Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Pomoc z komputerem << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
db1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6924 dni




Odp: Pomoc z komputerem - 21/03/2009 12:14

  Szymen napisał:  

  Giza napisał:  
Czym może być spowodowany brak dźwięku przy odtwarzaniu filmów na youtube i podobnych serwisach, przy odtwarzaniu filmów na komputerze(dodatkowo ich zacinanie się) i brak dźwięków systemowych? (Winamp normalnie odtwarza muzykę)
Wczoraj przeinstalowałam sterowniki karty dźwiękowej i pomogło. Ale dzisiaj znowu jest to samo...
Niech ktoś pomoże...



przywróć system do dnia zanim ci się to zrobiło ;)



Napisz jak to się robi....bo kiedyś się zastanawiałem nad tym...


Szymen
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5868 dni

**




Odp: Pomoc z komputerem - 21/03/2009 12:38

  oczko82 napisał:  

  Szymen napisał:  

  Giza napisał:  
Czym może być spowodowany brak dźwięku przy odtwarzaniu filmów na youtube i podobnych serwisach, przy odtwarzaniu filmów na komputerze(dodatkowo ich zacinanie się) i brak dźwięków systemowych? (Winamp normalnie odtwarza muzykę)
Wczoraj przeinstalowałam sterowniki karty dźwiękowej i pomogło. Ale dzisiaj znowu jest to samo...
Niech ktoś pomoże...



przywróć system do dnia zanim ci się to zrobiło ;)



Napisz jak to się robi....bo kiedyś się zastanawiałem nad tym...



START>;PROGRAMY>AKCESORIA>NARZĘDZIA SYSTEMOWE>;PRZYWRACANIE SYSTEMU
i później sobie poradzisz już :)


Giza sprawdz sobie kompa programem Trojaan Remover, chyba ze masz inny do usuwania wirusow :)

pozdro


db1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6924 dni




Odp: Pomoc z komputerem - 21/03/2009 13:21

  Szymen napisał:  
START>;PROGRAMY>AKCESORIA>NARZĘDZIA SYSTEMOWE>;PRZYWRACANIE SYSTEMU
i później sobie poradzisz już :)


O to chodziło :) Wielki dzięki ;)


AntPS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6150 dni




Odp: Pomoc z komputerem - 21/03/2009 14:05
#Giza

Sprawdź to:

Brak dzwieku na youtube itp


Joanna d^Arc
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7007 dni




Odp: Pomoc z komputerem - 21/03/2009 14:36

  Mruwa napisał:  
#Giza

Sprawdź to:

Brak dzwieku na youtube itp



Już się babrałam w tych rejestrach... nic nie dało;/

Antywirusy niczego nie wykrywają. Pierwsze co zrobiłam to skan całego systemu.
Przywróciłam jeszcze raz system, ale tym razem z początku tygodnia. Na razie hula... ale na jak długo to nie wiem...
Wizja formatowania jest przerażająca:D


.Krzysiek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7136 dni




Odp: Pomoc z komputerem - 21/03/2009 22:05
Dobra chuligany problem jest natury głosowej.

Mianowicie kumpel ma mikrofon. Niby podłączony, wszystko ładnie, pieknie lecz jak mówi to go nie słychać...niby nic dziwnego. Ale jak podłoży mikrofon pod głośnik to słychać normalnie muzykę. Nie słychać tylko jego głosu...


Lrd
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7010 dni

***




Odp: Pomoc z komputerem - 25/03/2009 11:17
Potrzebuję pilnie jakiegoś keyloggera i instrukcję korzystania z niego. Sprawa jest dość pilna, bo muszę przykontrolować co się dzieje z moim kompem jak mnie nie ma, a z żadnym ze znalezionych przeze mnie keyloggerów nie mogłem dojść do ładu


Against modern wszystko!
eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7420 dni

*




Odp: Pomoc z komputerem - 25/03/2009 13:07

  .Krzysiek napisał:  
Dobra chuligany problem jest natury głosowej.

Mianowicie kumpel ma mikrofon. Niby podłączony, wszystko ładnie, pieknie lecz jak mówi to go nie słychać...niby nic dziwnego. Ale jak podłoży mikrofon pod głośnik to słychać normalnie muzykę. Nie słychać tylko jego głosu...



Jeśli nie próbował to niech posteruje ustawieniami (panel sterowania/dźwięki i ustawienia audio) kiedyś nie było mnie słychać bo miałem tam wyciszone jakieś rzeczy.


Adrian PS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8323 dni

**




Odp: Pomoc z komputerem - 25/03/2009 14:11

  Lrd napisał:  
Potrzebuję pilnie jakiegoś keyloggera i instrukcję korzystania z niego. Sprawa jest dość pilna, bo muszę przykontrolować co się dzieje z moim kompem jak mnie nie ma, a z żadnym ze znalezionych przeze mnie keyloggerów nie mogłem dojść do ładu



ja uzywam tego Keyloggera i wszystko jest ok.


Hold skladam temu miastu...
Lrd
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7010 dni

***




Odp: Pomoc z komputerem - 25/03/2009 17:57

  [aDriAn napisał:  
]
  Lrd napisał:  
Potrzebuję pilnie jakiegoś keyloggera i instrukcję korzystania z niego. Sprawa jest dość pilna, bo muszę przykontrolować co się dzieje z moim kompem jak mnie nie ma, a z żadnym ze znalezionych przeze mnie keyloggerów nie mogłem dojść do ładu



ja uzywam tego Keyloggera i wszystko jest ok.



Próbowałem już z niego korzystać, jednak nie zapisywał mi tego co wprowadziłem na klawiaturze do pliku. Może trzeba go jakoś skonfigurować, czy coś ? ;)


Against modern wszystko!
BzM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7225 dni




Odp: Pomoc z komputerem - 29/03/2009 12:50
jaki antywirus dobrze sprawuje sie na kompach?
jaki jest dobry, darmowy przez internet?
a jaki jedt bardzo dobry, płatny?


chrisxx
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7974 dni

***




Odp: Pomoc z komputerem - 29/03/2009 12:59

  BzM napisał:  
jaki antywirus dobrze sprawuje sie na kompach?
jaki jest dobry, darmowy przez internet?
a jaki jedt bardzo dobry, płatny?



Proponuję Avasta, sprawuje się całkiem nieźle i przez rok jest darmowy po rejestracji na stronie. Co do wersji online to zdecydowanie MKS ;)


Plum
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7239 dni

***




Odp: Pomoc z komputerem - 29/03/2009 13:18

  chrisxx napisał:  

  BzM napisał:  
jaki antywirus dobrze sprawuje sie na kompach?
jaki jest dobry, darmowy przez internet?
a jaki jedt bardzo dobry, płatny?



Proponuję Avasta, sprawuje się całkiem nieźle i przez rok jest darmowy po rejestracji na stronie. Co do wersji online to zdecydowanie MKS ;)



Online to oczywiście MKS, co do Avasta to miałem o nim dobrą opinię dopóki podczas jedego ze skanowań zaczął usuwać mi pliki Windowsa, co oczywiście skończyło się padem systemu.


Te szare trybuny jeszcze zatętnią granatowo-bordowym rytmem dwudziestu tysięcy serc...
Szymen
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5868 dni

**




Odp: Pomoc z komputerem - 29/03/2009 14:32

  BzM napisał:  
jaki antywirus dobrze sprawuje sie na kompach?
jaki jest dobry, darmowy przez internet?
a jaki jedt bardzo dobry, płatny?



program:nod32
licencja: www.nod321.com tam codziennie masz nowe klucze:)


M_1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6528 dni




Odp: Pomoc z komputerem - 02/04/2009 12:50
Cos mi sie popiepszylo z kompem :(

Jak włanczam komputer to jest napisane ze plik windows jest uszkodzony badz nie mozna go znalezc i jest napisane aby naprawic problem nalezy wlozyc do CD-ROMu instalke windowsa i nacisnąć '' r '' i w tym problem ze klawiatura przestała działać :( moze to dlatego ze jest podłączona po USB ? kto jest kumaty i zaradzi mi coś pomóc :P


''...to my przeżyjemy życie tak jak się powinno.. na całego! ''
Niebuszewiak
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7144 dni




Odp: Pomoc z komputerem - 02/04/2009 13:54

  Mateusz1948 napisał:  
Cos mi sie popiepszylo z kompem :(

Jak włanczam komputer to jest napisane ze plik windows jest uszkodzony badz nie mozna go znalezc i jest napisane aby naprawic problem nalezy wlozyc do CD-ROMu instalke windowsa i nacisnąć '' r '' i w tym problem ze klawiatura przestała działać :( moze to dlatego ze jest podłączona po USB ? kto jest kumaty i zaradzi mi coś pomóc :P



Jak chcesz, zeby klawiatura dzialala to:
1) wejdz do Biosa
2) Integrated Peripherals
3) i daj USB KEYBOARD SUPPORT ENABLED

Mozliwe, ze masz inna wersje Biosa i troche inaczej moze sie to nazywac


Zawsze Pogoń Szczecin MKS.
M_1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6528 dni




Odp: Pomoc z komputerem - 02/04/2009 14:15

  Niebuszewiak napisał:  

  Mateusz1948 napisał:  
Cos mi sie popiepszylo z kompem :(

Jak włanczam komputer to jest napisane ze plik windows jest uszkodzony badz nie mozna go znalezc i jest napisane aby naprawic problem nalezy wlozyc do CD-ROMu instalke windowsa i nacisnąć '' r '' i w tym problem ze klawiatura przestała działać :( moze to dlatego ze jest podłączona po USB ? kto jest kumaty i zaradzi mi coś pomóc :P



Jak chcesz, zeby klawiatura dzialala to:
1) wejdz do Biosa
2) Integrated Peripherals
3) i daj USB KEYBOARD SUPPORT ENABLED

Mozliwe, ze masz inna wersje Biosa i troche inaczej moze sie to nazywac



a mozesz mi powiedziec jak wejsc do biosa bo szczerze w tych sprawach jestem kompletnie zielony ;/


''...to my przeżyjemy życie tak jak się powinno.. na całego! ''
Niebuszewiak
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7144 dni




Odp: Pomoc z komputerem - 02/04/2009 14:18

  Mateusz1948 napisał:  

  Niebuszewiak napisał:  

  Mateusz1948 napisał:  
Cos mi sie popiepszylo z kompem :(

Jak włanczam komputer to jest napisane ze plik windows jest uszkodzony badz nie mozna go znalezc i jest napisane aby naprawic problem nalezy wlozyc do CD-ROMu instalke windowsa i nacisnąć '' r '' i w tym problem ze klawiatura przestała działać :( moze to dlatego ze jest podłączona po USB ? kto jest kumaty i zaradzi mi coś pomóc :P



Jak chcesz, zeby klawiatura dzialala to:
1) wejdz do Biosa
2) Integrated Peripherals
3) i daj USB KEYBOARD SUPPORT ENABLED

Mozliwe, ze masz inna wersje Biosa i troche inaczej moze sie to nazywac



a mozesz mi powiedziec jak wejsc do biosa bo szczerze w tych sprawach jestem kompletnie zielony ;/



Odpalasz kompa i jak masz tam testy pamieci itp. to wciskasz "delete" ;)


Zawsze Pogoń Szczecin MKS.
M_1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6528 dni




Odp: Pomoc z komputerem - 02/04/2009 14:44

  Niebuszewiak napisał:  

  Mateusz1948 napisał:  

  Niebuszewiak napisał:  

  Mateusz1948 napisał:  
Cos mi sie popiepszylo z kompem :(

Jak włanczam komputer to jest napisane ze plik windows jest uszkodzony badz nie mozna go znalezc i jest napisane aby naprawic problem nalezy wlozyc do CD-ROMu instalke windowsa i nacisnąć '' r '' i w tym problem ze klawiatura przestała działać :( moze to dlatego ze jest podłączona po USB ? kto jest kumaty i zaradzi mi coś pomóc :P



Jak chcesz, zeby klawiatura dzialala to:
1) wejdz do Biosa
2) Integrated Peripherals
3) i daj USB KEYBOARD SUPPORT ENABLED

Mozliwe, ze masz inna wersje Biosa i troche inaczej moze sie to nazywac



a mozesz mi powiedziec jak wejsc do biosa bo szczerze w tych sprawach jestem kompletnie zielony ;/



Odpalasz kompa i jak masz tam testy pamieci itp. to wciskasz "delete" ;)



chodzi ci o to ? USB Legacy Support ? jesli tak to nie ma Enable .. jest tylko : Disabled, No mice, all device ?


''...to my przeżyjemy życie tak jak się powinno.. na całego! ''
Niebuszewiak
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7144 dni




Odp: Pomoc z komputerem - 02/04/2009 14:48

  Mateusz1948 napisał:  

  Niebuszewiak napisał:  

  Mateusz1948 napisał:  

  Niebuszewiak napisał:  

  Mateusz1948 napisał:  
Cos mi sie popiepszylo z kompem :(

Jak włanczam komputer to jest napisane ze plik windows jest uszkodzony badz nie mozna go znalezc i jest napisane aby naprawic problem nalezy wlozyc do CD-ROMu instalke windowsa i nacisnąć '' r '' i w tym problem ze klawiatura przestała działać :( moze to dlatego ze jest podłączona po USB ? kto jest kumaty i zaradzi mi coś pomóc :P



Jak chcesz, zeby klawiatura dzialala to:
1) wejdz do Biosa
2) Integrated Peripherals
3) i daj USB KEYBOARD SUPPORT ENABLED

Mozliwe, ze masz inna wersje Biosa i troche inaczej moze sie to nazywac



a mozesz mi powiedziec jak wejsc do biosa bo szczerze w tych sprawach jestem kompletnie zielony ;/



Odpalasz kompa i jak masz tam testy pamieci itp. to wciskasz "delete" ;)



chodzi ci o to ? USB Legacy Support ? jesli tak to nie ma Enable .. jest tylko : Disabled, No mice, all device ?


tak, daj teraz all device najlepiej. Dzieki temu w Dosie bedziesz mogl korzystac z myszy i klawiartury jezeli podlaczone sa przez USB


Zawsze Pogoń Szczecin MKS.
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.07 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005