Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Pomoc z komputerem << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Heaton
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7207 dni




Odp: Pomoc z komputerem - 08/12/2006 14:46

  ...:::LORD:::... napisał:  
powie mi ktos jak pozbyc sie keyloggera z kompa?????? bo chyba mam takie cos... ;/ z gory dzieki za pomoc...


Keyloggera hardware`owego czy software`owego :D.
Przeskanuj kompa
mks_virem pod Internet Explorerem.
Jak masz hardware`owego to odlacz kabel od klawiatury od kompa, odlacz keyloggera i podlacz wtyczke od klawiatury na nowo :P


100% PD
1973
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7194 dni

*




Odp: Pomoc z komputerem - 08/12/2006 15:43

  Ramzes_ napisał:  

  Pogoniarz73 napisał:  
Mam do wypalenia ponad siedem giga i teraz pytanie czy sa dvd o takiej wadze i czy warto je wogole kupowac czy moze lepiej podzielic na dwie standardowe... i jakim progsem najlepiej i najszybciej to podzielic?!



Lepiej nagraj na dwie standarowe, bo chyba nie ma o większej pojemności.
Winrar podzieli ten plik najlepiej ale nie wiem czy szybko przy takiej wadze pliku (7 gb)
Nie jestem pewien czy da rade np. 2 x 4,7 gb czy trzeba będzie dzielić na 700 mb te 7 giga



No to widze ze bede mial niezla przeprawe,mam nadzieje ze cos "wyrzezbie" dzieki za info ;)


cypis
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6716 dni




Odp: Pomoc z komputerem - 08/12/2006 16:09

  Pogoniarz73 napisał:  

  Ramzes_ napisał:  

  Pogoniarz73 napisał:  
Mam do wypalenia ponad siedem giga i teraz pytanie czy sa dvd o takiej wadze i czy warto je wogole kupowac czy moze lepiej podzielic na dwie standardowe... i jakim progsem najlepiej i najszybciej to podzielic?!



Lepiej nagraj na dwie standarowe, bo chyba nie ma o większej pojemności.
Winrar podzieli ten plik najlepiej ale nie wiem czy szybko przy takiej wadze pliku (7 gb)
Nie jestem pewien czy da rade np. 2 x 4,7 gb czy trzeba będzie dzielić na 700 mb te 7 giga



No to widze ze bede mial niezla przeprawe,mam nadzieje ze cos "wyrzezbie" dzieki za info ;)



Można kupić dwuwarstwowe dvd, wydatek koło 20 zeta, nagrasz na to 8,5 giga. Jednak nie wszystkie nagrywarki to obsługują, sprawdź w instrukcji czy tam w necie. Powinno coś być double layer recorder.


FCB
1973
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7194 dni

*




Odp: Pomoc z komputerem - 08/12/2006 21:44

  cypis1948 napisał:  

  Pogoniarz73 napisał:  

  Ramzes_ napisał:  

  Pogoniarz73 napisał:  
Mam do wypalenia ponad siedem giga i teraz pytanie czy sa dvd o takiej wadze i czy warto je wogole kupowac czy moze lepiej podzielic na dwie standardowe... i jakim progsem najlepiej i najszybciej to podzielic?!



Lepiej nagraj na dwie standarowe, bo chyba nie ma o większej pojemności.
Winrar podzieli ten plik najlepiej ale nie wiem czy szybko przy takiej wadze pliku (7 gb)
Nie jestem pewien czy da rade np. 2 x 4,7 gb czy trzeba będzie dzielić na 700 mb te 7 giga



No to widze ze bede mial niezla przeprawe,mam nadzieje ze cos "wyrzezbie" dzieki za info ;)



Można kupić dwuwarstwowe dvd, wydatek koło 20 zeta, nagrasz na to 8,5 giga. Jednak nie wszystkie nagrywarki to obsługują, sprawdź w instrukcji czy tam w necie. Powinno coś być double layer recorder.



Zgadza sie,tylko jak sprawdzic czy mam nagrywarke DL bo instrukcja gdzies wsiakla...


cypis
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6716 dni




Odp: Pomoc z komputerem - 08/12/2006 23:36
Kliknij prawym na napedzie, zajrzyj we właściwości, następnie zakałdka sprzęt. Bedzie tam dokładna nazwa Twojego napedu np. lite-on sohw-1633s. Bynamniej u mnie tak jest, wpisz nazwe nagrywarki do googli, zaznacz opcje szukaj na stronach polskich. I na jakis stronach poczytaj opcje dotyczące nagrywarki, czy obsługuje double layer/płyty dwuwarstwowe.. Ja swój naped kupywałem jakis czas temu, i nie było to standardem, ale chyba nagrywarki średniej jakości, już wypalają te płyty 8,5 giga.


FCB
1973
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7194 dni

*




Odp: Pomoc z komputerem - 10/12/2006 18:00

  cypis1948 napisał:  
Kliknij prawym na napedzie, zajrzyj we właściwości, następnie zakałdka sprzęt. Bedzie tam dokładna nazwa Twojego napedu np. lite-on sohw-1633s. Bynamniej u mnie tak jest, wpisz nazwe nagrywarki do googli, zaznacz opcje szukaj na stronach polskich. I na jakis stronach poczytaj opcje dotyczące nagrywarki, czy obsługuje double layer/płyty dwuwarstwowe.. Ja swój naped kupywałem jakis czas temu, i nie było to standardem, ale chyba nagrywarki średniej jakości, już wypalają te płyty 8,5 giga.



...jajca jak berety,szukam gdzie sie da a tymczasem wysunalem szufladke wypalarki i jest napisane; supermulti a obok DVD+R DL mysle ze to jest to...tak czy inaczej dzieki za pomoc ;)


DANI
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7020 dni




Odp: Pomoc z komputerem - 10/12/2006 23:54
Jak obejśc haslo przed włączeniem WIN XP(mozna tylko wpisać samo haslo...nie ma anuluj ani costakiego...mozna jeszczeylaczyc kompa lub go zrestartowac)


Choć życie ciąży a psychika siada, nie mogę się poddać!To Moja Zasada!
Macieq
PogonOnLine TEAM
IP: zapisany
Na forum od 8325 dni




Odp: Pomoc z komputerem - 11/12/2006 15:08

  DANI napisał:  
Jak obejśc haslo przed włączeniem WIN XP(mozna tylko wpisać samo haslo...nie ma anuluj ani costakiego...mozna jeszczeylaczyc kompa lub go zrestartowac)



zapewne trybem awaryjnym. F8 przy starcie jak dobrze pamietam


... lecz nie patrze na przeszkody i fałszywość gnoji, przeciwność losu boli - my idziemy ku swej woli ...
ihaaaa tatatadam! || głos pokolenia - cios ogłupienia, hołd potępienia, mord zrozumienia || :X
MaT
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7391 dni




Odp: Pomoc z komputerem - 11/12/2006 16:18

  Macieq napisał:  

  DANI napisał:  
Jak obejśc haslo przed włączeniem WIN XP(mozna tylko wpisać samo haslo...nie ma anuluj ani costakiego...mozna jeszczeylaczyc kompa lub go zrestartowac)



zapewne trybem awaryjnym. F8 przy starcie jak dobrze pamietam


dokladnie i logujac sie na konto Administratora i potem panel sterownia ===> konta uzytkownikow i zmieniasz hasla


blessmaster
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7158 dni




Odp: Pomoc z komputerem - 11/12/2006 16:34

  MaT napisał:  

  Macieq napisał:  

  DANI napisał:  
Jak obejśc haslo przed włączeniem WIN XP(mozna tylko wpisać samo haslo...nie ma anuluj ani costakiego...mozna jeszczeylaczyc kompa lub go zrestartowac)



zapewne trybem awaryjnym. F8 przy starcie jak dobrze pamietam


dokladnie i logujac sie na konto Administratora i potem panel sterownia ===> konta uzytkownikow i zmieniasz hasla


chyba, ze konto administratora tez jest na haslo :P


FC Gryfice
mlotecze
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6688 dni




Odp: Pomoc z komputerem - 13/12/2006 11:58
Sprawa jest taka ze nie mam literki "ą" :D. Wszystkie inne ż,ź,ó moge wpisć tylko kurde nie ą. Wie ktos o co ho?


cypis
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6716 dni




Odp: Pomoc z komputerem - 14/12/2006 20:13
Chce nagrać pewien serial na płytke dvd, co do dodawania, i łączenia pojedyńczych odcinków chyba nie będe miał większych problemów. Ale szukam jakiegoś fajnego programu, który by oferował jakieś ciekawe opcje w tworzeniu własnego dvd. Może ktoś z Was, już się bawił w takie rzeczy, i mógłby coś polecić. Z góry dzięki.


FCB
Dzn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6863 dni




Odp: Pomoc z komputerem - 14/12/2006 21:56

  mlotecze napisał:  
Sprawa jest taka ze nie mam literki "ą" :D. Wszystkie inne ż,ź,ó moge wpisć tylko kurde nie ą. Wie ktos o co ho?



pewnie jakiś skrót klawiszowy pod alt+a a możesz pisać duże Ą ??


Stachura
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6561 dni




Odp: Pomoc z komputerem - 15/12/2006 12:42
Mam problem a mianowicie kiedy uruchamiam Internet Explorera podczas ładowania strony startowej program automatycznie się zamyka nawet po ponownym uruchomieniu komputera dalej jest tak samo więc musiałem zainstalować operę i udało mi się dostać do internetu ale jest jeszcze inny problem dzieje się to samo podczas uruchomienia gadu-gadu uruchamiam a on się sam automatycznie wyłacza. Czy ktoś wie może o co w tym chodzi ???


Wojtas.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7251 dni




Odp: Pomoc z komputerem - 15/12/2006 12:52
Miałem tak samo z GG nawet restart kompa nie pomagał.Zainstalowałem AQQ (bardzo dobry komunikator ;) ),a gadu po jakimś czasie naprawiło sie samo i sie nie wyłącza :)


Tylko Pogoń!
Stachura
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6561 dni




Odp: Pomoc z komputerem - 15/12/2006 12:58
Cholera no to w takim razie u mnie to chyba tylko format pomoże :/
A potem ustawianie wszystkieto to mnie cholera bierze cały dzień przed kompem spędzić no ale kiedyś wkońcu trzeba. Dzięki za odp.


g
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6747 dni




Odp: Pomoc z komputerem - 15/12/2006 13:44

  Kali napisał:  
Mam problem a mianowicie kiedy uruchamiam Internet Explorera podczas ładowania strony startowej program automatycznie się zamyka nawet po ponownym uruchomieniu komputera dalej jest tak samo więc musiałem zainstalować operę i udało mi się dostać do internetu ale jest jeszcze inny problem dzieje się to samo podczas uruchomienia gadu-gadu uruchamiam a on się sam automatycznie wyłacza. Czy ktoś wie może o co w tym chodzi ???



mialem to samo: proponuje zamiast explorera - np. firefoxa, zamiast nowego gadu zainstaluj sobie jak masz wersje 6(chyba najlepsza), albo tlena. I bedzie jak reka odjal :)


- Tylko Pogoń -
Stachura
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6561 dni




Odp: Pomoc z komputerem - 15/12/2006 13:51

  g napisał:  

  Kali napisał:  
Mam problem a mianowicie kiedy uruchamiam Internet Explorera podczas ładowania strony startowej program automatycznie się zamyka nawet po ponownym uruchomieniu komputera dalej jest tak samo więc musiałem zainstalować operę i udało mi się dostać do internetu ale jest jeszcze inny problem dzieje się to samo podczas uruchomienia gadu-gadu uruchamiam a on się sam automatycznie wyłacza. Czy ktoś wie może o co w tym chodzi ???



mialem to samo: proponuje zamiast explorera - np. firefoxa, zamiast nowego gadu zainstaluj sobie jak masz wersje 6(chyba najlepsza), albo tlena. I bedzie jak reka odjal :)



Niestety zainstalowanie poprzedniej wersji GG nic nie pomogło :/

I właśnie nie mam pojęcia o co może chodzić wczoraj wieczorem normalnie wszystko działało aż do momętu kiedy poprostu się wyłączyło GG oraz Internet Explorer. Myślałem że to jakiś wirus czy coś ale przeskanowanie kompa nic nie wykryło :/i chyba pora na tego formata. Dzięki za odp.


cypis
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6716 dni




Odp: Pomoc z komputerem - 16/12/2006 17:57
Kto poleci mi dobry program, który dodaje napisy na stałe do pliku avi ??? Próbowałem już dziś VirtualDub z łatką na dodawanie napisów, jednak widze, że kopia jest słabsza mimo, że zamaist 350 jak ma orginalny plik. Stworzyło mi nowy 650 mega !! (czerń nie jest tak ciemna jak powinna być) . Sprawdziłem, również AVI ReComp tyle, ze podziliło mi to na dwa pliki osobno audio osobno wideo a napisów coś nie moge znaleść. Może coś zrobiłem nie tak, jednak obraz jak w orginale żyleta. Kto mi pomoże. Rozmiar nie gra tu tak wielkiej roli, chce jedyni aby jakość obrazu nie straciła na jakości.


FCB
piotrus.w
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6342 dni




pomoc : zwalniającu windows - 18/12/2006 21:35
Mój xp zwalnia czasami aby otworzyć inną zakładke w oknie potrzebuje 30 sek programy też długo mu zchodzą zamykane okna znikają powoli od góry
mój sprzęt to ;Procesor Intel Celeron D351 3.20 GHz EM64T 256 cache socket 775
Chipset Intel 945G FSB 1066MHz
Pamięć 512 MB Super RAM Kingmax DDR2 533MHz
Karta grafiki Intel Graphics Media Accelerator 950 PCI-E DVI
pamięć do 192 MB, obsługa directX 9.0, Pixsel Shader 2.0
wyjście umożliwiające podłączenie dwóch monitorów (DVI+VGA)
Dźwięk Dźwięk 6-cio kanałwy High Definition Audio Premium
Twardy dysk 80 GB 7200 Obrotów SATA II
wszystkie mp3 i filmy przenioslem z dysku systemowego
zrobiłem defragmentacje
mam sp2
mam mks vir 2006 (monitor sys,rejestru) ?


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.05 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005