Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Pomoc z komputerem << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Steryd
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8192 dni

**




Odp: Pomoc z komputerem - 09/05/2007 21:10
Jest mozliwosc odzyskania danych z dysku twardego? Katalog ze zdjeciami i muzyka mi wsiakl podczas zmiany systemu. Nie wiem jak to mozliwe, wszystkie dane przeniosiono na D (mialy byc tam bezpieczne) i niestety ich nie ma. O szczegoly nie pytajcie, bo sie nie znam.
Pilnie prosze o pomoc/porade.


1948
Lrd
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7009 dni

***




Odp: Pomoc z komputerem - 09/05/2007 21:26
fizycznie jest to mozliwe, jednak dosyc kosztowne .. niby isteniaja programy do tego celu, ale jest to dosyc ryzykowne .. nigdy tego nie robilem, ale nie radze CI .. jesli jednak wolisz zaryzykowac to looknij tutaj:

PROGRAMY DO ODZYSKIWANIA


Against modern wszystko!
MaT
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7390 dni




Odp: Pomoc z komputerem - 09/05/2007 21:47

  Steryd napisał:  
Jest mozliwosc odzyskania danych z dysku twardego? Katalog ze zdjeciami i muzyka mi wsiakl podczas zmiany systemu. Nie wiem jak to mozliwe, wszystkie dane przeniosiono na D (mialy byc tam bezpieczne) i niestety ich nie ma. O szczegoly nie pytajcie, bo sie nie znam.
Pilnie prosze o pomoc/porade.


jak nie bylo formata partycji D mozna cos pokombinowac


Macieq
PogonOnLine TEAM
IP: zapisany
Na forum od 8324 dni




Odp: Pomoc z komputerem - 09/05/2007 22:02

  MaT napisał:  

  Steryd napisał:  
Jest mozliwosc odzyskania danych z dysku twardego? Katalog ze zdjeciami i muzyka mi wsiakl podczas zmiany systemu. Nie wiem jak to mozliwe, wszystkie dane przeniosiono na D (mialy byc tam bezpieczne) i niestety ich nie ma. O szczegoly nie pytajcie, bo sie nie znam.
Pilnie prosze o pomoc/porade.


jak nie bylo formata partycji D mozna cos pokombinowac



nawet jak byl da rade. byle nie zostaly nadpisane.
jezeli pliki nie zostaly nadpisane to caly czas jest szansa. jaki system plików?


... lecz nie patrze na przeszkody i fałszywość gnoji, przeciwność losu boli - my idziemy ku swej woli ...
ihaaaa tatatadam! || głos pokolenia - cios ogłupienia, hołd potępienia, mord zrozumienia || :X
eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7419 dni

*




Odp: Pomoc z komputerem - 09/05/2007 22:07
Mam telefon SE k700i oraz kabelek który można podłączyć do komputera i dzięki niemu przenosić pliki.

Jak to w ogóle działa? jak podłączam do komputera to wyskakuje mi ikonka na pasku zadań, że wykryło nowy sprzęt usb coś tam. Muszę zainstalować sterowniki jakieś? jak tak to jakie konkretnie - dzięki z góry za pomoc.


Macieq
PogonOnLine TEAM
IP: zapisany
Na forum od 8324 dni




Odp: Pomoc z komputerem - 09/05/2007 22:28
O ile system ci tego nie wykryl, to musisz zainstalowac z plyty ktora dostales z telefonem. jezeli nie dostales jej poszukaj na stronach internetowych SE.


... lecz nie patrze na przeszkody i fałszywość gnoji, przeciwność losu boli - my idziemy ku swej woli ...
ihaaaa tatatadam! || głos pokolenia - cios ogłupienia, hołd potępienia, mord zrozumienia || :X
Lrd
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7009 dni

***




Odp: Pomoc z komputerem - 09/05/2007 22:35

  eF^ napisał:  
Mam telefon SE k700i oraz kabelek który można podłączyć do komputera i dzięki niemu przenosić pliki.

Jak to w ogóle działa? jak podłączam do komputera to wyskakuje mi ikonka na pasku zadań, że wykryło nowy sprzęt usb coś tam. Muszę zainstalować sterowniki jakieś? jak tak to jakie konkretnie - dzięki z góry za pomoc.



CELL PHONE MANAGER

ja korzystam z tego do tego samego fona i moge powiedziec ze jestem zadowolony .. ;) tylko na poczatku mialem problemy z polaczeniem a teraz jakos samo z siebie sie naprawilo i jest gites .. ;) PZDR


Against modern wszystko!
Steryd
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8192 dni

**




Odp: Pomoc z komputerem - 10/05/2007 12:56

  Macieq napisał:  

  MaT napisał:  

  Steryd napisał:  
Jest mozliwosc odzyskania danych z dysku twardego? Katalog ze zdjeciami i muzyka mi wsiakl podczas zmiany systemu. Nie wiem jak to mozliwe, wszystkie dane przeniosiono na D (mialy byc tam bezpieczne) i niestety ich nie ma. O szczegoly nie pytajcie, bo sie nie znam.
Pilnie prosze o pomoc/porade.


jak nie bylo formata partycji D mozna cos pokombinowac



nawet jak byl da rade. byle nie zostaly nadpisane.
jezeli pliki nie zostaly nadpisane to caly czas jest szansa. jaki system plików?



Nie zostaly nadpisane na pewno. Wczoraj na chwile podlaczylem jako drugi dysk zeby skopiowac pewne zdjecia i niestety ich tam nie zastalem. Dysk jest podzielony na dwie partycje: na jednej jest kopia systemu, na drugiej Windows, ale niestety bez moich danych. Formata partycji D nie bylo.


1948
skarbnik
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7824 dni




Odp: Pomoc z komputerem - 11/05/2007 13:55

  Steryd napisał:  

  Macieq napisał:  

  MaT napisał:  

  Steryd napisał:  
Jest mozliwosc odzyskania danych z dysku twardego? Katalog ze zdjeciami i muzyka mi wsiakl podczas zmiany systemu. Nie wiem jak to mozliwe, wszystkie dane przeniosiono na D (mialy byc tam bezpieczne) i niestety ich nie ma. O szczegoly nie pytajcie, bo sie nie znam.
Pilnie prosze o pomoc/porade.


jak nie bylo formata partycji D mozna cos pokombinowac



nawet jak byl da rade. byle nie zostaly nadpisane.
jezeli pliki nie zostaly nadpisane to caly czas jest szansa. jaki system plików?



Nie zostaly nadpisane na pewno. Wczoraj na chwile podlaczylem jako drugi dysk zeby skopiowac pewne zdjecia i niestety ich tam nie zastalem. Dysk jest podzielony na dwie partycje: na jednej jest kopia systemu, na drugiej Windows, ale niestety bez moich danych. Formata partycji D nie bylo.


Powinienes to odzyskac...
Na stronach z torrentami jest pelno dobrych programow do odzyskiwania danych, podlacz dysk - wybierz partycje i czekaj. Potem odzyskaj WSZYSTKO.
Pamietaj tylko ze pliki moga byc niekompletne i nie beda mialy poprawnych nazw.


Obrazek jpg wstawiony na forum
eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7419 dni

*




Odp: Pomoc z komputerem - 12/05/2007 23:24
Ściągnąłem sobie ostatnio program do przegrywania rzeczy z kompa na komórkę - floAt`s Mobile Agent.

I mam problem, parę razy mi się już udało z komórką połączyć, ale w większości wypadków kiedy klikam "connect" to program się zacina i nie łączy - czym to może być spowodowane? Może muszę coś włączyć na komie?

edit. aktualizacja programu rozwiązała problem.

Ostatnio edytowany przez: eF^, 13 maja 2007, 00:23 [1 raz(y)]


Święty
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6853 dni




Odp: Pomoc z komputerem - 14/05/2007 16:43
Wie ktoś, jak zrobić najprostszy projekt sieci w Cisco config Maker? Ma być kilka userów tylko, i najważniejsze, żeby był ping.
Pozdro i czekam na odp.


Choć na świecie wiele klubów jest
I może lepsze są i sława większa jest
My w Szczecinie mamy taki klub
Któremu serca oddaliśmy już...
Święty
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6853 dni




Odp: Pomoc z komputerem - 15/05/2007 15:34

  Kevin_007 napisał:  
Wie ktoś, jak zrobić najprostszy projekt sieci w Cisco config Maker? Ma być kilka userów tylko, i najważniejsze, żeby był ping.
Pozdro i czekam na odp.



Podbijam, bo ważne


Choć na świecie wiele klubów jest
I może lepsze są i sława większa jest
My w Szczecinie mamy taki klub
Któremu serca oddaliśmy już...
Scarface
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7188 dni

*




Odp: Pomoc z komputerem - 15/05/2007 18:43
Próbuje nagrać sobie Maximo na PS2 ściągnąłem z peb.pl obraz płyty Nero image i jak nagrywam pasek nagrywania idzie normalnie pokazuje że operacja nagrywania zakończona powodzeniem a płyta nawet sie nie porusza i niczego nie nagrywa ???


Niech cię nie niepokoją
Cierpienia twe i błędy
Wszędy są drogi proste
Lecz i manowce są wszędy
O to chodzi jedynie
By naprzód wciąż iść śmiało
cypis
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6715 dni




Odp: Pomoc z komputerem - 15/05/2007 19:45

  Scarface napisał:  
Próbuje nagrać sobie Maximo na PS2 ściągnąłem z peb.pl obraz płyty Nero image i jak nagrywam pasek nagrywania idzie normalnie pokazuje że operacja nagrywania zakończona powodzeniem a płyta nawet sie nie porusza i niczego nie nagrywa ???



Może spróbuj tego w innym programie. Ja bym ten obraz płyty "wsadził" w wirtualny napęd w Nero, jest tam taka opcja. Bo z tym formatem od Nero nie każdy program może sobie poradzić. No i gdy już użyjesz go w w wirtualnym napędzie, spróbuj poprostu w "kopiuj dysk DVD" ustaw jako źródłowy tego wirtualnego, i zaznacz "szybką kopie". Jeżeli nieposkutkuje radziłbym alcoholem to potraktować, lub coś. Nie jedną gre na plejaka już wypaliłem, więc jak dalej wystąpią problemy pisz. Coś sie pomyśli.


FCB
Dzn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6862 dni




Odp: Pomoc z komputerem - 21/05/2007 21:11
hey potrzebuje sam soundtrack I'm A Believer ze Shreka by była sama ścieżka dźwiękowa idzie to jakoś przerobić??


Scarface
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7188 dni

*




Odp: Pomoc z komputerem - 26/05/2007 10:46
Mój PS2 mam wersję slim wyłącza się sam po około godzinie grania może nawet mniej i lampka od zasilania pulsacyjnie mryga na czerwono konsoli nie można włączyć trzeba wyciągnąć wtyczkę zasilania miał ktoś kiedyś taki trik z konsolą to będzie laser czy zasilacz ???


Niech cię nie niepokoją
Cierpienia twe i błędy
Wszędy są drogi proste
Lecz i manowce są wszędy
O to chodzi jedynie
By naprzód wciąż iść śmiało
kibic79
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7041 dni




Odp: Pomoc z komputerem - 27/05/2007 17:17
ja uruchomic kompa bez podawania hasla chodzi mi o najprostszy sposob


http://e-dieselservice.pl/
Ramzes_
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6537 dni




Odp: Pomoc z komputerem - 27/05/2007 17:36

  kibic79 napisał:  
ja uruchomic kompa bez podawania hasla chodzi mi o najprostszy sposob



Słyszałem że można w trybie awaryjnym...ale nigdy nie próbowałem.


Dzn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6862 dni




Odp: Pomoc z komputerem - 27/05/2007 18:03

  kibic79 napisał:  
ja uruchomic kompa bez podawania hasla chodzi mi o najprostszy sposob



a jaki system??


kibic79
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7041 dni




Odp: Pomoc z komputerem - 27/05/2007 18:25

  johny.oregano napisał:  

  kibic79 napisał:  
ja uruchomic kompa bez podawania hasla chodzi mi o najprostszy sposob



a jaki system??



juz dalem rade:)


http://e-dieselservice.pl/
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.26 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005