AntyC, 13 lipca 2011, 01:08 [1 raz(y)]


Marcin_
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7536 dni




Odp: Jedzenie:D - 13/07/2011 11:15

  malcoolm napisał:  
Green Way w miejsce Cartoonu :) otwarcie niedługo :)


Mogles sie pospieszyc Malcoolm, od ponad miesiaca wiadomo o tym. Oczywiscie sie ciesze.


V...
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8148 dni

*




Odp: Jedzenie:D - 13/07/2011 11:30
Cos mi sie wydaje, ze syzbciej padnie ten Green niz powstanie... nie bylo przypadiem czegos takiego juz w Auchanie? Nasi mieszkancy raczej beda woleli mimo wsyztsko isc obok zjesc kebaba niz parowki sojowe czy salate...

Co do Berlin Kebab na Turyznie- dla mnie to pomylka. Moze zle trafilem bo dziewcyzna chyba uczyla sie robic kebaby, ktos stal i ja pilnowal. Nie dosc, ze rolo bylo zle zlozone to jeszcze miesa bylo jak na lekarstwo (proporcje to tak z 1 do 4 na korzysc surowki, ktorej tez zreszta bylo malo bo rolo wielkosci tych od turasow a nie te szersze). Cena tez mialem wrazenie, ze za ta ilosc to mocno wygorowana.


MKS
PSMKS
Patriotyczna PS
IP: zapisany
Na forum od 7346 dni

****




Odp: Jedzenie:D - 13/07/2011 11:54
Berlin Kebab jadłęm dostałem proporcje równe lecz ogółem mało i za tą cene nic nie czułem się najedzony. Także u mnie jest skreślony. Był ktoś w tej kawiarnii(?) z tymi elektroniczymi stołami na Duńskiej ?


Przyjaciele Nie Tylko z Trybun !
Boberek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7648 dni

**




Odp: Jedzenie:D - 27/07/2011 14:51
Nie polecam pizzeri Pepperoni tej na ulicy Krolowej Jadwigi....

Ostatnio bedac w polsce zamowilismy ze szwagrem do wodeczki pizze Hawajska i Capricciose ktore mialy wedle opisu zawierac szynke a nie produkt szynko podobny" czyli mielonke . Moj blad byl taki ze nie sprawdzilem ich kiedy za nie placilem mieli szczescie ze bylismy juz wstawieni bo pewnie bysmy sie tam przejechali i zazadali zwrotu kasy ....Kiedy do nich zadzwonilismy to baba przy telefonie jeszcze beszczelnie nam wmawial ze to jest szynka :D

Z drugiej strony z czystym sumieniem moge polecic restauracje na 1 pietrze lotniska w Poznaniu nie pamietam nazwy ...za 50 zl zjadlem srednia porcje bardzo dobrej pomidorowej do tego dosc solidna porcje spaghetti i duze piwo :)


Robert Dymkowski najlepszy napastnik POLSKI :)
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.05 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005