Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Pomoc z komputerem << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Randall McMurphy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6920 dni

*




Odp: Pomoc z komputerem - 30/10/2006 22:54

  X-PACK napisał:  
pomocy mialem niedawno format a teraz nie mam dzwieku na kompie co jest 5 wie ktos co zrobic ??



zainstaluj nowe sterowniki do karty muzycznej i nowego WMP,bedzie dzialac.


To My Niechciani, Nielubiani i Bezczelni...MKS!
x-pack
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7132 dni




Odp: Pomoc z komputerem - 30/10/2006 22:57

  Randall McMurphy napisał:  

  X-PACK napisał:  
pomocy mialem niedawno format a teraz nie mam dzwieku na kompie co jest 5 wie ktos co zrobic ??



zainstaluj nowe sterowniki do karty muzycznej i nowego WMP,bedzie dzialac.



gdzie je znalazx albo chociaz powiedz co wpisac w googlach .....pozdro


Szczecińska albo Zadna
Safe
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7160 dni




Odp: Pomoc z komputerem - 30/10/2006 23:03

  Pogoniarz73 napisał:  

  KloceK napisał:  
Mam problem, bardzo uciazliwy, jezeli ktos laskaw odpowiedziec, bede naprawde wdzieczny.
Mianowicie, po odpaleniu gadu-gadu (wsyztko normalnie..) Widze wsyztko tak jak bylo - normalnie, wsyztkich, wysztstkie opisy, gorzej juz gdy ktos napisze, a mianowicie gdy chce komus odpisac. Widze jak ktos do mnie pisze, a nie moge odpisac, oco chodzi? Prowalem instalowac jeszcze raz gadu (z innych instalek tez) i nie dziala, to samo dzieje sie w tlenie, gdyz sciagnelem go z mysla ze bedzie chociaz on dzialal, nic z tego.
Czy da sie cos z tym zrobic?
Czy pomoze tylko format?



...nie wiem dokladnie jak z padulcem ale jesli idzie o tlena ktorego naturalnie ja uzywam to problemem moze byc IE 7 (to samo mialem gdy zainstalowalem sobie wersje bete tej przegladarki)chyba ze operujesz "liskiem" lub opera to nie mam pojecia co moze byc przyczyna...



Aktualnie posiadam wlasnie IE, czyli radzisz skasowac IE i dzialac opera? ;)


"Jeszcze bedzie czas, by odpoczywac"
jns
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7099 dni




Odp: Pomoc z komputerem - 30/10/2006 23:10

  KloceK napisał:  

  Pogoniarz73 napisał:  

  KloceK napisał:  
Mam problem, bardzo uciazliwy, jezeli ktos laskaw odpowiedziec, bede naprawde wdzieczny.
Mianowicie, po odpaleniu gadu-gadu (wsyztko normalnie..) Widze wsyztko tak jak bylo - normalnie, wsyztkich, wysztstkie opisy, gorzej juz gdy ktos napisze, a mianowicie gdy chce komus odpisac. Widze jak ktos do mnie pisze, a nie moge odpisac, oco chodzi? Prowalem instalowac jeszcze raz gadu (z innych instalek tez) i nie dziala, to samo dzieje sie w tlenie, gdyz sciagnelem go z mysla ze bedzie chociaz on dzialal, nic z tego.
Czy da sie cos z tym zrobic?
Czy pomoze tylko format?



...nie wiem dokladnie jak z padulcem ale jesli idzie o tlena ktorego naturalnie ja uzywam to problemem moze byc IE 7 (to samo mialem gdy zainstalowalem sobie wersje bete tej przegladarki)chyba ze operujesz "liskiem" lub opera to nie mam pojecia co moze byc przyczyna...



Aktualnie posiadam wlasnie IE, czyli radzisz skasowac IE i dzialac opera? ;)



Jeśli mogę coś poradzić, to w pełni polecam Firefoxa. Powinno być lepiej.


Lrd
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7009 dni

***




Odp: Pomoc z komputerem - 31/10/2006 18:08

  X-PACK napisał:  

  Randall McMurphy napisał:  

  X-PACK napisał:  
pomocy mialem niedawno format a teraz nie mam dzwieku na kompie co jest 5 wie ktos co zrobic ??



zainstaluj nowe sterowniki do karty muzycznej i nowego WMP,bedzie dzialac.



gdzie je znalazx albo chociaz powiedz co wpisac w googlach .....pozdro



jezeli masz zintegrowana karte dzwiekowa to powinienes miec je na plytce od Plyty Glownej... a jak nie to powinienes miec oddzielna plytke od karty dzwiekowej... jak nie masz zadnej z tych plyt to zaczynaja sie schody... musisz sprawdzic jaka masz karte dzwiekowa... (prawym na Moj Komputer---> Wlasciwosci--->menedzer urzadzen---> plusik przy kontrolery dzwieku, wideo i gier i sprawdz jaka masz karte) a potem w google wpisz sterowniki do <i tu nazwe karty> i poszukaj... jak chcesz cos wiecej to podbij na GG... PZDR


Against modern wszystko!
MaT
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7390 dni




Odp: Pomoc z komputerem - 31/10/2006 18:28

  X-PACK napisał:  

  Randall McMurphy napisał:  

  X-PACK napisał:  
pomocy mialem niedawno format a teraz nie mam dzwieku na kompie co jest 5 wie ktos co zrobic ??



zainstaluj nowe sterowniki do karty muzycznej i nowego WMP,bedzie dzialac.



gdzie je znalazx albo chociaz powiedz co wpisac w googlach .....pozdro


zainstaluj ten program
AIDA 32
on Ci pokaze jakie masz czesci w kompie i spokojnie po nazwie znajdziesz sterowniki
@Klocek
moze dlatego ze uzywasz roznych wtyczek do gadu np Ingwilator ostatnio programisci w gg sprowadzali jakies zmiany i wygląda to ponoć tak że jeśli przekracza się ok. 50 wiadomości wysłanych na minutę to następuje blokada wysyłania wiec to moze byc przyczyna zglos ten problem do adminow gg Tu masz o tym napiasne wiecej

Ostatnio edytowany przez: MaT, 31 października 2006, 18:53 [2 raz(y)]


Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7189 dni

****




Odp: Pomoc z komputerem - 31/10/2006 18:44
Mam takie pytanko... mozna sciagnac osobno dubbing do filmu??? czy musze znalesc wersje odrazu z dubbingiem???

z gory thx


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
Stachura
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6560 dni




Odp: Pomoc z komputerem - 31/10/2006 19:07

  PogońFaN napisał:  
Mam takie pytanko... mozna sciagnac osobno dubbing do filmu??? czy musze znalesc wersje odrazu z dubbingiem???

z gory thx



Jest możliwość dodania dubbingu (jeżeli taki istnieje np. w formacie .mp3 lub wav albo poprostu pobrać napisy i urzyć np. programu Ivona(służy do czytania napisów) i możesz sobie wtedy zapisać całe tłumaczenie i dodać do filmu) z tego co wiem to chyba programem VirtualDub ale to zajmuje dużo czasu i raczej polecam poszukiwanie obrazu z dubbingiem :)


WNB
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6696 dni




Odp: Pomoc z komputerem - 31/10/2006 19:50
Powiem krótko..sprawa jest głupia!Zgubiłem płytke DVD na której była gra FOOTBALL MANAGER 2006-polska wersja jezykowa.Za chuja nie chce sie odnależc,więc mam prośbe czy ktoś ma tą gierkę,może ją przegrać(też na DVD) i przekazac w Szczecinie tak w poniedziałek przyszły-do uzgodnienia.Stawiam 2 Browary za fatyge i w dowód wdzięczności!!


Siła Płynie Z Krwią , Duma Razem Z Nią ->Duma Pomorza
Lrd
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7009 dni

***




Odp: Pomoc z komputerem - 31/10/2006 20:31

  Longinus napisał:  
Powiem krótko..sprawa jest głupia!Zgubiłem płytke DVD na której była gra FOOTBALL MANAGER 2006-polska wersja jezykowa.Za chuja nie chce sie odnależc,więc mam prośbe czy ktoś ma tą gierkę,może ją przegrać(też na DVD) i przekazac w Szczecinie tak w poniedziałek przyszły-do uzgodnienia.Stawiam 2 Browary za fatyge i w dowód wdzięczności!!



moge Ci przegrac... ale nie za piwo... tylko za 10 zl... :D decyzja nalezy do Ciebie... podbij na GG... :D


Against modern wszystko!
Daro81
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7539 dni




Odp: Pomoc z komputerem - 31/10/2006 21:12
Kupilem twardy dysk 160GB SATA, podlaczylem jak trzeba, Windows wykryl nowy sprzet- zainstalowalem stery z plytki od plyty glownej. Problem w tym ze dysku nie widac ani w BIOSie ani tym bardziej w Windowsie, domyslalam sie ze cos trza poprzestawiac w BIOSie ale za bardzo nie wiem co. Plyta glowna: Gigabyte K8 Triton GA-K8NE. Moze ktos wie o co chodzi?


kaktus
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6947 dni




Odp: Pomoc z komputerem - 31/10/2006 21:13

  Ze Dario napisał:  
Kupilem twardy dysk 160GB SATA, podlaczylem jak trzeba, Windows wykryl nowy sprzet- zainstalowalem stery z plytki od plyty glownej. Problem w tym ze dysku nie widac ani w BIOSie ani tym bardziej w Windowsie, domyslalam sie ze cos trza poprzestawiac w BIOSie ale za bardzo nie wiem co. Plyta glowna: Gigabyte K8 Triton GA-K8NE. Moze ktos wie o co chodzi?



a moze muszisz podzielic dysk bo jest za duzy i go nie wykrywa :) albo zle podlaczyles :)


Daro81
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7539 dni




Odp: Pomoc z komputerem - 31/10/2006 21:16

  kaktus20 napisał:  

  Ze Dario napisał:  
Kupilem twardy dysk 160GB SATA, podlaczylem jak trzeba, Windows wykryl nowy sprzet- zainstalowalem stery z plytki od plyty glownej. Problem w tym ze dysku nie widac ani w BIOSie ani tym bardziej w Windowsie, domyslalam sie ze cos trza poprzestawiac w BIOSie ale za bardzo nie wiem co. Plyta glowna: Gigabyte K8 Triton GA-K8NE. Moze ktos wie o co chodzi?



a moze muszisz podzielic dysk bo jest za duzy i go nie wykrywa :) albo zle podlaczyles :)



Jakbym zle podlaczyl to by mi nie wykryl Windows nowego sprzetu, poza tym ciezko go zle podlaczyc, wszystko ladnie pasuje:)


1973
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7193 dni

*




Odp: Pomoc z komputerem - 31/10/2006 21:49

  KloceK napisał:  

  Pogoniarz73 napisał:  

  KloceK napisał:  
Mam problem, bardzo uciazliwy, jezeli ktos laskaw odpowiedziec, bede naprawde wdzieczny.
Mianowicie, po odpaleniu gadu-gadu (wsyztko normalnie..) Widze wsyztko tak jak bylo - normalnie, wsyztkich, wysztstkie opisy, gorzej juz gdy ktos napisze, a mianowicie gdy chce komus odpisac. Widze jak ktos do mnie pisze, a nie moge odpisac, oco chodzi? Prowalem instalowac jeszcze raz gadu (z innych instalek tez) i nie dziala, to samo dzieje sie w tlenie, gdyz sciagnelem go z mysla ze bedzie chociaz on dzialal, nic z tego.
Czy da sie cos z tym zrobic?
Czy pomoze tylko format?



...nie wiem dokladnie jak z padulcem ale jesli idzie o tlena ktorego naturalnie ja uzywam to problemem moze byc IE 7 (to samo mialem gdy zainstalowalem sobie wersje bete tej przegladarki)chyba ze operujesz "liskiem" lub opera to nie mam pojecia co moze byc przyczyna...



Aktualnie posiadam wlasnie IE, czyli radzisz skasowac IE i dzialac opera? ;)



...moze byc opera bardziej polecalbym jednak firefoxa (tym bardziej ze wyszla teraz nowsza ulepszona wersja 2.0) sam "rzezbie" na nim z poltorej roku i jestem zadowolony...
tutaj mozesz go sobie pobrac


Safe
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7160 dni




Odp: Pomoc z komputerem - 31/10/2006 22:28
@up i wogole :P
dzieki wsyztkim za porady, sciagnelem Opere, dzisiaj juz wsyztko dziala :) Lezy mi ona, wiec jak dziala po co mi ''lisek'', dzieki wielkie jeszcze raz


"Jeszcze bedzie czas, by odpoczywac"
Stachura
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6560 dni




Odp: Pomoc z komputerem - 31/10/2006 23:22

  Ze Dario napisał:  

  kaktus20 napisał:  

  Ze Dario napisał:  
Kupilem twardy dysk 160GB SATA, podlaczylem jak trzeba, Windows wykryl nowy sprzet- zainstalowalem stery z plytki od plyty glownej. Problem w tym ze dysku nie widac ani w BIOSie ani tym bardziej w Windowsie, domyslalam sie ze cos trza poprzestawiac w BIOSie ale za bardzo nie wiem co. Plyta glowna: Gigabyte K8 Triton GA-K8NE. Moze ktos wie o co chodzi?



a moze muszisz podzielic dysk bo jest za duzy i go nie wykrywa :) albo zle podlaczyles :)



Jakbym zle podlaczyl to by mi nie wykryl Windows nowego sprzetu, poza tym ciezko go zle podlaczyc, wszystko ladnie pasuje:)



Sprubój podzielić dysk na partycje najpierw ale jest oczywiście też możliwość, że źle podłączyłeś bo np. u mnie są 2 wejscią od dysku i na jednym wszystko działa an a drugim nie :D ale wydaje mi się jednak że musisz podzielić go na partycje. :)


SISMIC
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7078 dni




Odp: Pomoc z komputerem - 01/11/2006 11:28
Mam dvd, które nie odtwarza napisów z rozszerzeniem .txt Wie ktoś jakie inne rozszerzenie mogę zastosować do napisów? Z góry dzięki za pomoc.

Ostatnio edytowany przez: SISMIC, 1 listopada 2006, 11:47 [1 raz(y)]


Szczecińska albo żadna!
Bzyku
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7258 dni

*




Odp: Pomoc z komputerem - 01/11/2006 14:28
ja mam taki problem - otóż wczoraj przypadkiem wylałem trochę picia na laptopa i dziś zaczął "świrować"...

...mianowicie - wszystko działa, ale cały czas zachowuje się tak jakby był ciągle wciśnięty klawisz CTRL. Nie mogę wpisać żadnego adresu w mozilli i nawigacja po stronach jest cholernie utrudniona itd. I pod mozillą nie mogę pisać - co najwyżej w wordzie.

Generalnie rozkręciłem laptopa, przeczyściłem klawiaturę itp. ale nic to nie dało, więc prawdopodobnie jakaś kropelka dostała się do płyty głównej.

Czy wobec tego jest jakaś możliwość, żeby definitywnie "pozbyć się" klawisza CTRL? To jest tak gdzieś nastawić, żeby komputer myślał iż w ogóle takiego klawisza nie ma?


P.S. Nie śmiejcie się jeśli to bzdura - słabo się znam na komputerach.

P.S.2 Nie dziwcie się, że to napisałem - jest jeszcze na szczęście stacjonarny komputer


nara
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7049 dni

**




Odp: Pomoc z komputerem - 01/11/2006 15:32
a ja mam takie pytanko

zainstalowałem sobie mohaa na kompie ale musiałem go usunąć...podczas uinstallu wyskoczył błąd wywaliłem ręcznie wszystko poszło cacy... chcę zainstalować klikam install i pojawiają się 3 opcje "modify" "repair i "remove" i cały czas to samo i nic nie da się zrobić...czy to oznacza że jakiś plik został na dysku i to blokuje? może ktoś z Was miał podobną sytuacje albo jest w stanie mi pomóc


blessmaster
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7157 dni




Odp: Pomoc z komputerem - 01/11/2006 16:09
Klocek Twoj problem z gg nie wiazal sie z IE ani Opera tego nie naprawila. Po prostu miales bana na numer, wtedy jest zablokowana mozliwosc wysylania wiadomosci do kogokolwiek, wszystko inne dziala - czyli to co u Ciebie. Bana dostaje sie ogolnie za spam, czyli przekroczenie limitu znakow na minute, zbyt czesta zmiana opisu, czasami z niezrozumialych powodow :P Ban przeszedl pewnie po 24h


FC Gryfice
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.24 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005