Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Pomoc z komputerem << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
db1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6923 dni




Odp: Pomoc z komputerem - 14/04/2010 20:46

  tribu napisał:  
glupia sprawa. przeinstalowywalem system na windowsa 7ke i zainstalowalem sobie od nowa google earth. i tak jak na xp ladnie mialem w prawym gornym rogu okna glownego z mapa taka minikonsole z mozliwoscia przekrecania sobie kierunkow swiata (np do gory nogami z polnoca na dole), zmiene kata widzenia itp tak teraz tego nie ma i nigdzie nie widze opcji zeby to wlaczyc. jedynie jak sie wcisnie ppm to jest jakas opcja krecenia i przyblizania ale ona zyje wlasnym zyciem. pomoze ktos??:)


Podłącze się :) Ten sam problem...i dodatkowo wysokość mi pokazuje w milach i stopach... Wersja: 5.1.3534.0411.


tribu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7304 dni

*




Odp: Pomoc z komputerem - 14/04/2010 21:47

  oczko82 napisał:  

  tribu napisał:  
glupia sprawa. przeinstalowywalem system na windowsa 7ke i zainstalowalem sobie od nowa google earth. i tak jak na xp ladnie mialem w prawym gornym rogu okna glownego z mapa taka minikonsole z mozliwoscia przekrecania sobie kierunkow swiata (np do gory nogami z polnoca na dole), zmiene kata widzenia itp tak teraz tego nie ma i nigdzie nie widze opcji zeby to wlaczyc. jedynie jak sie wcisnie ppm to jest jakas opcja krecenia i przyblizania ale ona zyje wlasnym zyciem. pomoze ktos??:)


Podłącze się :) Ten sam problem...i dodatkowo wysokość mi pokazuje w milach i stopach... Wersja: 5.1.3534.0411.


a to tu Ci pomoge: narzedzia -> opcje -> pokaz wysokosc :)


100% PD
db1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6923 dni




Odp: Pomoc z komputerem - 15/04/2010 00:53

  tribu napisał:  
a to tu Ci pomoge: narzedzia -> opcje -> pokaz wysokosc :)


Dziwna sprawa, bo to już zmieniałem kiedyś i nic nie pomagało. Dzisiaj jednak zadziałało :)


avelyn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7841 dni




Odp: Pomoc z komputerem - 24/04/2010 17:06
Potrzebuję program dzięki któremu będę mógł zrobić kilka print screenow w malym odstępie czasu i żeby mi się to zapisywało w jakimś folderze i z nazwami po kolei bez potrzeby otwierania każdorazowo jakiegoś programu graficznego. znacie?


Jeśli historia mogłaby nas czegokolwiek nauczyć, to niewątpliwie tego, że żaden naród nie stworzył wyższej cywilizacji bez poszanowania prawa do posiadania własności prywatnej
Ludwig von Mises
Cywil
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6921 dni




Odp: Pomoc z komputerem - 24/04/2010 17:40
może to?
http://www.download.net.pl/3069/Gadwin-PrintScreen/


avelyn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7841 dni




Odp: Pomoc z komputerem - 24/04/2010 18:22

  Cywil napisał:  


nie, nie da sie tu tego ustawic ;/


Jeśli historia mogłaby nas czegokolwiek nauczyć, to niewątpliwie tego, że żaden naród nie stworzył wyższej cywilizacji bez poszanowania prawa do posiadania własności prywatnej
Ludwig von Mises
eJay
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7218 dni

**




Odp: Pomoc z komputerem - 24/04/2010 18:36

  avelyn napisał:  
Potrzebuję program dzięki któremu będę mógł zrobić kilka print screenow w malym odstępie czasu i żeby mi się to zapisywało w jakimś folderze i z nazwami po kolei bez potrzeby otwierania każdorazowo jakiegoś programu graficznego. znacie?



Potrzebujesz zrobić zdjęcia z filmu/gry? Bo jeśli tak to polecam Frapsa, tam jest specjalna opcja do robienia sekwencyjnych zrzutów ekranu.


Ha ha ha, he he, ho-ho, uh, uh, ha-ha, ha...And I thought my jokes were bad...
On jest cienki!
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6326 dni




Odp: Pomoc z komputerem - 27/04/2010 11:51
W laptopie coś mi nie kopci. Niby wszystko powinno działać elegancko, ale nie słychać w ogóle dźwięków, muzyki itp. Ktoś poradzi?


kuleK
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6490 dni




Odp: Pomoc z komputerem - 27/04/2010 13:23

  Misiek. napisał:  
W laptopie coś mi nie kopci. Niby wszystko powinno działać elegancko, ale nie słychać w ogóle dźwięków, muzyki itp. Ktoś poradzi?



Wszystko podłączone dobrze ? Sterowniki zainstalowane ? Sprawdź czy nie masz wyciszonych dźwięków .


Obrazek gif wstawiony na forum
Pszczółek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7647 dni

**




Odp: Pomoc z komputerem - 27/04/2010 13:48

  Misiek. napisał:  
W laptopie coś mi nie kopci. Niby wszystko powinno działać elegancko, ale nie słychać w ogóle dźwięków, muzyki itp. Ktoś poradzi?



A co to za laptop? Ja w moim obecnie 3 letnim ASusie po ok 5 m-cach uzytkowania mialem inna sytuacje po wlaczeniu sluchawek zawsze graly glosniki. Szukalem na forum i okazlo sie ze to wada fabryczna objawiajaca sie tak jak u mnie lub w ogole przestaja grac glosniki bo w gniezdzie sluchawek wlancza sie na amen gniazdo cyfrowe. Wymieniali mi z tego powodu na gwarancji cala plyte glowna.


Fan Club Kamień Pomorski
AP Gryf Kamień Pomorski
On jest cienki!
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6326 dni




Odp: Pomoc z komputerem - 27/04/2010 14:07

  nstr. AKA kuleK napisał:  
Wszystko podłączone dobrze ? Sterowniki zainstalowane ? Sprawdź czy nie masz wyciszonych dźwięków .



Z dnia na dzień przestało ogarniać. Wyciszonych nie ma, wszystko powinno grać dobrze, ale jednak nie kopci.


  Pszczółek napisał:  
A co to za laptop? Ja w moim obecnie 3 letnim ASusie po ok 5 m-cach uzytkowania mialem inna sytuacje po wlaczeniu sluchawek zawsze graly glosniki. Szukalem na forum i okazlo sie ze to wada fabryczna objawiajaca sie tak jak u mnie lub w ogole przestaja grac glosniki bo w gniezdzie sluchawek wlancza sie na amen gniazdo cyfrowe. Wymieniali mi z tego powodu na gwarancji cala plyte glowna.



Asus. Chyba będę musiał zawitać do naprawy. Poleci ktoś coś?


Pszczółek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7647 dni

**




Odp: Pomoc z komputerem - 27/04/2010 14:33

  Misiek. napisał:  

  nstr. AKA kuleK napisał:  
Wszystko podłączone dobrze ? Sterowniki zainstalowane ? Sprawdź czy nie masz wyciszonych dźwięków .



Z dnia na dzień przestało ogarniać. Wyciszonych nie ma, wszystko powinno grać dobrze, ale jednak nie kopci.


  Pszczółek napisał:  
A co to za laptop? Ja w moim obecnie 3 letnim ASusie po ok 5 m-cach uzytkowania mialem inna sytuacje po wlaczeniu sluchawek zawsze graly glosniki. Szukalem na forum i okazlo sie ze to wada fabryczna objawiajaca sie tak jak u mnie lub w ogole przestaja grac glosniki bo w gniezdzie sluchawek wlancza sie na amen gniazdo cyfrowe. Wymieniali mi z tego powodu na gwarancji cala plyte glowna.



Asus. Chyba będę musiał zawitać do naprawy. Poleci ktoś coś?



Pali Ci się czerwona lampka w gniezdzie sluchawek, jesli tak to masz ten sam problem co ja. Mozesz probowac w we wlasciwosciach dzwieku wylaczyc gniazdo cyfrowe sluchawek ale u mnie to nic nie dalo, tylko wymiana plyty glownej...


Fan Club Kamień Pomorski
AP Gryf Kamień Pomorski
cypis
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6715 dni




Odp: Pomoc z komputerem - 06/05/2010 20:42
Ja prosto, ale kufa dziwnie. Na moim trupie, stacjonarnym dało kiedy poszarpać przez siec w Calla 2, potem sie powalilo, i normalnie klatka w klatke byle jaka gra szla. Jednak, to przeszłośc, ale czemu kurdek na nówce laptopie, z dość dobrymi osiagami nawet na byle jaką gierke - 4 gb ramu, Pentium DualCore 2 GHz, minimalne ustawienia i NIC nie pojdzie. Instalowalem jakies traktory - zacina, GTA IV, zacina. Komp ze sklepu wiec Vista jak i aktualny sterownik spod graficznej jest. Direct pewnie intslowany wraz z grą. ktos wie co kaman, bo to żenada, aby na takim kompie nie szlo plynnie nawet na minimum detalach :] .


FCB
PZ.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5398 dni

*




Odp: Pomoc z komputerem - 06/05/2010 21:54

  cypis1948 napisał:  
Ja prosto, ale kufa dziwnie. Na moim trupie, stacjonarnym dało kiedy poszarpać przez siec w Calla 2, potem sie powalilo, i normalnie klatka w klatke byle jaka gra szla. Jednak, to przeszłośc, ale czemu kurdek na nówce laptopie, z dość dobrymi osiagami nawet na byle jaką gierke - 4 gb ramu, Pentium DualCore 2 GHz, minimalne ustawienia i NIC nie pojdzie. Instalowalem jakies traktory - zacina, GTA IV, zacina. Komp ze sklepu wiec Vista jak i aktualny sterownik spod graficznej jest. Direct pewnie intslowany wraz z grą. ktos wie co kaman, bo to żenada, aby na takim kompie nie szlo plynnie nawet na minimum detalach :] .



A ten problem masz tylko z GTA 4 ? Bo GTA na każdym kompie ścina, nawet na wojskowych nie chodziłaby bez ścinki, więc bez obaw :) To wina silniku gry i tekstur.


Football Without Ultras Is Nothing !
barcish
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7290 dni

**




Odp: Pomoc z komputerem - 06/05/2010 22:02

  cypis1948 napisał:  
Ja prosto, ale kufa dziwnie. Na moim trupie, stacjonarnym dało kiedy poszarpać przez siec w Calla 2, potem sie powalilo, i normalnie klatka w klatke byle jaka gra szla. Jednak, to przeszłośc, ale czemu kurdek na nówce laptopie, z dość dobrymi osiagami nawet na byle jaką gierke - 4 gb ramu, Pentium DualCore 2 GHz, minimalne ustawienia i NIC nie pojdzie. Instalowalem jakies traktory - zacina, GTA IV, zacina. Komp ze sklepu wiec Vista jak i aktualny sterownik spod graficznej jest. Direct pewnie intslowany wraz z grą. ktos wie co kaman, bo to żenada, aby na takim kompie nie szlo plynnie nawet na minimum detalach :] .



Karta graficzna Intela i koniec piesni. Zacznij rozgladac sie za grami wydanymi przed 2006 rokiem. (Sprawdz Stalkera na przyklad). I wypierdol Viste a zainstaluj sobie 7.


POGOŃ SZCZECIN!
Ostry
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6911 dni




Odp: Pomoc z komputerem - 06/05/2010 22:17

  cypis1948 napisał:  
Ja prosto, ale kufa dziwnie. Na moim trupie, stacjonarnym dało kiedy poszarpać przez siec w Calla 2, potem sie powalilo, i normalnie klatka w klatke byle jaka gra szla. Jednak, to przeszłośc, ale czemu kurdek na nówce laptopie, z dość dobrymi osiagami nawet na byle jaką gierke - 4 gb ramu, Pentium DualCore 2 GHz, minimalne ustawienia i NIC nie pojdzie. Instalowalem jakies traktory - zacina, GTA IV, zacina. Komp ze sklepu wiec Vista jak i aktualny sterownik spod graficznej jest. Direct pewnie intslowany wraz z grą. ktos wie co kaman, bo to żenada, aby na takim kompie nie szlo plynnie nawet na minimum detalach :] .



Wlasnie w laptopie trzeba uwazac na karty Intela. Czasami cena moze byc zgubna i inne parametry przyslaniaja rodzaj grafiki.


O mój MKS-ie Ja Kocham Cię !!
Roman Pigwa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5586 dni

*




Odp: Pomoc z komputerem - 13/05/2010 00:08
ktoś może wie czemu nie widze na NK niektórych zdjęć ? wchodzę w fotkę i się nie wyświetla, jedynie komentarze pod spodem itp. na forum np. też u niektórych nie widzę avatara (swojego też) na różnych innych portalach też tak mam. ktoś wie o co chodzi i jak to zniwelować ?!?!?! ;)


https://www.facebook.com/ekipakryzys/ Grupa turystyczna mocno powiązana z FCWK - POGOŃ SZCZECIN
Gryfsz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8073 dni




Odp: Pomoc z komputerem - 13/05/2010 08:49
Sprawdz czy wyszukiwarka ktorej uzywasz (szczegolnie firefox) nie ma zainstalowanego programu/wtyczki/dodatku blokujacego reklamy. Jesli tak to sprawdz ustawienia i powinno byc dobrze.


V...
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8147 dni

*




Odp: Pomoc z komputerem - 25/05/2010 12:41
Od 3h sie mecze i nie moge nic wymyslic.
Musze nagrac plyte CD mp3. (ok. 170 utworow) i zrobic do niej liste odtwarzania.
Chcialem je zrobic jakos alfabetycznie wg wykonawcow, jak juz nawet wsyztsko na winapie poustawiam to ni huja nie da sie tego zrobic w nero bo nero uklada mi alfabetycznie wg nazwy plikow (czasem sa cyfry z przodu, inaczej ogolnie ustawia alfabetycznie niz winamp). Nie moge nic poprzenosic i pozmieniac w nero kolejnosci.
Probowalem tez poprostu wrzucac na plyte przez "moj komputer" i wtedy to juz zupelna wariacja wychodzi oraz to ze przy 100mg wyskakuje mi komunikat, ze dysk CD jest pelny...

Moze mi ktos cos poradzi jak to zrobic, ewentualnie jakies inne programy aby to wsyztsko ladnie zsynchronizowac...
Jak juz sie nie da zrobic w jakiejs logicznej kolejnosci tych piosenek to chociaz bym chcial miec ich liste wg tej kolejnosci...

Ostatnio edytowany przez: V..., 25 maja 2010, 12:46 [1 raz(y)]


MKS
tarpan
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7345 dni




Odp: Pomoc z komputerem - 25/05/2010 13:42
Macie jakiegoś sprawdzonego linka aby sciągnąc sobie najnowszy progrram Nero/ taki programik do garywania płytek


thedevil2

Sex alkohol mordobicie POGOŃ SZCZECIN ponad życie!!!
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.17 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005