Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Pomoc z komputerem << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
AntyC
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5455 dni

**




Odp: Pomoc z komputerem - 05/10/2010 18:02

  kijevo napisał:  

  antyC napisał:  
Jak rozwiązać kwestię poczty e-mail lub jakiegoś klienta poczty
Chodzi o to by była na jedna ale widoczna na dwóch kompach niezależnych od siebie. Żeby można było np odznaczyć czerwonym kolorem sprawy ważne, zielonym niezrealizowane etc lub w jakiś inny sposób np. etykietami z opisem. Doskonale poczta google się nadaje z tym, ze każda nowa wiadomość od osoby co już raz pisała widniej w tym samym kolorze i to myli.
Niechce szukać i logować się na poczty dlatego proszę o pomoc jak to rozwiązać



Mozilla Thunderbird i wszystko jasne ;)



Zgadza sie.. z tym że jak pozaznaczam sbie kolorki na jednym kompie to nie będą onewidczne na drugim - chodzi by 2 osoby kożystały z jednej poczty na dwóch osobnych komputerach ale wiadziały które meile są załatwione a które nie


Joanna d^Arc
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7007 dni




Odp: Pomoc z komputerem - 05/10/2010 18:51

  antyC napisał:  

  kijevo napisał:  

  antyC napisał:  
Jak rozwiązać kwestię poczty e-mail lub jakiegoś klienta poczty
Chodzi o to by była na jedna ale widoczna na dwóch kompach niezależnych od siebie. Żeby można było np odznaczyć czerwonym kolorem sprawy ważne, zielonym niezrealizowane etc lub w jakiś inny sposób np. etykietami z opisem. Doskonale poczta google się nadaje z tym, ze każda nowa wiadomość od osoby co już raz pisała widniej w tym samym kolorze i to myli.
Niechce szukać i logować się na poczty dlatego proszę o pomoc jak to rozwiązać



Mozilla Thunderbird i wszystko jasne ;)



Zgadza sie.. z tym że jak pozaznaczam sbie kolorki na jednym kompie to nie będą onewidczne na drugim - chodzi by 2 osoby kożystały z jednej poczty na dwóch osobnych komputerach ale wiadziały które meile są załatwione a które nie



na gmailu masz taką możliwość. edit: kilka różnych znaczników.

Ostatnio edytowany przez: Joanna d^Arc, 5 października 2010, 19:31 [1 raz(y)]


kijevo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7240 dni




Odp: Pomoc z komputerem - 05/10/2010 19:20

  antyC napisał:  

  kijevo napisał:  

  antyC napisał:  
Jak rozwiązać kwestię poczty e-mail lub jakiegoś klienta poczty
Chodzi o to by była na jedna ale widoczna na dwóch kompach niezależnych od siebie. Żeby można było np odznaczyć czerwonym kolorem sprawy ważne, zielonym niezrealizowane etc lub w jakiś inny sposób np. etykietami z opisem. Doskonale poczta google się nadaje z tym, ze każda nowa wiadomość od osoby co już raz pisała widniej w tym samym kolorze i to myli.
Niechce szukać i logować się na poczty dlatego proszę o pomoc jak to rozwiązać



Mozilla Thunderbird i wszystko jasne ;)



Zgadza sie.. z tym że jak pozaznaczam sbie kolorki na jednym kompie to nie będą onewidczne na drugim - chodzi by 2 osoby kożystały z jednej poczty na dwóch osobnych komputerach ale wiadziały które meile są załatwione a które nie


Mozilla Tunderbird Portable i wszystko jasne ;) oczywiście gdy będziesz nosił ze sobą pendrive.


AntyC
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5455 dni

**




Odp: Pomoc z komputerem - 06/10/2010 11:40

  kijevo napisał:  

  antyC napisał:  

  kijevo napisał:  

  antyC napisał:  
Jak rozwiązać kwestię poczty e-mail lub jakiegoś klienta poczty
Chodzi o to by była na jedna ale widoczna na dwóch kompach niezależnych od siebie. Żeby można było np odznaczyć czerwonym kolorem sprawy ważne, zielonym niezrealizowane etc lub w jakiś inny sposób np. etykietami z opisem. Doskonale poczta google się nadaje z tym, ze każda nowa wiadomość od osoby co już raz pisała widniej w tym samym kolorze i to myli.
Niechce szukać i logować się na poczty dlatego proszę o pomoc jak to rozwiązać



Mozilla Thunderbird i wszystko jasne ;)



Zgadza sie.. z tym że jak pozaznaczam sbie kolorki na jednym kompie to nie będą onewidczne na drugim - chodzi by 2 osoby kożystały z jednej poczty na dwóch osobnych komputerach ale wiadziały które meile są załatwione a które nie


Mozilla Tunderbird Portable i wszystko jasne ;) oczywiście gdy będziesz nosił ze sobą pendrive.



Na 2 kompach jednoczesnie...z pendrajwem testowałem też :) temat stał się mocno skomplikowany, ale licz na Was


AntyC
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5455 dni

**




Odp: Pomoc z komputerem - 06/10/2010 20:28
Inna kwestia konsola PS2..chce by mi czytało kope zapasowe :) jakieś domowe metody..zgranie na karte "czegoś" czy jakoś na płycie "coś" wgrywać...jestem total laikiem, a nie chce niszczyć oryginałów ;)


Lrd
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7010 dni

***




Odp: Pomoc z komputerem - 06/10/2010 20:34
Zaczęło mi dzisiaj coś wariować w komputerze. Mianowicie zacina się wszystko, co jest podłączone pod USB, drukarka, router, mysz. Tylko klawiatura działa normalnie. Wygląda to tak, że wszystko jest ok, po czym na kilka sekund urządzenia przestają reagować, a po tych kilku sekundach wraca do normy. Ma ktoś pomysł co z tym zrobić?


Against modern wszystko!
Sampaio
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7510 dni

*




Odp: Pomoc z komputerem - 06/10/2010 21:08
Mam 3-letni notebook ASUSa i ostatnio zjebały mi się zawiasy od matrycy (zrobiły się na tyle luźne, że aż wypadły mi plastikowe zaślepki). Same zawiasy mogą być jeszcze dobre, ale to wszystko jest takie małe, że nie chcę sam w tym grzebać. Ktoś poleci jakiś sprawdzony serwis naprawy laptopów? Sprzęt jest już oczywiście po gwarancji.


Statystycznie gołąb żyje tylko kilka lat (choroby, wypadki i ogólnie "ciężkie życie")
Cz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7171 dni

***




Odp: Pomoc z komputerem - 07/10/2010 22:40
Pytanie, jakis szybki, prosty (naprawde prosty) program do zmniejszania wielkosci zdjecia np z 2,5 mega na 50 -100 kb , zeby przy tym zdjecie nie tracilo na jakosci..


www.sectorshop.net
- papa gamoniu! -
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6825 dni




Odp: Pomoc z komputerem - 08/10/2010 04:44

  Czarny napisał:  
Pytanie, jakis szybki, prosty (naprawde prosty) program do zmniejszania wielkosci zdjecia np z 2,5 mega na 50 -100 kb , zeby przy tym zdjecie nie tracilo na jakosci..



polecam przegladarke zdjec acdsee w starej wersji 5.0
jest niewielki, prosty w obsludze, szybko sie laduje i mozna konwertowac wiele plikow za jednym razem...

dodatkowo w pakiecie instalacyjnym jest programik fotocanvas lite, ktorym mozna fotki troche
podretuszowac - kolory, jasnosci itp...mozna go odpalac z poziomu acdsee (ctrl + e) i od razu edytowac w nim
ogladane zdjecie ...


lol
Gryfsz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8074 dni




Odp: Pomoc z komputerem - 08/10/2010 05:25

  Lrd napisał:  
Zaczęło mi dzisiaj coś wariować w komputerze. Mianowicie zacina się wszystko, co jest podłączone pod USB, drukarka, router, mysz. Tylko klawiatura działa normalnie. Wygląda to tak, że wszystko jest ok, po czym na kilka sekund urządzenia przestają reagować, a po tych kilku sekundach wraca do normy. Ma ktoś pomysł co z tym zrobić?



Mozna zrobic 'system restore' do daty kiedy wszystko bylo OK, a jak dalej nie dziala jak powinno to formatuj i tyle.


g
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6747 dni




Odp: Pomoc z komputerem - 08/10/2010 06:54

  Sampaio napisał:  
Mam 3-letni notebook ASUSa i ostatnio zjebały mi się zawiasy od matrycy (zrobiły się na tyle luźne, że aż wypadły mi plastikowe zaślepki). Same zawiasy mogą być jeszcze dobre, ale to wszystko jest takie małe, że nie chcę sam w tym grzebać. Ktoś poleci jakiś sprawdzony serwis naprawy laptopów? Sprzęt jest już oczywiście po gwarancji.



Również potrzebuję serwisu godnego polecenia, więc podbijam.


- Tylko Pogoń -
forza!
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5629 dni




Odp: Pomoc z komputerem - 08/10/2010 09:34

  antyC napisał:  
Inna kwestia konsola PS2..chce by mi czytało kope zapasowe :) jakieś domowe metody..zgranie na karte "czegoś" czy jakoś na płycie "coś" wgrywać...jestem total laikiem, a nie chce niszczyć oryginałów ;)



PS2 slide czy slim ?
opcja modchip, wowczas wszystkie kopie beda ci dzialaly bez problemu, jednak nie pograsz sobie prze neta.
opcja swap magic, wsadzasz 3 zaslepki w odpowiednie miejsca, bez zadnego rozkrecania (konsola slim) wkladasz owa plyte, konsola laduje, wyciagasz SM wkladasz gre i naciskasz X i dziala :) przez SM nie dziala Fifa i niektore gry EA sports.

Swap magic


JLB !
Servant
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5089 dni




Odp: Pomoc z komputerem - 08/10/2010 11:04

  g napisał:  

  Sampaio napisał:  
Mam 3-letni notebook ASUSa i ostatnio zjebały mi się zawiasy od matrycy (zrobiły się na tyle luźne, że aż wypadły mi plastikowe zaślepki). Same zawiasy mogą być jeszcze dobre, ale to wszystko jest takie małe, że nie chcę sam w tym grzebać. Ktoś poleci jakiś sprawdzony serwis naprawy laptopów? Sprzęt jest już oczywiście po gwarancji.



Również potrzebuję serwisu godnego polecenia, więc podbijam.



Ja wam polece
http://www.lnet.szczecin.pl/
Korzystałem z usług i jestem zadowolony , ale jak chcecie jak najtaniej to zróbcie jak ja . Pytacie się także http://itserwis.szczecin.pl/ Za ile coś tam zrobi . Ci piszą że za tyle to piszecie do lneta że itserwis za tyle zrobi itd. aż padnie najniższa możliwa cena :) Ja wymieniałem dzięki temu części w laptopie 2 razy taniej .


AntyC
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5455 dni

**




Odp: Pomoc z komputerem - 08/10/2010 14:46

  forza! napisał:  

  antyC napisał:  
Inna kwestia konsola PS2..chce by mi czytało kope zapasowe :) jakieś domowe metody..zgranie na karte "czegoś" czy jakoś na płycie "coś" wgrywać...jestem total laikiem, a nie chce niszczyć oryginałów ;)



PS2 slide czy slim ?
opcja modchip, wowczas wszystkie kopie beda ci dzialaly bez problemu, jednak nie pograsz sobie prze neta.
opcja swap magic, wsadzasz 3 zaslepki w odpowiednie miejsca, bez zadnego rozkrecania (konsola slim) wkladasz owa plyte, konsola laduje, wyciagasz SM wkladasz gre i naciskasz X i dziala :) przez SM nie dziala Fifa i niektore gry EA sports.

Swap magic



Slima mam i nie musze grac w necie...odezwij sie do mnie na [email protected] bo widzę, ze możesz służyć pomocą :)


Z daleka nie będzie widać
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7525 dni

**




Odp: Pomoc z komputerem - 14/10/2010 22:14
Obrazek jpg wstawiony na forum

Nie czyta mi nagrywarki tzn czasem czyta czasem nie ogólnie ciągle coś wariuje, mam Viste,

Co zrobić prócz formata?


Z daleka nie będzie widać.
Gryfsz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8074 dni




Odp: Pomoc z komputerem - 14/10/2010 23:20

  Cytat:  
Nie czyta mi nagrywarki tzn czasem czyta czasem nie ogólnie ciągle coś wariuje, mam Viste,

Co zrobić prócz formata?



Jesli wczesniej dzialala a teraz nie to mozesz:

1. Sprawdzic czy nie poluzowaly sie kabelki miedzy DVD a plyta glowna.
2. Uaktualnic DVD firmware.
3. Wyinstalowac i po restarcie ponownie zainstalowac.
4. Zrobic system restore do wczesniejszej daty.
5. Pozyczyc od kolegi nagrywarke ktora dziala u niego i podlaczyc ja do swojego kompa - w ten sposob bedziesz wiedzial czy to problem windowsa czy tez nagrywarki.


Z daleka nie będzie widać
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7525 dni

**




Odp: Pomoc z komputerem - 15/10/2010 09:59
Na laptopie cześć tych czynności jest trudna. :>


Z daleka nie będzie widać.
Bengoro
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6058 dni




Odp: Pomoc z komputerem - 17/10/2010 20:36
Poradźcie mi czy ta karta graficzna jest warta kupna?
KLIK
Czy lepiej jechać do zaufanego sklepu komputerowego, wydać 300 zł i kupić co innego?


Ojczyzna – to wielki zbiorowy obowiązek.

FC Kamień Pomorski
Ligowiec.net Team
eJay
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7219 dni

**




Odp: Pomoc z komputerem - 17/10/2010 20:53
Jak możesz to dołóż 50 zł i zakup coś w tym stylu - KLIK

Ze sklepów polecam Icompa - http://icomp.pl/produkty.php?pro=karty_graficzne&typ=526164656f6e205043492d45

9500GT jest cienką kartą, w którą nie warto się pakować.


Ha ha ha, he he, ho-ho, uh, uh, ha-ha, ha...And I thought my jokes were bad...
Bengoro
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6058 dni




Odp: Pomoc z komputerem - 17/10/2010 23:21
Dzięki eJay, a 50 zł to wielka kasa nie jest.


Ojczyzna – to wielki zbiorowy obowiązek.

FC Kamień Pomorski
Ligowiec.net Team
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.17 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005