Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Pomoc z komputerem << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Lrd
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7010 dni

***




Odp: Pomoc z komputerem - 11/10/2009 20:18
już rozwiązałem problem, combofix okazal się lekiem ;) ale dzięki za chęć pomocy :)


Against modern wszystko!
1973
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7194 dni

*




Odp: Pomoc z komputerem - 13/10/2009 22:18
Zapytanie do użytkowników tlena; czy można dodać numery tel. do jakiejś listy ażebym później przy wysyłaniu smsów mógł z owej listy jakikolwiek nr. wybrać?!


edyta; sprawdziłem dokładnie, wychodzi na to że można dodać ale tylko jeden nr. oczy

Ostatnio edytowany przez: 1973, 14 października 2009, 17:46 [2 raz(y)]


Piona!
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6819 dni

****




Odp: Pomoc z komputerem - 14/10/2009 03:17

  Pogoniarz73 napisał:  
Zapytanie do użytkowników tlena; czy można dodać numery tel. do jakiejś listy ażebym później przy wysyłaniu smsów mógł z owej listy jakikolwiek nr. wybrać?!



Tak.


Lrd
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7010 dni

***




Odp: Pomoc z komputerem - 14/10/2009 12:02
kurwa, zaraz pierdolca dostanę. Mam nowy komputer, wszystko było cacy, aż dałem się nim pobawić członkom rodziny. W efekcie ktoś mi pozmieniał rozdzielczość ekranu. Mam ten monitor, pisze tutaj, że rozdzielczość dla niego to 1680 x 1050 pikseli. I taka rozdzielczość była ustawiona, tego jestem pewien. Teraz niestety ktoś mi namieszał i nie mogę ustawić znowu tej rozdzielczości, bo w ustawieniach maksymalna to 1280x1024. Karta graficzna to GeForce 9800 GT, więc spokojnie powinna sobie poradzić z tą rozdzielczością. Jak zrobić, żeby było dobrze?

Ostatnio edytowany przez: Lrd, 14 października 2009, 12:18 [1 raz(y)]


Against modern wszystko!
Castaway
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6228 dni

*




Odp: Pomoc z komputerem - 29/10/2009 18:34
do kasacji, juz znalazłem ;]

Ostatnio edytowany przez: Castaway, 29 października 2009, 18:43 [1 raz(y)]


"Balansujcie dopóki się da, a gdy się już nie da, podpalcie świat!" - J. Piłsudski
Castaway
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6228 dni

*




Odp: Pomoc z komputerem - 29/10/2009 18:56
gdzie na forum w domenie phorum.pl widać ip osób piszących w shoutbox? Wszedłem jako admin ale widze tylko ip osób obecnych i ogólnie nr ip ale do postów. Z góry dzieki


"Balansujcie dopóki się da, a gdy się już nie da, podpalcie świat!" - J. Piłsudski

Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7321 dni




Odp: Pomoc z komputerem - 01/11/2009 00:20
W jaki sposób nagrać jeden plik (obraz) który ma ponad 4,7 GB na dwie płyty ? Da się to jakoś podzielić ? Jak tak to w jaki sposób ?


Pogoń to barwy, historia, stadion, klimat - POGOŃ TO MY! || Hala Madrid!
Bengoro
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6058 dni




Odp: Pomoc z komputerem - 01/11/2009 00:32

  śmielaq89 napisał:  
W jaki sposób nagrać jeden plik (obraz) który ma ponad 4,7 GB na dwie płyty ? Da się to jakoś podzielić ? Jak tak to w jaki sposób ?



np. W total comanderze masz opcję dziel plik i zaznaczasz wielkość jaką chcesz


Ojczyzna – to wielki zbiorowy obowiązek.

FC Kamień Pomorski
Ligowiec.net Team

Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7321 dni




Odp: Pomoc z komputerem - 01/11/2009 10:06

  Bengoro napisał:  

  śmielaq89 napisał:  
W jaki sposób nagrać jeden plik (obraz) który ma ponad 4,7 GB na dwie płyty ? Da się to jakoś podzielić ? Jak tak to w jaki sposób ?



np. W total comanderze masz opcję dziel plik i zaznaczasz wielkość jaką chcesz



A jakiś program który dzieli na rozmiary wedle uznania ?
I jak wygląda potem łączenie w jedno ?


Pogoń to barwy, historia, stadion, klimat - POGOŃ TO MY! || Hala Madrid!
Niebuszewiak
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7144 dni




Odp: Pomoc z komputerem - 01/11/2009 21:17

  śmielaq89 napisał:  
W jaki sposób nagrać jeden plik (obraz) który ma ponad 4,7 GB na dwie płyty ? Da się to jakoś podzielić ? Jak tak to w jaki sposób ?



A nie łatwiej nagrać po prostu na płytkę double layer?
Po co utrudniać sobie życie


Zawsze Pogoń Szczecin MKS.
Randall McMurphy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6921 dni

*




Odp: Pomoc z komputerem - 01/11/2009 23:46

  Niebuszewiak napisał:  

  śmielaq89 napisał:  
W jaki sposób nagrać jeden plik (obraz) który ma ponad 4,7 GB na dwie płyty ? Da się to jakoś podzielić ? Jak tak to w jaki sposób ?



A nie łatwiej nagrać po prostu na płytkę double layer?
Po co utrudniać sobie życie



polecam, DVDBurner lub , IMGBURN


To My Niechciani, Nielubiani i Bezczelni...MKS!
Niebuszewiak
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7144 dni




Odp: Pomoc z komputerem - 02/11/2009 00:38

  Randall McMurphy napisał:  

  Niebuszewiak napisał:  

  śmielaq89 napisał:  
W jaki sposób nagrać jeden plik (obraz) który ma ponad 4,7 GB na dwie płyty ? Da się to jakoś podzielić ? Jak tak to w jaki sposób ?



A nie łatwiej nagrać po prostu na płytkę double layer?
Po co utrudniać sobie życie



polecam, DVDBurner lub , IMGBURN



Zwykłym Nero też da radę, tylko lepiej patrzeć jaka jest sugerowana prędkość na opakowaniu płyty.


Zawsze Pogoń Szczecin MKS.
PoGo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6782 dni

**




Odp: Pomoc z komputerem - 05/11/2009 18:23
Kolega ma problem z laptopem. Mianowicie po odpaleniu wyświetla się ekran Toshiby z możliwością wejścia do BIOS'a, następnie komputer wyłącza się i włącza od nowa (takie błędne koło). Poprosił mnie o postawienie systemu od nowa, jednak tutaj pojawia się kolejny problem, jeszcze przed ekranem wyboru czynności (formatowanie, naprawa) pojawia się niebieski ekran z informacją: "Pojawił się problem i system windows został zamknięty, aby zapobiec uszkodzeniu komputera (...)". Na laptooie zainstalowany jest XP i taki sam próbuję zainstalować od nowa. Orientuje się ktoś gdzie może leżeć problem? Uszkodzona płyta cd z systemem raczej odpada..


Bo Pogoń szczecińska to jedna rodzina, starszy czy młodszy, piknik czy chuligan! piwo
TradycjaZobowiązuje!
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 6769 dni

****




Odp: Pomoc z komputerem - 10/11/2009 07:41
czy jest tu może jakiś kot i wirtuoz komputerowy, który mi objaśni przyczynę, a najlepiej powie co zrobić zeby było dobrze? chodzi mi o to ze filmiki na jutubie i nie tylko, nawet jak nie jest w HD ustawiony tną się kurewsko, ze wygląda to na pokaz slajdów a nie filmik.
co prawda komp jest szrotem mega, ale chyba 2ghz i 256 ramu powinno stykać na jutuba? kiedyś było elegancko, ale cos sie pokurwiło.
pomoże ktoś? wiecie sami jak ważny jest jutub;]
pzdr!


1948 - 2018 i dalej! historia bez końca!
DPSM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7952 dni




Odp: Pomoc z komputerem - 10/11/2009 08:17

  TeHaCe napisał:  
czy jest tu może jakiś kot i wirtuoz komputerowy, który mi objaśni przyczynę, a najlepiej powie co zrobić zeby było dobrze? chodzi mi o to ze filmiki na jutubie i nie tylko, nawet jak nie jest w HD ustawiony tną się kurewsko, ze wygląda to na pokaz slajdów a nie filmik.
co prawda komp jest szrotem mega, ale chyba 2ghz i 256 ramu powinno stykać na jutuba? kiedyś było elegancko, ale cos sie pokurwiło.
pomoże ktoś? wiecie sami jak ważny jest jutub;]
pzdr!



Przeinstaluj sobie flash playera


http://www.facebook.com/Dąbie-PS-443206229084765
[email protected]
kingaps
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7992 dni




Odp: Pomoc z komputerem - 10/11/2009 13:38

  x-man napisał:  

  TeHaCe napisał:  
czy jest tu może jakiś kot i wirtuoz komputerowy, który mi objaśni przyczynę, a najlepiej powie co zrobić zeby było dobrze? chodzi mi o to ze filmiki na jutubie i nie tylko, nawet jak nie jest w HD ustawiony tną się kurewsko, ze wygląda to na pokaz slajdów a nie filmik.
co prawda komp jest szrotem mega, ale chyba 2ghz i 256 ramu powinno stykać na jutuba? kiedyś było elegancko, ale cos sie pokurwiło.
pomoże ktoś? wiecie sami jak ważny jest jutub;]
pzdr!



Przeinstaluj sobie flash playera



Myślę, że problemem są 256 MB RAM.
Poza tym :
jaki system? Jeśli WIN to dla XP jest minimum, dla Visty za mało, nie wspominając o W 7.
w jakiej przeglądarce oglądasz YT - najmniej pamięciożerna jest Opera, potem FF i IE 8.
ile zakładek otwartych?


Ja kocham Liverpool - Ty kibicujesz Man Utd,
Jestem za Pogonią Szczecin, a Ty za Lechem Poznań
Lubie metal, a Ty kochasz hip-hop, Popierasz PiS, ja wole PO
Mimo to jesteś mi jak brat, bo łączy nas nienawiść do drogówki.

PO - PiS 9:6 F*CK ! F*CK !

Mordę może mam nie w tamburyn, ale mam zasady
TradycjaZobowiązuje!
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 6769 dni

****




Odp: Pomoc z komputerem - 10/11/2009 15:51

  kingaps napisał:  

  x-man napisał:  

  TeHaCe napisał:  
czy jest tu może jakiś kot i wirtuoz komputerowy, który mi objaśni przyczynę, a najlepiej powie co zrobić zeby było dobrze? chodzi mi o to ze filmiki na jutubie i nie tylko, nawet jak nie jest w HD ustawiony tną się kurewsko, ze wygląda to na pokaz slajdów a nie filmik.
co prawda komp jest szrotem mega, ale chyba 2ghz i 256 ramu powinno stykać na jutuba? kiedyś było elegancko, ale cos sie pokurwiło.
pomoże ktoś? wiecie sami jak ważny jest jutub;]
pzdr!



Przeinstaluj sobie flash playera



Myślę, że problemem są 256 MB RAM.
Poza tym :
jaki system? Jeśli WIN to dla XP jest minimum, dla Visty za mało, nie wspominając o W 7.
w jakiej przeglądarce oglądasz YT - najmniej pamięciożerna jest Opera, potem FF i IE 8.
ile zakładek otwartych?




no niestety, nie pomogło przeinstalowanie flasha.
kingaps, oczywiscie XP sp2. używam albo zwykłego IE, albo FF3,5,3.
nie wiem czy to może być od ramu, bo wcześniej działały mi wszystkie filmiki normalnie, a teraz bardzo bardzo baaaaaaardzo rzadko się zdarzy żeby się coś nie cięło. wczesniej mogłem mieś odpalonego np aresa i kilka okienek z YT i wszystko latało jak ta lala, a teraz moge mieć tylko jedno, to które aktualnie ogladam i niestety mam pokaz slajdów:/ na innym kompie gdzie tak samo jest XP sp2 i 256ram, jest git fasola.
a propos ramu jeszcze. mam tam wsadzone jeszcze inne kosci, ale ich nie wykrywa. są sprawde bo każda z osobna działa normalnie, ale jak są wsadzone we wszystkie 3, czy też tylko w 2 wejscia to i tak tylko jedną wyczaja.
jakieś rady jeszcze ktoś ma pomocne?
pzdr!


1948 - 2018 i dalej! historia bez końca!
DPSM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7952 dni




Odp: Pomoc z komputerem - 10/11/2009 15:55

  TeHaCe napisał:  

  kingaps napisał:  

  x-man napisał:  

  TeHaCe napisał:  
czy jest tu może jakiś kot i wirtuoz komputerowy, który mi objaśni przyczynę, a najlepiej powie co zrobić zeby było dobrze? chodzi mi o to ze filmiki na jutubie i nie tylko, nawet jak nie jest w HD ustawiony tną się kurewsko, ze wygląda to na pokaz slajdów a nie filmik.
co prawda komp jest szrotem mega, ale chyba 2ghz i 256 ramu powinno stykać na jutuba? kiedyś było elegancko, ale cos sie pokurwiło.
pomoże ktoś? wiecie sami jak ważny jest jutub;]
pzdr!



Przeinstaluj sobie flash playera



Myślę, że problemem są 256 MB RAM.
Poza tym :
jaki system? Jeśli WIN to dla XP jest minimum, dla Visty za mało, nie wspominając o W 7.
w jakiej przeglądarce oglądasz YT - najmniej pamięciożerna jest Opera, potem FF i IE 8.
ile zakładek otwartych?




no niestety, nie pomogło przeinstalowanie flasha.
kingaps, oczywiscie XP sp2. używam albo zwykłego IE, albo FF3,5,3.
nie wiem czy to może być od ramu, bo wcześniej działały mi wszystkie filmiki normalnie, a teraz bardzo bardzo baaaaaaardzo rzadko się zdarzy żeby się coś nie cięło. wczesniej mogłem mieś odpalonego np aresa i kilka okienek z YT i wszystko latało jak ta lala, a teraz moge mieć tylko jedno, to które aktualnie ogladam i niestety mam pokaz slajdów:/ na innym kompie gdzie tak samo jest XP sp2 i 256ram, jest git fasola.
a propos ramu jeszcze. mam tam wsadzone jeszcze inne kosci, ale ich nie wykrywa. są sprawde bo każda z osobna działa normalnie, ale jak są wsadzone we wszystkie 3, czy też tylko w 2 wejscia to i tak tylko jedną wyczaja.
jakieś rady jeszcze ktoś ma pomocne?
pzdr!



Mozesz jeszcze jave przeinstalowc. Zrob tak odinstaluj Firefox-a, jave i flash playera. I wszystko od nowa wgraj. Moze pomoze.


http://www.facebook.com/Dąbie-PS-443206229084765
[email protected]
TradycjaZobowiązuje!
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 6769 dni

****




Odp: Pomoc z komputerem - 10/11/2009 16:01
no pokombinuje z tym co radzisz, ale to troche pozniej bo teraz czasu nie mam.
nie wiem czy to ma znaczenie, ale np to:
http://sport.tvp.pl/pilka-nozna/unibet-i-liga/wideo/18-kolejka-gks-katowice-pogon-szczecin
śmiga elegancko, bez zadnej lagi i na fulscreenie


1948 - 2018 i dalej! historia bez końca!
.Krzysiek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7136 dni




Odp: Pomoc z komputerem - 11/11/2009 04:03
Problem jest następujący:

Włączam komputer, jest wszystko elegancko. Jednak po upływie paru minut samoistnie się wyłącza. Próby odpalenia go ponownie kończą się na tym, że komp odpala się do momentu pojawienia się loga Windows z tym paskiem na dole. Po kilkudziesięciu próbach udaje się go uruchomić i potem działa bez zarzutu (chociaż też niezawsze). Z chłodzeniem raczej problemów nie ma bo pudło jest chłodne, z zasilaniem też nie powinno być kłopotu bo zasilacz ma 2 miesiące (450W).


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.06 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005