Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Pomoc z komputerem << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
AntyC
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5455 dni

**




Odp: Pomoc z komputerem - 18/10/2010 11:02
PILNE !!!
Potrzebuję chętnego co zmieni mi obraz jpg na wektorowy .... BARDZO BARDZO PILNE !!!


Cywil
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6922 dni




Odp: Pomoc z komputerem - 18/10/2010 12:50

  antyC napisał:  
PILNE !!!
Potrzebuję chętnego co zmieni mi obraz jpg na wektorowy .... BARDZO BARDZO PILNE !!!



Może spróbuj tutaj -> http://vectormagic.com

EPS SVG albo PDF - z tego co sprawdziłem to działa


Kinia
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5582 dni

**




Odp: Pomoc z komputerem - 18/10/2010 22:27

  antyC napisał:  
PILNE !!!
Potrzebuję chętnego co zmieni mi obraz jpg na wektorowy .... BARDZO BARDZO PILNE !!!




zalezy jeszcze jak skomplikowany jpg. Bo zamienic to nie problem, nawet automatycznie w corelu, tylko efekt moze byc rozny ;)


passion, not fashion
db1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6924 dni




Odp: Pomoc z komputerem - 19/10/2010 09:39
Chciałbym zamontować oryginalną płytę w wirtualnym napędzie - mój program to Alcohol52_FE_2.0.1.1820_ PL.
Jak to się robi. Program zainstalowałem, jeden napęd wirtualny utworzyłem ale jak zamontować w nim płytę?


AntyC
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5455 dni

**




Odp: Pomoc z komputerem - 19/10/2010 10:08

  Kinia napisał:  

  antyC napisał:  
PILNE !!!
Potrzebuję chętnego co zmieni mi obraz jpg na wektorowy .... BARDZO BARDZO PILNE !!!




zalezy jeszcze jak skomplikowany jpg. Bo zamienic to nie problem, nawet automatycznie w corelu, tylko efekt moze byc rozny ;)



nie chodzi o trasowanie bo z tym bym problemu nie miał .... ale dzieki za chęci :D


Gryfsz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8074 dni




Odp: Pomoc z komputerem - 19/10/2010 10:25

  oczko82 napisał:  
Chciałbym zamontować oryginalną płytę w wirtualnym napędzie - mój program to Alcohol52_FE_2.0.1.1820_ PL.
Jak to się robi. Program zainstalowałem, jeden napęd wirtualny utworzyłem ale jak zamontować w nim płytę?



Musisz najpierw skopiowac plyte w formacie .ISO itp. na swojego kompa i dopiero potem ten zrzucony obraz .ISO montujesz w wirtualnym napedzie.


db1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6924 dni




Odp: Pomoc z komputerem - 19/10/2010 13:12

  Gryfsz napisał:  

  oczko82 napisał:  
Chciałbym zamontować oryginalną płytę w wirtualnym napędzie - mój program to Alcohol52_FE_2.0.1.1820_ PL.
Jak to się robi. Program zainstalowałem, jeden napęd wirtualny utworzyłem ale jak zamontować w nim płytę?



Musisz najpierw skopiowac plyte w formacie .ISO itp. na swojego kompa i dopiero potem ten zrzucony obraz .ISO montujesz w wirtualnym napedzie.



Dzięki za radę ;) Już się robi :)


TradycjaZobowiązuje!
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 6769 dni

****




Odp: Pomoc z komputerem - 24/10/2010 13:00
wchodząc na stronę wyskakuje komunikat, że strona jest niebezpieczna:/ ktoś ma coś w podobie? objasnienie wygląda następująco:

Bezpieczne przeglądanie
Strona diagnostyczna dla Pogońonline.pl/index.php

Jaki jest obecny stan witryny Pogońonline.pl/index.php?

Witryna znajduje się na liście podejrzanych witryn — jej odwiedzenie może spowodować uszkodzenie komputera.

W ciągu ostatnich 90 dni część tej witryny została 1 raz(y) umieszczona na liście witryn mających związek z podejrzanymi działaniami.

Co się działo podczas odwiedzin Google w tej witrynie?

Liczba stron przetestowanych w witrynie w ciągu ostatnich 90 dni: 48. Testy wykazały, że niektóre (3) z nich powodowały pobranie i zainstalowanie złośliwego oprogramowania bez zgody użytkownika. Robot Google po raz ostatni odwiedził tę witrynę 2010-10-23, a ostatni raz podejrzana treść została w niej wykryta 2010-10-23.

Liczba domen, w których przechowywane jest złośliwe oprogramowanie: 1. Są to między innymi następujące domeny: personallybuild.co.cc/.

Liczba domen, które funkcjonują jako witryny pośredniczące w rozpowszechnianiu złośliwego oprogramowania na komputery użytkowników je odwiedzających, wynosi 1. Są to między innymi następujące domeny: clickme138.ipq.co/.

This site was hosted on 1 network(s) including AS16276 (OVH).

Czy ta witryna działa jako pośrednik w dalszym rozpowszechnianiu złośliwego oprogramowania?

W ciągu ostatnich 90 dni witryna Pogońonline.pl/index.php nie funkcjonowała jako witryna pośrednicząca w rozpowszechnianiu wirusów.

Czy ta witryna przechowuje złośliwe oprogramowanie?

Nie, w ciągu ostatnich 90 dni w tej witrynie nie znajdowało się złośliwe oprogramowanie.

Co mogło być przyczyną?

W niektórych przypadkach aplikacje firm trzecich mogą dodawać złośliwy kod do wiarygodnych witryn, co powoduje wyświetlanie ostrzeżenia.

Kolejne kroki:

* Powrót na poprzednią stronę.
* Jeśli jesteś właścicielem tej witryny, możesz poprosić o ponowne przeanalizowanie swoich stron za pośrednictwemNarzędzi dla webmasterów. Więcej informacji na temat procesu sprawdzania witryn znajduje się w Centrum pomocy dla webmasterów.


1948 - 2018 i dalej! historia bez końca!
avelyn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7842 dni




Odp: Pomoc z komputerem - 27/10/2010 21:08
dwa pytanka:
1) znacie jakiegos skutecznego adblock do IE bo kurna nie moge na sluzbowym kompie zainstalowac mozilly :/
2) jak nagrac direct x nie majac uprawnien administratora?


Jeśli historia mogłaby nas czegokolwiek nauczyć, to niewątpliwie tego, że żaden naród nie stworzył wyższej cywilizacji bez poszanowania prawa do posiadania własności prywatnej
Ludwig von Mises
Niebuszewiak
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7144 dni




Odp: Pomoc z komputerem - 27/10/2010 23:15

  avelyn napisał:  
2) jak nagrac direct x nie majac uprawnien administratora?



Na jakim systemie operacyjnym chcesz to zrobić?


Zawsze Pogoń Szczecin MKS.
Plum
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7239 dni

***




Odp: Pomoc z komputerem - 29/10/2010 16:31
W końcu udało mi się napisać posta, bo z internetem u mnie kiepsko. Otóż do surfowania po internecie łączę się z siecią wi-fi (Neostrada-router-laptop). Wszystko do pewnego czasu było dobrze, jednak aktualnie mimo 95 % siły sygnału laptop co chwila zrywa połączenie, muli się itd. Problem nasila się, gdy tylko ja korzystam z sieci. Na innych urządzeniach wszystko jest ok, ba często nawet by laptop w ogóle wykrył sieć muszę się połączyć z nią na innym urządzeniu. Zaznaczę, że robiłem formata i reinstalkę - problem pozostał - wiecie o co kaman, czy muszę wymieć kartę wi-fi w lapku?


Te szare trybuny jeszcze zatętnią granatowo-bordowym rytmem dwudziestu tysięcy serc...
MaT
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7391 dni




Odp: Pomoc z komputerem - 29/10/2010 21:04

  Plm napisał:  
W końcu udało mi się napisać posta, bo z internetem u mnie kiepsko. Otóż do surfowania po internecie łączę się z siecią wi-fi (Neostrada-router-laptop). Wszystko do pewnego czasu było dobrze, jednak aktualnie mimo 95 % siły sygnału laptop co chwila zrywa połączenie, muli się itd. Problem nasila się, gdy tylko ja korzystam z sieci. Na innych urządzeniach wszystko jest ok, ba często nawet by laptop w ogóle wykrył sieć muszę się połączyć z nią na innym urządzeniu. Zaznaczę, że robiłem formata i reinstalkę - problem pozostał - wiecie o co kaman, czy muszę wymieć kartę wi-fi w lapku?


a może ustawienie adresów na sztywno ?


avelyn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7842 dni




Odp: Pomoc z komputerem - 29/10/2010 21:48

  Niebuszewiak napisał:  

  avelyn napisał:  
2) jak nagrac direct x nie majac uprawnien administratora?



Na jakim systemie operacyjnym chcesz to zrobić?



windows xp


Jeśli historia mogłaby nas czegokolwiek nauczyć, to niewątpliwie tego, że żaden naród nie stworzył wyższej cywilizacji bez poszanowania prawa do posiadania własności prywatnej
Ludwig von Mises
Plum
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7239 dni

***




Odp: Pomoc z komputerem - 30/10/2010 12:27

  MaT napisał:  

  Plm napisał:  
W końcu udało mi się napisać posta, bo z internetem u mnie kiepsko. Otóż do surfowania po internecie łączę się z siecią wi-fi (Neostrada-router-laptop). Wszystko do pewnego czasu było dobrze, jednak aktualnie mimo 95 % siły sygnału laptop co chwila zrywa połączenie, muli się itd. Problem nasila się, gdy tylko ja korzystam z sieci. Na innych urządzeniach wszystko jest ok, ba często nawet by laptop w ogóle wykrył sieć muszę się połączyć z nią na innym urządzeniu. Zaznaczę, że robiłem formata i reinstalkę - problem pozostał - wiecie o co kaman, czy muszę wymieć kartę wi-fi w lapku?


a może ustawienie adresów na sztywno ?



hmmm, a dokładniej? :p W sensie zastanawiam się w czym to może pomóc, skoro problemem nie jest nawiązanie połączenia z neo, a raczej trudności w wykryciu sieci w ogóle.

Ostatnio edytowany przez: Plum, 30 października 2010, 12:33 [1 raz(y)]


Te szare trybuny jeszcze zatętnią granatowo-bordowym rytmem dwudziestu tysięcy serc...
Bolo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6134 dni




Odp: Pomoc z komputerem - 08/11/2010 18:04
Robiłem dzisiaj sobie skanowanie komputera. I wykryło pełno wirusów. Teraz jak właczyłem komputer to nie moge wlaczyc zadnego programu. Wyskakuje komunikat, ze program nie jest prawidłową aplikacja systemu Win32. Pomoże ktoś??


Gryfsz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8074 dni




Odp: Pomoc z komputerem - 09/11/2010 08:36

  Bolo napisał:  
Robiłem dzisiaj sobie skanowanie komputera. I wykryło pełno wirusów. Teraz jak właczyłem komputer to nie moge wlaczyc zadnego programu. Wyskakuje komunikat, ze program nie jest prawidłową aplikacja systemu Win32. Pomoże ktoś??



Spróbuj najpierw 'windows system restore' do daty kiedy wszystko dzialalo, jak nie pomoze to najlepiej formatuj caly system i od nowa wgrywaj co bylo.


K.PSM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5382 dni




Odp: Pomoc z komputerem - 10/11/2010 10:31
Siema, mam pytanie.

Kupiłem jakiś czas temu laptopa (asus) i przy starcie wyskakuję mi opcja rejestracji kompa na oficjalnej stronie czy coś takiego.
Z tego co widzę wymagany tam jest ogrom danych osobowych, adresy itd
Warto zarejestrować czy nie ma to najmniejszego znaczenia na przyszłość i można olać?


K.PSM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5382 dni




Odp: Pomoc z komputerem - 10/11/2010 16:36

  K.PS napisał:  
Siema, mam pytanie.

Kupiłem jakiś czas temu laptopa (asus) i przy starcie wyskakuję mi opcja rejestracji kompa na oficjalnej stronie czy coś takiego.
Z tego co widzę wymagany tam jest ogrom danych osobowych, adresy itd
Warto zarejestrować czy nie ma to najmniejszego znaczenia na przyszłość i można olać?



Jak ktoś ogarnia temat, to czekam na odp bo termin tej rejestracji jutro mi upływa ;)


JACOb.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7182 dni




Odp: Pomoc z komputerem - 10/11/2010 16:55

  K.PS napisał:  

  K.PS napisał:  
Siema, mam pytanie.

Kupiłem jakiś czas temu laptopa (asus) i przy starcie wyskakuję mi opcja rejestracji kompa na oficjalnej stronie czy coś takiego.
Z tego co widzę wymagany tam jest ogrom danych osobowych, adresy itd
Warto zarejestrować czy nie ma to najmniejszego znaczenia na przyszłość i można olać?



Jak ktoś ogarnia temat, to czekam na odp bo termin tej rejestracji jutro mi upływa ;)



"Registering your ASUS notebook is not mandatory, but it enhances your customer service experience. If you need to contact ASUS support in the future, they will be able to quickly locate your product information with your registration information. By registering your notebook, you also receive email updates and alerts that can enhance your user experience. You also get access to support forums that unregistered users cannot access. Registering your ASUS notebook online only takes a few minutes and saves you the trouble of mailing in a registration form."
w skrocie: nie jest obowiazkowe, przyspiesza kontakt z suppportem, dostep do forum tylko dla zarejestrownaych klientow, maile z uaktualnieniami


BzM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7225 dni




Odp: Pomoc z komputerem - 10/11/2010 19:25
Próbując wejśc z Mojego komputera na partycje dysku wyskakuje mi taki komunikat:
"System Windows nie moze odnalezc pliku "explore.exe". Upewnij sie ze nazwa jest poprawna i sprobuj ponownie. Aby odszukać plik, kliknij przycisk start, a nastepnie kliknij polecenie Wyszukaj"
Antywirus wykryl mi wirusy wiec byc moze usunalem jakies pliki systemowe. da rade to jakos zrobic,przywrocic te pliki bez formata? antywirusa juz odinstalowalem


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.27 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005