Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Pomoc z komputerem << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Sampaio
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7510 dni

*




problem z kompem - jak to naprawić? - 23/02/2006 19:13

  Cytat:  
Siemka wszystkim, troszke mineło juz czasu od moich ostatnich wypocin... Tym razem chciałem sie zwrócić o pomoc - może ktoś miał juz podobny problem i udało mu sie go rozwiązać.



EDIT
sorry za zawracanie dupy :D

Ostatnio edytowany przez: Sampaio, 5 marca 2006, 22:41 [1 raz(y)]


Statystycznie gołąb żyje tylko kilka lat (choroby, wypadki i ogólnie "ciężkie życie")
Macieq
PogonOnLine TEAM
IP: zapisany
Na forum od 8325 dni




Odp: Pomoc z komputerem - 23/02/2006 19:26
Skoro na innej myszce jest to samo, to wyglada na jakas awarie modulu odpowiedzialnego za kontrole myszki w Windowsie. Sprobój przywrócić system na stan sprzed kilku dni jak wszystko działało.

Na jakiś złośliwy program mi to nie wygląda - bardzo nietypowa awaria.


  Cytat:  
1. Zaloguj się do systemu Windows jako Administrator.
2. Kliknij przycisk Start, wskaż polecenie Wszystkie programy, wskaż polecenie Akcesoria, wskaż polecenie Narzędzia systemowe, a następnie kliknij polecenie Przywracanie systemu. Zostanie uruchomione narzędzie Przywracanie systemu.
3. Na stronie Przywracanie systemu — Zapraszamy! kliknij opcję Przywróć mój komputer do wcześniejszego stanu (jeśli nie jest jeszcze zaznaczona), a następnie kliknij przycisk Dalej.
4. Na stronie Wybieranie punktu przywracania kliknij aktualny punkt kontrolny systemu na liście Na tej liście kliknij punkt przywracania, a następnie kliknij przycisk Dalej. Może pojawić się lista zmian, które zostaną wprowadzone w konfiguracji przez narzędzie Przywracanie systemu. Kliknij przycisk OK.
5. Na stronie Potwierdzanie wyboru punktu przywracania kliknij przycisk Dalej. Narzędzie Przywracanie systemu przywróci poprzednią konfigurację systemu Windows XP, a następnie ponownie uruchomi komputer.
6. Zaloguj się do komputera jako Administrator. Pojawi się strona Przywracanie ukończone.
7. Kliknij przycisk OK.



------------------


  Pogon v Wieden napisał:  
Z gg nie mam problemu ale zauwazylem jedna rzecz kiedy jes wlaczone e-mule wtedy tak sie dzieje,do takiego doszedlem wniosku po wylaczeniu e-mule narazie jest lepiej tzn wszystkie strony otwieraja sie bez problemu,a wczesniej tak nie bylo
do- Power- z kazda strona tak sie dzialo



trzeba bylo tak od razu ;)
eMule blokuje ci cale lacze. ogranicz transfery w eMule.
Moze to byc tez spowodowane tym ze Twoj dostawca internetowy tak ustawil siec ze przy wlaczonym p2p reszta jest blokowana.

Ostatnio edytowany przez: Macieq, 23 lutego 2006, 19:41 [1 raz(y)]


... lecz nie patrze na przeszkody i fałszywość gnoji, przeciwność losu boli - my idziemy ku swej woli ...
ihaaaa tatatadam! || głos pokolenia - cios ogłupienia, hołd potępienia, mord zrozumienia || :X
Sampaio
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7510 dni

*




Odp: Pomoc z komputerem - 23/02/2006 20:08

  Macieq napisał:  
Skoro na innej myszce jest to samo, to wyglada na jakas awarie modulu odpowiedzialnego za kontrole myszki w Windowsie. Sprobój przywrócić system na stan sprzed kilku dni jak wszystko działało.

Na jakiś złośliwy program mi to nie wygląda - bardzo nietypowa awaria.

[cytat]1. Zaloguj się do systemu Windows jako Administrator.
2. Kliknij przycisk Start, wskaż polecenie Wszystkie programy, wskaż polecenie Akcesoria, wskaż polecenie Narzędzia systemowe, a następnie kliknij polecenie Przywracanie systemu. Zostanie uruchomione narzędzie Przywracanie systemu.
3. Na stronie Przywracanie systemu — Zapraszamy! kliknij opcję Przywróć mój komputer do wcześniejszego stanu (jeśli nie jest jeszcze zaznaczona), a następnie kliknij przycisk Dalej.
4. Na stronie Wybieranie punktu przywracania kliknij aktualny punkt kontrolny systemu na liście Na tej liście kliknij punkt przywracania, a następnie kliknij przycisk Dalej. Może pojawić się lista zmian, które zostaną wprowadzone w konfiguracji przez narzędzie Przywracanie systemu. Kliknij przycisk OK.
5. Na stronie Potwierdzanie wyboru punktu przywracania kliknij przycisk Dalej. Narzędzie Przywracanie systemu przywróci poprzednią konfigurację systemu Windows XP, a następnie ponownie uruchomi komputer.
6. Zaloguj się do komputera jako Administrator. Pojawi się strona Przywracanie ukończone.
7. Kliknij przycisk OK.





A jest jakieś inne wyjscie? Przywracanie Systemu mam wyłączone.


Statystycznie gołąb żyje tylko kilka lat (choroby, wypadki i ogólnie "ciężkie życie")
ZDR
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7764 dni

**




Odp: Pomoc z komputerem - 23/02/2006 20:32

  Macieq napisał:  

  Master napisał:  
mam glosniki 5.1 z ktorych wychodza 3 wejsciowki, nie mam karty dzwiekowej tylko scalona z plyta golowna i tam sa wlasnie 3 wejscia ale z tego jeden to mikrofon a drugi nawet nie wiem...wie ktos jak to zrobic zeby dzialaly wszystkie glosniki.



te 3 wejscia to: sluchawkowe, line-in i pod mikrofon.
glosniki jedynie mozesz podlaczyc pod sluchawkowe stosujac jakies przejsciowki, rozgaleziacze czy jak to sie zwie zeby uzyskac 3 wyjscia z 1 wyjscia sluchawkowego.
efektu 5.1 raczej nie bedzie bo twoja karta dzwiekowa nie ma tylu wyjsc, chyba ze glosniki maja jakis procesor (cos ala dolby prologic w kinach domowych) zeby odpowiednio dzwiek na glosniki porozdzielac.




no mam wlasnie przez przejsciowki ale to glos psuje i chujowo slychac.


MiSiEk_sz-n
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7449 dni




Odp: Pomoc z komputerem - 27/02/2006 11:11
potrzebuje jakiegos dobrego i bezpłatnego programu zeby przerobic MP3 na WMA


LADS FROM SZCZECIN nasze chasło prosto brzmi "dokad siły nam zostanie - my żyjemy by sie bic - po nas przyjda tez nastepni - beda zyli tak jak my "
Junior
Pogoń Szczecin
IP: zapisany
Na forum od 8325 dni




Odp: Pomoc z komputerem - 27/02/2006 11:46
siemka
mam pytanie, podczas pracy na kompie wyskakuje mi okienko jakiegos bledu ze trzeba zamknac firefox.exe oraz gg.exe..... i jest to praktycznie non stop.. wie ktos co to moze byc i jak to naprawic ?


drewniak
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6803 dni




Odp: Pomoc z komputerem - 27/02/2006 13:44

  MiSiEk_sz-n napisał:  
potrzebuje jakiegos dobrego i bezpłatnego programu zeby przerobic MP3 na WMA




o ile dobrze pamietam,to uzywalem Audio GoGo,zajebisty programik i szybko przerabial


drewniak
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6803 dni




Odp: Pomoc z komputerem - 27/02/2006 13:46

  JuN napisał:  
siemka
mam pytanie, podczas pracy na kompie wyskakuje mi okienko jakiegos bledu ze trzeba zamknac firefox.exe oraz gg.exe..... i jest to praktycznie non stop.. wie ktos co to moze byc i jak to naprawic ?




kiedys mi tez sie cos tak pieprzylo w ten sam sposob.jak masz win xp,wez sobie zobacz pliki .exe kazdego z tych programow i zobacz zgodnosc.ja kiedys mialem gg ustawione na win 95 w zgodnosci,przestawilem na wina 2000 i juz dzialalo normalnie.choc nie wiem czy to akurat to


Macieq
PogonOnLine TEAM
IP: zapisany
Na forum od 8325 dni




Odp: Pomoc z komputerem - 27/02/2006 14:50

  drewniak napisał:  

  JuN napisał:  
siemka
mam pytanie, podczas pracy na kompie wyskakuje mi okienko jakiegos bledu ze trzeba zamknac firefox.exe oraz gg.exe..... i jest to praktycznie non stop.. wie ktos co to moze byc i jak to naprawic ?



kiedys mi tez sie cos tak pieprzylo w ten sam sposob.jak masz win xp,wez sobie zobacz pliki .exe kazdego z tych programow i zobacz zgodnosc.ja kiedys mialem gg ustawione na win 95 w zgodnosci,przestawilem na wina 2000 i juz dzialalo normalnie.choc nie wiem czy to akurat to



dodam ze jestem w jednej sieci z JuNem i mialem wczoraj to samo.
jednak przestalem kozaczyc i wlaczylem firewalla i przestalo mi sie wszystko sypac ;]


... lecz nie patrze na przeszkody i fałszywość gnoji, przeciwność losu boli - my idziemy ku swej woli ...
ihaaaa tatatadam! || głos pokolenia - cios ogłupienia, hołd potępienia, mord zrozumienia || :X
drewniak
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6803 dni




Odp: Pomoc z komputerem - 27/02/2006 15:09

  Macieq napisał:  

  drewniak napisał:  

  JuN napisał:  
siemka
mam pytanie, podczas pracy na kompie wyskakuje mi okienko jakiegos bledu ze trzeba zamknac firefox.exe oraz gg.exe..... i jest to praktycznie non stop.. wie ktos co to moze byc i jak to naprawic ?



kiedys mi tez sie cos tak pieprzylo w ten sam sposob.jak masz win xp,wez sobie zobacz pliki .exe kazdego z tych programow i zobacz zgodnosc.ja kiedys mialem gg ustawione na win 95 w zgodnosci,przestawilem na wina 2000 i juz dzialalo normalnie.choc nie wiem czy to akurat to



dodam ze jestem w jednej sieci z JuNem i mialem wczoraj to samo.
jednak przestalem kozaczyc i wlaczylem firewalla i przestalo mi sie wszystko sypac ;]



czyli jakis sukinsynek sie wam wpieprzyl w takim razie.ja firekow nie mam,mam ad-ware,spybota i avasta i nie narzekam


Dzn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6863 dni




Odp: Pomoc z komputerem - 27/02/2006 16:24

  drewniak napisał:  

  Macieq napisał:  

  drewniak napisał:  

  JuN napisał:  
siemka
mam pytanie, podczas pracy na kompie wyskakuje mi okienko jakiegos bledu ze trzeba zamknac firefox.exe oraz gg.exe..... i jest to praktycznie non stop.. wie ktos co to moze byc i jak to naprawic ?



kiedys mi tez sie cos tak pieprzylo w ten sam sposob.jak masz win xp,wez sobie zobacz pliki .exe kazdego z tych programow i zobacz zgodnosc.ja kiedys mialem gg ustawione na win 95 w zgodnosci,przestawilem na wina 2000 i juz dzialalo normalnie.choc nie wiem czy to akurat to



dodam ze jestem w jednej sieci z JuNem i mialem wczoraj to samo.
jednak przestalem kozaczyc i wlaczylem firewalla i przestalo mi sie wszystko sypac ;]



czyli jakis sukinsynek sie wam wpieprzyl w takim razie.ja firekow nie mam,mam ad-ware,spybota i avasta i nie narzekam



proponuje pogadać z adminem bo możecie mieć zrażoną sieć. proponuje przeskanować swojego kompa jakimś antywirem.


Dzn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6863 dni




Odp: Pomoc z komputerem - 27/02/2006 16:25
> "Bardzo ważne ostrzeżenie! Proszę być niezwykle ostrożnym
korzystając szczególnie z poczty internetowej takiej jak Walla,
Yahoo, Hotmail, AOL i tak dalej. Informację tę uzyskaliśmy dziś
rano od Microsoft i Norton. Proszę przesłać ją do każdej znajomej
osoby korzystającej z Internetu. Możecie otrzymać pozornie
niegroźny email z prezentacja PowerPoint "Life is beautiful.pps".
Jeśli taką wiadomość otrzymacie nie otwierajcie jej pod żadnym
pozorem i usuńcie ją natychmiast! Jeśli otworzycie tę wiadomość
pojawi się ona na Waszym ekranie z informacją: Teraz jest już za
późno, Twoje życie przestało być piękne. Następnie stracicie
wszystkie dane na Waszym komputerze a osoba, która wysłała do Was
tę wiadomość będzie mieć dostęp do Waszej nazwy, maila i hasła.
To jest nowy wirus, który zaczął krążyć w sobotnie popołudnie.
Musimy zrobić wszystko żeby go powstrzymać. AOL właśnie
potwierdził niebezpieczeństwo tego wirusa, antywirus Software nie
jest w stanie go zniszczyć.
> Wirus został stworzony przez hakera, który sam siebie nazywa
właścicielem życia. Proszę zróbcie kopie tego maila dla
wszystkich Waszych znajomych i natychmiast go wyślijcie.

Do sprawdzenia na stronie Symanteca: http:/ /www.symantec.com/
avcenter/venc/data/life.is.beautiful.hoax.html


P.1948.S
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7042 dni




Odp: Pomoc z komputerem - 03/03/2006 09:32
Mam jakiegoś wirusa że komputer sam mi sie wyłancza wiecie jak to usunąć??.


Krzysiek_89
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7160 dni

*




Odp: Pomoc z komputerem - 04/03/2006 13:40
Proszę o pomoc kto ma jakiegos anty wira lub program na SPY??

Pilnie potrzebuje z góry dzieki

Pozdrawiam


Obrazek jpg wstawiony na forum
Niebuszewiak
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7144 dni




Odp: Pomoc z komputerem - 04/03/2006 14:00

  maks napisał:  
Mam jakiegoś wirusa że komputer sam mi sie wyłancza wiecie jak to usunąć??.



Nie wygląda mi to na wirusa. Pewnie chłodzenie na procesorze ci nawala i dlatego sam komputer się wyłącza.


Zawsze Pogoń Szczecin MKS.
MaT
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7391 dni




Odp: Pomoc z komputerem - 04/03/2006 14:13

  Niebuszewiak napisał:  

  maks napisał:  
Mam jakiegoś wirusa że komputer sam mi sie wyłancza wiecie jak to usunąć??.



Nie wygląda mi to na wirusa. Pewnie chłodzenie na procesorze ci nawala i dlatego sam komputer się wyłącza.


tez mi tak sie wydaje ale on sie sam odrazu wylacza czy wyskakuje jakis komunikat , okno bo jak wyskakuje okno to moze byc blaster albo sasser


KoniO
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7246 dni




Odp: Pomoc z komputerem - 05/03/2006 11:27

  Cytat:  
Wystąpił nieznany błąd. Konto: 'pop3.wp.pl', Serwer: 'smtp.wp.pl', Protokół: SMTP, Odpowiedź serwera: '550 [IP:213.155.167.242] Twoj adres IP znajduje sie na publicznej czarnej liscie - zobacz strone http://dsbl.org/listing?213.155.167.242 oraz http://profil.wp.pl/polityka_antyspamowa.html / your IP address is blacklisted - see http://dsbl.org/listing?213.155.167.242 and http://profil.wp.pl/bulk_email_policy.html', Port: 25, Zabezpieczenie (SSL): Nie, Błąd serwera: 550, Numer błędu: 0x800CCC69



taki komunikat pojawia mi si e w Outlooku jak próbuje wysłac jakiegos maila. czy da sie to jakos naprawic. prosze o pomoc. z góry dziekuje


... Burza mózgów ... NAPIERDALA
Bronek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6778 dni




Odp: Pomoc z komputerem - 05/03/2006 11:34
MAm problem: od paru dni wyskakuje mi komunikat że mam niby piracki system windows czy coś takiego. Nigdy wcześniej mi takie komunikaty sie nie pokazywały a neta mam już ponad pół roku.
CO trzeba by zrobić?? Jest jakiś sposób żeby nie robić formata dysku??


Obrazek jpg wstawiony na forum
Nie myślę "jak to będzie wyglądać", ale myślę "jak to zrobić"!
Stanisław Grzesiuk
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6962 dni




Odp: Pomoc z komputerem - 05/03/2006 11:54

  maks napisał:  
Mam jakiegoś wirusa że komputer sam mi sie wyłancza wiecie jak to usunąć??.



Tak jak już ktoś pisał, to nie musi być wirus. Ja jakiś czas temu miałem podobny problem. Komputer mi się sam wyłączał. Najlepiej będzie jak otworzysz go i dobrze wyczyścisz wentylator. Mi to pomogło :)


Jankes
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6851 dni




Odp: Pomoc z komputerem - 05/03/2006 12:09

  Bronek napisał:  
MAm problem: od paru dni wyskakuje mi komunikat że mam niby piracki system windows czy coś takiego. Nigdy wcześniej mi takie komunikaty sie nie pokazywały a neta mam już ponad pół roku.
CO trzeba by zrobić?? Jest jakiś sposób żeby nie robić formata dysku??



niedawno Microsoft wprowadzil narzedzie do sprawdzania orginalnosci systemu i takie cos sie pojawia moze zainstalowalo ci sie to razem z automatyczna aktualizacja albo sam zainstalowales;)


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.2 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005