Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Pomoc z komputerem << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
V...
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8148 dni

*




Odp: Pomoc z komputerem - 08/12/2007 19:02

  daroslaw napisał:  
nowy czy używany wart podbić do sck



Raczej nowy na gwarancji


MKS
Marian Dziędziel
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6646 dni




Odp: Pomoc z komputerem - 08/12/2007 19:05

  Vega napisał:  

  daroslaw napisał:  
nowy czy używany wart podbić do sck



Raczej nowy na gwarancji



do 2 tys. można kupić laptopa ale kolejne pytanie do czego on będzie służył i raczej będzie bez oprogramowania
nowy acer ok 1600 starczy na win notebook
i wsparcie dla biladobra oferta sklep osobiście sprawdzony -> wysyłka max data

Ostatnio edytowany przez: Marian Dziędziel, 8 grudnia 2007, 19:28 [4 raz(y)]


cokolwiek czynisz, czyń to rozważnie
V...
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8148 dni

*




Odp: Pomoc z komputerem - 08/12/2007 23:02

  daroslaw napisał:  

  Vega napisał:  

  daroslaw napisał:  
nowy czy używany wart podbić do sck



Raczej nowy na gwarancji



do 2 tys. można kupić laptopa ale kolejne pytanie do czego on będzie służył i raczej będzie bez oprogramowania
nowy acer ok 1600 starczy na win notebook
i wsparcie dla biladobra oferta sklep osobiście sprawdzony -> wysyłka max data



pisalem- zastosowanie ogolne jak to dla dziwczyny: cos napisac, internet, jakies proste gierki. w 2k trzeba sie zmiescic ze wszystkim-windowsem i myszka nawet


MKS
Lrd
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7010 dni

***




Odp: Pomoc z komputerem - 08/12/2007 23:32

  Vega napisał:  

  daroslaw napisał:  

  Vega napisał:  

  daroslaw napisał:  
nowy czy używany wart podbić do sck



Raczej nowy na gwarancji



do 2 tys. można kupić laptopa ale kolejne pytanie do czego on będzie służył i raczej będzie bez oprogramowania
nowy acer ok 1600 starczy na win notebook
i wsparcie dla biladobra oferta sklep osobiście sprawdzony -> wysyłka max data



pisalem- zastosowanie ogolne jak to dla dziwczyny: cos napisac, internet, jakies proste gierki. w 2k trzeba sie zmiescic ze wszystkim-windowsem i myszka nawet



ciężko Ci będzie znaleźć takiego nowego .. chyba, że jakaś bardzo okrojona wersja .. Ew. używany to już większe prawdopodobieństwo


Against modern wszystko!
PoGo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6782 dni

**




Odp: Pomoc z komputerem - 14/12/2007 21:24
Przymierzam się do kupna pendrive'a. Pojemność 4gb. Możecie coś polecić? Jakie marki są godne 'zaufania'? Wszelkie sugestie mile widziane.

Pozdrawiam, PoGo.


Bo Pogoń szczecińska to jedna rodzina, starszy czy młodszy, piknik czy chuligan! piwo
Dzn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6863 dni




Odp: Pomoc z komputerem - 14/12/2007 21:43

  PoGo napisał:  
Przymierzam się do kupna pendrive'a. Pojemność 4gb. Możecie coś polecić? Jakie marki są godne 'zaufania'? Wszelkie sugestie mile widziane.

Pozdrawiam, PoGo.



PQI
http://allegro.pl/item279193198_4gb_pqi_u350_unikalny_pendrive_oprogramowanie_fv.html


PoGo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6782 dni

**




Odp: Pomoc z komputerem - 14/12/2007 23:47

  johny.o napisał:  

  PoGo napisał:  
Przymierzam się do kupna pendrive'a. Pojemność 4gb. Możecie coś polecić? Jakie marki są godne 'zaufania'? Wszelkie sugestie mile widziane.

Pozdrawiam, PoGo.



PQI
http://allegro.pl/item279193198_4gb_pqi_u350_unikalny_pendrive_oprogramowanie_fv.html


Nie jestem zwolennikiem takich wynalazków jak ten -> "Pierwszy na świecie pendrive z wysuwaną wtyczką USB. Jednym naciśnięciem wysuwasz wtyk USB i nie martwisz się już więcej, że zgubisz gdzieś zatyczkę." Któż to wie z czego to jest zrobione i jaką żywotność ma ten mechanizm... ;-)

Trochę poszperałem i znalazłem takie coś -> SAMSUNG FLASHDRIVE 4GB. Co sądzicie? Posiada ktoś taki?

Edit: dzięki za zainteresowanie johny.o


Bo Pogoń szczecińska to jedna rodzina, starszy czy młodszy, piknik czy chuligan! piwo
spagetti
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7508 dni

*




Odp: Pomoc z komputerem - 15/12/2007 02:43
Kolega ma taki problem..Wklejam jego rozmowe

Rano jak szlem do pracy to sam sie resetowal . wczoraj jeszcze sie wlaczal , i jak uruchamial windows to odrazu sie reserowal .. nawet w trybie awaryjnym nie dalo wystartowac. Dzis juz wogle nie da go wlaczyc ..

To mu doradzilem zasilacz lub wiatrak ale to raczej nie to...

Komp sie resetowal sam jak tylko windows ladowal .... teraz to wogle go nie idzie odpalic .. wczoraj podmienilem zasilacz i bylo to samo , startowal do momentu ladowania windows , wylaczal sie i odnowa startowal .. chcialem zainstalowac od nowa winde , to instalowal tylko do jakiegos momentu i znowu sie wylaczyl i startowal od nowa . ale dzis juz wogle go nie idzie odpalic ... plyta glowna ??? procek ??


,,Vi är överallt,,- POGON
Randall McMurphy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6921 dni

*




Odp: Pomoc z komputerem - 15/12/2007 09:18

  spagetti napisał:  
Kolega ma taki problem..Wklejam jego rozmowe

Rano jak szlem do pracy to sam sie resetowal . wczoraj jeszcze sie wlaczal , i jak uruchamial windows to odrazu sie reserowal .. nawet w trybie awaryjnym nie dalo wystartowac. Dzis juz wogle nie da go wlaczyc ..

To mu doradzilem zasilacz lub wiatrak ale to raczej nie to...

Komp sie resetowal sam jak tylko windows ladowal .... teraz to wogle go nie idzie odpalic .. wczoraj podmienilem zasilacz i bylo to samo , startowal do momentu ladowania windows , wylaczal sie i odnowa startowal .. chcialem zainstalowac od nowa winde , to instalowal tylko do jakiegos momentu i znowu sie wylaczyl i startowal od nowa . ale dzis juz wogle go nie idzie odpalic ... plyta glowna ??? procek ??



dzizys! po pijaku to pisales? czytac sie tego nieda,nie dosc ze pelno bykow to jeszcze niewiadomo o co chodzi:]


To My Niechciani, Nielubiani i Bezczelni...MKS!
Marian Dziędziel
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6646 dni




Odp: Pomoc z komputerem - 15/12/2007 10:11

  spagetti napisał:  
Kolega ma taki problem..Wklejam jego rozmowe

Rano jak szlem do pracy to sam sie resetowal . wczoraj jeszcze sie wlaczal , i jak uruchamial windows to odrazu sie reserowal .. nawet w trybie awaryjnym nie dalo wystartowac. Dzis juz wogle nie da go wlaczyc ..

To mu doradzilem zasilacz lub wiatrak ale to raczej nie to...

Komp sie resetowal sam jak tylko windows ladowal .... teraz to wogle go nie idzie odpalic .. wczoraj podmienilem zasilacz i bylo to samo , startowal do momentu ladowania windows , wylaczal sie i odnowa startowal .. chcialem zainstalowac od nowa winde , to instalowal tylko do jakiegos momentu i znowu sie wylaczyl i startowal od nowa . ale dzis juz wogle go nie idzie odpalic ... plyta glowna ??? procek ??


może różne pamięci albo procek niełączy, miałem kiedyś podobny problem


cokolwiek czynisz, czyń to rozważnie
spagetti
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7508 dni

*




Odp: Pomoc z komputerem - 15/12/2007 12:49
Nie po pijaku po pracy:)Pozatym to jego rozmowa wiec nie moje bledy:)Poprostu ;laduje mu windowsa i znow restartuje,zmienial zasilacz,kosci pamieci tez wyciagal,zmienial itp i dalej to samo:)


,,Vi är överallt,,- POGON
Lrd
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7010 dni

***




Odp: Pomoc z komputerem - 15/12/2007 14:13

  spagetti napisał:  
Nie po pijaku po pracy:)Pozatym to jego rozmowa wiec nie moje bledy:)Poprostu ;laduje mu windowsa i znow restartuje,zmienial zasilacz,kosci pamieci tez wyciagal,zmienial itp i dalej to samo:)



niech wyczyści bebechy z kurzu :) po moim ostatnim problemie przekonałem się, jakie to ważne :P


Against modern wszystko!
darkdragon
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6596 dni




Odp: Pomoc z komputerem - 17/12/2007 11:13
Mam taki problem odnosnie co do dzwieku. Dokladniej mowiac to drivery audio nie dadza sie zainstalowac bo wykrywa mi przy instalacji brak zgodnosci windy :D i jak mozna by wywalic by tej zghodnosci nie pokazywal bo wywala mi od razu instalacje:/ a wczoraj jeszcze drtivery byly na dysku a w nocy no nie wiem same sobie gdzies poszly?;] ;p Mam nadzieje, ze w miare czytelnie to napisalem. Aha jakby to bylo potrzebne winshit xp a i jeszcze stery instaluje z dysku. Z gory dzieki za pomoc :)

Zrobione :D Jakby ktos mial problem z testem zgodnosci to tutaj rozwiazanie jest http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=bc4d44d81dcf441c

Ostatnio edytowany przez: darkdragon, 17 grudnia 2007, 13:58 [1 raz(y)]


Olaf
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7847 dni




Odp: Pomoc z komputerem - 17/12/2007 13:40
Mam problem z GG przy próbie zainstalowania pojawia się komunikat bład MFS02 i nic nie można zrobić POmocy


Pieniądze to nie wszystko.... potrzebne są jeszcze złoto i diamenty.
phoenix
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6264 dni




Odp: Pomoc z komputerem - 17/12/2007 14:57

  Olaf napisał:  
Mam problem z GG przy próbie zainstalowania pojawia się komunikat bład MFS02 i nic nie można zrobić POmocy



w sumie dobrze po ostatnich akcjach z gg korzystam z AQQ :) szczerze polecam, ostatecznie mozesz miec tez swoj stary nr z gg


Dobre chłopaki reprezentują JP.
Wszyscy razem JP.
malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7449 dni




Odp: Pomoc z komputerem - 17/12/2007 16:58
http://forum.wiadomosc.info/index.php?showtopic=27550&name=blad,mfs02


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
Olaf
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7847 dni




Odp: Pomoc z komputerem - 17/12/2007 22:50




Dzięki wielkie pomogło hvala ti


Pieniądze to nie wszystko.... potrzebne są jeszcze złoto i diamenty.
kibic79
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7042 dni




Odp: Pomoc z komputerem - 23/12/2007 20:11
witam. mam oto taki problem po podlaczeniu drugiego napedu przy uruchamianiu kompa wyskakuje taki komunikat serial ch0 Master-No Device
serial ch1 Master-No Device. co zrobic? wesolych swiat!!!!!!!!!!


http://e-dieselservice.pl/
AM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7042 dni




Odp: Pomoc z komputerem - 24/12/2007 00:26
no to ja też pytanie apropo napędu. A w zasadzie chodzi mi o nagrywarke dvd w laptopie, mam nero i chcialem nagrać plytke. Wszystko jest ok, nero sie wlącza, zaznaczam pliki do kopiowania, dochodze do miejsca gdzie sie wpisuje tytul plyty itp. i pojawia sie problem - w miejscu wyboru nagrywarki nie pojawia sie nic, a przycisk nagraj nie jest podswietlony i jest szary - nie mozna go wcisnac... co tutaj mozna zrobic ?? :)


http://nurek-poszukiwania.home.pl/home/
Dzn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6863 dni




Odp: Pomoc z komputerem - 24/12/2007 09:45

  kibic79 napisał:  
witam. mam oto taki problem po podlaczeniu drugiego napedu przy uruchamianiu kompa wyskakuje taki komunikat serial ch0 Master-No Device
serial ch1 Master-No Device. co zrobic? wesolych swiat!!!!!!!!!!



podłańczasz zapewne oba dyski na masterze chyba że masz sata weź podaj z jakim kontrolerem są to dyski


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.17 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005