Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Pomoc z komputerem << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Niebuszewiak
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7144 dni




Odp: Pomoc z komputerem - 27/03/2008 14:04

  MTS. napisał:  
przy włączaniu - CMOS checksum error - Defaults loaded. i uruchamia się dopiero po wciśnięciu F1.

To coś poważnego? Jak wyleczyć.
dzięki.
p.s tak wiem zielony jestem...



jakiej firmy masz płytę główną?


Zawsze Pogoń Szczecin MKS.
MTS.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5919 dni




Odp: Pomoc z komputerem - 27/03/2008 20:07

  Niebuszewiak napisał:  

  MTS. napisał:  
przy włączaniu - CMOS checksum error - Defaults loaded. i uruchamia się dopiero po wciśnięciu F1.

To coś poważnego? Jak wyleczyć.
dzięki.
p.s tak wiem zielony jestem...



jakiej firmy masz płytę główną?




Nazwa płyty głównej Soltek SL-75FRN2 / NV400-64 / NV400-L64


Niebuszewiak
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7144 dni




Odp: Pomoc z komputerem - 27/03/2008 20:59

  MTS. napisał:  

  Niebuszewiak napisał:  

  MTS. napisał:  
przy włączaniu - CMOS checksum error - Defaults loaded. i uruchamia się dopiero po wciśnięciu F1.

To coś poważnego? Jak wyleczyć.
dzięki.
p.s tak wiem zielony jestem...



jakiej firmy masz płytę główną?




Nazwa płyty głównej Soltek SL-75FRN2 / NV400-64 / NV400-L64



Myślałem, że masz może Gigabyte, bo na nich zdarzają się takie usterki, że mimo sprawnej, wymienionej baterii i zrestartowania BIOSA problem powraca, co uruchomienie komputera.

W tym przypadku wymiana baterii powinna rozwiązać problem.

To nie jest nic poważnego, tylko co uruchomienie komputera musisz nastawiać ustawienia w Biosie jeżeli masz niestandardowe(datę też). Ja tak mam od 3 miesięcy i wszystko działa :)


Zawsze Pogoń Szczecin MKS.
MKSfazi
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7137 dni




Odp: Pomoc z komputerem - 02/04/2008 12:37
Potrzebuje jakiegos dobrego programu do nauki jezyka angielskiego na kompa,mozecie cos polecic.Z gory dzieki za pomoc.


A mnie jarają na meczu Pogoni race...racaracaracaracaraca
Zen
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6712 dni




Odp: Pomoc z komputerem - 03/04/2008 20:25
witam,szukam pełnej wersji praogramy do defragmentacji dysków O&O Defrag 10,oczywiście bezpłatny . z góry dzieki za pomoc


Cywil
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6922 dni




Odp: Pomoc z komputerem - 03/04/2008 21:09
proszę:
O & O defrag


Cris
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6543 dni




Odp: Pomoc z komputerem - 14/04/2008 22:33
Mam problem z odtwarzaniem filmikow na yotube, gdy chce odtworzyc to wyskakuje mi zeby pobral nowa wersje programu (flash player) jak juz zaintsaluje ja to dalej nie dzialaja filmiki =/ a to tylko w mozilli firefox. Probwalem w internet explorer i dziala normlanie. Ktos wie czemu tak jest ?


Lrd
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7010 dni

***




Odp: Pomoc z komputerem - 14/04/2008 22:39

  Cris napisał:  
Mam problem z odtwarzaniem filmikow na yotube, gdy chce odtworzyc to wyskakuje mi zeby pobral nowa wersje programu (flash player) jak juz zaintsaluje ja to dalej nie dzialaja filmiki =/ a to tylko w mozilli firefox. Probwalem w internet explorer i dziala normlanie. Ktos wie czemu tak jest ?



może wyłączyłeś obsługę wtyczek w przeglądarce ?


Against modern wszystko!
Cris
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6543 dni




Odp: Pomoc z komputerem - 14/04/2008 22:47

  Lord napisał:  

  Cris napisał:  
Mam problem z odtwarzaniem filmikow na yotube, gdy chce odtworzyc to wyskakuje mi zeby pobral nowa wersje programu (flash player) jak juz zaintsaluje ja to dalej nie dzialaja filmiki =/ a to tylko w mozilli firefox. Probwalem w internet explorer i dziala normlanie. Ktos wie czemu tak jest ?



może wyłączyłeś obsługę wtyczek w przeglądarce ?



Nie wylaczalem


tribu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7305 dni

*




Odp: Pomoc z komputerem - 22/04/2008 20:52
sluchajcie mam problem. mam do wypalenia 12 plyt dvd DL. kupilem 10 dvd verbatima 2.4x i wypalilem je bez problemu - smigaja jak glupie. ostatnie 2 plyty kupilem emteca 8x i niby je dobrze wypala ale przy weryfikacji wyskakuja bledy odczytu sektora. i 2 plytki - 15zl poszly w cholere. wie ktos w czym moze tkwic problem? moze te plyty sa za nowe do mojej wypalarki?


100% PD
Kuba L.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6898 dni




Odp: Pomoc z komputerem - 23/04/2008 19:55

  Cris napisał:  
Mam problem z odtwarzaniem filmikow na yotube, gdy chce odtworzyc to wyskakuje mi zeby pobral nowa wersje programu (flash player) jak juz zaintsaluje ja to dalej nie dzialaja filmiki =/ a to tylko w mozilli firefox. Probwalem w internet explorer i dziala normlanie. Ktos wie czemu tak jest ?


Udało Ci się to naprawic?
Ewentualnie umie ktoś pomóc?
Moja koleżanka ma w swojej mozilli to samo.


Trybik w machinie zwanej Pogonią.
cypis
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6716 dni




Odp: Pomoc z komputerem - 01/05/2008 16:13
A ja speców od softwaru potrzebuje .. Mam jakąś tam lipną przestarzałą, kartę graficzną Gforca, marne 250 ramu, kiedyś na minimalnych detalach śmigały mi gierki - jakiś call czy coś. Jednak mam drugi raz problem z grafiką . Już kiedyś jak zainstalowałem COD2 ekran się szarpał i występowały błędy w grafice wszystko latało, niby tło było ok, czy tam otocznie ale graika wariowała i " rwała " się jakby na części. Potem ściągnełem jakąś łate do karty i niby działało już wporzo z chwili na chwile. teraz ma tak samo, że mi szarpie ekran, ale po zainstalowaniu najnowszych sterowników , i directa dupa blada, wychodzi na to samo. Może trza coś wyłączyć w opcjach nie wiem, pliz o pomoc bo mnie się nudzi po pijaku i czasem w cos pogram jak mam czas .. :] .Dzięki.


FCB
Scarface
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7189 dni

*




Odp: Pomoc z komputerem - 01/05/2008 23:09
Mam stałe łącze z bezprzewodowym modemem internet na kompie śmiga że aż miło PS3 podłączone bezprzewodowo net na konsoli działa zarejestrowałem się nawet na PS Network czyli wszystko działa ale jak próbuję pograć w PES2008 to wyskakuje mi komunikat
An error has occured. Unable to connect with opponent.
mogę sie zalogować założyć swój pokój ale przy próbie połączenia się z kimkolwiek wyskakuje ta informacja albo że nikogo nie znalazł ???


Niech cię nie niepokoją
Cierpienia twe i błędy
Wszędy są drogi proste
Lecz i manowce są wszędy
O to chodzi jedynie
By naprzód wciąż iść śmiało
Marcin_
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7536 dni




Odp: Pomoc z komputerem - 04/05/2008 00:16
Mam problem. Mianowicie sluchalem sobie muzyki na kompie, wylaczylem go na dwie godziny, wrocilem i juz nie moge niczego odtwarzac. Przy kazdej probie wyskakuja mi bledy, oraz taki komunikat (w Windows Media Playerze):
"Program Windows Media Player nie może odtworzyć pliku, ponieważ wystąpił problem z urządzeniem dźwiękowym. Urządzenie dźwiękowe może nie być zainstalowane na komputerze, może ono być używane przez inny program lub może nie działać prawidłowo."
Probowalem dzialac korzystajac z pomocy ale to nic nie dalo.
Nie slychac dzwieku ani w mp3, ani w filmach, nawet nie slychac dzwiekow systemowych. Zareczam, ze przy niczym nie majstrowalem przed pokazaniem sie bledu. O co chodzi?


Dzn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6863 dni




Odp: Pomoc z komputerem - 04/05/2008 07:09

  Marcin_ napisał:  
Mam problem. Mianowicie sluchalem sobie muzyki na kompie, wylaczylem go na dwie godziny, wrocilem i juz nie moge niczego odtwarzac. Przy kazdej probie wyskakuja mi bledy, oraz taki komunikat (w Windows Media Playerze):
"Program Windows Media Player nie może odtworzyć pliku, ponieważ wystąpił problem z urządzeniem dźwiękowym. Urządzenie dźwiękowe może nie być zainstalowane na komputerze, może ono być używane przez inny program lub może nie działać prawidłowo."
Probowalem dzialac korzystajac z pomocy ale to nic nie dalo.
Nie slychac dzwieku ani w mp3, ani w filmach, nawet nie slychac dzwiekow systemowych. Zareczam, ze przy niczym nie majstrowalem przed pokazaniem sie bledu. O co chodzi?



spróbuj reinstalacjie sterów możliwe że troszeczkę spadło napięcie i stery wyparowały


bal
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6814 dni




Odp: Pomoc z komputerem - 04/05/2008 09:40

  Marcin_ napisał:  
Mam problem. Mianowicie sluchalem sobie muzyki na kompie, wylaczylem go na dwie godziny, wrocilem i juz nie moge niczego odtwarzac. Przy kazdej probie wyskakuja mi bledy, oraz taki komunikat (w Windows Media Playerze):
"Program Windows Media Player nie może odtworzyć pliku, ponieważ wystąpił problem z urządzeniem dźwiękowym. Urządzenie dźwiękowe może nie być zainstalowane na komputerze, może ono być używane przez inny program lub może nie działać prawidłowo."
Probowalem dzialac korzystajac z pomocy ale to nic nie dalo.
Nie slychac dzwieku ani w mp3, ani w filmach, nawet nie slychac dzwiekow systemowych. Zareczam, ze przy niczym nie majstrowalem przed pokazaniem sie bledu. O co chodzi?



Tak jak kolega napisał, przeinstaluj sterowniki (ew. przywracanie systemu do ostatniej działającej wersji). Jeśli to nie pomoże, mogło się zdarzyć ze wypięła się karta muzyczna. Sprobuj wyjąć ją i włożyć ponownie. Powodzenia:)


Plum
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7239 dni

***




Odp: Pomoc z komputerem - 15/05/2008 18:02
Jest taki problem.
Z dysku twradego w moim komputerze poszedł dym (Dokładnie to z części z napisem DSP na fotografii). Mam pytanie czy da się jeszcze z niego odzyskać dane. Specjalistyczne firmy odpadają, że względu na masakryczną cenę takich usług. Czy się np. kupić identyczny model dysku i wymienić elektronikę? A może są jakieś inne opcje?
Fota dysku


Te szare trybuny jeszcze zatętnią granatowo-bordowym rytmem dwudziestu tysięcy serc...
bal
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6814 dni




Odp: Pomoc z komputerem - 15/05/2008 20:49

  Plum napisał:  
Jest taki problem.
Z dysku twradego w moim komputerze poszedł dym (Dokładnie to z części z napisem DSP na fotografii). Mam pytanie czy da się jeszcze z niego odzyskać dane. Specjalistyczne firmy odpadają, że względu na masakryczną cenę takich usług. Czy się np. kupić identyczny model dysku i wymienić elektronikę? A może są jakieś inne opcje?
Fota dysku



Innych opcji raczej nie ma. Poczytaj tutaj:
LINK


Dzn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6863 dni




Odp: Pomoc z komputerem - 15/05/2008 22:48

  Plum napisał:  
Jest taki problem.
Z dysku twradego w moim komputerze poszedł dym (Dokładnie to z części z napisem DSP na fotografii). Mam pytanie czy da się jeszcze z niego odzyskać dane. Specjalistyczne firmy odpadają, że względu na masakryczną cenę takich usług. Czy się np. kupić identyczny model dysku i wymienić elektronikę? A może są jakieś inne opcje?
Fota dysku



ja teraz mam praktyki w serwisie weź podrzuć to z kolegą zobaczę czy pójdzie naprawić i podam ewentualne koszta
nasz adres to:
Krzywoustego 57 na przeciwko haalo pod sklepem z lapami taki zielony komis


Szymen
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5868 dni

**




Odp: Pomoc z komputerem - 16/05/2008 18:48
Załatwiłem sobie gre Lost(polska wersje jezykowa i w ogole :)) wszystko ladnie sie instaluje juz ma sie gra wlaczac i jeb error
Obrazek png wstawiony na forum

prosze o w miare szybką pomoc :)


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.24 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005