Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Pomoc z komputerem << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Macieq
PogonOnLine TEAM
IP: zapisany
Na forum od 8325 dni




Odp: Pomoc z komputerem - 02/04/2007 22:31

  kibic79 napisał:  
co zrobic zeby wyswietlal sie obrazek a nie zdzanie: obrazek jpeg wstawiony na forum



Podać prawidłowy link do obrazka.


... lecz nie patrze na przeszkody i fałszywość gnoji, przeciwność losu boli - my idziemy ku swej woli ...
ihaaaa tatatadam! || głos pokolenia - cios ogłupienia, hołd potępienia, mord zrozumienia || :X
Plum
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7239 dni

***




Odp: Pomoc z komputerem - 02/04/2007 22:31
- gf 4 mx 440 64 ram
To może być problemem...
Na jednym z kompuerów mam taką kartę i często gdzieś na dole w wymaganiach gry dowiaduję się, że np. gra nie chodzi na kartach z serii mx...


Te szare trybuny jeszcze zatętnią granatowo-bordowym rytmem dwudziestu tysięcy serc...
JACOb.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7182 dni




Odp: Pomoc z komputerem - 16/04/2007 09:17
Kupiłem sobie klawe everglide t-1000 pro i po podlaczeniu do niej sluchawek z micem podczas gry zamiast slyszec z lewej strony to slysze z prawej..
np. jak gram w csa i biegne dluga na d2 i tt wybiega z respa, z bramy to zamiast slyszec to w prawej sluchawce slysze w lewej ..

czy wie ktos jak to naprawic ?

ps po podlaczeniu sluchawek do kompa jest wszystko ok ... , w winampie ten sam blad czyli mam to nie tylko w grze

btw. nie pisac mi zebym podlaczyl do kompa bo mnie ciekawi dlaczeo to nie dziala jak powinno


GRZ
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7639 dni




Odp: Pomoc z komputerem - 20/04/2007 16:49
do kasacji

Ostatnio edytowany przez: GRZ, 20 kwietnia 2007, 17:04 [1 raz(y)]


Tylko Pogoń, ukochana Pogoń...
Lrd
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7010 dni

***




Odp: Pomoc z komputerem - 20/04/2007 17:15

  qLk~ napisał:  
Kupiłem sobie klawe everglide t-1000 pro i po podlaczeniu do niej sluchawek z micem podczas gry zamiast slyszec z lewej strony to slysze z prawej..
np. jak gram w csa i biegne dluga na d2 i tt wybiega z respa, z bramy to zamiast slyszec to w prawej sluchawce slysze w lewej ..

czy wie ktos jak to naprawic ?

ps po podlaczeniu sluchawek do kompa jest wszystko ok ... , w winampie ten sam blad czyli mam to nie tylko w grze

btw. nie pisac mi zebym podlaczyl do kompa bo mnie ciekawi dlaczeo to nie dziala jak powinno



hmm .. wlozyc lewa sluchawke do prawego ucha ? xD


Against modern wszystko!
DANI
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7020 dni




Odp: Pomoc z komputerem - 21/04/2007 07:17
Problem z gadu. Po wlaczeniu kompa musze stworzyc od nowa konto na gadu. Jak zainstaluje i wylacze gadu to od nowa musze tworzyc stare konto. Od instalowanie gadu nie pomoglo. Ktos wie o co kaman?

Dzieki


Choć życie ciąży a psychika siada, nie mogę się poddać!To Moja Zasada!
Dzn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6863 dni




Odp: Pomoc z komputerem - 21/04/2007 09:06

  DANI napisał:  
Problem z gadu. Po wlaczeniu kompa musze stworzyc od nowa konto na gadu. Jak zainstaluje i wylacze gadu to od nowa musze tworzyc stare konto. Od instalowanie gadu nie pomoglo. Ktos wie o co kaman?

Dzieki



ja podejrzewam że jak tworzy twój profil to go nie zapisuje możesz mieć np zablokowany dostęp do katalogu docelowego na jakoch uprawnieniach masz konto??


Dzn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6863 dni




Odp: Pomoc z komputerem - 21/04/2007 09:09

  eF^ napisał:  
Chciałem sobie pograć w demko Command and Conquer : Tiberium Wars - ale niestety coś nie działa.

Wymagania minimalne :
- procesor 2 ghz
- 512 ram
- karta graf. 64 ram
- min. directx 9.0

Mój komputer :
- Celeron 2 ghz
- 1.2 gb ram
- gf 4 mx 440 64 ram
- directx 9.0

Kiedy klikam 2x na ikonkę wyskakuje mi komunikat :


  Cytat:  
Please make sure you have DirectX 9.0 or higher installed. Also verify that your video card meets the minimum requirements, and that you do not have hardware acceleration disabled in the Display control panel



Próbowałem z wyłączonym przyśpieszeniem sprzętowym, i nadal to samo wyskakuje. Z góry dzięki za pomoc.



zainstalu directx 9.0c może pomorze


DANI
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7020 dni




Odp: Pomoc z komputerem - 21/04/2007 09:33

  johny.o napisał:  

  DANI napisał:  
Problem z gadu. Po wlaczeniu kompa musze stworzyc od nowa konto na gadu. Jak zainstaluje i wylacze gadu to od nowa musze tworzyc stare konto. Od instalowanie gadu nie pomoglo. Ktos wie o co kaman?

Dzieki



ja podejrzewam że jak tworzy twój profil to go nie zapisuje możesz mieć np zablokowany dostęp do katalogu docelowego na jakoch uprawnieniach masz konto??



Bez proxy, polaczenie stale(np. LAN)


Choć życie ciąży a psychika siada, nie mogę się poddać!To Moja Zasada!
Lrd
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7010 dni

***




Odp: Pomoc z komputerem - 21/04/2007 10:00

  DANI napisał:  

  johny.o napisał:  

  DANI napisał:  
Problem z gadu. Po wlaczeniu kompa musze stworzyc od nowa konto na gadu. Jak zainstaluje i wylacze gadu to od nowa musze tworzyc stare konto. Od instalowanie gadu nie pomoglo. Ktos wie o co kaman?

Dzieki



ja podejrzewam że jak tworzy twój profil to go nie zapisuje możesz mieć np zablokowany dostęp do katalogu docelowego na jakoch uprawnieniach masz konto??



Bez proxy, polaczenie stale(np. LAN)



johnemu chodzilo chyba o to, czy masz konto administratora na PC. Sprawdz czy w moich dokumentach (CkwasnyDocuments and SettingsNazwa_Twojego_konta) masz folder "Gadu Gadu". jzeli tak to wejdz we wlasciwosci, folder ma byc tylko do odczytu, i nie ma byc folderem prywatnym. Ewentualnie mozesz usunac ten folder, potem usunac GG i zainstalowac wszystko od poczatku, ale BEZ tego folderu w moich dokumentach. Jak to nie pomoze to juz nie wiem co robic .. ;)


Against modern wszystko!
DANI
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7020 dni




Odp: Pomoc z komputerem - 22/04/2007 08:42

  Lord napisał:  

  DANI napisał:  

  johny.o napisał:  

  DANI napisał:  
Problem z gadu. Po wlaczeniu kompa musze stworzyc od nowa konto na gadu. Jak zainstaluje i wylacze gadu to od nowa musze tworzyc stare konto. Od instalowanie gadu nie pomoglo. Ktos wie o co kaman?

Dzieki



ja podejrzewam że jak tworzy twój profil to go nie zapisuje możesz mieć np zablokowany dostęp do katalogu docelowego na jakoch uprawnieniach masz konto??



Bez proxy, polaczenie stale(np. LAN)



johnemu chodzilo chyba o to, czy masz konto administratora na PC. Sprawdz czy w moich dokumentach (C:Documents and SettingsNazwa_Twojego_konta) masz folder "Gadu Gadu". jzeli tak to wejdz we wlasciwosci, folder ma byc tylko do odczytu, i nie ma byc folderem prywatnym. Ewentualnie mozesz usunac ten folder, potem usunac GG i zainstalowac wszystko od poczatku, ale BEZ tego folderu w moich dokumentach. Jak to nie pomoze to juz nie wiem co robic .. ;)



To 2 rozwiazanie pomoglo - wielkie dzieki


Choć życie ciąży a psychika siada, nie mogę się poddać!To Moja Zasada!
Dzn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6863 dni




Pomoc z komputerem - 22/04/2007 19:10
teraz ja potrzebuje pomocy wie ktoś jak z v3 zrobić modem do iplusa??


cypis
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6716 dni




Odp: Pomoc z komputerem - 01/05/2007 17:08
Poszukuje jakiegos programu na kompa, dzięki, któremu mógłbym na stałe dodać do fragmentu filmu jakąś grafike. Potem napisze do fachowców z Legialive, bo na ich filmikach widoczne jest wstawione do filmu logo. Znalazłem program, dzięki, któremu mógłbym to zrobić, ale nigdzie w necie go nie znalazłem - DigiLab.. Jeżeli znacie coś takiego z opcjami wstawienia grafiki do filmu byłbym wdzięczny, o nazwe programu czy nawet jakiś link.


FCB
Lrd
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7010 dni

***




Odp: Pomoc z komputerem - 01/05/2007 18:41
A ja mam prosbe do forumowych grafikow .. zaczynam bawic sie Photoshopem 8.0 CS2, ale mam problem. CZy moglby ktos podrzucic mi plik z angielska wersja tego programu ? bo wiekszosc tutoriali jest po angielsku i nic nie rozumiem . Z gory dzieki


Against modern wszystko!
Maroon 55
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7053 dni




Odp: Pomoc z komputerem - 01/05/2007 23:41

  Lord napisał:  
A ja mam prosbe do forumowych grafikow .. zaczynam bawic sie Photoshopem 8.0 CS2, ale mam problem. CZy moglby ktos podrzucic mi plik z angielska wersja tego programu ? bo wiekszosc tutoriali jest po angielsku i nic nie rozumiem . Z gory dzieki



????????? chyba plik z polska wersja


[...] i przyszedł Pan i spojrzał
na prace naszą,
i był zadowolony,
a gdy spytał o zarobki nasze,
usiadł i zapłakał [...]

z Listu św.Pawła Apostoła do Pracowników
edi1
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6222 dni




Odp: Pomoc z komputerem - 02/05/2007 16:18
mam problem mam nowy komputer z windowsem Avista i sciagnalem Nero 7, zainstalowalem go ale jest on niekompatybilny z moim windowsem... wie ktos moze czy starszy Nero, albo jakis inny np. Premium bedzie dzialal? albo ewentualnie jakis inny program?


nie zadne odmience.... normalne chlopaki....
P.R.O.S.T.O.
"(...) damy rade razem wiec zastanow sie dwa razy zanim zwatpisz, bo Bog o Tobie nie zapomni..."
Lrd
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7010 dni

***




Odp: Pomoc z komputerem - 02/05/2007 16:57

  Marcelo napisał:  

  Lord napisał:  
A ja mam prosbe do forumowych grafikow .. zaczynam bawic sie Photoshopem 8.0 CS2, ale mam problem. CZy moglby ktos podrzucic mi plik z angielska wersja tego programu ? bo wiekszosc tutoriali jest po angielsku i nic nie rozumiem . Z gory dzieki



????????? chyba plik z polska wersja



z angielska .. ;) bo wiekszosc tutoriali jest po angielsku, a jak mam przetlumaczone to nie wiem co jak robic .. ale to juz nieaktualne .. znalazlem ;)


Against modern wszystko!
malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7449 dni




Odp: Pomoc z komputerem - 03/05/2007 21:13
sprawa wyglada nastepujaco:
laptop acer travelmate 2313

od tygodnia system windows xp nie chodzi normalnie - uruchamia sie tylko w trybie awaryjnym - format dysku, przeinstalowanie windowsa nic nie dalo - instalowalem z dwoch roznych plyt z SP2 i bez - PL i ANG wersje - pirata i oryginala - nic dalej to samo ...

temp procka w porzadku..

a jak wlaczam w normalnym trybie: kursor sie zamraza, klawiatura nie odpowiada, programy laduja sie w slimaczym tempie - udalo mi sie uruchomic raz managera - pokazalo ze zuzycie procka waha sie w okolicach 70-90 % zostawilem go na 5 minut - dalej to samo...

skanowane memtestem; ram ok!

macie jakis pomysl co to k... moze byc ? lol


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
Lrd
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7010 dni

***




Odp: Pomoc z komputerem - 03/05/2007 21:55

  malcoolm napisał:  
sprawa wyglada nastepujaco:
laptop acer travelmate 2313

od tygodnia system windows xp nie chodzi normalnie - uruchamia sie tylko w trybie awaryjnym - format dysku, przeinstalowanie windowsa nic nie dalo - instalowalem z dwoch roznych plyt z SP2 i bez - PL i ANG wersje - pirata i oryginala - nic dalej to samo ...

temp procka w porzadku..

a jak wlaczam w normalnym trybie: kursor sie zamraza, klawiatura nie odpowiada, programy laduja sie w slimaczym tempie - udalo mi sie uruchomic raz managera - pokazalo ze zuzycie procka waha sie w okolicach 70-90 % zostawilem go na 5 minut - dalej to samo...

skanowane memtestem; ram ok!

macie jakis pomysl co to k... moze byc ? lol



o kurwa :D pierwszy raz sie spotykam z czyms takim .. ;) a laptop nowo kupiony ? moze przepaliles w nim jakies zworki na plycie glownej i zeswirowal .. z taka sprawa to radze Ci isc do jakiegos wyspecjalizowanego serwisu bo w domowych waunkach gowno z tym zrobisz .. ;)


Against modern wszystko!
malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7449 dni




Odp: Pomoc z komputerem - 03/05/2007 22:06
laptop ma 1.5 roku..


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.17 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005