Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Pomoc z komputerem << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
kibic79
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7041 dni




Odp: Pomoc z komputerem - 24/12/2007 11:51

  johny.o napisał:  

  kibic79 napisał:  
witam. mam oto taki problem po podlaczeniu drugiego napedu przy uruchamianiu kompa wyskakuje taki komunikat serial ch0 Master-No Device
serial ch1 Master-No Device. co zrobic? wesolych swiat!!!!!!!!!!



podłańczasz zapewne oba dyski na masterze chyba że masz sata weź podaj z jakim kontrolerem są to dyski



chyba ata nie znam sie:)


http://e-dieselservice.pl/
Dzn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6863 dni




Odp: Pomoc z komputerem - 24/12/2007 12:49

  kibic79 napisał:  

  johny.o napisał:  

  kibic79 napisał:  
witam. mam oto taki problem po podlaczeniu drugiego napedu przy uruchamianiu kompa wyskakuje taki komunikat serial ch0 Master-No Device
serial ch1 Master-No Device. co zrobic? wesolych swiat!!!!!!!!!!



podłańczasz zapewne oba dyski na masterze chyba że masz sata weź podaj z jakim kontrolerem są to dyski



chyba ata nie znam sie:)



to z tyłu w miejscy do podłączania masz zworkę ustaw ją na slave zgodnie z instrukcją


kibic79
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7041 dni




Odp: Pomoc z komputerem - 24/12/2007 15:48

  johny.o napisał:  

  kibic79 napisał:  

  johny.o napisał:  

  kibic79 napisał:  
witam. mam oto taki problem po podlaczeniu drugiego napedu przy uruchamianiu kompa wyskakuje taki komunikat serial ch0 Master-No Device
serial ch1 Master-No Device. co zrobic? wesolych swiat!!!!!!!!!!



podłańczasz zapewne oba dyski na masterze chyba że masz sata weź podaj z jakim kontrolerem są to dyski



chyba ata nie znam sie:)



to z tyłu w miejscy do podłączania masz zworkę ustaw ją na slave zgodnie z instrukcją



wlasnie o to chodzi ze zrobione jest wedlug ksiazki a komunikat jest


http://e-dieselservice.pl/
Orło
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7684 dni

*




Odp: Pomoc z komputerem - 25/12/2007 09:46
Ja mam problem z podłączeniem głośników. Mam głoścniki Creativa 5.1 a moją kartą dźwiękową jest wbudowana w płytę główną AC97. Podłączyłem głośniki i grają tylko 2+basowy. Szukałem w googlach jak to zrobić i niestety rady tam udzielone nie pomogły, więc licze na to że tutaj znajdę fachową pomoc :). Z góry dziękuję.


Babilon Team
MaT
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7390 dni




Odp: Pomoc z komputerem - 25/12/2007 10:28

  Orło napisał:  
Ja mam problem z podłączeniem głośników. Mam głoścniki Creativa 5.1 a moją kartą dźwiękową jest wbudowana w płytę główną AC97. Podłączyłem głośniki i grają tylko 2+basowy. Szukałem w googlach jak to zrobić i niestety rady tam udzielone nie pomogły, więc licze na to że tutaj znajdę fachową pomoc :). Z góry dziękuję.


a masz jakis menadzer dzwieku ?? bo musisz ustawic na 5.1 bo domyslnie jest na 2


Orło
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7684 dni

*




Odp: Pomoc z komputerem - 25/12/2007 16:00

  MaT napisał:  

  Orło napisał:  
Ja mam problem z podłączeniem głośników. Mam głoścniki Creativa 5.1 a moją kartą dźwiękową jest wbudowana w płytę główną AC97. Podłączyłem głośniki i grają tylko 2+basowy. Szukałem w googlach jak to zrobić i niestety rady tam udzielone nie pomogły, więc licze na to że tutaj znajdę fachową pomoc :). Z góry dziękuję.


a masz jakis menadzer dzwieku ?? bo musisz ustawic na 5.1 bo domyslnie jest na 2



A co konkretnie masz na myśli pisząc o managerze dźwięku??? Lookałem tylko w menagerze urządzeń i w ustawieniach winampa tak jak wyczytałem na pewnych forach. No i zmieniałem na 5.1 w Panel sterowania->dźwięki i urządzenia audio->zaawansowane. i nic to nie dało :/


Babilon Team
Dzn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6863 dni




Odp: Pomoc z komputerem - 25/12/2007 17:32

  Orło napisał:  

  MaT napisał:  

  Orło napisał:  
Ja mam problem z podłączeniem głośników. Mam głoścniki Creativa 5.1 a moją kartą dźwiękową jest wbudowana w płytę główną AC97. Podłączyłem głośniki i grają tylko 2+basowy. Szukałem w googlach jak to zrobić i niestety rady tam udzielone nie pomogły, więc licze na to że tutaj znajdę fachową pomoc :). Z góry dziękuję.


a masz jakis menadzer dzwieku ?? bo musisz ustawic na 5.1 bo domyslnie jest na 2



A co konkretnie masz na myśli pisząc o managerze dźwięku??? Lookałem tylko w menagerze urządzeń i w ustawieniach winampa tak jak wyczytałem na pewnych forach. No i zmieniałem na 5.1 w Panel sterowania->dźwięki i urządzenia audio->zaawansowane. i nic to nie dało :/



poszukaj w pasku kolo zegarka sound efect i tam ustawić to musisz


a co do dysku tego ata to nie widząc tego niestety nie pomoge


Orło
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7684 dni

*




Odp: Pomoc z komputerem - 25/12/2007 18:08
No to w pasku to właśnie to do czego wchodziłem przez panel sterowania i ustawiałem to i niestety jak pisałem nadal jest lipa :/


Babilon Team
blessmaster
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7158 dni




Odp: Pomoc z komputerem - 25/12/2007 19:32

  Orło napisał:  
Ja mam problem z podłączeniem głośników. Mam głoścniki Creativa 5.1 a moją kartą dźwiękową jest wbudowana w płytę główną AC97. Podłączyłem głośniki i grają tylko 2+basowy. Szukałem w googlach jak to zrobić i niestety rady tam udzielone nie pomogły, więc licze na to że tutaj znajdę fachową pomoc :). Z góry dziękuję.


moze po prostu cos zle podlaczyles kabelki.. czasami gdy jedziesz zgodnie z kolorkami nie wszystkie glosniki dzialaja


FC Gryfice
Bengoro
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6058 dni




Odp: Pomoc z komputerem - 25/12/2007 20:45

  RadzioS napisał:  

  Orło napisał:  
Ja mam problem z podłączeniem głośników. Mam głoścniki Creativa 5.1 a moją kartą dźwiękową jest wbudowana w płytę główną AC97. Podłączyłem głośniki i grają tylko 2+basowy. Szukałem w googlach jak to zrobić i niestety rady tam udzielone nie pomogły, więc licze na to że tutaj znajdę fachową pomoc :). Z góry dziękuję.


moze po prostu cos zle podlaczyles kabelki.. czasami gdy jedziesz zgodnie z kolorkami nie wszystkie glosniki dzialaja



Po prostu masz za słabą kartę dźwiękową, nie chodzi o kableki, AC97 maksymalnie na 2.1 pójdzie, kup dźwiękówke Creative Adigy i będzie działało


Ojczyzna – to wielki zbiorowy obowiązek.

FC Kamień Pomorski
Ligowiec.net Team

Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7321 dni




Odp: Pomoc z komputerem - 28/12/2007 12:17
Zna ktoś jakąś dobrą darmową galerię do umieszczenia na prostej stronie ? (żeby skalowało zdjęcia i można było dodać jakiś opis)


Pogoń to barwy, historia, stadion, klimat - POGOŃ TO MY! || Hala Madrid!
Piona!
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6819 dni

****




Odp: Pomoc z komputerem - 28/12/2007 13:26

  śmielaq89 napisał:  
Zna ktoś jakąś dobrą darmową galerię do umieszczenia na prostej stronie ? (żeby skalowało zdjęcia i można było dodać jakiś opis)



Haslo "skrypt galerii" i jazda na google. Bierz pierwsza lepsza dzialajaca na plikach tekstowych.


NLx
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8255 dni

**




Odp: Pomoc z komputerem - 15/01/2008 14:07
Dlaczego muzyka ktora sciagam na jakis dziwny format ogg?? i jak go zmienic na mp3?


za plecami psów myśliwskich cała masa
Plum
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7239 dni

***




Odp: Pomoc z komputerem - 15/01/2008 16:13

  NLx napisał:  
Dlaczego muzyka ktora sciagam na jakis dziwny format ogg?? i jak go zmienic na mp3?



Ogg to jeden z kodeków dzwięku, więc bez problemu przekonwetujesz te pliki na mp3 większością dostępnych na necie konwerterow. Wrzuć w goole "ogg to mp3" i na pewno coś znajdziesz. Fajny program, który Ci pomoże to np. Alive MP3 Converter


Te szare trybuny jeszcze zatętnią granatowo-bordowym rytmem dwudziestu tysięcy serc...
NLx
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8255 dni

**




Odp: Pomoc z komputerem - 15/01/2008 21:52

  Plum napisał:  

  NLx napisał:  
Dlaczego muzyka ktora sciagam na jakis dziwny format ogg?? i jak go zmienic na mp3?



Ogg to jeden z kodeków dzwięku, więc bez problemu przekonwetujesz te pliki na mp3 większością dostępnych na necie konwerterow. Wrzuć w goole "ogg to mp3" i na pewno coś znajdziesz. Fajny program, który Ci pomoże to np. Alive MP3 Converter



Pierwszy program ktory sciagnalem akurat tego ogg nie oggarnia ale sciagne inny, dzieki za pomoc.


za plecami psów myśliwskich cała masa
Pit.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7407 dni




Odp: Pomoc z komputerem - 16/01/2008 20:05
Robiłem ostatnio formata i pożyczyłem oryginalnego windowsa xp. No i wchodzę do systemu, a ten woła mi o aktywacje Windowsa przez Internet albo telefonicznie. Problem w tym, że oryginalny kod używa mój znajomy, więc ja na niego już aktywować swojego nie mogę...
Da radę to jakoś obejść? Na aktywacje jest 30 dni i po tym Windows podobno już się bez niej nie odpala. A co za frajda instalować wszystko na nowo i za 30 dni mieć znowu ten sam problem...

P.S: Wogóle wszyscy po formatach mają takie problemy? Bo ja nigdy wcześniej o żadnych aktywacjach nie słyszałem (może dlatego, że zawsze intalowałem windowsa z pirata).

Dzięki z góry za pomoc.


"...satysfakcja jest chwilowa - trwa moment, bo za chwilę będziesz chciał to zrobić jeszcze lepiej ziomek. Jeśli nie, to nie rozwiniesz się...'
tribu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7305 dni

*




Odp: Pomoc z komputerem - 19/01/2008 13:52
pytanie dla ludzi obeznanych: ostatnio zainwestowalem w komputer: plyta glowna i te sprawy. problem jest nastepujacy: na nowej plycie glownej jest pare wyjsc SATA ale tylko jedno IDE - czyli zeby to jakos normalnie chodzilo to tylko pod IDE mozna podczepic 2 rzeczy - w moim przypadku dysk i nagrywarke. no i pytanie: czy sa jakies przejsciowki czy inne sposoby zeby do SATA podczepic stare dyski/nagrywarki nie obslugujace tego systemu. mam stary dysk i jeszcze jeden naped DVD takze szkoda zeby sie marnowaly w szufladzie, a takie przeczepianie miedzy 2 dyskami a nagrywarka zeby cos skopiowac jest bez sensu. dzieki za pomoc.


100% PD
Cywil
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6922 dni




Odp: Pomoc z komputerem - 19/01/2008 14:12
ja tam się specjalnie nie znam ale zdaje się, że można takie przejściówki kupić. Choćby TUTAJ


MaT
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7390 dni




Odp: Pomoc z komputerem - 19/01/2008 15:09

  Pit. napisał:  
Robiłem ostatnio formata i pożyczyłem oryginalnego windowsa xp. No i wchodzę do systemu, a ten woła mi o aktywacje Windowsa przez Internet albo telefonicznie. Problem w tym, że oryginalny kod używa mój znajomy, więc ja na niego już aktywować swojego nie mogę...
Da radę to jakoś obejść? Na aktywacje jest 30 dni i po tym Windows podobno już się bez niej nie odpala. A co za frajda instalować wszystko na nowo i za 30 dni mieć znowu ten sam problem...

P.S: Wogóle wszyscy po formatach mają takie problemy? Bo ja nigdy wcześniej o żadnych aktywacjach nie słyszałem (może dlatego, że zawsze intalowałem windowsa z pirata).

Dzięki z góry za pomoc.



a to nie jest przypadkiem windows xp home ??


phoenix
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6263 dni




Odp: Pomoc z komputerem - 19/01/2008 19:05

  MaT napisał:  

  Pit. napisał:  
Robiłem ostatnio formata i pożyczyłem oryginalnego windowsa xp. No i wchodzę do systemu, a ten woła mi o aktywacje Windowsa przez Internet albo telefonicznie. Problem w tym, że oryginalny kod używa mój znajomy, więc ja na niego już aktywować swojego nie mogę...
Da radę to jakoś obejść? Na aktywacje jest 30 dni i po tym Windows podobno już się bez niej nie odpala. A co za frajda instalować wszystko na nowo i za 30 dni mieć znowu ten sam problem...

P.S: Wogóle wszyscy po formatach mają takie problemy? Bo ja nigdy wcześniej o żadnych aktywacjach nie słyszałem (może dlatego, że zawsze intalowałem windowsa z pirata).

Dzięki z góry za pomoc.



a to nie jest przypadkiem windows xp home ??



www.serials.ws :D


Dobre chłopaki reprezentują JP.
Wszyscy razem JP.
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.15 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005