Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Pomoc z komputerem << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
AMS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7045 dni




Odp: Pomoc z komputerem - 27/09/2008 17:40

  śmielaq89 napisał:  
Mam problem z siecią bezprzewodową. Mam podłączony ruter Linksys WAG 200G. Rozdziela on Neostradę na zwykły komputer i laptop Toshiba 300L. Na zwykłym kompie śmiga bez problemu. Na laptopie internet po wykryciu sieci bezprzewodowej działał kilka godzin po czym przestał ją wykrywać. Obecnie laptop twierdzi, że nie może wyszukać żadnej sieci mimo, iż na pewno wszystko działa. Co może być problemem ? Jak to zrobić ? Czy to coś z kartą sieciową w laptopie ? (mam go od 3 dni..). Dzięki wielkie.



Tez mam linksysa i mialem ten sam problem,kolega mi doradzil wylaczyc ruter na 10 min i podlaczyc ponownie i smigalo dalej,innym razem wylaczylem i wlaczylem przelacznik sieci w laptopie i bylo ok.Rownierz posiadam Tochibe


A ja i tak wierzyc nie przestane...

Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7321 dni




Odp: Pomoc z komputerem - 27/09/2008 19:44
Włącznik na pewno włączony. Zresztą to nagle przestało działać. Kable dobrze załączone bo na ruterze wszystko się świeci (w tym dioda od wifi). No spróbuje z tym wyłączeniem (zresztą i tak na razie włączyłem z powrotem kabel do modemu od Neostrady do laptopa więc przynajmniej do jutra ruter będzie wyłączony). Boje się jednak, że to może być coś z kartą sieciową bo przestało nagle działać i nie chce nawet wyszukiwać sieci bezprzewodowej..Tylko czy tak szybko by się Tośka posypała.. :P
Czekam na dalsze propozycje o co może chodzić. Dzięki.


Pogoń to barwy, historia, stadion, klimat - POGOŃ TO MY! || Hala Madrid!
kaktus
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6948 dni




Odp: Pomoc z komputerem - 27/09/2008 20:22

  śmielaq89 napisał:  
Włącznik na pewno włączony. Zresztą to nagle przestało działać. Kable dobrze załączone bo na ruterze wszystko się świeci (w tym dioda od wifi). No spróbuje z tym wyłączeniem (zresztą i tak na razie włączyłem z powrotem kabel do modemu od Neostrady do laptopa więc przynajmniej do jutra ruter będzie wyłączony). Boje się jednak, że to może być coś z kartą sieciową bo przestało nagle działać i nie chce nawet wyszukiwać sieci bezprzewodowej..Tylko czy tak szybko by się Tośka posypała.. :P
Czekam na dalsze propozycje o co może chodzić. Dzięki.



Co z tego ze kable sa wlaczone wez poprostu wylacz router i wlacz po jakims czasie albo rozlacz modem i wlacz :)


MaT
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7391 dni




Odp: Pomoc z komputerem - 27/09/2008 21:49

  śmielaq89 napisał:  
Mam problem z siecią bezprzewodową. Mam podłączony ruter Linksys WAG 200G. Rozdziela on Neostradę na zwykły komputer i laptop Toshiba 300L. Na zwykłym kompie śmiga bez problemu. Na laptopie internet po wykryciu sieci bezprzewodowej działał kilka godzin po czym przestał ją wykrywać. Obecnie laptop twierdzi, że nie może wyszukać żadnej sieci mimo, iż na pewno wszystko działa. Co może być problemem ? Jak to zrobić ? Czy to coś z kartą sieciową w laptopie ? (mam go od 3 dni..). Dzięki wielkie.


a jaki system VISTA ? a czy po restarcie routera ( odłączeniu na parę sekund z prądu) coś wykrywa ? jak kaktus mówi czasem lampki się palą a router się zawiesił



Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7321 dni




Odp: Pomoc z komputerem - 27/09/2008 23:44
Tak Vista. Obawiam się jednak że może być to wina jakiegoś wirusa bo żaden program antywirusowy nie chce mi się włączyć (hijackthis zresztą też...)


Pogoń to barwy, historia, stadion, klimat - POGOŃ TO MY! || Hala Madrid!
MaT
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7391 dni




Odp: Pomoc z komputerem - 28/09/2008 08:27

  śmielaq89 napisał:  
Tak Vista. Obawiam się jednak że może być to wina jakiegoś wirusa bo żaden program antywirusowy nie chce mi się włączyć (hijackthis zresztą też...)

urucom te programy z prawami administratora prawy i urucom jako administrator


eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7420 dni

*




Odp: Pomoc z komputerem - 03/10/2008 15:20
Chciałbym zrobić sobie folder na hasło, tak żeby dostęp był tylko po podaniu hasła, jakiego programu najlepiej użyć?

Da radę zrobić folder na hasło na pendrivie?



Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7321 dni




Odp: Pomoc z komputerem - 04/10/2008 12:58
Mam dwa pliki VIDEO_TS i dwa VTS_01_0 (rozszerzenie .IFO) plus cztery pliki pliki wideo z rozszerzeniem .VOB Jak to (i czym) wszystko nagrać żeby działało jako DVD ?


Pogoń to barwy, historia, stadion, klimat - POGOŃ TO MY! || Hala Madrid!
Dzn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6863 dni




Odp: Pomoc z komputerem - 04/10/2008 17:26

  śmielaq89 napisał:  
Mam dwa pliki VIDEO_TS i dwa VTS_01_0 (rozszerzenie .IFO) plus cztery pliki pliki wideo z rozszerzeniem .VOB Jak to (i czym) wszystko nagrać żeby działało jako DVD ?



nero koduj dvd ponownie


eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7420 dni

*




Odp: Pomoc z komputerem - 07/10/2008 22:37
Ponawiam pytanie, jak zaszyfrować folder (zrobić go na hasło) na pendrive'ie?

Ściągnąłem program TrueCrypt (6.0) ale nie mam pojęcia jak go użyć.


Niebuszewiak
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7144 dni




Odp: Pomoc z komputerem - 07/10/2008 23:47

  eF^ napisał:  
Ponawiam pytanie, jak zaszyfrować folder (zrobić go na hasło) na pendrive'ie?

Ściągnąłem program TrueCrypt (6.0) ale nie mam pojęcia jak go użyć.



TU masz przewodnik, ale do poprzedniej wersji 5.0. Może coś pomoże.


Zawsze Pogoń Szczecin MKS.
1973
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7194 dni

*




Odp: Pomoc z komputerem - 08/10/2008 09:26
Jak to jest z rapidsharem; przez miesiąc zasysałem sobie spokojnie bez limitów czasowych a teraz nagle wyskakuje mi że trzeba czekać ileś tam minut, czyżby to był tylko taki miesięczny bonus oczy


malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7449 dni




Odp: Pomoc z komputerem - 08/10/2008 16:17
na to wygląda..


  Cytat:  
You have reached the download limit for free-users. Would you like more?

Get your own premium account now! Instant download access! Or try again in about 10 minutes.


Widać serwery nie wyrabiają, więc wprowadzili limity

Ostatnio edytowany przez: malcoolm, 8 października 2008, 16:32 [1 raz(y)]


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
Dzn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6863 dni




Odp: Pomoc z komputerem - 08/10/2008 18:01

  malcoolm napisał:  
na to wygląda..


  Cytat:  
You have reached the download limit for free-users. Would you like more?

Get your own premium account now! Instant download access! Or try again in about 10 minutes.


Widać serwery nie wyrabiają, więc wprowadzili limity



zmienili system ograniczania
wcześniej było ograniczenie prędkości pobierania teraz powrócili do metody z ograniczeniem czasowym


1973
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7194 dni

*




Odp: Pomoc z komputerem - 08/10/2008 21:45

  johny.o napisał:  

  malcoolm napisał:  
na to wygląda..


  Cytat:  
You have reached the download limit for free-users. Would you like more?

Get your own premium account now! Instant download access! Or try again in about 10 minutes.


Widać serwery nie wyrabiają, więc wprowadzili limity



zmienili system ograniczania
wcześniej było ograniczenie prędkości pobierania teraz powrócili do metody z ograniczeniem czasowym



...a szkoda ta pierwsza opcja była zdecydowanie korzystniejsza ;)


Tony Montana
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6958 dni




Odp: Pomoc z komputerem - 09/10/2008 23:14
Potrzebuję jakis dobry plyn do czyszczenia napedu DVD. nie chce kupowac jakiegos chlam zestawu, a tylko takowe widzialem w Szczecinie w sklepach. ewentualnie moze ktos poleci mi sklep, gdzie bedzie plyn i wykwalifikowana obsluga, nie wciskajaca ludziom badziewia, lub nie radzaca, ze trzeba spierytusem przetrzec! :D


https://media.giphy.com/media/3ohc0SrzhBrmKfudTW/giphy.gif
Lrd
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7010 dni

***




Odp: Pomoc z komputerem - 10/10/2008 20:50
Potrzebuję dosyć pilnego wsparcia. Sprawa wygląda tak: wczoraj na laptopie zainstalowałem sobie kilka gierek, wszystko chodziło bezproblemowo, wyłączyłem kompa. Rano jak próbowałem jedną z gier zapuścić wyskoczył mi błąd krytyczny directx: nie można utworzyć urządzenia directx. Ten błąd wyskakuje tylko przy części gier, druga część po dwukliku na ikonę wogóle nie reaguje. Wie ktoś może jak to rozwiązać ?


Against modern wszystko!
kuleK
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6491 dni




Odp: Pomoc z komputerem - 10/10/2008 21:05

  Lrd napisał:  
Potrzebuję dosyć pilnego wsparcia. Sprawa wygląda tak: wczoraj na laptopie zainstalowałem sobie kilka gierek, wszystko chodziło bezproblemowo, wyłączyłem kompa. Rano jak próbowałem jedną z gier zapuścić wyskoczył mi błąd krytyczny directx: nie można utworzyć urządzenia directx. Ten błąd wyskakuje tylko przy części gier, druga część po dwukliku na ikonę wogóle nie reaguje. Wie ktoś może jak to rozwiązać ?



Zrób screena błędu łatwiej będzie cos wymyslic :)

PS.Byc może pomoże aktualizacja/reinstalacja DirectX lub aktualizacja/reinstalacja sterowników


Obrazek gif wstawiony na forum
Lrd
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7010 dni

***




Odp: Pomoc z komputerem - 10/10/2008 21:32

  Nestor napisał:  

  Lrd napisał:  
Potrzebuję dosyć pilnego wsparcia. Sprawa wygląda tak: wczoraj na laptopie zainstalowałem sobie kilka gierek, wszystko chodziło bezproblemowo, wyłączyłem kompa. Rano jak próbowałem jedną z gier zapuścić wyskoczył mi błąd krytyczny directx: nie można utworzyć urządzenia directx. Ten błąd wyskakuje tylko przy części gier, druga część po dwukliku na ikonę wogóle nie reaguje. Wie ktoś może jak to rozwiązać ?



Zrób screena błędu łatwiej będzie cos wymyslic :)

PS.Byc może pomoże aktualizacja/reinstalacja DirectX lub aktualizacja/reinstalacja sterowników



Proszę bardzo:
klik


Against modern wszystko!
eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7420 dni

*




Odp: Pomoc z komputerem - 10/10/2008 21:33
Ostatnio trafiłem na jakiegoś trojana który zainfekował mi komputer, udało mi się go szczęśliwie usunąć, ale mam problem. Po pojawieniu się tego trojana obok zegara wyskoczyła mi nowa ikonka: czerwona tarcza z białym krzyżykiem w środku informująca że nie mam włączonych automatycznych aktualizacji w windowsie, jak się tego pozbyć? Mam włączoną opcję że pokazywane są aktualizacje ale to ja decyduje które mają być zainstalowane i chciałbym żeby tak zostało. Wcześniej ikonka się nie pojawiała chociaż automatycznych aktualizacji włączonych nie miałem.

edit. Niebuszewiak - dzięki.

Ostatnio edytowany przez: eF^, 11 października 2008, 14:33 [1 raz(y)]


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.06 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005