Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Pomoc z komputerem << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
1973
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7194 dni

*




Odp: Pomoc z komputerem - 11/11/2006 21:24

  trib napisał:  

  don Omar napisał:  
ja uzywam bit cometa z dopalaczem i jestem jak najbardziej zadowolony :)



bit cometa banuja na coraz wiekszej liczbie trackerow z rejestracja. ja polecam utorrenta, chyba najlatwiejszy w obsludze ze wszystkich jakie mialem i najfajniejszy



...przetestowalem go i rzeczywiscie u mnie zdal probny egzamin,tak wogole odnosnie bitcometa i wspomnianego utorrenta jeden niuans mnie gnebi a mianowicie czemu owymi progsami nie moge sciagac filmow z jednej stronki (uchylajac rabek tajemnicy jest to adultsins.net ;) ) w gre wchodzi tylko azorek notabene ktorego instalujac na kompie nawet nie chce mi pobrac update mimo iz zostawialem na noc i takie tam...

Ostatnio edytowany przez: 1973, 11 listopada 2006, 22:51 [1 raz(y)]


mlotecze
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6688 dni




Odp: Pomoc z komputerem - 12/11/2006 11:53
A ma ktos moze odstapic zaproszenie na polishtracker.org?


Dzn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6863 dni




Odp: Pomoc z komputerem - 12/11/2006 13:06

  mlotecze napisał:  
A ma ktos moze odstapic zaproszenie na polishtracker.org?



poszukaj w temacie peer2peer

i proponuje wrzuci w profil gg i maila bo watpie by ktoś ci tak wysłał

edit:
zobaczyłem że dałeś tam też posta to mówie dawaj gg i maila


mlotecze
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6688 dni




Odp: Pomoc z komputerem - 12/11/2006 14:29

  johny.o napisał:  

  mlotecze napisał:  
A ma ktos moze odstapic zaproszenie na polishtracker.org?



poszukaj w temacie peer2peer

i proponuje wrzuci w profil gg i maila bo watpie by ktoś ci tak wysłał

edit:
zobaczyłem że dałeś tam też posta to mówie dawaj gg i maila



W sumie fakt. Jak cos to prosze na mlotkiew /at/ gmail.com. Gg w profilu


PKU !
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7033 dni




Odp: Pomoc z komputerem - 12/11/2006 22:36
Mam złośliwego i nie chcianego;) spama, chyba trojana... :/ poradź ktoś jakimś skutecznym i darmowym programem z neta;] Z góry dzięki:)


PKU !
mlotecze
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6688 dni




Odp: Pomoc z komputerem - 13/11/2006 09:50

  Czyzu napisał:  
Mam złośliwego i nie chcianego;) spama, chyba trojana... :/ poradź ktoś jakimś skutecznym i darmowym programem z neta;] Z góry dzięki:)



Nod32, i Kaspersky 6 sa dobre. Darmowe sa wersje 30 dniowe. Zobacz na www.dobreprogramy.pl


Lrd
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7010 dni

***




Odp: Pomoc z komputerem - 14/11/2006 18:51
a ja mam teraz inny problem... sciagnalem sobie Opere, ale nie usunalem Firefoxa. i teraz jak podczas korzystania z kompa WYLACZE przegladarke, to potem nie wlacze zadnej, ani Firefoxa, ani IE, ani Opery. Pomaga tylko restart. czy wie ktos gdzie lezy przyczyna???? a jak tak to co z tym zrobic???? moze trzeba wyczyscic cos w rejestrze?????? tylko jak tak to co????? z gory dzieki...


Against modern wszystko!
malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7449 dni




Odp: Pomoc z komputerem - 14/11/2006 18:55

  ...:::LORD:::... napisał:  
a ja mam teraz inny problem... sciagnalem sobie Opere, ale nie usunalem Firefoxa. i teraz jak podczas korzystania z kompa WYLACZE przegladarke, to potem nie wlacze zadnej, ani Firefoxa, ani IE, ani Opery. Pomaga tylko restart. czy wie ktos gdzie lezy przyczyna???? a jak tak to co z tym zrobic???? moze trzeba wyczyscic cos w rejestrze?????? tylko jak tak to co????? z gory dzieki...



odpowiedz brzmi w poscie : sciagnalem sobie Opere :P :D


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
Lrd
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7010 dni

***




Odp: Pomoc z komputerem - 14/11/2006 19:10

  malcoolm napisał:  

  ...:::LORD:::... napisał:  
a ja mam teraz inny problem... sciagnalem sobie Opere, ale nie usunalem Firefoxa. i teraz jak podczas korzystania z kompa WYLACZE przegladarke, to potem nie wlacze zadnej, ani Firefoxa, ani IE, ani Opery. Pomaga tylko restart. czy wie ktos gdzie lezy przyczyna???? a jak tak to co z tym zrobic???? moze trzeba wyczyscic cos w rejestrze?????? tylko jak tak to co????? z gory dzieki...



odpowiedz brzmi w poscie : sciagnalem sobie Opere :P :D



sugerujesz ze to wina Opery?????? jezeli tak to polec mi moze jakas inna przegladarke, ktora bedzie szybsza od Firefoxa i bedzie miala takie same zakladki jak Opera... bo ja juz nie wiem co wymyslic :D :P Pzdr


Against modern wszystko!
Plum
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7239 dni

***




Odp: Pomoc z komputerem - 14/11/2006 20:19
Stanę w obronie Opery, gdyż na pewno nie jest ona bezpośrednią przyczyną... tyle...


Te szare trybuny jeszcze zatętnią granatowo-bordowym rytmem dwudziestu tysięcy serc...
robso
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6497 dni




Odp: Pomoc z komputerem - 15/11/2006 17:13
to z tymi przegladarkami to sprobuj usunac i jedna zostaw i zobacz czy działa :) a jak nie to pewnie wyzsza skzola :D


Stachura
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6561 dni




Odp: Pomoc z komputerem - 15/11/2006 18:01

  ...:::LORD:::... napisał:  

  malcoolm napisał:  

  ...:::LORD:::... napisał:  
a ja mam teraz inny problem... sciagnalem sobie Opere, ale nie usunalem Firefoxa. i teraz jak podczas korzystania z kompa WYLACZE przegladarke, to potem nie wlacze zadnej, ani Firefoxa, ani IE, ani Opery. Pomaga tylko restart. czy wie ktos gdzie lezy przyczyna???? a jak tak to co z tym zrobic???? moze trzeba wyczyscic cos w rejestrze?????? tylko jak tak to co????? z gory dzieki...



odpowiedz brzmi w poscie : sciagnalem sobie Opere :P :D



sugerujesz ze to wina Opery?????? jezeli tak to polec mi moze jakas inna przegladarke, ktora bedzie szybsza od Firefoxa i bedzie miala takie same zakladki jak Opera... bo ja juz nie wiem co wymyslic :D :P Pzdr



Zainstaluj sobie Internet Explorer 7.0 ja z niej korzystam i jestem zadowolony.


Dzn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6863 dni




Odp: Pomoc z komputerem - 15/11/2006 20:42

  ...:::LORD:::... napisał:  

  malcoolm napisał:  

  ...:::LORD:::... napisał:  
a ja mam teraz inny problem... sciagnalem sobie Opere, ale nie usunalem Firefoxa. i teraz jak podczas korzystania z kompa WYLACZE przegladarke, to potem nie wlacze zadnej, ani Firefoxa, ani IE, ani Opery. Pomaga tylko restart. czy wie ktos gdzie lezy przyczyna???? a jak tak to co z tym zrobic???? moze trzeba wyczyscic cos w rejestrze?????? tylko jak tak to co????? z gory dzieki...



odpowiedz brzmi w poscie : sciagnalem sobie Opere :P :D



sugerujesz ze to wina Opery?????? jezeli tak to polec mi moze jakas inna przegladarke, ktora bedzie szybsza od Firefoxa i bedzie miala takie same zakladki jak Opera... bo ja juz nie wiem co wymyslic :D :P Pzdr



ja miałem chyba 6 przeglądarek jak dobrze pamietam i wszystkie działały spróbuj ustali domyślna przegladarke czyli w twojim wypadku opere


Święty
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6854 dni




Odp: Pomoc z komputerem - 16/11/2006 19:20
Bardzo proszę o pomoc. 2 Dni temu padł mi net. Już miałem dzwonić do dostawcy netu, żeby go opieprzyć, ale postanowiłem sprawdzić czy to nie jest coś nie tak z moim kompem i przywróciłem system. Koazało się, że po przywróceniu zaczął normalnie działać. Po powrocie do wcześniejszych ustawieniu, znowu nie dzaiłało. Nie mogę zostawić poprzedniego punktu, ponieważ jest on z lutego b.r i nie mam tam wielupotrzebnych ustawień. Wie ktoś, co się mogło stać?

P.S W ustawieniach połaczeń systemowych i zapory wszystko sprawdzałem.
P.S.2 Może chodzić o hamachi?


Choć na świecie wiele klubów jest
I może lepsze są i sława większa jest
My w Szczecinie mamy taki klub
Któremu serca oddaliśmy już...
Święty
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6854 dni




Odp: Pomoc z komputerem - 17/11/2006 20:07
Ponawiam prośbę.


Choć na świecie wiele klubów jest
I może lepsze są i sława większa jest
My w Szczecinie mamy taki klub
Któremu serca oddaliśmy już...
kibic79
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7042 dni




Odp: Pomoc z komputerem - 17/11/2006 20:41
mam problem ale nie z komputerem tylko z kinem domowym. a mianowicie: nie odtwarza mi napisow w filmach. co zrobic?


http://e-dieselservice.pl/
Lrd
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7010 dni

***




Odp: Pomoc z komputerem - 17/11/2006 20:54

  kibic79 napisał:  
mam problem ale nie z komputerem tylko z kinem domowym. a mianowicie: nie odtwarza mi napisow w filmach. co zrobic?



sprawdz na kompie czy plik z textem nazywa sie tak samo jak film... bo to moze byc przyczyna... albo sprawdz w instrukcji jakie formaty obsluguje.


Against modern wszystko!
SISMIC
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7079 dni




Odp: Pomoc z komputerem - 17/11/2006 21:10

  kibic79 napisał:  
mam problem ale nie z komputerem tylko z kinem domowym. a mianowicie: nie odtwarza mi napisow w filmach. co zrobic?



Zapewne twoje dvd nie obsługuje napisów z rozszerzeniem .txt Też niestety tak mam.

Pomoże mi ktoś i zapoda nazwę programu do przesyłania plików z komórki na komputer? (Sony Ericsson)


Szczecińska albo żadna!
kibic79
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7042 dni




Odp: Pomoc z komputerem - 17/11/2006 22:46

  SISMIC napisał:  

  kibic79 napisał:  
mam problem ale nie z komputerem tylko z kinem domowym. a mianowicie: nie odtwarza mi napisow w filmach. co zrobic?



Zapewne twoje dvd nie obsługuje napisów z rozszerzeniem .txt Też niestety tak mam.

Pomoże mi ktoś i zapoda nazwę programu do przesyłania plików z komórki na komputer? (Sony Ericsson)



wlasnie tak samo mam. probowales cos dzialac?


http://e-dieselservice.pl/
MaT
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7391 dni




Odp: Pomoc z komputerem - 18/11/2006 00:14

  kibic79 napisał:  

  SISMIC napisał:  
[cytat=kibic79]mam problem ale nie z komputerem tylko z kinem domowym. a mianowicie: nie odtwarza mi napisow w filmach. co zrobic?



Zapewne twoje dvd nie obsługuje napisów z rozszerzeniem .txt Też niestety tak mam.

Pomoże mi ktoś i zapoda nazwę programu do przesyłania plików z komórki na komputer? (Sony Ericsson)


http://www.fma.club-se.pl/index2.php


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.05 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005