Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Pomoc z komputerem << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Szymen
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5868 dni

**




Odp: Pomoc z komputerem - 17/10/2008 19:52

  Nestor napisał:  
Kaspersky :)



ostatnio tyle seriali zbanowali ze wkurzylem sie i jak wyzej napisalem www.nod321.com
avast dobry byl ale wzieli sie do roboty i co chwile pisze ze koniec licencji, jeszcze ma ktos moze jakies dobre dojscie do spywere doctor w sensie sprawdzony serial albo fix :)
pzdr.


Adrian PS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8323 dni

**




Odp: Pomoc z komputerem - 17/10/2008 22:03
Dzieki juz w sumie znalazlem;) Kaspersky Internet Security 2009 8.0.0.337 + Reset Trial
Haslo: qsc2008


  Cytat:  
Koniec problemów z wygasającymi kluczami. Po upływie okresu próbnego dzięki programowi Reset Trial mamy od nowa 30 dni okresu próbnego. Dzięki temu mamy cały czas legalny klucz pobierany z serwera Kaspersky Labs.



w paczce jest plik txt z instrukcja.


Hold skladam temu miastu...
Szymen
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5868 dni

**




Odp: Pomoc z komputerem - 25/10/2008 10:26
Od jakiś dwóch tygodni robi mi się takie coś że jak tylko mam włączonego uTorrenta to stronki wczytują się tak ze online to tak 2-3 minuty się ładuje. Jak tylko go wyłączę działa ładnie pięknie wszystko. Wczęsniej było tak że sciągałem 5megabajtów/s utorrentem i działałem w firefoxie. Aha i nie jest to wina przeglądarki bo IE tak samo.
Drugi problem to taki że zainstalowałem sobie avasta ale wyskoczył jakiś tam błąd ze trzeba przeinstalować ale tutaj hit: włączam instalacje i pokazuje się że przygotowanie do instalacji i dalej lipa nie ma nic, poprostu się wyłącza tak samo jest z gdy chce odinsralować poprzez dodaj/usun programy. Przy włąączani kompa pokazuje się bład że nie mozna odnaleźć jakiegos tam pliku i ze trzeba przeinstalowac program. Tylko jak ja ma to zrobic?


Szymen
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5868 dni

**




Odp: Pomoc z komputerem - 25/10/2008 13:05

  Szymen napisał:  
Od jakiś dwóch tygodni robi mi się takie coś że jak tylko mam włączonego uTorrenta to stronki wczytują się tak ze online to tak 2-3 minuty się ładuje. Jak tylko go wyłączę działa ładnie pięknie wszystko. Wczęsniej było tak że sciągałem 5megabajtów/s utorrentem i działałem w firefoxie. Aha i nie jest to wina przeglądarki bo IE tak samo.
Drugi problem to taki że zainstalowałem sobie avasta ale wyskoczył jakiś tam błąd ze trzeba przeinstalować ale tutaj hit: włączam instalacje i pokazuje się że przygotowanie do instalacji i dalej lipa nie ma nic, poprostu się wyłącza tak samo jest z gdy chce odinsralować poprzez dodaj/usun programy. Przy włąączani kompa pokazuje się bład że nie mozna odnaleźć jakiegos tam pliku i ze trzeba przeinstalowac program. Tylko jak ja ma to zrobic?



podbijam


Aleksandra
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7318 dni




Odp: Pomoc z komputerem - 27/10/2008 14:34
Sciagnelam 14 plikow z rapidshare. Kiedy otwieram setup w pierwszym, niby lacza sie i zaczyna sie proces instalacji, ale po chwili wyskakuje informacja, ze nie mozna zainstalowac tego programu, bo nie znaleziono pewnego pliku. Co robic?


bal
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6814 dni




Odp: Pomoc z komputerem - 27/10/2008 14:56

  drops_ona napisał:  
Sciagnelam 14 plikow z rapidshare. Kiedy otwieram setup w pierwszym, niby lacza sie i zaczyna sie proces instalacji, ale po chwili wyskakuje informacja, ze nie mozna zainstalowac tego programu, bo nie znaleziono pewnego pliku. Co robic?



Sciagac z innego zrodla, albo poprosic kogos zeby zuploadowal ten plik ktorego Ci brakuje (jesli faktycznie brakuje tylko jednego).


  Szymen napisał:  
Od jakiś dwóch tygodni robi mi się takie coś że jak tylko mam włączonego uTorrenta to stronki wczytują się tak ze online to tak 2-3 minuty się ładuje. Jak tylko go wyłączę działa ładnie pięknie wszystko. Wczęsniej było tak że sciągałem 5megabajtów/s utorrentem i działałem w firefoxie. Aha i nie jest to wina przeglądarki bo IE tak samo.
Drugi problem to taki że zainstalowałem sobie avasta ale wyskoczył jakiś tam błąd ze trzeba przeinstalować ale tutaj hit: włączam instalacje i pokazuje się że przygotowanie do instalacji i dalej lipa nie ma nic, poprostu się wyłącza tak samo jest z gdy chce odinsralować poprzez dodaj/usun programy. Przy włąączani kompa pokazuje się bład że nie mozna odnaleźć jakiegos tam pliku i ze trzeba przeinstalowac program. Tylko jak ja ma to zrobic?



Odnosnie uTorrenta to w opcjach na pewno da sie ustawic stopien wykorzystania lacza. Osobiscie korzystam z BitTorrenta wiec nie wiem gdzie dokladnie.
A co do drugiego problemu to sciagnij ze strony avasta (jesli nie sciagales stamtad). Usun wszystkie informacje z rejestru o programie- dodaj/usun programy, lub za pomoca programu regedit albo regclean (tylko jesli beda nadal problemy ze wczesniejszymi wersjami)


Szymen
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5868 dni

**




Odp: Pomoc z komputerem - 27/10/2008 17:03

  balcerzyk napisał:  


Odnosnie uTorrenta to w opcjach na pewno da sie ustawic stopien wykorzystania lacza. Osobiscie korzystam z BitTorrenta wiec nie wiem gdzie dokladnie.
A co do drugiego problemu to sciagnij ze strony avasta (jesli nie sciagales stamtad). Usun wszystkie informacje z rejestru o programie- dodaj/usun programy, lub za pomoca programu regedit albo regclean (tylko jesli beda nadal problemy ze wczesniejszymi wersjami)



to nie jest problem ustawien :) bo wcześniej sciągałem maksymalną prędkością i surfowałem po necie :)ale wpadłem na pomysł jakim jest zmiana klienta i działa,


Castaway
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6228 dni

*




Odp: Pomoc z komputerem - 04/11/2008 14:56
mam nastepujący problem. Gdy odpaliłem to jebane gg wyskoczył mi komunikat o błędzie mfs02. Poszukałem na necie zrobiłem jak pisali: usunąłem caaałe gg i wpisty w rejestrze i zainstalowałem ponownie. Komunikat juz sie nie wyświetlił, tylko że w ogóle nie mogę sie połączyc z serwerem, a haslo wpisuje poprawnie :/ tak samo jest jak próbuje odpalic gg przez konnekta. co mam zrobic bo juz mnie to wkurwia mocno...

ok przez konnekta połączyło... ale gg alej bez odpowiedzi :/

Ostatnio edytowany przez: Castaway, 4 listopada 2008, 15:28 [1 raz(y)]


"Balansujcie dopóki się da, a gdy się już nie da, podpalcie świat!" - J. Piłsudski
nara
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7050 dni

**




Odp: Pomoc z komputerem - 05/11/2008 21:19
sprawa taka

siostra włącza kompa

bios się nie ładuje, dioda zmienia się na pomarańczową,a sam monitor się nie włącza albo jak już odpali to pokazuje się biała kreska migająca jak w dosie, następnie następuje pikanie (nieograniczona ilość) i to wszystko...

aa i to wszystko zaczęło się dziać po odpięciu DVD, o innych sprawach nie wiem.

czy możliwe jest że uszkodzona jest płyta główna albo jakiś inny podsektor ?


sprawdzałem już czy wszystko jest wpięte itd.


Pszczółek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7648 dni

**




Odp: Pomoc z komputerem - 06/11/2008 09:21

  skoczEk napisał:  
sprawa taka

siostra włącza kompa

bios się nie ładuje, dioda zmienia się na pomarańczową,a sam monitor się nie włącza albo jak już odpali to pokazuje się biała kreska migająca jak w dosie, następnie następuje pikanie (nieograniczona ilość) i to wszystko...

aa i to wszystko zaczęło się dziać po odpięciu DVD, o innych sprawach nie wiem.

czy możliwe jest że uszkodzona jest płyta główna albo jakiś inny podsektor ?


sprawdzałem już czy wszystko jest wpięte itd.



Dowiedz sie jaki masz bios (Award, Ami) i poszukaj sobie w googla opisow sygnalow biosu. To Ci powie mniej wiecej co jest nie tak.


Fan Club Kamień Pomorski
AP Gryf Kamień Pomorski
szpadel*
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6096 dni




Odp: Pomoc z komputerem - 06/11/2008 10:46
A Ja mam prośbę...podrzućcie dobrego antywirusa do ściągnięcia a także by nie zajmował pół dysku:)


Lrd
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7010 dni

***




Odp: Pomoc z komputerem - 08/11/2008 15:12
Mam taki problem z odtwarzaniem filmów. Jestem kilka dni po formacie, poinstalowałem wszystkie kodeki, wszystko działało dobrze. Wczoraj włączam film i mam dźwięk, jednak nie wyświetla obrazu. Dzieje się tak przy wszystkich odtwarzaczach, próbowałem już usuwać kodeki, instalować od nowa, ściągać alternatywne odtwarzacze i nic to nie daje. Ma ktoś jakiś pomysł ?


Against modern wszystko!
Krzaku
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6023 dni




Odp: Pomoc z komputerem - 08/11/2008 15:20

  Lrd napisał:  
Mam taki problem z odtwarzaniem filmów. Jestem kilka dni po formacie, poinstalowałem wszystkie kodeki, wszystko działało dobrze. Wczoraj włączam film i mam dźwięk, jednak nie wyświetla obrazu. Dzieje się tak przy wszystkich odtwarzaczach, próbowałem już usuwać kodeki, instalować od nowa, ściągać alternatywne odtwarzacze i nic to nie daje. Ma ktoś jakiś pomysł ?



Mam teraz ten sam problem z odtwarzaniem filmów w Windows Media Player. Teraz używam VLC Media Player i odtwarza elegancko.


PS !
Lrd
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7010 dni

***




Odp: Pomoc z komputerem - 08/11/2008 18:47

  Krzaku napisał:  

  Lrd napisał:  
Mam taki problem z odtwarzaniem filmów. Jestem kilka dni po formacie, poinstalowałem wszystkie kodeki, wszystko działało dobrze. Wczoraj włączam film i mam dźwięk, jednak nie wyświetla obrazu. Dzieje się tak przy wszystkich odtwarzaczach, próbowałem już usuwać kodeki, instalować od nowa, ściągać alternatywne odtwarzacze i nic to nie daje. Ma ktoś jakiś pomysł ?



Mam teraz ten sam problem z odtwarzaniem filmów w Windows Media Player. Teraz używam VLC Media Player i odtwarza elegancko.



VLC też nie pomógł, próbowałem już


Against modern wszystko!
Cywil
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6922 dni




Odp: Pomoc z komputerem - 08/11/2008 20:28
Dzieje się tak przy wszystkich odtwarzaczach ale czy przy wszystkich filmach? Jak z jednym to może film jebnięty. Polecam sprawdzić jeszcze Dziobas Rar Player...


Lrd
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7010 dni

***




Odp: Pomoc z komputerem - 08/11/2008 22:25

  Cywil napisał:  
Dzieje się tak przy wszystkich odtwarzaczach ale czy przy wszystkich filmach? Jak z jednym to może film jebnięty. Polecam sprawdzić jeszcze Dziobas Rar Player...



tak, przy wszystkich filmach. Zastanawiam się, czy to może być spowodowaniem jakąś awarią sterów karty graficznej?


Against modern wszystko!
kuleK
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6491 dni




Odp: Pomoc z komputerem - 08/11/2008 22:32

  Lrd napisał:  

  Cywil napisał:  
Dzieje się tak przy wszystkich odtwarzaczach ale czy przy wszystkich filmach? Jak z jednym to może film jebnięty. Polecam sprawdzić jeszcze Dziobas Rar Player...



tak, przy wszystkich filmach. Zastanawiam się, czy to może być spowodowaniem jakąś awarią sterów karty graficznej?



KMPlayer lub SubEdit , ewentualnie odinstaluj kodeki wyczyśc rejestr i zainstaluj ponownie / lub zainstaluj inne kodeki


Obrazek gif wstawiony na forum
Sampaio
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7510 dni

*




Odp: Pomoc z komputerem - 08/11/2008 22:57

  Nestor napisał:  

  Lrd napisał:  

  Cywil napisał:  
Dzieje się tak przy wszystkich odtwarzaczach ale czy przy wszystkich filmach? Jak z jednym to może film jebnięty. Polecam sprawdzić jeszcze Dziobas Rar Player...



tak, przy wszystkich filmach. Zastanawiam się, czy to może być spowodowaniem jakąś awarią sterów karty graficznej?



KMPlayer lub SubEdit , ewentualnie odinstaluj kodeki wyczyśc rejestr i zainstaluj ponownie / lub zainstaluj inne kodeki



Alternatywa dla Ciebie moze byc niewielki XP Codec Pack. Ogólnie jak juz wszystko zawiedzie to odinstaluj te wszystkie kodeki tak jak mowi kolega i zainstaluj czystego xvida i ac3filter (nie zadne mega pack tylko samodzielny instalator xvid) i sprawdz czy cos zadziala (cos powinno na tym pojsc). Ja sam mialem nie raz taki problem i wiem ze instalacja tych wszystkich megapacków moze niezłą kaszane zrobic w systemie.


Statystycznie gołąb żyje tylko kilka lat (choroby, wypadki i ogólnie "ciężkie życie")
Lrd
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7010 dni

***




Odp: Pomoc z komputerem - 08/11/2008 23:23

  Sampaio napisał:  

  Nestor napisał:  

  Lrd napisał:  

  Cywil napisał:  
Dzieje się tak przy wszystkich odtwarzaczach ale czy przy wszystkich filmach? Jak z jednym to może film jebnięty. Polecam sprawdzić jeszcze Dziobas Rar Player...



tak, przy wszystkich filmach. Zastanawiam się, czy to może być spowodowaniem jakąś awarią sterów karty graficznej?



KMPlayer lub SubEdit , ewentualnie odinstaluj kodeki wyczyśc rejestr i zainstaluj ponownie / lub zainstaluj inne kodeki



Alternatywa dla Ciebie moze byc niewielki XP Codec Pack. Ogólnie jak juz wszystko zawiedzie to odinstaluj te wszystkie kodeki tak jak mowi kolega i zainstaluj czystego xvida i ac3filter (nie zadne mega pack tylko samodzielny instalator xvid) i sprawdz czy cos zadziala (cos powinno na tym pojsc). Ja sam mialem nie raz taki problem i wiem ze instalacja tych wszystkich megapacków moze niezłą kaszane zrobic w systemie.



w tym problem, że już kilkakrotnie próbowałem usunąć wszystkie kodeki i zawsze coś zostawało. Istenieje może jakiś sposób na sprawdzenie jakie jeszcze kodeki zostały w systemie?


Against modern wszystko!
Cywil
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6922 dni




Odp: Pomoc z komputerem - 09/11/2008 02:29
A próbowaleś Dziobasa? Do ściągnięcia STĄD


  Cytat:  
Oczywiście odtwarzacz nie wymaga instalacji dodatkowych kodeków, radzi sobie z formatami: AVI, MPGE, BIN, RMVB oraz MKV.



 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.12 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005