Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Pomoc z komputerem << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7420 dni

*




Odp: Pomoc z komputerem - 31/01/2007 21:34
Jaką polecacie kartę graficzną, za rozsądną cenę ?
Mój komputer :
procesor : Celeron 2 ghz
ram : 1.2 gb
grafika : gf 4 mx 440


HardcoreCitySzczecin
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7025 dni

**




Odp: Pomoc z komputerem - 03/02/2007 17:46
Mam problem z resetem kardridży do epsona 830...woem ze jast jakis program do resetowania, ale nie dziala akurat z ta drukarką...ma ktoś jakiś inny reset so tego typu drukarkie...nawet jakieś domowe sposoby...wazne by działało


https://www.facebook.com/HardcoreCitySzczecin
kp
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7325 dni




Odp: Pomoc z komputerem - 03/02/2007 21:17
mam ostatnio taki problem z kompem,ze co jakis czas mi sie sam resetuje,dzisiaj np 2 razy.problem w tym,ze nie pamietam ile to juz trwa,wiec nie wiem co moze byc tego przyczyną.moze wirus?moze inny syf,ma ktoś jakąś rade?:D


chrisxx
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7974 dni

***




Odp: Pomoc z komputerem - 03/02/2007 21:27

  kP napisał:  
mam ostatnio taki problem z kompem,ze co jakis czas mi sie sam resetuje,dzisiaj np 2 razy.problem w tym,ze nie pamietam ile to juz trwa,wiec nie wiem co moze byc tego przyczyną.moze wirus?moze inny syf,ma ktoś jakąś rade?:D


Możliwe przyczyny:
- wirus
- skopany wiatraczek na procesorze
- zbyt słaby zasilacz
- kurz na radiatorze
- wahania napięcia w sieci elektrycznej
Wybór należy do Ciebie:P


kp
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7325 dni




Odp: Pomoc z komputerem - 03/02/2007 21:31

  chrisxx napisał:  

  kP napisał:  
mam ostatnio taki problem z kompem,ze co jakis czas mi sie sam resetuje,dzisiaj np 2 razy.problem w tym,ze nie pamietam ile to juz trwa,wiec nie wiem co moze byc tego przyczyną.moze wirus?moze inny syf,ma ktoś jakąś rade?:D


Możliwe przyczyny:
- wirus
- skopany wiatraczek na procesorze
- zbyt słaby zasilacz
- kurz na radiatorze
- wahania napięcia w sieci elektrycznej
Wybór należy do Ciebie:P


no pare możliwości rzeczywiście mam :] dzisiaj sie zajme systemem,jutro rozbiore kompa i moze go przeczyszcze,zobacze czy wszystko styka,mam nadzieje ze uda mi sie to rozgryźć bo to naprawde wkurzające jak np w trakcie gry w fm'a komp mi wali reseta
:P


Ramzes_
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6538 dni




Odp: Pomoc z komputerem - 03/02/2007 22:12
Mam problem z kompem, przed każdym włączeniem kompa w czasie ładowania systemu zawsze musze nacisnąc F2, zeby kontynuować włączenie się WIN. Po włączeniu mój zegarek zawsze jest ustawiony na 10 stycznia 2003, godzina 0:00...:/
Wie ktoś co może być tego przyczyną??
Z góry dzięki !!


eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7420 dni

*




Odp: Pomoc z komputerem - 03/02/2007 23:31
Mam taki problem ..

Nie mogę usunąć pliku, znajduje się on w folderze i gdy chce je usunąć wyskakuje komunikat :

" Nie można usunąć XXX nie można odnaleźć określonego pliku sprawdź czy ścieżka i nazwa pliku są określone poprawnie "

O co biega? tego pliku faktycznie nie ma w podanym folderze, ale wcześniej go chyba też nie było, jak mogę to usunąć? na format nie mam czasu ani chęci, przez total commandera też się nie da.


chrisxx
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7974 dni

***




Odp: Pomoc z komputerem - 03/02/2007 23:40

  Ramzes_ napisał:  
Mam problem z kompem, przed każdym włączeniem kompa w czasie ładowania systemu zawsze musze nacisnąc F2, zeby kontynuować włączenie się WIN. Po włączeniu mój zegarek zawsze jest ustawiony na 10 stycznia 2003, godzina 0:00...:/
Wie ktoś co może być tego przyczyną??
Z góry dzięki !!



Jeśli jest to starszy komputer sprawdź czy bateria na płycie głównej się nie wyczerpała.


pinki15
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6813 dni




Odp: Pomoc z komputerem - 04/02/2007 00:47
A mnie dzisiaj zaskoczył moja Opera!
Chciałem sobie pościągać różne rzeczy wejść na parę witryn!
A tam ukazuje się takie coś!Jest ekran!Na nim na samej górze jakieś arabskie znaczki pod spodem "Access to the requested URL is not allowed!" pod spodem te same znaczki arabskie no prawie te same! i tekst po angielsku że mam podac po co chcę odblokować tą stronę itp!frolmularz oczywiście też po arabsku!Co dziwne to Mozilla chodzi dobrze na tych samych stronach itp!Wiecie może co jest tym spowodowane!Nie pomogło usunięcie składników Opery przed ponownym jej zainsstalowaniem!


"I kneel only to God and I don't see him here"<--Prion Break S02E04
Ramzes_
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6538 dni




Odp: Pomoc z komputerem - 04/02/2007 10:53

  chrisxx napisał:  

  Ramzes_ napisał:  
Mam problem z kompem, przed każdym włączeniem kompa w czasie ładowania systemu zawsze musze nacisnąc F2, zeby kontynuować włączenie się WIN. Po włączeniu mój zegarek zawsze jest ustawiony na 10 stycznia 2003, godzina 0:00...:/
Wie ktoś co może być tego przyczyną??
Z góry dzięki !!



Jeśli jest to starszy komputer sprawdź czy bateria na płycie głównej się nie wyczerpała.



Wyjęcie tej baterii na jakiś czas zmieni coś, czy trzeba ją jakaś naładować lub kupić nowa?


kibic79
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7042 dni




Odp: Pomoc z komputerem - 04/02/2007 11:24

  pinki15 napisał:  
A mnie dzisiaj zaskoczył moja Opera!
Chciałem sobie pościągać różne rzeczy wejść na parę witryn!
A tam ukazuje się takie coś!Jest ekran!Na nim na samej górze jakieś arabskie znaczki pod spodem "Access to the requested URL is not allowed!" pod spodem te same znaczki arabskie no prawie te same! i tekst po angielsku że mam podac po co chcę odblokować tą stronę itp!frolmularz oczywiście też po arabsku!Co dziwne to Mozilla chodzi dobrze na tych samych stronach itp!Wiecie może co jest tym spowodowane!Nie pomogło usunięcie składników Opery przed ponownym jej zainsstalowaniem!



al-kaida?


http://e-dieselservice.pl/
chrisxx
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7974 dni

***




Odp: Pomoc z komputerem - 04/02/2007 11:43

  Ramzes_ napisał:  

  chrisxx napisał:  

  Ramzes_ napisał:  
Mam problem z kompem, przed każdym włączeniem kompa w czasie ładowania systemu zawsze musze nacisnąc F2, zeby kontynuować włączenie się WIN. Po włączeniu mój zegarek zawsze jest ustawiony na 10 stycznia 2003, godzina 0:00...:/
Wie ktoś co może być tego przyczyną??
Z góry dzięki !!



Jeśli jest to starszy komputer sprawdź czy bateria na płycie głównej się nie wyczerpała.



Wyjęcie tej baterii na jakiś czas zmieni coś, czy trzeba ją jakaś naładować lub kupić nowa?



wyjmij, zobacz model i kup u zegarmistrza za kilka PLN, nawet jeśli nie będzie to bateria to warto poświęcić te grosze i spróbować;)


MaT
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7391 dni




Odp: Pomoc z komputerem - 04/02/2007 11:54

  eF^ napisał:  
Mam taki problem ..

Nie mogę usunąć pliku, znajduje się on w folderze i gdy chce je usunąć wyskakuje komunikat :

" Nie można usunąć XXX nie można odnaleźć określonego pliku sprawdź czy ścieżka i nazwa pliku są określone poprawnie "

O co biega? tego pliku faktycznie nie ma w podanym folderze, ale wcześniej go chyba też nie było, jak mogę to usunąć? na format nie mam czasu ani chęci, przez total commandera też się nie da.



a przez tryb awaryjny bo wtedy dzialaja tylko podstawowe aplikacje jak sterowniki itp


HardcoreCitySzczecin
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7025 dni

**




Odp: Pomoc z komputerem - 04/02/2007 12:00

  antyC napisał:  
Mam problem z resetem kardridży do epsona 830...woem ze jast jakis program do resetowania, ale nie dziala akurat z ta drukarką...ma ktoś jakiś inny reset so tego typu drukarkie...nawet jakieś domowe sposoby...wazne by działało




PONAWIAM PILNE !!!!!!!!!!!!!!!


https://www.facebook.com/HardcoreCitySzczecin
Ramzes_
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6538 dni




Odp: Pomoc z komputerem - 04/02/2007 12:16

  chrisxx napisał:  

  Ramzes_ napisał:  

  chrisxx napisał:  

  Ramzes_ napisał:  
Mam problem z kompem, przed każdym włączeniem kompa w czasie ładowania systemu zawsze musze nacisnąc F2, zeby kontynuować włączenie się WIN. Po włączeniu mój zegarek zawsze jest ustawiony na 10 stycznia 2003, godzina 0:00...:/
Wie ktoś co może być tego przyczyną??
Z góry dzięki !!



Jeśli jest to starszy komputer sprawdź czy bateria na płycie głównej się nie wyczerpała.



Wyjęcie tej baterii na jakiś czas zmieni coś, czy trzeba ją jakaś naładować lub kupić nowa?



wyjmij, zobacz model i kup u zegarmistrza za kilka PLN, nawet jeśli nie będzie to bateria to warto poświęcić te grosze i spróbować;)



Wyciągnełem baterie na 10 minut...i problem narazie znikł:D
Ale jak sie powtórzy to kupie nową baterie.
Dzięki, Pozdrawiam:)


chase
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7190 dni

**




Odp: Pomoc z komputerem - 04/02/2007 12:38

  antyC napisał:  

  antyC napisał:  
Mam problem z resetem kardridży do epsona 830...woem ze jast jakis program do resetowania, ale nie dziala akurat z ta drukarką...ma ktoś jakiś inny reset so tego typu drukarkie...nawet jakieś domowe sposoby...wazne by działało




PONAWIAM PILNE !!!!!!!!!!!!!!!



Tu jest od ruskich jakiś programik do tego -> http://www.ssclg.com/epsone.shtml

Właśnie doczytałem, że chyba powyższym programikiem nie rozwiążesz problemu. Jest notka następującej treści:

  Cytat:  
Use "ink freezer" function to maintain current ink level and "hot swap" to use refilled old cartridges.
Or use additional device.


Ostatnio edytowany przez: chase, 4 lutego 2007, 12:44 [1 raz(y)]


HardcoreCitySzczecin
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7025 dni

**




Odp: Pomoc z komputerem - 04/02/2007 16:05

  chase napisał:  

  antyC napisał:  

  antyC napisał:  
Mam problem z resetem kardridży do epsona 830...woem ze jast jakis program do resetowania, ale nie dziala akurat z ta drukarką...ma ktoś jakiś inny reset so tego typu drukarkie...nawet jakieś domowe sposoby...wazne by działało




PONAWIAM PILNE !!!!!!!!!!!!!!!



Tu jest od ruskich jakiś programik do tego -> http://www.ssclg.com/epsone.shtml

Właśnie doczytałem, że chyba powyższym programikiem nie rozwiążesz problemu. Jest notka następującej treści:

  Cytat:  
Use "ink freezer" function to maintain current ink level and "hot swap" to use refilled old cartridges.
Or use additional device.




Tak tez robiłem ale podobno ten program nie działa dla Epsona 830...są jakieś inne metody???????????


https://www.facebook.com/HardcoreCitySzczecin
tttttt
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6830 dni




Odp: Pomoc z komputerem - 04/02/2007 21:35
Jak w WinRarze dzieli się plik na partie? :D


tribu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7305 dni

*




Odp: Pomoc z komputerem - 05/02/2007 13:20
ostatnio sciagalem film przez rapid share i pare innych gowien i teraz za kazdym razem jak uruchamiam firefoxa wlacza mi sie okienko reklamowe w internet explorerze z jakimis badziewiami. przelecialem kompa ad-awarem, antywirusami i nic nie wykrywa. wie ktos jak to usunac? bo wnerwia to nieziemsko.


100% PD
cypis
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6716 dni




Odp: Pomoc z komputerem - 05/02/2007 14:06

  óóó napisał:  
Jak w WinRarze dzieli się plik na partie? :D



Jeżeli chcesz podzielic jakiś plik, na części. Kliknij prawym przyciskiem na folderze, wybierz dodaj do archiwum, i w pierwszej zakładce ogólne, masz z dołu okienko - rozmiar woluminów (bajty). Wybierz tam, albo wpisz samemu po ile mają mieć mega te party. Wybierz przegladaj żeby wybrać miejsce docelowe tych partów, i ciśnij ok.


FCB
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.2 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005