Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Pomoc z komputerem << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
skarbnik
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7825 dni




Odp: Pomoc z komputerem - 13/10/2006 23:55
Nah, komp jest nowy.

Sam skladales? Czy zlozyli Ci w sklepie?

Sprawdz czy karta graficzna etc...
Jest dobrze podpieta, do konca wcisnieta do slotu.

Zdejmij obudowe, wlacz kompa, odpal gre i sprawdz temperature karty graficznej, etc.
Jesli drastycznie wzrasta tzn ze jest zle zlozony komp.

Jesli nic z tych rzeczy uaktualnij sterowniki.

Jesli to nie pomoze, serwis.


Obrazek jpg wstawiony na forum
skarbnik
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7825 dni




Odp: Pomoc z komputerem - 13/10/2006 23:57

  Shpu napisał:  
jaka kupic sobie nagrywarke DVD? na co patrzyc? u nas to chyba tylko w media markt



Mala rada jesli jeszcze nie kupiles nagrywarki.

Nie kupuj zadnych wynalazkow, live scribe etc, to shit.
Polecam dwie marki: Liteon albo benq.
Odradzam: LG, Sony etc.

Sprawnosc tych nagrywarek pozostawia wiele do zyczenia :)

aaaaaaa....
Nie kupuj w zadnych media marktach, supermarketach ani w Vobisie.
Polecam: Hart, Logos oraz mniejsze sklepiki ze sprzetem komputerowym.
Ceny - mniejsze, przynajmniej masz pewnosc ze dostaniesz to co chcesz ;)
Serdeczne pozdrowienia dla pracownikow Vobisu.
Komp polecial do serwisu, gdy wrocil 3/4 podzespolow zostala wymieniona na gorsze.


Obrazek jpg wstawiony na forum
inblu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7676 dni

**




Odp: Pomoc z komputerem - 14/10/2006 00:31

  borek891 napisał:  

  INBLu napisał:  
Jak gram to po pewnym czasie gra sie sama wylacza a czasami komputer sie resetuje. Nie wiem czym jest to spowodowane. Byc moze karta graficzna sie za bardzo nagrzewa. Czy jest mozliwe ze tak sie dzieje przez zle sterowniki? Komputer jest nowy a karta graficzna to GeForce 7600.



kiedy ostatnio czysciles komputer? jak dawno to radze otworzyc obudowe i sprawdzic jaka jest tam sytuacja ;) jesli jest pelno kurzu to wyczysc. powinno pomoc ;)



Komputer ma zaledwie 2 dni. :P


  Skarbnik napisał:  
Nah, komp jest nowy.

Sam skladales? Czy zlozyli Ci w sklepie?



W sklepie zlozyli.


Goleniów z Pogonią
chrisxx
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7974 dni

***




Odp: Pomoc z komputerem - 14/10/2006 01:39

  Skarbnik napisał:  


Mala rada jesli jeszcze nie kupiles nagrywarki.

Nie kupuj zadnych wynalazkow, live scribe etc, to shit.
Polecam dwie marki: Liteon albo benq.
Odradzam: LG, Sony etc.


eee light scribe to jest technologia i zarówno firmy polecane przez Ciebie jak i te złe ją zaczęły juz stosować...

  Skarbnik napisał:  

Nie kupuj w zadnych media marktach, supermarketach ani w Vobisie.
Polecam: Hart, Logos oraz mniejsze sklepiki ze sprzetem komputerowym.



co do media bym sie kłócił, akurat ich plusem jest słaba obsługa klienta, mówisz że sprzęt nie działa i albo dają ci od ręki nowy albo zwracają kase:)


Święty
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6854 dni




Odp: Pomoc z komputerem - 14/10/2006 09:04
Wie ktoś może, jak podzielić na 2 części film, który ma w sobie błąd? Bo w pewnym momencie jest parosekundowy bład, podczas którego wyłącza się zarówno allplayer, jak i program do konwertowania z avi do vcd, a nawet movie maker, którym chciałem film podzielić. Oglądając przez allplayera po prostu przewinąłem ten fragment, a na stacjonarnym dvd to raczej się nie uda. Proszę o pomoc !


Choć na świecie wiele klubów jest
I może lepsze są i sława większa jest
My w Szczecinie mamy taki klub
Któremu serca oddaliśmy już...
Bratan
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6634 dni




Odp: Pomoc z komputerem - 15/10/2006 21:47
Mam problem..jak włanczam strone You tube i biore na jakiś filmik albo wogóle klikan na link strony You tube z jakimś filmikiem to od pewnego czasu niemoge nic oglądac i wyświetla sie takie coś

Hello, you either have JavaScript turned off or an old version of Macromedia's Flash Player. Click here to get the latest flash player. Nie znam angielskiego i nie wiem oco kaman...Wie ktoś co musze zrobić??


Zalayeta
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6913 dni




Odp: Pomoc z komputerem - 15/10/2006 21:52

  Bratan napisał:  
Mam problem..jak włanczam strone You tube i biore na jakiś filmik albo wogóle klikan na link strony You tube z jakimś filmikiem to od pewnego czasu niemoge nic oglądac i wyświetla sie takie coś

Hello, you either have JavaScript turned off or an old version of Macromedia's Flash Player. Click here to get the latest flash player. Nie znam angielskiego i nie wiem oco kaman...Wie ktoś co musze zrobić??



Musisz zainstalować najnowszą wersję Macromedia Flash Player, aby móc ogladać filmiki na youtube.
Tu masz link do Flash Playera


PS do końca życia !
Bratan
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6634 dni




Odp: Pomoc z komputerem - 15/10/2006 22:03
Już to zainstalowałem wczesniej...ale dalej nic nie działa..


skarbnik
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7825 dni




Odp: Pomoc z komputerem - 15/10/2006 22:51

  chrisxx napisał:  

  Skarbnik napisał:  


Mala rada jesli jeszcze nie kupiles nagrywarki.

Nie kupuj zadnych wynalazkow, live scribe etc, to shit.
Polecam dwie marki: Liteon albo benq.
Odradzam: LG, Sony etc.


eee light scribe to jest technologia i zarówno firmy polecane przez Ciebie jak i te złe ją zaczęły juz stosować...

  Skarbnik napisał:  

Nie kupuj w zadnych media marktach, supermarketach ani w Vobisie.
Polecam: Hart, Logos oraz mniejsze sklepiki ze sprzetem komputerowym.



co do media bym sie kłócił, akurat ich plusem jest słaba obsługa klienta, mówisz że sprzęt nie działa i albo dają ci od ręki nowy albo zwracają kase:)


... To ze firmy ktore podalem produkuja sprzet z podanymi wyzej mozliwosciami, nie jest chyba niczym wyjatkowym?
Po prostu, nagrywarki posiadajace tego typu bzdety, dzialaja krocej i maja roznego rodzaju problemy poboczne, uwazam ze lightscribe to zbedny bajer. Po co wydawac hajs na drozsze plytki? Skoro mozna kupic specj. pisak do plyt.
Ale to tylko imo.

Co do MM, skoro kreci Cie smiganie do sklepu co jakis czas...Jak kto lubi ;)
I jestem ciekaw czy tak samo wymienia Ci sprzet od razu na nowy po miesiacu lub dwoch uzytkowania, ja powatpiewam.
Wole kupic raz a pewnie.


Obrazek jpg wstawiony na forum
DANI
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7020 dni




Odp: Pomoc z komputerem - 17/10/2006 17:23
Jakim sprawcdzonymprogramem odzyskać utracone pliki spakowane rarem??


Choć życie ciąży a psychika siada, nie mogę się poddać!To Moja Zasada!
Scarface
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7189 dni

*




Odp: Pomoc z komputerem - 20/10/2006 12:29
Czy są w sieci do pobrania darmowe wersje antywirusa i ile taki darmowy program jest warty w działaniu, czy lepiej od razy ściągnąć nortona i szukać wolnego cd key ???
Sprawa pilna dzisiaj skończył się darmowy okres próbny mojego antywirusa którego miałem przy zakupie kompa.

Jeżeli lub zdecydować sie na zakup licencji to co będzie lepsze avast mks vir czy cos innego (norton odpada bo za dużo chcą )???

Ostatnio edytowany przez: Scarface, 20 października 2006, 18:18 [1 raz(y)]


Niech cię nie niepokoją
Cierpienia twe i błędy
Wszędy są drogi proste
Lecz i manowce są wszędy
O to chodzi jedynie
By naprzód wciąż iść śmiało
kibic79
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7042 dni




Odp: Pomoc z komputerem - 20/10/2006 23:14

  Scarface napisał:  
Czy są w sieci do pobrania darmowe wersje antywirusa i ile taki darmowy program jest warty w działaniu, czy lepiej od razy ściągnąć nortona i szukać wolnego cd key ???
Sprawa pilna dzisiaj skończył się darmowy okres próbny mojego antywirusa którego miałem przy zakupie kompa.

Jeżeli lub zdecydować sie na zakup licencji to co będzie lepsze avast mks vir czy cos innego (norton odpada bo za dużo chcą )???



zdecydowanie polecam avasta


http://e-dieselservice.pl/
Stachura
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6561 dni




Odp: Pomoc z komputerem - 21/10/2006 09:49
Ja jak najbardziej polecam Kasperskyego "adres do pobrania"
Plus klucz rejestracyjny do 05.09.2007 "klucz"


ARO
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7345 dni

*




Odp: Pomoc z komputerem - 21/10/2006 17:15
Mam taką oto prośbę, a mianowicie zapomniało mi się hasła superviser'a do BIOS'u :(, a muszę co nieco poustawiać i w związku z tym prosze o radę bezpiecznego rozwiązania. Z góry dziękuję za szybką reakcję.


Zen
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6712 dni




Odp: Pomoc z komputerem - 22/10/2006 15:00
do kasacji

Ostatnio edytowany przez: Zen, 22 października 2006, 15:53 [1 raz(y)]


nara
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7050 dni

**




Odp: Pomoc z komputerem - 23/10/2006 21:18
mam pytanko... musiałem zrobić reset kompa, zrobiłem i wyskoczył mi taki błąd

bla bla bla

S.M.A.R.T. Captable and Status BAD

PRI MASTER HARD DISK : S.M.A.R.T. Status BAD, Backpuck and Replace

F1 Resume...

mógłby mi ktoś wyjaśnić co się stało?

(tylko nie post typu " format: c" )

a i najśmieszniejsze, nie mogę BIOSA odpalić : O

PS. właśnie wyciągnałem bateryjke żeby spróbować biosa odpalić i nic dalej to samo :/

Ostatnio edytowany przez: nara, 23 października 2006, 22:24 [2 raz(y)]


Macieq
PogonOnLine TEAM
IP: zapisany
Na forum od 8325 dni




Odp: Pomoc z komputerem - 24/10/2006 10:47
S.M.A.R.T. to system monitorowania dysku i ew. powiadamiania o jego błędach. Masz coś nie tak z dyskiem; a że nie można wejść do BIOSU... dziwne.. przed pojawieniem się tego komunikatu też nie możesz?


... lecz nie patrze na przeszkody i fałszywość gnoji, przeciwność losu boli - my idziemy ku swej woli ...
ihaaaa tatatadam! || głos pokolenia - cios ogłupienia, hołd potępienia, mord zrozumienia || :X
nara
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7050 dni

**




Odp: Pomoc z komputerem - 24/10/2006 15:42
do kasacji ...


nara
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7050 dni

**




Odp: Pomoc z komputerem - 24/10/2006 15:43
O tym S.M.A.R.C.I.E. to już się dowiedziałem co nieco. Aha w wakacje na mojej dzielnicy często odcinali prąd jak chodził komputer i wtedy miałem podobną akcje..wyczyściłem maksymalnie dysk 2 razy i chodziło do wczoraj. Aktualnie go wyłączyłem(SMART) i wszystko chodzi, ale żeby zapobiec tego typu komunikatowi wystarczy mi format partycji c ? Czy potrzebny jest format całego dysku ?... Do Biosa wszedłem za pomocą f2...

Mógłby mi ktoś podrzucić linka do Norton Disc Doctor, bo szukam i nie mogę znaleźć skąd zassać :/

Ostatnio edytowany przez: nara, 24 października 2006, 16:04 [2 raz(y)]


wilk
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6445 dni




Odp: Pomoc z komputerem - 24/10/2006 17:36
Mam pytanko. Jakiego darmowego Firewalla polecacie???

Ostatnio edytowany przez: wilk, 24 października 2006, 17:46 [2 raz(y)]


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.17 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005