Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Pomoc z komputerem << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7190 dni

****




Odp: Pomoc z komputerem - 16/10/2012 19:23

  eF^ napisał:  
Mam problem z dyskiem przenośnym, zewnętrznym.

Mam taki: http://www.pixmania.pl/pl/pl/10134337/art/samsung/przenosny-zewnetrzny-dysk.html

I od wczoraj w ogóle nie chce działać - tzn. podłączam go do komputera (próbowałem różnych portów USB tych z przodu, z tyłu) i w ogóle go nie czyta - tzn. wyskakuje tak jak zazwyczaj powiadomienie z antywirusa czy chcę przeskanować dysk, wyskakuje na pasku przy zegarze ikonka o bezpiecznym usuwaniu sprzętu, ale już autoodtwarzanie się nie robi ani ikonki w mój komputer nie ma, a kiedy próbuje do niego wejść to okno się zwiesza.



Próbowałeś podłączyć dysk do innego komputera???


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
MaT
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7391 dni




Odp: Pomoc z komputerem - 16/10/2012 19:28

  eF^ napisał:  
Mam problem z dyskiem przenośnym, zewnętrznym.

Mam taki: http://www.pixmania.pl/pl/pl/10134337/art/samsung/przenosny-zewnetrzny-dysk.html

I od wczoraj w ogóle nie chce działać - tzn. podłączam go do komputera (próbowałem różnych portów USB tych z przodu, z tyłu) i w ogóle go nie czyta - tzn. wyskakuje tak jak zazwyczaj powiadomienie z antywirusa czy chcę przeskanować dysk, wyskakuje na pasku przy zegarze ikonka o bezpiecznym usuwaniu sprzętu, ale już autoodtwarzanie się nie robi ani ikonki w mój komputer nie ma, a kiedy próbuje do niego wejść to okno się zwiesza.



Masz tam jakieś ważne dane czy możesz go sformatować ?


eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7420 dni

*




Odp: Pomoc z komputerem - 16/10/2012 19:38
Zapomniałem napisać, tak podłączałem i do innego stacjonarnego i do laptopa - to samo.

Jest sporo rzeczy, które wolałbym zatrzymać. Ostateczność to format, ale to wiem jak zrobić ;)


MaT
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7391 dni




Odp: Pomoc z komputerem - 16/10/2012 23:20

  eF^ napisał:  
Zapomniałem napisać, tak podłączałem i do innego stacjonarnego i do laptopa - to samo.

Jest sporo rzeczy, które wolałbym zatrzymać. Ostateczność to format, ale to wiem jak zrobić ;)



Prawdopodobnie za szybko odłączyłeś struktura plików się uszkodziła


POGOŃ 1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5830 dni




Odp: Pomoc z komputerem - 22/11/2012 22:53
Panowie potrzebna pomoc może ktoś się spotkał z takim problemem.
Otóż posiadam laptopa Packard Bell Easy Note TJ61. Kilka dni temu próbuje uruchomić lapka a tu nic. Kontrolki się świecą a przed oczami czarny ekran, nawet strona bisu nie pokazuje się...nic( dodam że po podłączeniu lapka kablem HDMI do telewizora też go nie widzi) tak więc w gre nie wchodzi uszkodzenie matrycy. W końcu udało mi się go uruchomić można normalnie pracować na nim, restartować. W momencie zahibernowania bądź wyłączenia problem się powtarza. Trzeba odczekać około pół godziny i lapka można ponownie uruchomić. Postanowiłem zrobić formata, a że w tym kompie jest opcja przywrócenia do ustawień fabrycznych tak też zrobiłem. Niestety to nie pomogło. Myslę że w grę nie wchodzi przegrzewanie się ponieważ z 2 miesiące temu wymieniłem pastę termo przewodzącą i temperatura jest OK.

Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie Proszę o Pomoc


NaPełnej
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4507 dni




Odp: Pomoc z komputerem - 23/11/2012 13:20
A jest w tym modelu w BIOSie opcja disk sanitizer?


POGOŃ 1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5830 dni




Odp: Pomoc z komputerem - 23/11/2012 18:34

  NaPełnej napisał:  
A jest w tym modelu w BIOSie opcja disk sanitizer?




szczerze to nie wiem co to jest i czy jest. Ale w biosie nie grzebałem nic tak więc nie wiem czy samoistnie coś się może zrobić

Ostatnio edytowany przez: POGOŃ 1948, 23 listopada 2012, 18:43 [1 raz(y)]


cofe_shop
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7527 dni




Odp: Pomoc z komputerem - 29/11/2012 13:40
Gdzie w Szczecinie kupie orginalny zasilacz do laptopa Toshiby??


Wódka jest bogiem,faja nałogiem,życie zabawą a piłka nożna podstawą !!
cafe6
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4246 dni




Odp: Pomoc z komputerem - 02/12/2012 17:24

  cofe_shop napisał:  
Gdzie w Szczecinie kupie orginalny zasilacz do laptopa Toshiby??



W Vobisie dostaniesz ale 150 nie schodzi , zależy do jakiego modelu , podróba 90 zeta i tak samo chodzi , tylko trzeba patrzeć aby było takie samo napięcie wyjśćiowe


" Jak idziesz w górę bądź miły dla ludzi , bo możesz ich spotkać jak będziesz leciał w dół "
V...
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8148 dni

*




Odp: Pomoc z komputerem - 03/01/2013 09:10
Ziomki- cos mi sie dziwnego z gg dzieje. Rozmawiam z ludzmi i nie dochodzi do mnie czesc wiadomosci co mi pisza. Co ktores wyslanie wiadomosci podczas dialogu od nich do mnie dociera. Co ciekawe to samo jest na prywatnym kompie jak i sluzbowym.
mam gadu-gadu 10.


MKS
Porcja Piwa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4507 dni




Odp: Pomoc z komputerem - 03/01/2013 13:35
Daaawno nie korzystałem z gg więc nie jestem pewien, ale kiedyś miało tak mnóstwo osób gdy pisały do nich osoby z nowszego komunikatora więc może aktualizacja pomoze..No chyba, że nie ma nowszej wersji wtedy nie mam pojęcia co może być przyczyną..


ted
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8226 dni




Odp: Pomoc z komputerem - 13/01/2013 18:56
Czy kupię gdzieś na prawobrzeżu pastę do procka ?


byliśmy, jesteśmy, będziemy... PS 1948 !
tribu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7305 dni

*




Odp: Pomoc z komputerem - 14/01/2013 10:59
pytanie nie za bardzo komputerowe ale po części powiązane.
zastanawiam się nad kupnem xboxa 360 ale jestem totalnie zielony w temacie. i teraz pytania:
*którą wersję najlepiej wciągnąć? zastanawiałem się nad tym z dyskiem 250gb ale podobno można podczepić zewnętrzny przez usb więc może lepiej 4gb? ale te podobno są gorszej jakości. z kinektem czy bez? jakoś specjalnie mi nie zależy na tym bo gry takie sobie ale może coś się rozkręci i lepiej zainwestować już teraz niż później dokupować?
*chciałbym nowy sprzęt a nie używany - lepiej kupić na allegro i dać u nas do przerobienia czy kupić tu na miejscu od razu przerobioną. ile mniej więcej kosztuje takie przerobienie?
*co jeszcze trzeba do tego wszystkiego dokupić? drugiego pada i pewnie kabel hdmi to wiem. coś jeszcze?
to chyba tyle z pierwszych przemyśleń. z góry wielkie dzięki za pomoc


100% PD
Kaczmar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5420 dni

*




Odp: Pomoc z komputerem - 14/01/2013 13:33

  tribu napisał:  
pytanie nie za bardzo komputerowe ale po części powiązane.
zastanawiam się nad kupnem xboxa 360 ale jestem totalnie zielony w temacie. i teraz pytania:
*którą wersję najlepiej wciągnąć? zastanawiałem się nad tym z dyskiem 250gb ale podobno można podczepić zewnętrzny przez usb więc może lepiej 4gb? ale te podobno są gorszej jakości. z kinektem czy bez? jakoś specjalnie mi nie zależy na tym bo gry takie sobie ale może coś się rozkręci i lepiej zainwestować już teraz niż później dokupować?
*chciałbym nowy sprzęt a nie używany - lepiej kupić na allegro i dać u nas do przerobienia czy kupić tu na miejscu od razu przerobioną. ile mniej więcej kosztuje takie przerobienie?
*co jeszcze trzeba do tego wszystkiego dokupić? drugiego pada i pewnie kabel hdmi to wiem. coś jeszcze?
to chyba tyle z pierwszych przemyśleń. z góry wielkie dzięki za pomoc



Jeśli już kupować nowego X'a to z 250 GB pamięcią i kinectem . Możesz kupić nawet w takich sklepach jak cerfour czy auchan,czasem tam mają dobre ceny. Co do kabla i pada to musisz osobno kupic chyba ze masz w zestawie to ok . . Kiedy kupisz nowy , bedziesz mial na gwarancji wiec jezeli zrobisz przerobke to gwarancja ci przepada . Najlepiej przeróbke zrobić w UFO GAMES koło Bar Rab. Przeróbka koło 100 zł. Tylko pamietaj że po przerobieniu Xboxaa nie mozesz korzystac w nim internetu bo cie zbanują i nici z grania ;]


Obrazek gif wstawiony na forum
DobraF
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4510 dni




Odp: Pomoc z komputerem - 14/01/2013 13:54

  tribu napisał:  
pytanie nie za bardzo komputerowe ale po części powiązane.
zastanawiam się nad kupnem xboxa 360 ale jestem totalnie zielony w temacie. i teraz pytania:
*którą wersję najlepiej wciągnąć? zastanawiałem się nad tym z dyskiem 250gb ale podobno można podczepić zewnętrzny przez usb więc może lepiej 4gb? ale te podobno są gorszej jakości. z kinektem czy bez? jakoś specjalnie mi nie zależy na tym bo gry takie sobie ale może coś się rozkręci i lepiej zainwestować już teraz niż później dokupować?
*chciałbym nowy sprzęt a nie używany - lepiej kupić na allegro i dać u nas do przerobienia czy kupić tu na miejscu od razu przerobioną. ile mniej więcej kosztuje takie przerobienie?
*co jeszcze trzeba do tego wszystkiego dokupić? drugiego pada i pewnie kabel hdmi to wiem. coś jeszcze?
to chyba tyle z pierwszych przemyśleń. z góry wielkie dzięki za pomoc



Ja kupiłem Xboxa 4 gb w saturnie z kinektem za 1200zł ( pudełu były dwie gry na kinekta) zabawa na początku fajna bo skaczesz przed tv i sporo przy tym śmiechu zwłaszcza ze znajomymi ale tak na dłuższą mete nie korzystam z niego tak często i zastanowił bym się jeszcze raz przed kupnem. Osobiście wole strzelanki,przygodówki i ewentualnie jakieś wyścigi ale to Twoja sprawa czy chcesz aktywnie spędzać czas przy konsoli. Wersja 250 gb była droższa i teraz troche żałuje że nie dołożyłem tych paru zł. Większa pamięć wiadomo dobra rzecz i nie męczysz napędu i jeżeli tj ja połączysz Xboxa z liveboxem aktualizacje odbywają się automatycznie i dużo szybciej. Nie przerabiałem konsoli bo wtedy tacisz gwarancje ale z drugiej strony odczujesz różnice przy zakupie gier,nowości potrafią kosztować po 200 zł albo lepiej i trzeba czekać na jakąś promocje. Co do pada to warto kupić taki bajer i nie interesują Cię już żadne baterie wymiana itp. Pad się rozładuje podłączasz i grasz a bateryjaka się ładuje.


Zawa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5854 dni




Odp: Pomoc z komputerem - 14/01/2013 17:09

  tribu napisał:  
pytanie nie za bardzo komputerowe ale po części powiązane.
zastanawiam się nad kupnem xboxa 360 ale jestem totalnie zielony w temacie. i teraz pytania:
*którą wersję najlepiej wciągnąć? zastanawiałem się nad tym z dyskiem 250gb ale podobno można podczepić zewnętrzny przez usb więc może lepiej 4gb? ale te podobno są gorszej jakości. z kinektem czy bez? jakoś specjalnie mi nie zależy na tym bo gry takie sobie ale może coś się rozkręci i lepiej zainwestować już teraz niż później dokupować?
*chciałbym nowy sprzęt a nie używany - lepiej kupić na allegro i dać u nas do przerobienia czy kupić tu na miejscu od razu przerobioną. ile mniej więcej kosztuje takie przerobienie?
*co jeszcze trzeba do tego wszystkiego dokupić? drugiego pada i pewnie kabel hdmi to wiem. coś jeszcze?
to chyba tyle z pierwszych przemyśleń. z góry wielkie dzięki za pomoc



Pamiętaj, że nie każdą konsolę możesz przerobić. Bodajże Slim 4gb wyprodukowane po Sierpnia 2011 jeszcze nie możesz. Odnośnie S 250 gb/320 gb nie powiem, bo nie wiem. Na rynku obecnym, masz dwa rodzaje przeróbek. Jedna pozwala grać na necie, lecz nie możesz podpiąć dysku. Druga na odwrót.Kosztuje to w przedziałach od 50-150 zł, czasem nawet więcej. Ja osobiście mam Xboxa 360 Slim 4gb z Allegro nowego za 6 stówek. Dokupiłem dysk 320 gb na francuskim amazonie i nie przerabiałem, bo gram na necie. Po za tym jeszcze chyba nie mogę. :)


  Kaczmar napisał:  

Jeśli już kupować nowego X'a to z 250 GB pamięcią i kinectem . Możesz kupić nawet w takich sklepach jak cerfour czy auchan,czasem tam mają dobre ceny. Co do kabla i pada to musisz osobno kupic chyba ze masz w zestawie to ok . . Kiedy kupisz nowy , bedziesz mial na gwarancji wiec jezeli zrobisz przerobke to gwarancja ci przepada . Najlepiej przeróbke zrobić w UFO GAMES koło Bar Rab. Przeróbka koło 100 zł. Tylko pamietaj że po przerobieniu Xboxaa nie mozesz korzystac w nim internetu bo cie zbanują i nici z grania ;]



Możesz grać. To zależy od przeróbki. Tylko wiadomo, jesteś narażony na bana, ale znam przypadki ludzi, którzy grają od kilku lat i bez bana ;)


DobraF
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4510 dni




Odp: Pomoc z komputerem - 14/01/2013 19:22

  Zawa napisał:  

  tribu napisał:  
pytanie nie za bardzo komputerowe ale po części powiązane.
zastanawiam się nad kupnem xboxa 360 ale jestem totalnie zielony w temacie. i teraz pytania:
*którą wersję najlepiej wciągnąć? zastanawiałem się nad tym z dyskiem 250gb ale podobno można podczepić zewnętrzny przez usb więc może lepiej 4gb? ale te podobno są gorszej jakości. z kinektem czy bez? jakoś specjalnie mi nie zależy na tym bo gry takie sobie ale może coś się rozkręci i lepiej zainwestować już teraz niż później dokupować?
*chciałbym nowy sprzęt a nie używany - lepiej kupić na allegro i dać u nas do przerobienia czy kupić tu na miejscu od razu przerobioną. ile mniej więcej kosztuje takie przerobienie?
*co jeszcze trzeba do tego wszystkiego dokupić? drugiego pada i pewnie kabel hdmi to wiem. coś jeszcze?
to chyba tyle z pierwszych przemyśleń. z góry wielkie dzięki za pomoc



Pamiętaj, że nie każdą konsolę możesz przerobić. Bodajże Slim 4gb wyprodukowane po Sierpnia 2011 jeszcze nie możesz. Odnośnie S 250 gb/320 gb nie powiem, bo nie wiem. Na rynku obecnym, masz dwa rodzaje przeróbek. Jedna pozwala grać na necie, lecz nie możesz podpiąć dysku. Druga na odwrót.Kosztuje to w przedziałach od 50-150 zł, czasem nawet więcej. Ja osobiście mam Xboxa 360 Slim 4gb z Allegro nowego za 6 stówek. Dokupiłem dysk 320 gb na francuskim amazonie i nie przerabiałem, bo gram na necie. Po za tym jeszcze chyba nie mogę. :)


  Kaczmar napisał:  

Jeśli już kupować nowego X'a to z 250 GB pamięcią i kinectem . Możesz kupić nawet w takich sklepach jak cerfour czy auchan,czasem tam mają dobre ceny. Co do kabla i pada to musisz osobno kupic chyba ze masz w zestawie to ok . . Kiedy kupisz nowy , bedziesz mial na gwarancji wiec jezeli zrobisz przerobke to gwarancja ci przepada . Najlepiej przeróbke zrobić w UFO GAMES koło Bar Rab. Przeróbka koło 100 zł. Tylko pamietaj że po przerobieniu Xboxaa nie mozesz korzystac w nim internetu bo cie zbanują i nici z grania ;]



Możesz grać. To zależy od przeróbki. Tylko wiadomo, jesteś narażony na bana, ale znam przypadki ludzi, którzy grają od kilku lat i bez bana ;)



A ile zapłaciłeś za dysk?


Zawa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5854 dni




Odp: Pomoc z komputerem - 14/01/2013 22:32
Chyba 50-60 euro. Na jakiejś wyprzedaży był. Teraz spojrzałem na francuskiego amazona to strasznie drogo. Ogólnie to już lepiej z angielskiego amazona.Allegro odradzam, pełno chińskich gówien.


tribu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7305 dni

*




Odp: Pomoc z komputerem - 15/01/2013 17:36
Dobra ogarnąłem temat i zostały mi 2 opcje do wyboru:
*nowy xbox 4gb za 650zł + nowy soft 150zł (do tej opcji konieczna nagrywarka dodatkowo za 120zł) na Pocztowej
*używka 4gb też slim za 600 przerobiona + ewentualnie rgh 200zł (potencjalnie 120zł do zaoszczędzenia na nagrywarce ale do kupienia dysk zewnętrzny) w UFO
z jednej strony brałbym ten używany egzemplarz ale trochę się boję bo to w sumie kot w worku. Z drugiej ten sprzęt podobno się nie psuje i po pogrzebaniu w nówce też traci się gwarancję. Na co zwrócić szczególną uwagę przy zakupie używanej konsoli?
Pytanie dodatkowe:jak do 4gb po zwyklej przerobce podlacze zewnetrzny dysk usb to bedzie on tak samo funkcjonalny jak ten wewnetrzny w 250gb slimie?

Ostatnio edytowany przez: tribu, 15 stycznia 2013, 18:56 [1 raz(y)]


100% PD
Kaczmar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5420 dni

*




Odp: Pomoc z komputerem - 15/01/2013 18:57

  tribu napisał:  
Dobra ogarnąłem temat i zostały mi 2 opcje do wyboru:
*nowy xbox 4gb za 650zł + nowy soft 150zł (do tej opcji konieczna nagrywarka dodatkowo za 120zł) na Pocztowej
*używka 4gb też slim za 600 przerobiona + ewentualnie rgh 200zł (potencjalnie 120zł do zaoszczędzenia na nagrywarce ale do kupienia dysk zewnętrzny) w UFO
z jednej strony brałbym ten używany egzemplarz ale trochę się boję bo to w sumie kot w worku. Z drugiej ten sprzęt podobno się nie psuje i po pogrzebaniu w nówce też traci się gwarancję. Na co zwrócić szczególną uwagę przy zakupie używanej konsoli?



Patrz czy nie jest zarysowany, jeśli bedzie ok to bierz ten używany .Powiedz zeby ci dali gwarancje rozruchową na 7 dni i zoabczysz jak bedzie. Ale ludzie sprzedaja xboxy bo nie maja np. czasu by grac lub żonka im kazała :D


Obrazek gif wstawiony na forum
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.17 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005