Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Pomoc z komputerem << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
exces
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5729 dni

*




Odp: Pomoc z komputerem - 14/05/2009 13:06
mam taki problem że wyskakuje mi info 'driver_irql_not_less_or_equal' na niebieskim tle. wie ktos o co chodzi? nawet podczas instalacji wina.


tylko prawdziwa przyjaźń to potęga...
Castaway
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6227 dni

*




Odp: Pomoc z komputerem - 14/05/2009 13:09
chce podłączyć głośniki z wieży do kompa. W wieży mam 2 wejścia aux L i P. I czy żeby podłączyć to wszystko potrzebuje tylko tego kabla i gdzie mozna go zdobić sklep kumputerowy/ze sprzętem AGD, jaka jego cena?


"Balansujcie dopóki się da, a gdy się już nie da, podpalcie świat!" - J. Piłsudski
Endless Vibe
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7925 dni




Odp: Pomoc z komputerem - 14/05/2009 13:54

  Animal. napisał:  
chce podłączyć głośniki z wieży do kompa. W wieży mam 2 wejścia aux L i P. I czy żeby podłączyć to wszystko potrzebuje tylko tego kabla i gdzie mozna go zdobić sklep kumputerowy/ze sprzętem AGD, jaka jego cena?



bodajże wystarczą same czincze + przejściówka na małego jacka, ew. takie coś.


Po życia kres!
Castaway
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6227 dni

*




Odp: Pomoc z komputerem - 14/05/2009 13:56

  DJunior napisał:  

  Animal. napisał:  
chce podłączyć głośniki z wieży do kompa. W wieży mam 2 wejścia aux L i P. I czy żeby podłączyć to wszystko potrzebuje tylko tego kabla i gdzie mozna go zdobić sklep kumputerowy/ze sprzętem AGD, jaka jego cena?



bodajże wystarczą same czincze + przejściówka na małego jacka, ew. takie coś.



no właśnie coś takiego powinno pasować :] ok dzięki wielkie

Ostatnio edytowany przez: Castaway, 14 maja 2009, 14:07 [1 raz(y)]


"Balansujcie dopóki się da, a gdy się już nie da, podpalcie świat!" - J. Piłsudski
On jest cienki!
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6326 dni




Odp: Pomoc z komputerem - 16/05/2009 18:39
Taki problem ... Jak dotąd tylko ja korzystałem z kompa i nie potrzebny mi był ten panel gdzie się wybiera użytkownika.

Lecz teraz założyłem drugie konto, prywatne, i nie mogę z niego korzystać, ponieważ po włączeniu komputera, panel gdzie się powinno wybrać użytkownika i wpisać hasło - nie pojawia mi się w ogóle. Od razu przechodzi mi na konto dawne, i nie mogę wejść do nowego konta. Mogę jedynie to zrobić poprzez wylogowanie się ze starego konta i wybranie tego nowego. Ale chciałbym mieć taką możliwość po włączeniu komputera.

Co muszę zrobić, żeby ten panel użytkowników pojawiał mi się po włączeniu kompa? Pilne!


Szymen
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5867 dni

**




Odp: Pomoc z komputerem - 16/05/2009 19:23

  Mi$iek napisał:  
Taki problem ... Jak dotąd tylko ja korzystałem z kompa i nie potrzebny mi był ten panel gdzie się wybiera użytkownika.

Lecz teraz założyłem drugie konto, prywatne, i nie mogę z niego korzystać, ponieważ po włączeniu komputera, panel gdzie się powinno wybrać użytkownika i wpisać hasło - nie pojawia mi się w ogóle. Od razu przechodzi mi na konto dawne, i nie mogę wejść do nowego konta. Mogę jedynie to zrobić poprzez wylogowanie się ze starego konta i wybranie tego nowego. Ale chciałbym mieć taką możliwość po włączeniu komputera.

Co muszę zrobić, żeby ten panel użytkowników pojawiał mi się po włączeniu kompa? Pilne!


panel sterowania>konta uzytykownikow> "zmien sposob logowania lub wylogowywania uzytkownikow" i tam odhacz "uzyj ekreanu powitalnego":


On jest cienki!
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6326 dni




Odp: Pomoc z komputerem - 16/05/2009 19:35

  Szymen napisał:  

  Mi$iek napisał:  
Taki problem ... Jak dotąd tylko ja korzystałem z kompa i nie potrzebny mi był ten panel gdzie się wybiera użytkownika.

Lecz teraz założyłem drugie konto, prywatne, i nie mogę z niego korzystać, ponieważ po włączeniu komputera, panel gdzie się powinno wybrać użytkownika i wpisać hasło - nie pojawia mi się w ogóle. Od razu przechodzi mi na konto dawne, i nie mogę wejść do nowego konta. Mogę jedynie to zrobić poprzez wylogowanie się ze starego konta i wybranie tego nowego. Ale chciałbym mieć taką możliwość po włączeniu komputera.

Co muszę zrobić, żeby ten panel użytkowników pojawiał mi się po włączeniu kompa? Pilne!


panel sterowania>konta uzytykownikow> "zmien sposob logowania lub wylogowywania uzytkownikow" i tam odhacz "uzyj ekreanu powitalnego":



dzięki wielkie za radę, ale kurwa nie pomogło... ;|


Mareczek69
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5461 dni




Odp: Pomoc z komputerem - 16/05/2009 19:50
Poszukuj na google.


Dzn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6862 dni




Odp: Pomoc z komputerem - 16/05/2009 21:50

  Mi$iek napisał:  
Taki problem ... Jak dotąd tylko ja korzystałem z kompa i nie potrzebny mi był ten panel gdzie się wybiera użytkownika.

Lecz teraz założyłem drugie konto, prywatne, i nie mogę z niego korzystać, ponieważ po włączeniu komputera, panel gdzie się powinno wybrać użytkownika i wpisać hasło - nie pojawia mi się w ogóle. Od razu przechodzi mi na konto dawne, i nie mogę wejść do nowego konta. Mogę jedynie to zrobić poprzez wylogowanie się ze starego konta i wybranie tego nowego. Ale chciałbym mieć taką możliwość po włączeniu komputera.

Co muszę zrobić, żeby ten panel użytkowników pojawiał mi się po włączeniu kompa? Pilne!



musisz zmienić w rejestrze akcje autologowania:)

autologowanie tam masz opisane jak zrobić tylko ty podajesz 0

pozdrawiam


eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7419 dni

*




Odp: Pomoc z komputerem - 16/05/2009 22:21
delete problem rozwiązany

Ostatnio edytowany przez: eF^, 16 maja 2009, 22:31 [1 raz(y)]


On jest cienki!
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6326 dni




Odp: Pomoc z komputerem - 17/05/2009 00:55

  johny.o napisał:  

  Mi$iek napisał:  
Taki problem ... Jak dotąd tylko ja korzystałem z kompa i nie potrzebny mi był ten panel gdzie się wybiera użytkownika.

Lecz teraz założyłem drugie konto, prywatne, i nie mogę z niego korzystać, ponieważ po włączeniu komputera, panel gdzie się powinno wybrać użytkownika i wpisać hasło - nie pojawia mi się w ogóle. Od razu przechodzi mi na konto dawne, i nie mogę wejść do nowego konta. Mogę jedynie to zrobić poprzez wylogowanie się ze starego konta i wybranie tego nowego. Ale chciałbym mieć taką możliwość po włączeniu komputera.

Co muszę zrobić, żeby ten panel użytkowników pojawiał mi się po włączeniu kompa? Pilne!



musisz zmienić w rejestrze akcje autologowania:)

autologowanie tam masz opisane jak zrobić tylko ty podajesz 0

pozdrawiam



dzięki wielkie, kopci ;)


eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7419 dni

*




Odp: Pomoc z komputerem - 18/05/2009 19:10
Ściągnąłem sobie tła do PowerPoint

STĄD

Jest plik, który trzeba rozpakować. Pytanie, gdzie to się rozpakowuje? Bo w PP nowych deseni nie widzę, a plików to już tym bardziej.


BzM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7224 dni




Odp: Pomoc z komputerem - 26/05/2009 22:03
taki problem:
na kompie jakis czas temu przestał mi działać MKSvir. i tak około miesiaca nie miałem zadnego antyvirusa. dzis zainstalowalem avasta. po zainstalowaniu wykryto jakies tam wirusy. no i komputer zaczał sie jebać. nie mogę odinstalowac avasta, bo jak wchodze w panel sterwoania-dodaj/usuń programw- to wyskakuje mi pusta strona zamiast listy programów. niektóre programy oraz internet działaja normalnie. nie moe odtworzyć Mój Komputer oraz (partycji) dysku twardego.
przy wyłączaniu komputera wyskakują mi jakieś komunikaty o explorer.exe, gg.exe...
ma ktoś jakiś pomysł jak rozwiązać ten problem? zajebiscie zalezy mi na czasie. format to ostatecznosc, a zalezy mi zeby działalo tak jak poprzednio jak nie mialem antywirusa


MaT
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7390 dni




Odp: Pomoc z komputerem - 26/05/2009 22:29

  BzM napisał:  
taki problem:
na kompie jakis czas temu przestał mi działać MKSvir. i tak około miesiaca nie miałem zadnego antyvirusa. dzis zainstalowalem avasta. po zainstalowaniu wykryto jakies tam wirusy. no i komputer zaczał sie jebać. nie mogę odinstalowac avasta, bo jak wchodze w panel sterwoania-dodaj/usuń programw- to wyskakuje mi pusta strona zamiast listy programów. niektóre programy oraz internet działaja normalnie. nie moe odtworzyć Mój Komputer oraz (partycji) dysku twardego.
przy wyłączaniu komputera wyskakują mi jakieś komunikaty o explorer.exe, gg.exe...
ma ktoś jakiś pomysł jak rozwiązać ten problem? zajebiscie zalezy mi na czasie. format to ostatecznosc, a zalezy mi zeby działalo tak jak poprzednio jak nie mialem antywirusa



jesli masz włączone przyweracanie systemu to mozesz je uruchomic przed instalacja avasta jest to najszybsze i najprostsze rozwiazanie jesli masz xp poszukaj tej funkcji w start---> aksesoria--> narzedzia systemowe---> przywracanie systemu


BzM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7224 dni




Odp: Pomoc z komputerem - 26/05/2009 22:57

  MaT napisał:  
jesli masz włączone przyweracanie systemu to mozesz je uruchomic przed instalacja avasta jest to najszybsze i najprostsze rozwiazanie jesli masz xp poszukaj tej funkcji w start---> aksesoria--> narzedzia systemowe---> przywracanie systemu



niestety komputer nie reaguje jak wciskam "przywracanie systemu"


Cz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7170 dni

***




Odp: Pomoc z komputerem - 26/05/2009 23:19
Jak juz uporacie sie z Avastem, to polecam program antywirusowy AVG Anti Virus Free edition- duzo programow testowalem i kazdy predzej czy pozniej zawodzil, a ten uzywam juz ponad 2 lata i wymiata, zero problemow, nie spowalnia systemu dodatkowo.


www.sectorshop.net
D.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6255 dni




Odp: Pomoc z komputerem - 30/05/2009 11:42
Ja mam taki oto problem; temperatura gpu wynosi około 85 - 90, przy zerowym stresie - zero odpalonych aplikacji nic. Włączając jakąkolwiek grę mogę pograć sobie maks 10 - 15 minut i zaczyna się spowalniać obraz. Tak dzieje się pod vistą ze sterami proponowanymi przez producenta karty graficznej którą posiadam (Geforce 8600 GT). Jednakże gdy zainstalowałem sobie W7 jego domyślny sterownik również od nvidii zmniejszył mi temperaturę gpu do 40 stopni a podczas gierzenia w PES-a np. temperatura nie przekraczała 70. Wszystko byłoby fajnie gdyby nie fakt, że te domyślne stery już nie radzą sobie z NHL 09, NFS itp itd. Wiatraczek od gpu lśni na błysk czyściłem go dziś już dwa razy, temperatura procesora w bdb bez zastrzeżeń. Co z tym fantem zrobić?? Kupić wiatraczek do gpu??


Wszyscy co nam źle życzyli, mówili byśmy skończyli
to w tej chwili zobaczyli jak bardzo się pomylili

Obrazek gif wstawiony na forum
On jest cienki!
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6326 dni




Odp: Pomoc z komputerem - 04/06/2009 16:28
Pilne. Muszę zrobić pracę w Wordzie. A jak biorę jakąkolwiek funkcje, lub chce coś napisać pojawia mi się takie coś KLIK . Co z tym fantem mam zrobić?


blessmaster
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7157 dni




Odp: Pomoc z komputerem - 04/06/2009 16:44

  -Misiek. napisał:  
Pilne. Muszę zrobić pracę w Wordzie. A jak biorę jakąkolwiek funkcje, lub chce coś napisać pojawia mi się takie coś KLIK . Co z tym fantem mam zrobić?


Być może skończyła Ci się wersja próbna (trial)?


FC Gryfice
On jest cienki!
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6326 dni




Odp: Pomoc z komputerem - 04/06/2009 16:47
Mam ją dopiero 2 dni ?


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.23 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005