Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Pomoc z komputerem << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
skarbnik
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7825 dni




Odp: Pomoc z komputerem - 02/08/2006 16:24

  DANI napisał:  
Mam pytanie odnosnie co do monitora tzn. jest monitor 17 cali flatron jakis tam i chodzi o to, ze rozdzielczosc nie chce sie zmienic na 1024x768 pikseli bo jak sie da zeby bylo na 1024x768 i klika ok to prezechodzi na stare ustawienia czyli bodajze 800x600 pikseli. Jaka moze byc tegoprzyczyna czy moze jest to wina karyy graficznej nie wiem jaka onajest czy moze jakies ustwaienia monitora. Zainstalowany jest winodows ME. Prosze o jak najszybsza odpowiedz. Z gory dzieki. Jak cos toprosze pisac na gg 1876459



Podaj dokladna konfiguracje swojego komputera, bo bez tego nic Ci nie powiem.


Obrazek jpg wstawiony na forum
Szalu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7065 dni




Odp: Pomoc z komputerem - 02/08/2006 22:46

  Skarbnik napisał:  

  DANI napisał:  
Mam pytanie odnosnie co do monitora tzn. jest monitor 17 cali flatron jakis tam i chodzi o to, ze rozdzielczosc nie chce sie zmienic na 1024x768 pikseli bo jak sie da zeby bylo na 1024x768 i klika ok to prezechodzi na stare ustawienia czyli bodajze 800x600 pikseli. Jaka moze byc tegoprzyczyna czy moze jest to wina karyy graficznej nie wiem jaka onajest czy moze jakies ustwaienia monitora. Zainstalowany jest winodows ME. Prosze o jak najszybsza odpowiedz. Z gory dzieki. Jak cos toprosze pisac na gg 1876459



Podaj dokladna konfiguracje swojego komputera, bo bez tego nic Ci nie powiem.



Byc moze jest to wina karty graficznej, czy tez oprogramowania, ale jako ze sam jestem "szczesliwym" posiadaczem flatrona 17' LG, musze uprzedzic ze niewykluczone ze nawala juz sam monitor, ze swoim mialem juz kilka problemow, zaliczyl jeden serwis gdy przestal dzialac, obecnie jakos chodzi ale sa problemy z odswiezaniem i ustawianiem parametrow ekranu (przy rozciagliwosci 100x100 w rozdzielczosci 1024x768 obraz nie przykrywa calosci obszaru ekranu)


Sadu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7764 dni

****




Odp: Pomoc z komputerem - 05/08/2006 13:35
Mam maly problem z kompem, gdy loguje sie na konto administratorskie nic nie dziala, w co nie klikne nie otwiera sie (od mojego komputera, do gg), strasznie sie slamazarzy, myslalem, ze to moze brak miejsca na dysku ale wolnego jest jeszcze duzo, natomiast gdy zaloguje sie na konto uzytkowe zwykle, wszystko hula elegancko, ktos wie moze o co w tym chodzi? dodam, ze niektore ikonki na koncie administratorskim sa bez formatu, myslalem, ze to moze wirus plikow exe ale dlaczego dzialalby tylko na tamtym profilu, a do tego tylko niektore pliki exe sa bez formatu a inne nadal je maja? przelecialem kompa ad adwarem ale dalej to samo.
strasznie mozna sie scisnieniowac :D


...idę sobie swą dzielnicą ,z podniesioną przyłbicą i wyzwaniu stawiam czoła wierzę, że podołać zdołam...
Dzn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6863 dni




Odp: Pomoc z komputerem - 05/08/2006 13:47

  Sadu napisał:  
Mam maly problem z kompem, gdy loguje sie na konto administratorskie nic nie dziala, w co nie klikne nie otwiera sie (od mojego komputera, do gg), strasznie sie slamazarzy, myslalem, ze to moze brak miejsca na dysku ale wolnego jest jeszcze duzo, natomiast gdy zaloguje sie na konto uzytkowe zwykle, wszystko hula elegancko, ktos wie moze o co w tym chodzi? dodam, ze niektore ikonki na koncie administratorskim sa bez formatu, myslalem, ze to moze wirus plikow exe ale dlaczego dzialalby tylko na tamtym profilu, a do tego tylko niektore pliki exe sa bez formatu a inne nadal je maja? przelecialem kompa ad adwarem ale dalej to samo.
strasznie mozna sie scisnieniowac :D



a mógłbyś podać kiedy ostatnio instalowałeś wina i jaka wersje wina masz??


Sadu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7764 dni

****




Odp: Pomoc z komputerem - 05/08/2006 13:48

  johny.o napisał:  
a mógłbyś podać kiedy ostatnio instalowałeś wina i jaka wersje wina masz??



Oj instalowalem dawno.. XP.


...idę sobie swą dzielnicą ,z podniesioną przyłbicą i wyzwaniu stawiam czoła wierzę, że podołać zdołam...
DANI
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7020 dni




Odp: Pomoc z komputerem - 05/08/2006 19:33

  Szalu napisał:  

  Skarbnik napisał:  

  DANI napisał:  
Mam pytanie odnosnie co do monitora tzn. jest monitor 17 cali flatron jakis tam i chodzi o to, ze rozdzielczosc nie chce sie zmienic na 1024x768 pikseli bo jak sie da zeby bylo na 1024x768 i klika ok to prezechodzi na stare ustawienia czyli bodajze 800x600 pikseli. Jaka moze byc tegoprzyczyna czy moze jest to wina karyy graficznej nie wiem jaka onajest czy moze jakies ustwaienia monitora. Zainstalowany jest winodows ME. Prosze o jak najszybsza odpowiedz. Z gory dzieki. Jak cos toprosze pisac na gg 1876459



Podaj dokladna konfiguracje swojego komputera, bo bez tego nic Ci nie powiem.



Byc moze jest to wina karty graficznej, czy tez oprogramowania, ale jako ze sam jestem "szczesliwym" posiadaczem flatrona 17' LG, musze uprzedzic ze niewykluczone ze nawala juz sam monitor, ze swoim mialem juz kilka problemow, zaliczyl jeden serwis gdy przestal dzialac, obecnie jakos chodzi ale sa problemy z odswiezaniem i ustawianiem parametrow ekranu (przy rozciagliwosci 100x100 w rozdzielczosci 1024x768 obraz nie przykrywa calosci obszaru ekranu)




Pewnie masz rację bo z innym monitorem nie ma problemu.


Choć życie ciąży a psychika siada, nie mogę się poddać!To Moja Zasada!
nara
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7050 dni

**




Odp: Pomoc z komputerem - 05/08/2006 22:50
Ja mam takie pytanie, otóż posiadam Nod 32... wszedłem z pośpiechu na strone freeserials.com :/ i pokazało mi się że jest zagrożnie 2 trojanami, no to robię skana i wyskakuje Wykrytych wirusów : 0, trochę zgłupiałem, czy ktoś mógłby mi powiedzieć czy mam czysty dysk itd. ponieważ nie zabardzo znam się na tym programie :/... z góry dzięki za każdą odpowiedź


Endless Vibe
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7926 dni




Odp: Pomoc z komputerem - 06/08/2006 01:38

  Skoczek napisał:  
Ja mam takie pytanie, otóż posiadam Nod 32... wszedłem z pośpiechu na strone freeserials.com :/ i pokazało mi się że jest zagrożnie 2 trojanami, no to robię skana i wyskakuje Wykrytych wirusów : 0, trochę zgłupiałem, czy ktoś mógłby mi powiedzieć czy mam czysty dysk itd. ponieważ nie zabardzo znam się na tym programie :/... z góry dzięki za każdą odpowiedź



powinien byc czysty, ale z tego co pamietam ten program to mi net padał przez niego...


Po życia kres!
Shivan
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7913 dni

**




Odp: Pomoc z komputerem - 06/08/2006 11:50

  Skoczek napisał:  
Ja mam takie pytanie, otóż posiadam Nod 32... wszedłem z pośpiechu na strone freeserials.com :/ i pokazało mi się że jest zagrożnie 2 trojanami, no to robię skana i wyskakuje Wykrytych wirusów : 0, trochę zgłupiałem, czy ktoś mógłby mi powiedzieć czy mam czysty dysk itd. ponieważ nie zabardzo znam się na tym programie :/... z góry dzięki za każdą odpowiedź



Sprobuj przeskanowac jeszcze jakims inny antyvirem, jesli pokazalo sie ostrzezenie znaczy ze nod32 wykryl go na tej stronie, jesli nie sciagales tego pliku to raczej mozesz byc pewny ze trojana nie masz, ale dla pewnosci tak jak mowilem przeskanuj jeszcze jakims innym antyvirem.

ps.tez mam Nod32 :)


Srbijo - Izvinjavamo se za našu prodajnu kurevsku vladu
Szczecinska Brac
"Ale któż ze zwykłych ludzi pomyślałby, że to właśnie ci stadionowi chuligani i bandyci w szalikach jako pierwsi poszliby walczyć za Ojczyznę, gdyby taka przyszła potrzeba? To właśnie ludzie cechujący się tak wielkim patriotyzmem broniliby kraju..."-JKM
DANI
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7020 dni




Odp: Pomoc z komputerem - 11/08/2006 23:19
Co zrobić żeby komp mi się nie zamulał?? Mam win Xp, 396Mb ramu i procka 1GHz, skanowałem dzisiaj kompa antywirem i żadnego wirusa nie wykrył. Co może być przyczyna zamulania kompa??


Choć życie ciąży a psychika siada, nie mogę się poddać!To Moja Zasada!
Piona!
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6819 dni

****




Odp: Pomoc z komputerem - 12/08/2006 01:42

  DANI napisał:  
Co zrobić żeby komp mi się nie zamulał?? Mam win Xp, 396Mb ramu i procka 1GHz, skanowałem dzisiaj kompa antywirem i żadnego wirusa nie wykrył. Co może być przyczyna zamulania kompa??



Za duzo uruchomionych aplikacji? 396 ramu przy win XP to jak dla mnie wcale nie duzo :]


MaT
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7391 dni




Odp: Pomoc z komputerem - 12/08/2006 09:42

  Sadu napisał:  

  johny.o napisał:  
a mógłbyś podać kiedy ostatnio instalowałeś wina i jaka wersje wina masz??



Oj instalowalem dawno.. XP.



moze usun konto administratora i ponownie zalurz ale przedtem skopiuj potrzebne pliki


DANI
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7020 dni




Odp: Pomoc z komputerem - 12/08/2006 21:38
Nieaktualne

Ostatnio edytowany przez: DANI, 13 sierpnia 2006, 10:31 [1 raz(y)]


Choć życie ciąży a psychika siada, nie mogę się poddać!To Moja Zasada!

Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7321 dni




Odp: Pomoc z komputerem - 15/08/2006 14:57
Będe miał na kilka dni aparat cyfrowy. Nie mam zbytnio jak skołować jakiś program i sterowniki. Czy XP ma swoje własne sterowniki i można bez użycia żadnego programu kopiować zdjęcia ? (tak jak jest w XP z nagrywaniem płyt)

P.S: Aparat Cannona.

Z góry dzięki za pomoc.


Pogoń to barwy, historia, stadion, klimat - POGOŃ TO MY! || Hala Madrid!
SamAxe
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7189 dni




Odp: Pomoc z komputerem - 15/08/2006 15:09
Tak, nie trzeba mieć żadnego programu do zgrywania zdjec przy Xp ;)


U-96
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7953 dni

**




Odp: Pomoc z komputerem - 16/08/2006 14:13
Potrzebuje:

- program ktory zgra mi plyte z filmem dvd na dysk (jakis format avi, mpeg itd)
- program ktory pozwoli wycinac i laczyc fragmenty filmu
- program ktory robi zrzuty (kadry, zdjecia) z filmu - metoda print screen i wklej w "paincie" nie daje rady gdyz mam albo czarny obraz albo w paincie leci film

najlepiej jakies darmowe do sciagniecia z netu


Szlugi, wóda, gołe baby !
Florek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6920 dni




Odp: Pomoc z komputerem - 18/08/2006 11:05

  ilym24 napisał:  
Tak, nie trzeba mieć żadnego programu do zgrywania zdjec przy Xp ;)



Lepiej jednak nagrywac programem do nagrywania, to co jest dodane w xp gdzie jest opcja nagraj na dysk ze tak powiem czesto spierdoli nam plyte a pozniej sa dziwne bledy, czesto spotykam sie z tym w pracy wiec lepiej nagywac np przez Nero


Pogoń Szczecin
kus
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7246 dni




Odp: Pomoc z komputerem - 18/08/2006 14:26

  U-96 napisał:  
Potrzebuje:

- program ktory zgra mi plyte z filmem dvd na dysk (jakis format avi, mpeg itd)
- program ktory pozwoli wycinac i laczyc fragmenty filmu
- program ktory robi zrzuty (kadry, zdjecia) z filmu - metoda print screen i wklej w "paincie" nie daje rady gdyz mam albo czarny obraz albo w paincie leci film

najlepiej jakies darmowe do sciagniecia z netu



- http://www.forumwideo.pl/viewtopic.php?t=18014&sid=4 - mysle ze tu znajdziesz odpowiedz
- virtual dub
- wydaje mi sie ze virtual dub i tutaj da rade


eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7420 dni

*




Odp: Pomoc z komputerem - 21/08/2006 14:31
Czy gdzies na dysku sa przechowywane ulubione strony z zakładek mozilli firefox? a jesli nie jak mozna je zapisac na dysku?

edit. dzieki bardzo chrisxx

Ostatnio edytowany przez: eF^, 21 sierpnia 2006, 15:02 [1 raz(y)]


chrisxx
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7974 dni

***




Odp: Pomoc z komputerem - 21/08/2006 14:48

  eF^ napisał:  
Czy gdzies na dysku sa przechowywane ulubione strony z zakładek mozilli firefox? a jesli nie jak mozna je zapisac na dysku?



przechowywane sa w pliku bookmarsk

przykładowa ścieżka

C:Documents and SettingsGośćDane aplikacjiMozillaFirefoxProfilesc5mcmtln.defaultbookmarkbackups


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.25 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005